Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

BETA1 aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilciukas11 @ 2012 10 30, 20:30)
Oi teko teko...nelabai noriu tu laiku net prisiminti.  schmoll.gif
Siaip tai cia nera kazkokio skirtumo kada tu pradesi matuoti, ir man kazkaip keistas pasakymas kad siandienos iseis tik is ryto (idomu kaip tai galima nustatyti). Esme yra juk ta, kad vartojant daugiau skysciu, turi atitinkamai is issysiosti per diena. Kad nepradetu kauptis skysciai, o jei taip bus, skirs vaistus, arba lasalines paskirs.
As tai darydavau taip: uzsivedi lentele, kurios viena puse kiek isgerei, kita kiek isejo lauk. O dienos gale matai kaip viskas. Rytini skaicuoji prie vakarykscio, nes cia juk po nakties.  smile.gif
O taves nepykina?


Nea, nepykina. Kartais uzeina sleikstulis, bet kad pykintu, tai nea schmoll.gif
Papildyta:
[quote=Afrodite69,2012 10 30, 21:19]
Sveikutes 4u.gif
Eufforija,viskas bus gerai mirksiukas.gif manau kad i geras rankas papuolei ax.gif Man si info irgi aktuali,nes man taikys ilgaja schema pirma kart ir sake kad gali buti hiperstimuliacija-tai dabar kiekviena posta apie tai skaitau ir bandau isiminti,kad tik nepamirsciau doh.gif o kaip siaip jautiesi?


Aciu, Afrodite, jauciuosi gerai, tik va biski pilvo tempima jauciu... Kaip ir minejau, buvau sian pas O.K paziurejo echoskopu, sake skyscio apie 3 cm yra, padare kraujo tyrimus, atsakymai geri, nereikia papyldomai jokiu vaistu tik siek tiek baltimo maziau atrado, liepe nusipirkti baltymus sportininkams, miltelius tokius ir plakti sau kokteiliukus kas dien g.gif smile.gif ir dar gerti, gerti ir gerti daug skysciu sake.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufforija: 30 spalio 2012 - 21:17
Eufforija,

linkiu ir tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif

Vis dar siluma uzlieja, kai prisimenu, kad tu mus taip nudziuginai tokiais graziais skaiciukais wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2012 10 30, 12:13)
Ojojoj kokios visos smaikscios  biggrin.gif Kitty, man 6 dpi siandien  hihihi.gif
Ir taip, vienas dyyyydelis bruksnys, Ovitrelio nera.Cia viena is tu retu akimirku, kai neigiamas testas dziugina  lotuliukas.gif


Beta,

super! smile.gif kai atsiras II - abejoniu nebebus 4u.gif

To labai labai tau linkiu!!! wub.gif


Atsakyti
QUOTE(blossomm @ 2012 10 30, 13:12)

Mamiliarija  - as irgi taip galvoju, gal vertetu man gal pailseti truputeli, bet taip gaila laiko..Bet darytis 2 IVF, zinant, kad nieks nesikabina, turbut irgi nedrisciau..o kas del kariotipo tyrimu? Ar esate kas nors dare tokiu? Ar jie informatyvus?

Sveika ir sveikos,
dariausi aš tuos kariotipus, abu su vyru, bet man embrionai nekokybiški gaunasi, tai va ir ieškau problemos. Ir autoantikūnius išsityriau kažkiek, tiesiog kad pačiai ramiau būtų. Atsakymai geri. Galvojau pas Bykovą važiuoti, bet kažko aš ja nepasitikiu, kai emocijos užvaldo visko prisigalvoju blush2.gif
Gal ir jums reikėtų prašyti stimuliacijos mažesnėmis dozėmis, kad mažiau ir geresnės kokybės folikulų užaugintų. Beje, trumpą schemą taikė šį kartą? Tai gal sekantį pabandyti ilgą (jei yra endo kaip rašėte) ir atvirkščiai. O prašytis konsultacijai derėtų tik kad pažiūrėti ar nėra kokių cistų. Vis tiek atsakymų "kodėl" negausite, sakys, reikia dar kartą bandyti. Laikas nėra mūsų draugas, bet ką padarysi, vis gi tas pats laikas ir žaizdas gydo ir vėl kylame į kovą.

Eufforija viskas gerai su ta hiperstimuliacija, jau nemažai laiko praėjo tad nėra ji jums jau tokia pavojinga. Aišku kylantis HCG kažkiek ją išprovokuoja, bet daugiau skysčių ir viskas bus ok. Turėjau tą "džiaugsmą", baisu buvo atsigulti, atrodė, kad nuskęsiu, kažkas užspausdavo visą krūtinę, bet kelios dienos ir praėjo. Jei tik išsipūtęs pilvas, nieko tokio. O dėl tų matavimų išgerto ir pasišalinusio skysčio - na buvau perspėta ir aš, bet tai daugiau metaforiškai, nieko aš ten nematavau, iš akies matai, ar dažniau lakstai į WC daugiau išgėrusi, ar ne. Jau pačiai kils įtarimas jei kas bus negerai. Daugiau skirkite laiko savęs palepinimui, jūs gi nestuke.gif

