Įkraunama...
Įkraunama...

Koldūnai

labai skanus koldūnai ,viskas kuo puikiausiai pavyko ir šeimyna patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pagal Kurmiukės receptą jau ne vieną kartą gaminau koldūnus. Super tešlytė 4u.gif Ir gaminau jau ne tik koldūnus, bet iš tos pačios tešlos ir ežiukus gaminau. Ko gero čia bus mano mylimiausia ir dažniausiai naudojama tešla 4u.gif
Atsakyti
taip aš ir pritariu kad ši tešla geriausia thumbup.gif
Atsakyti
as irgi dariau pgl Kurmiukės receptą, tikrai skanu, o į mėsą svarbiausia mairūno įdėti smile.gif
Gal kas bandė tokius koldūnus užšaldyti? ar prieš verdant juos atšildote?
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif Pasiskaičiau apie koldūnus,gamindavau visai paprastai tešlą, bet taip išgyrėt Kurmiukės receptą, kad reiks išbandyt ir taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaraseles @ 2010 02 05, 20:47)
as irgi dariau pgl Kurmiukės receptą, tikrai skanu, o į mėsą svarbiausia mairūno įdėti smile.gif
Gal kas bandė tokius koldūnus užšaldyti? ar prieš verdant juos atšildote?

niekada neatsildau, is saldiklio tiesiai i verdanti vandeni ax.gif
Atsakyti
Ar is zalios mesos darote idara ar is virtos ?
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2010 02 07, 19:13)
Ar is zalios mesos darote idara ar is virtos ?

mes tai is zalios mesos farso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabani @ 2010 02 07, 19:15)
mes tai is zalios mesos farso smile.gif



Man kazkaip gavosi kose, kai isviriau.Gal per ilgai viriau, bet bijoju, kad neisvirs viduje farsas
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2010 02 07, 19:59)
Man kazkaip gavosi kose, kai isviriau.Gal per ilgai viriau, bet bijoju, kad neisvirs viduje farsas

koldunus verdu kazkur 7-10min.farsas per ta laika isverda.o gavosi kose gal tikrai kad per ilgai viret g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabani @ 2010 02 07, 20:30)
koldunus verdu kazkur 7-10min.farsas per ta laika isverda.o gavosi kose gal tikrai kad per ilgai viret g.gif



Na viriau 15 min., nes farso sauksteli dedu, tai kad nebutu zalias g.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2010 02 07, 19:44)
Na viriau 15 min., nes farso sauksteli dedu, tai kad nebutu zalias  g.gif

Verdi, verdi, istrauki viena kolduna, perpjauni ir paziuri, kaip mesa atrodo - isvire ar ne mirksiukas.gif ir nereikes tada speliot ir per ilgai virti.
Atsakyti