Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Beta1 @ 2012 11 03, 22:17)
Vien zo 10 dpi PRG yra 87,30, HCG 81,40.Mazoka gal ka ?  g.gif


Sveikinimai Jusu seimai thumbup.gif wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Beta1 - sveikinu thumbup.gif

1. Kada kartosi hcg ?
2. Kada pas daktarą?
3. Kada pas mus į nestuke.gif skyrelį ?
Atsakyti
Mergaites, visoms visom noriu stipriai stipriai padekoti uz nuosirdu rupesti, grazius linkejimus wub.gif daugelis is jusu laukiat kada gi tas pirmasis kleckiukas pasibels i jusu seima, namus.Net ir savo liudesio ar skausmo metu sugebat rasti graziu ir padrasinanciu zodziu MAN.Tai, kuri eme tiesiog be jokiu vargu jau antra karta pastoja.Nesijauciu kartais nusipelniusi tokios laimes.Gal net atrodo ir nelabai teisinga, kai ima ir taip paprastai pavyksta, kur kitos kalnus vercia ir taip sunkiai viska pasiima.Ne is pirmo karto ir musu dziaugsmelis atkeliavo pas mus, bet palyginus su visais keliais keleliais kuriuos minat, tai mano patirtis tera zuiko asaros.....Taigi dar karteli visoms didziulis aciu uz tuos gerus jusu linkejimus ir palaikyma.Netgi tada, kai as visai visai netikejau ! blush2.gif Nu ir dabar dar biski netikiu, bet gal kai ateis laikas, prades nusesti viskas i smegenis.

QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 11 03, 14:06)
NuBeta1...tau tikrai vaiku auginimo metas 4u.gif Cia jau 3 is eiles? Sveikinimai 4u.gif


Nu kaip, pirmas buvo dar tada, kai buvau siaubingai jauna, netycia viskas gavosi, dar nelabai supratau is kur tie vaikai biggrin.gif Na o sekantis gime jau einant siuo keliu kartu su jumis wub.gif

QUOTE(Terze @ 2012 11 03, 16:58)
*Vemiu kaip liutas, visas namas dreba smile.gif Guleti galiu tik ant kairio sono, skauda kazka, matyt gimda su savo raisciais tempiasi, vis ligos kabinasi, o jau galvos skausmai, tai ilgam nepasimirsta smile.gif

**Sveikinu sveikinu!!! Pagaliau mano nuojauta pasiteisino, o tai jau buvau beprarandanti vilti del jos  wub.gif  Yeeeeeeee!!! Beta daugiavaike mamyte!!!!
smile.gif Butum nesveika, jei butum rami smile.gif Dabar diagnoze: sveika smile.gif


* smaguma thumbup.gif
** taigi taigi, daugiavaike.Niekad nebuciau net susapnavus saves tokiam amplua kai "daugiavaike motina" biggrin.gif

QUOTE(Lietuva @ 2012 11 03, 18:13)
Beta1 - sveikinu  thumbup.gif 

1. Kada kartosi hcg ?
2. Kada pas daktarą?
3. Kada pas mus į  nestuke.gif skyrelį ?


1.pirmadieni butiniausiai, paskui bandysiu susilaikyti nuo sios pramogos, kad ir kokia viliojanti ji atrodytu ax.gif
2.pas daktara lapkricio 15-16.Istisa amzinyyyyybeeee........ doh.gif
3. kai pamatysiu kas namelyje gyvena (tikiuosi, kad gyvena ir gyvens unsure.gif ) Kol kas ziuresiu i jumis is tolo, pazindinsiuos tyliai.....
Atsakyti
Beta, mane tokios stebuklingos istorijos tik dar labiau uzveda eiti situo sunkiu keliu savo issvajoto tikslo link wub.gif Nors jau ir turiu nemenka isbandymu bagaza, bet nesiruosiu nuleisti ranku, kol leis sveikata ir finansai smile.gif
dar karta sveikinu su stebukliuku wub.gif wub.gif

