Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(sume @ 2012 11 08, 16:35)
Sveikos 4u.gif
šiandien ir aš jau su breketais smile.gif nusifotografuosiu ir norėčiau pamatyti jūsų albumą iir pati ten rodytis  ax.gif


Sveikinimai 4u.gif Kur dėjotės? Koks jausmas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 11 08, 17:40)
Sveikinimai  4u.gif Kur dėjotės? Koks jausmas? smile.gif

dėjausi Šiauliuose smile.gif dar tik kelios valandos, kai esu su jais smile.gif tai skausmo dar nejaučiu smile.gif o antspaudus irgi tik šiandien nuėmė... Šiaip esu labai laiminga, nes pagaliau pasiryžau jiems po ilgų svarstymų
Atsakyti
QUOTE(sume @ 2012 11 08, 18:43)
dėjausi Šiauliuose smile.gif dar tik kelios valandos, kai esu su jais smile.gif tai skausmo dar nejaučiu smile.gif o antspaudus irgi tik šiandien nuėmė... Šiaip esu labai laiminga, nes pagaliau pasiryžau jiems po ilgų svarstymų



Sveikinimai bigsmile.gif Lauksim foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2012 11 08, 17:51)
Sveikinimai  bigsmile.gif  Lauksim foto  ax.gif

Foto jau yra tik kur jas įkelti dabar gal kas pasakys biggrin.gif
Atsakyti
Labas visoms, siandien buvau konsultacijoje Leloje smile.gif
Labai patiko gydytoja, tik nedziugina toks dalykas, gal ir dar kamnors pasitaike problema del apmautu dantuku blink.gif
gydytoja siulo traukti apmautus 2 soninius dantis ( kiekvienam sone po 1) ir visus galinius stumti i prieki, kad uzsidarytu tarpelis unsure.gif mane siek tiek gasdina, mat tik pries 1,5 sav uzsimoviau tuo dantis
Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2012 11 08, 16:33)
Na, bet matai manęs netenkino mano dabartinė situacija.. Pas mano sesę labai negražūs dantukai.. sad.gif Buvau užsiminus jai dėl breketukų, bet ji sakė jai ir taip gerai, ir visai negėda šypsotis  smile.gif

Nu buciau nosi sugurinus, jei ma taip pasakytu.
Naujokem 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 11 08, 17:48)
Nu buciau nosi sugurinus, jei ma taip pasakytu.


Dėl ko? Gėdos? Tai, kad aš jai nesakiau "negi tau negėda" biggrin.gif Tiesiog buvo kalba su mama, kad va gal ir sesė kada nors užsimanys breketų, o sesė pati pasakė "nereikia man, man šypsotis negėda" bet dar jauna, jos metų kai buvau, mane irgi viskas tenkino biggrin.gif

o be to, tai savas žmogus.. svetimam niekada negalėčiau pasakyti "tavo dantukai kreivoki! verta pagalvoti apie breketus" biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonytia: 08 lapkričio 2012 - 18:03
Pasižiūrėjus albumą dar fainiau pamačius kokie rezultatai jau pas daugumą smile.gif thumbup.gif thumbup.gif o man dar tik kelio pradžia smile.gif
Atsakyti
Mergaites, 19val pradedu kurti nauja tema. Kas nori i sarasiuka skubiai rasot man!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(sume @ 2012 11 08, 20:17)
Pasižiūrėjus albumą dar fainiau pamačius kokie rezultatai jau pas daugumą smile.gif thumbup.gif  thumbup.gif o man dar tik kelio pradžia smile.gif



Tai, kad nedaug pas tave yra ką koreguoti bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti