Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(sau_lu_te @ 2012 11 07, 11:17)
Bet idomiai vienose klinikose vaskas mokamas kitose ne... Tas pats ir su elastikais kai kur mokama kai kur ne....
Penktadieni sokuosiu i vizita su nukrituse grandinele....


Pvz. mano kolegei pirma antspaudus paėmė, ir tik po to breketus dėjo, o man tą pačią dieną viską padarė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 11 07, 13:53)
Pvz. mano kolegei pirma antspaudus paėmė, ir tik po to breketus dėjo, o man tą pačią dieną viską padarė smile.gif


važiuosiu ir aš šiandieną pasikaustyti. sake antspaudus tuo pačiu nuims:)
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 11 07, 12:17)
Bet idomiai vienose klinikose vaskas mokamas kitose ne... Tas pats ir su elastikais kai kur mokama kai kur ne....
Penktadieni sokuosiu i vizita su nukrituse grandinele....

Šiaip KOC beveik už viską mokėt reikia biggrin.gif kai paskaitau, kai kurių iš jūsų kainos būna mažesnės..
Nors nukritusią spyruoklę uždėjo nemokamai biggrin.gif o už elastikus visuomet moku..
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 11 07, 14:06)
važiuosiu ir aš šiandieną pasikaustyti. sake antspaudus tuo pačiu nuims:)

et, kaip smagu 4u.gif kada ateis šventė ir į mano kiemą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ellaja @ 2012 11 07, 14:52)
et, kaip smagu  4u.gif kada ateis šventė ir į mano kiemą biggrin.gif



Ateis ateis biggrin.gif Pažiūrėsiu, gal kai uždės taip nesidžiaugsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 11 07, 15:37)
Ateis ateis biggrin.gif Pažiūrėsiu, gal kai uždės taip nesidžiaugsiu biggrin.gif



Nu ką, nusifotkinau dar prieš dedant breketus, dabar varau i egzekuciją biggrin.gif
Atsakyti
Keistai, ka antspaudus nujem pries pat breketu dejima. Ma anspaudus nujemi, padari potografiju( persvieti) is anksta. Sudari gydyma plana i ma pristati. Tada galejau sprest- noriu detis a ne.
Atsakyti
QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2012 11 07, 09:01)
o merginos kiek maždaug per pirmą vizitą jūs sumokėjot pinigų maždaug? Bonytia, kiek tu jei nepaslaptis sumokėjai?

Man pirmoji konsultacija kainavo 80 Lt, antroji, kai ėjau pasirodyt jau po protinių dantų operacijų, nieko nekainavo, suderinom tik detales. O rytoj už apatinį žandikaulį paklosiu 2300 Lt. Ir sakė, kad duos nemokamai "pradinį rinkinuką" (vieno danties šepetėlį ir pan.). smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Flegma @ 2012 11 07, 15:50)
Keistai, ka antspaudus nujem pries pat breketu dejima. Ma anspaudus nujemi, padari potografiju( persvieti) is anksta. Sudari gydyma plana i ma pristati. Tada galejau sprest- noriu detis a ne.

Hm, man tai neėmė dar irgi jokių antspaudų. Tik rentgeno nuotrauką dariaus dar vasarą, ir tiek g.gif gal rytoj nuims prieš pat klijuojant breketus g.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 11 07, 15:27)
Nu ką, nusifotkinau dar prieš dedant breketus, dabar varau i egzekuciją biggrin.gif


Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 11 07, 16:50)
Keistai, ka antspaudus nujem pries pat breketu dejima. Ma anspaudus nujemi, padari potografiju( persvieti) is anksta. Sudari gydyma plana i ma pristati. Tada galejau sprest- noriu detis a ne.

Tikrai keistai daug kas smile.gif Pvz., kazkas cia rasete neseniai, kad nesirupintu rautais dantimis ir skylemis nare, nes per pora menesiu uztrauks tarpus. Man tai nieko panasaus, trauke gerai virs metu. Apie jokius antspaudus as negirdejau ir ju nemaciau, suzinojau tik is forumo, kaip ir potuograpiju biggrin.gif jokiu nedare, jei rentgenas turimas omeny, o ne paprastas fotikas. O gydymo planas tai cia ant kiek issamus? Mazdaug toks: 2-2,5 metu, pirma uzdedam ant to zandikaulio, po to ant to, sutraukiam tarpus, sutaisom centra. Ar koks nors kitoks tas planas buna?
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2012 11 07, 17:53)
Tikrai keistai daug kas smile.gif Pvz., kazkas cia rasete neseniai, kad nesirupintu rautais dantimis ir skylemis nare, nes per pora menesiu uztrauks tarpus. Man tai nieko panasaus, trauke gerai virs metu. Apie jokius antspaudus as negirdejau ir ju nemaciau, suzinojau tik is forumo, kaip ir potuograpiju biggrin.gif jokiu nedare, jei rentgenas turimas omeny, o ne paprastas fotikas. O gydymo planas tai cia ant kiek issamus? Mazdaug toks: 2-2,5 metu, pirma uzdedam ant to zandikaulio, po to ant to, sutraukiam tarpus, sutaisom centra. Ar koks nors kitoks tas planas buna?

Pas mani nebuva jokiu tarpu uztraukima. Surasyta buva ka planuojama daryt. Kas gali but daroma, jei sakandis(mana atveju) nesitvarkys numatytu budu i pan.
Ma buva daromi antspaudai, persvieciama, i padarytas paprastas nuotraukas fotiku. Gydyma eigoj kelis kart dari rentgena nuotraukikes, ka sektu dantu saknis.
Atsakyti
Sveikos,
Noreciau pasiteiraut, ar kam yra taip buve. Mano panelei 8.5 metu, plokstele pradejom nesioti pries metus, nes po pieniniu iskritimo priekiniai virsutiniai nuolatiniai dantukai nebetilpo, augo kreivoki, tai va, metus panesiojom, siek tiek pagerino reikala ta plokstele, dabar nuvaziuojam pas gydytoja, jinai sako, kad sita plokstele nebetinka, reikia naujos ir ismete i siuksliu deze. Arba nauja plokstele ir virsuj ir apacioj, kas kainuos 800lt, arba raunam dantis (kurie yra 5 ir 6 virsuj, uz nuolatiniu 4, po iltiniu, jie dar pieninukai) kad leistu tiems nuolatiniams atsistot i vieta. Vaikas raudot pradejo, man sokas doh.gif nueme "mieras" virsaus vel, sumokejau 400lt uz nauja plokstele, dabar kai nuvaziuosim priderins virsu ir nuims mieras apatiniu dantu. Nebezinau, ka daryt. Ar cia tiesint, ar palikt ramybej kol pasikeis visi dantys ir tada kabes det? nes jei sitaip kas metus, o prognozes neaiskios, tai kabes pigiau iseis g.gif
Atsakyti