Sėkmės visoms darančioms ir dar laukiančioms LP ir kt.operacijų 4u.gif
Lengvos narkozės ir gerų rezultatų.
Atsakyti
Euforija, man labai skaudėjo pilvą, skystis kaupėsi ant vidaus organų,bet per kelias dienas praėjo, aišku, kaip minėjau, gal dėl to, kad man nekilo hcg. Bet kuriuo atveju manau, kad baltymai + vanduo turėtų padėti. Aš irgi tiesiog sekiau,. ar iš viso einu kaip visada į wc, ar ne mažiau, ne rečiau. ėjau daug, nors pilvas buvo labai išsipūtęs. Praėjo.
Atsakyti
Labas rytas merginos 4u.gif

Pabudau visa valanda anksciau, galvoju ka cia veikti biggrin.gif
Afrodite, gavoju apie tave, kad tik viskas puikiai pavyktu auksciausiu planu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 10 31, 09:56)
Pabudau visa valanda anksciau, galvoju ka cia veikti biggrin.gif


Velnias, kodel man taip nenutinka ? biggrin.gif As irgi pabudus pagalvojau, kad Afrodite jau tikriausiai ruosiasi operacijai.Esponsa irgi.Na, laukiam ju sugriztant su ispudziais.

O as tai zinokit sysiojau ant testo siandien.Ir zodziu taip.Is karto matesi nieko.Tada po 15 min. pasiemus testa, jau lyg matosi ir ta antra jusotele kazkur.Lupos nereikia.Bet vartau as ta testa visaip, pries visokias sviesas ir bandau iziureti ar ten tas antras pagaliukas toks visai plonytis ar per visa stori blankiai nuruzavejes g.gif Nezinau ar labai aiskiai as cia kalbu, dabar tikriausiai atrodau kaip totali nevisprote biggrin.gif Ant testo pakuotes parasyta nevertiti ilgiau nei po 15 min.Nu bet as specialiai ir ejau jo ziuret po 15...Ir issitraukiau vakaryksti.Nu siandieninis tikrai geriau atrodo nei akarykstis.Tiesiog bijau ne taip ivertinti.Nes gi bukim realistes, siandien dar tik 7 dpi.Nu ir kas kad ana karta vaiduokliavo tokiu metu, bet ana karta buvo deti du superiniai sviezuciai embrioniukai.Ir be to, ta karta abu kibo, tai ir HCG aukstas.Si karta jeigu per kazkoki stebukla ir butu, tai nebent tas vienas kur neblogas buvo......Ziuriu as dabar i ta testa akis isputus ir baisu net isileisti i galva tokia minti, kad cia kazka gai is tikruju rodyti.Too good to be true, taip sakant unsure.gif unsure.gif Visiskai ignoruoti to antro bruksniuko negaliu, nes gi matau as ji unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 31 spalio 2012 - 09:18
Beta, mesk foto i SM biggrin.gif Man toks testas buvo per sekminga IVF, drauge net vaziavo pas mane i namus jo revizuoti biggrin.gif Del testo vertinimo - is savo 15 metu nevaisingumo patirties galiu pasakyti - pasidariau testu desimtimis (nu lyg ne simtais blush2.gif ) - as nesu maciusi antros juosteles ar net uzuominos i ja ne sykio, kai nebuvo nestumo, nei po 15 min., nei po 15 val.
Atsakyti
Betuli thumbup.gif thumbup.gif Ryt laukiame tęsinio biggrin.gif Ar dar šiandien galim laukt biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2012 10 31, 10:28)
Beta, mesk foto i SM  biggrin.gif


tu manai as apie tai nepagalvojau ? biggrin.gif Maniau, imesiu nuotrauka, detektyves istirs ka cia rodo biggrin.gif Bet per rugsejo 1-osios svente ismeciau fotika ant zemes, tai tas dabar kaip per migla viska fotkina doh.gif

QUOTE(Shira @ 2012 10 31, 10:34)
Betuli  thumbup.gif  thumbup.gif  Ryt laukiame tęsinio  biggrin.gif Ar dar šiandien galim laukt  biggrin.gif  ?


Siandien vargu ar tesinys bus, nebent rytas anksciau nei iprastai isaustu biggrin.gif Sedejau sedejau sau rami, dabar prasideda uraganas galvoj unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 31 spalio 2012 - 09:51
QUOTE(Beta1 @ 2012 10 31, 09:17)
Nu ir kas kad ana karta vaiduokliavo tokiu metu, bet ana karta buvo deti du superiniai sviezuciai embrioniukai.


nono.gif nono.gif nono.gif Beta, privalai tiketi savo vaikais. Deja, bet mes negalime pasakyti is anksto, kurie superiniai, kurie ne. Jei pameni, per mano pirmaji IVF buvo sudeti 7 ir 8 lasteliu mazyliai, bet jie nepasiliko pas mane, nors, pasak T, sansai buvo dideli, o vat mazyle 6 lasteliu is antrojo IVF neduoda dabar man ramybes. Ech, mamyte, dziaugiuosi uz jus smile.gif .
Atsakyti
Beta bigsmile.gif bigsmile.gif nu nejaugi tave dar reikia mokyti - nu nebuna teigiamu testu be reikalo bigsmile.gif sutinku su exdaiva - kiek nori ziurek matysi spyga po kiek nori valandu ax.gif Juk sitos snaigutes is tavo superines kokybes IVF karto, laikas pradeti jomis tiketi wub.gif wub.gif
Atsakyti