Labai smagu skaityti ir kartu dziaugtis sekme wub.gif
Atsakyti

... herpesas yra citomegalo virusas.Dazniausiai imuniteta mes turim dar is vaikystes, nuo darzelio laiku.Ir kadangi jau turime imuniteta, jis niekaip nepavojingas nestumui.Pavojingas gali buti tik tuomet, kai nestumo metu juo pirma karta sussergama, kol dar nera susidares imunitetas.Del to pries IVF labai daznai daro citomegalo tyrima, ziuri, ar paciente turi aktyvia ar pasyvia jo forma.Nera del ko jaudintis, sedek ramiai biggrin.gif 4u.gif
[/quote]

Patikslinimas:
Herpes virusas nera citomegalo virusas.
Citomegalo virusas (CMV) priklauso herpes virusu grupei. Maždaug 50 proc. žmonijos yra infekuoti šiuo virusu, tačiau žmonės, turintys stiprią imunę sistemą, CMV sukelta liga serga retai. Retais atvejais žmonėms, kurių imunitetas nusilpęs, liga pasireiškia lengva forma, simptomais, panašiais į gripo ar infekcinės mononukleozės, bet nera jokiu slapiuojanciu pusleliu. 2-28 proc. nėščiųjų CMV gali būti nustatomas gimdos kaklelyje ir šlapime.
Herpes viruso pagrindinis pozymis vandeningos pusleles. Uzsikretus virusas organizme islieka visa gyvenima - tuno nerviniuose mazguose ir laukia progos pasireiksti. Imunitetas nesusidaro. Planuojancios pastoti arba nesciosios netiriamos del sito viruso.
Atsakyti
QUOTE(burzge @ 2012 11 04, 05:04)
Patikslinimas:
Herpes virusas nera citomegalo virusas.
Citomegalo virusas (CMV) priklauso herpes virusu grupei. Maždaug 50 proc. žmonijos yra infekuoti šiuo virusu, tačiau žmonės, turintys stiprią imunę sistemą, CMV sukelta liga serga retai. Retais atvejais žmonėms, kurių imunitetas nusilpęs, liga pasireiškia lengva forma, simptomais, panašiais į gripo ar infekcinės mononukleozės, bet nera jokiu slapiuojanciu pusleliu. 2-28 proc. nėščiųjų CMV gali būti nustatomas gimdos kaklelyje ir šlapime.
Herpes viruso pagrindinis pozymis vandeningos pusleles. Uzsikretus virusas organizme islieka visa gyvenima - tuno nerviniuose mazguose ir laukia progos pasireiksti. Imunitetas nesusidaro. Planuojancios pastoti arba nesciosios netiriamos del sito viruso.


Na, as gal nepateikiau vadovelinio apibrezimo, taciau kai pas zmogu gyvena citomegalo virusas, jis dazniausiai ir turi ta pusleline.Cia tokia liaudiska kalba kalbant, ne moksline.Kita vertus, nesciosios ir planuojancios tikrai tiriamos ar turi citomegalo aktyvia ir pasyvia forma, nes tai ypatingai svarbu vaisiaus vystymuisi.Man nestumo metu tyre citomegala 2 kartus, nes buvo ziurima ka rodo jo aktyvioji forma.Kadangi labej per klaida man buvo nustatyta citomegalo aktyvi forma, o tai reiskia, kad vaikelis greiciausiai tokiu atveju gimtu ligoniukas (aklas, kurcias, ar mirtu vos gimes nuo per didelio bilirubino kiekio kepenyse ir t.t. ir pan.) teko per ne pilna para siuo klausimu issamiai isdiskutuoti ir su genetikais ir su savo gydytoja.Daug suzinojau, tai ir dalinuosi tom savo ziniom.... ax.gif Aciu D tai tebuvo labes klaida.Bet is esmes i tai gilintis neverta, ypatingai toms, kurios turi herpesa, jis nestumo metu niekaip nera pavojingas.Arba jeigu ir neturi puslelines, tai turi pasyvia citomegalo forma, jaudintis tikrai nera ko.Susirupinti vertetu tuomet, kai pasyvi citomegalo forma yra 0, o aktyvi rodo kazkoki skaiciu.Taciau net jeigu pasyvi forma yra teigiama ir aktyvi teigiama, netgi ir tuomet tai nera baisu ir jaudintis neverta mirksiukas.gif Zodziu daug aiskinti, man pribraize genetike ivairiausiu kreviu kaip visas sitas veikia, bet kiek galejau tiek paaiskinau......
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Kaip mergaiciu nuotaikeles? smile.gif smile.gif Kaip laikotes?
sian pasiskaiciau apie kraujo grupiu itaka nestumui ir nusprendziau, kad geriau tu visu niuansu nezinoti ir be reikalo nelisti kol su tuo nesusidurei doh.gif nors man visada daktarai sakydavo, kad mano kraujo grupe nera is idealiausiu (3 - ) Zodziu... unsure.gif

