Įkraunama...
Įkraunama...

Sausumos vėžliai

Mano salotas, morkas, sausa spec vezliam maista smile.gif
Atsakyti
mes jau trys savaites miegam, tai nieko ir nevalgom rolleyes.gif
Atsakyti
mes savo vėžliukui perkam salotas arba salotų mišinius, morkyčių. smile.gif Dar duodam spec. maistelio - kukuruzu sausumos vezliukams skirtu ir karta i savaite tokiu lasiuku uzlasinam ant maisto, kad vitaminu gautu.
Ar galima kažin jiems daigintų kviečių duoti?
Atsakyti
Merginos, turiu durną klausimą. Šiandien tvarkiau Vėžliausko dėžutę ir joje radau kirmėlę, maždaug 4 cm ilgio, ploną, tamsiai rudos, kaštoninės spalvos. Yra variantas, bet mažai tikėtinas, kad ji užsislėpė iceberg salotos gniūžtelėje. Bet bijau, kad ji nebūtų Vėžliausko neprašytas įnamis. Tokia didelė pasirodė. Ką jūs apie tai manote?
Atsakyti
nesu tokiu maciusi, bet zinau, kad iceberg salotu vezliukams duoti negalima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Džilonukė* @ 2014 01 05, 17:11)
nesu tokiu maciusi, bet zinau, kad  iceberg salotu  vezliukams duoti negalima  schmoll.gif


o kodėl negalima iceberg salotų??? blink.gif
aš saviškiui duodu, jis jas labai mėgsta ir ėda...
Pirma žiema, kai jis nemiega visai žiemai, tai kažkaip įdomu, nebe labai sugalvoju kuo šerti...
Papildyta:
QUOTE(Sliobenas @ 2013 12 26, 18:40)
Merginos, turiu durną klausimą. Šiandien tvarkiau Vėžliausko dėžutę ir joje radau kirmėlę, maždaug 4 cm ilgio, ploną, tamsiai rudos, kaštoninės spalvos. Yra variantas, bet mažai tikėtinas, kad ji užsislėpė iceberg salotos gniūžtelėje. Bet bijau, kad ji nebūtų Vėžliausko neprašytas įnamis. Tokia didelė pasirodė. Ką jūs apie tai manote?


Kažkada buvau nunešusi savo vėžliuką pas veterinarą, tai vėžliui sušėrė vaistų nuo kirminų (nes jis buvo rastas klaidžiojantis). Bet nieko jis niškakino panašaus į kirmėles ax.gif
Atsakyti
Sveikos,ar rekomenduotumete isigyti sausumos vezliuka?Esu alergiska naminiams gyvunams tai,galvoju gal isigyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(muku @ 2014 01 05, 22:45)
o kodėl negalima iceberg salotų???  blink.gif
aš saviškiui duodu, jis jas labai mėgsta ir ėda...
Pirma žiema, kai jis nemiega visai žiemai, tai kažkaip įdomu, nebe labai sugalvoju kuo šerti...
Papildyta:
Kažkada buvau nunešusi savo vėžliuką pas veterinarą, tai vėžliui sušėrė vaistų nuo kirminų (nes jis buvo rastas klaidžiojantis). Bet nieko jis niškakino panašaus į kirmėles  ax.gif




na yra toks puslapis kuriame surasyta ka galima duoti ir ko nerekomenduojama duoti sausumos vezliams. Tai ten parasyta, kad iceberg salotos neduoda jokiu maistiniu medziagu, tai ju davimas kaip ir lygus nieko nedavimui.

Ikelsiu nuoroda jeigu idomu smile.gif siaip neblogas puslapis, viskas aiskiai pavaizduota wink.gif http://www.thetortoi...p?thissection=8
Papildyta:
QUOTE(Aira2 @ 2014 01 07, 21:27)
Sveikos,ar rekomenduotumete isigyti sausumos vezliuka?Esu alergiska naminiams gyvunams tai,galvoju gal isigyti. g.gif


As tai nesigailiu, kad pirkom smile.gif Labai daug dziaugsmo jis sukelia ir smagu kad jie gali pragyventi net tavo amziu, tai nereiks liudeti del netekimo smile.gif.
Jeigu tau norisi tai aisku isigyk.
Atsakyti
Ikelsiu nuoroda jeigu idomu smile.gif siaip neblogas puslapis, viskas aiskiai pavaizduota wink.gif [url=http://www.thetortoisetable.org.uk/site/plants_19.asp?thissection=8]http:

ačiū, pasibaisėjau... smile.gif
duodavau jam vasarą ir brokolio, ir kalafijoro, ir kitų nerekomenduojamų (ne visai draudžiamų kaip šie) gėrybių. Ir tfu tfu tfu - viskas jam rodos gerai smile.gif
Beje, aisbergo jiems galima, tik su saiku, o ne "negalima".
Bet tikrai dėkui už nuorodą.
Atsakyti

Na dar pagalvosiu,gal ir isigysiu,o tada prie jusu temikes prisijungsiu-kaip sausumos vezliuko augintoja. biggrin.gif O ka su jais galima nuveikti?Daug kur raso kad jie leti,neidomus.Pazistu viena kur laiko,sako kad visai gerai,irgi nesigaili kad nusipirko. bigsmile.gif
Atsakyti
Kur dingo visos sausumos vezliuku augintojos?Uzsukite cia dazniau!!! 4u.gif Manau,greit turesiu sausumos vezliuka,turesite dar viena temikes nare,o gal jau ju Jums perdaug?
Atsakyti
QUOTE(Aira2 @ 2014 01 10, 15:18)
Kur dingo visos sausumos vezliuku augintojos?Uzsukite cia dazniau!!! 4u.gif Manau,greit turesiu sausumos vezliuka,turesite dar viena temikes nare,o gal jau ju Jums perdaug?

smile.gif na argi kada būna ko nors per daug??? smile.gif Nebent riebalų ir lašinių ant kūno lotuliukas.gif
Tai kad kažkaip nėra ką pasakoti, tai turbūt ir neužeinam čia dažnai smile.gif maniškės valgo kasdien, ir vaikštinėja po kambarius vakarais po kelias valandas, o šiaip tai terariumo režimas joms "įjungtas" smile.gif tik su maistu vargstu - turiu prisišaldžiusi ir kiaulpienių, ir dobiliukų, ir vynuogių lapų - nenori doh.gif Geriau parduotuvinis agurkas, pomidoras, morkos doh.gif cukiniją labai valgė - tos tai naminės turėjom, bet dabar jau baigėsi, nebeturim, moliūgo - nevalgė visai... obuolių irgi nelabai nori, geriau jau lekia link šunų maisto dubens ir iš ten bando pasivalgyti smile.gif
Atsakyti