O as ryt einu pas g., pagaliau suzinosiu kas ir kaip pilvelyje rolleyes.gif Jaudinuosi turbut dar labiau nei pries pacia IVF procedura doh.gif

Na, o kaip tu, Betuli, laikais? 4u.gif 4u.gif
Kur dingo SON777 su naujienomis? blink.gif o gal as ka praziopsojau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufforija: 04 lapkričio 2012 - 11:30
QUOTE(Eufforija @ 2012 11 03, 17:10)
Terziuk o kiek jau jums laiko? wub.gif


Kita savaite prasides trylikta wub.gif

QUOTE(Eufforija @ 2012 11 04, 12:29)
Sveikutes smile.gif  Kaip mergaiciu nuotaikeles? smile.gif  smile.gif Kaip laikotes?
sian  pasiskaiciau apie kraujo grupiu itaka nestumui ir nusprendziau, kad geriau tu visu niuansu nezinoti ir be reikalo nelisti kol su tuo nesusidurei doh.gif nors man visada daktarai sakydavo, kad  mano kraujo grupe nera is idealiausiu (3 - ) Zodziu... unsure.gif

O as ryt einu pas g., pagaliau suzinosiu kas ir kaip pilvelyje rolleyes.gif  Jaudinuosi turbut dar labiau nei pries pacia IVF procedura doh.gif

Na, o kaip tu, Betuli, laikais?  4u.gif  4u.gif
Kur dingo SON777 su naujienomis?  blink.gif  o gal as ka praziopsojau  g.gif

Del kraujo grupes galiu pasakyti tik tiek, kad mano mama yra 3-ios grupes minuso, o tetis 1. Tai jie be problemu pastojo ir mus pagimde.. Bet kiek teko skaityti, tai ten taip-yra niuansu, bet geriau pasiklausk ryt pas gydytoja, kokie gali buti niuansai...
Laikau kumstukus uz grazu rytoju wink.gif

Beta - rytojus zada aukstus hcg wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 11 03, 12:17)

Vien zo 10 dpi PRG yra 87,30, HCG 81,40.Mazoka gal ka ?  g.gif


Beta, dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Kažkaip net neabejojau, kad jums pasiseks smile.gif . Vat ir netikėk žmogau stebuklais, jie vyksta thumbup.gif . Stebuklu vadinu todėl, kad viskas taip greitai įvyko, geriau ir būti nebegali smile.gif .
Atsakyti
Su graziu sekmadienio rytu merginos 4u.gif

Kittty, ta trouble posaki teko pasiskolinti man i facebooka blush2.gif Geras 4u.gif As kartais tokia irgi bunu rolleyes.gif

Beta1, greitai busit daugiavaike seimyna biggrin.gif 4u.gif Teks tikrai aukle pirktis:)

Terze 4u.gif 4u.gif tavo porele primena apie save daznai, kaip supratau lotuliukas.gif
Gal cia kaip sakant "package deal" ax.gif Dziugu, kad maziukam viskas gerai. Kaip greitai bega laikas, jau 3 men. Greitai ir lyti suzinosit. Smagumelis bigsmile.gif

Grazios dieneles visom 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti