Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Eufforija @ 2012 11 02, 15:48)
Mergaites, o kas tas herpes? ir kaip jis itakoja nestuma? Zinau tik viena herpes, bet vargiai ar cia tas pats g.gif



tiksliai negaliu pasakyti, nesu turejus, bet kiek zinau tai mazos pusleles ant lytiniu lupu
Atsakyti
QUOTE(leiliuke @ 2012 11 02, 14:42)
mano draugei nuzstojo vystytis 3,5men nuo herpes  verysad.gif


o siaube, kaip baisu ir skaudu turetu buti verysad.gif verysad.gif

idomu kokiu priemoniu emesi tavo drauge, kad nepasikartotu panasi situacija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmiukas @ 2012 11 02, 15:58)
o siaube, kaip baisu ir skaudu turetu buti verysad.gif  verysad.gif

idomu kokiu priemoniu emesi tavo drauge, kad nepasikartotu panasi situacija? g.gif



bet matai kitos mergaites sako kad negali nuo jo nustot. as perdaug nesigilinau i ta jos nelaime. bet man ji taip pasake, gal dar kokiu priezasciu buvo
Atsakyti
Kazkada lyg esu skaiciusi, kad herpes nestumui pavojingas tik tuo atveju, kai juo susergama nestumo metu pirma karta.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 11 02, 15:56)
Nuo herpes nestumas nesustoja vystytis......Pati beislaukdama turejau ji minimum 3 kartus.Ir dar daug daug nestukiu ta patvirtins.Gydytojai taip pat  4u.gif

euforija, herpesas yra citomegalo virusas.Dazniausiai imuniteta mes turim dar is vaikystes, nuo darzelio laiku.Ir kadangi jau turime imuniteta, jis niekaip nepavojingas nestumui.Pavojingas gali buti tik tuomet, kai nestumo metu juo pirma karta sussergama, kol dar nera susidares imunitetas.Del to pries IVF labai daznai daro citomegalo tyrima, ziuri, ar paciente turi aktyvia ar pasyvia jo forma.Nera del ko jaudintis, sedek ramiai  biggrin.gif  4u.gif



Betuli, jau kas kas, bet tu tai duodi "dziazo" visada mane nuramini biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Saunuole, mergyt thumbup.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
sian man 16 dpi, nusprendziau pasidaryti pakartotina HCG - 1668,000 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufforija: 02 lapkričio 2012 - 15:14
MILL sveikinimai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2012 11 02, 15:07)
Betuli, jau kas kas, bet tu tai duodi "dziazo" visada mane nuramini  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Saunuole, mergyt thumbup.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
Mergaites, sian man 16 dpi, o HCG - 1668,000  g.gif Juk viskas gerai, ane rolleyes.gif


sveikinu, sveikinu nestuke.gif skaiciukai thumbup.gif thumbup.gif ir kartais ar nebus du mazuciai isitaise thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmiukas @ 2012 11 02, 16:14)
sveikinu, sveikinu  nestuke.gif  skaiciukai  thumbup.gif  thumbup.gif  ir kartais ar  nebus du mazuciai isitaise thumbup.gif  thumbup.gif



Tikiuosi kita savite suzinosiu rolleyes.gif reiketu dar progesterona pasidaryti del visa ko, bet jau sekancia savaite, kad tik skaiciai prg irgi nenuviltu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2012 11 02, 15:03)
Kazkada lyg esu skaiciusi, kad herpes nestumui pavojingas tik tuo atveju, kai juo susergama nestumo metu pirma karta.


visai logiska butu, nes kitaip nezinau kokioj izoliacijoj reiktu gyvent nestuke.gif metu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Eufforija @ 2012 11 02, 15:16)
Tikiuosi kita savite suzinosiu rolleyes.gif  reiketu dar progesterona pasidaryti del visa ko, bet jau sekancia savaite, kad tik skaiciai prg irgi nenuviltu rolleyes.gif

pasidaryk butinai. as pati turejau karcios patirties su juo schmoll.gif
Atsakyti

Nezinau,kas man su galva darosi, tik dabar suvokiau, kad Gingerbella stimuliuojasi doh.gif mieloji, kumsciai suspausti 4u.gif



QUOTE(irmiukas @ 2012 11 02, 14:08)
Sveikos, mergaites, jau nebe pirma karta jungiuosi i Jusu buri smile.gif

labai reikia jusu patarimu ir moralinio palaikymo wub.gif

Siandien leidziuosi ovitreli ir sekmadieni turesiu punkcija. Tai jau mano trecias IVF. doh.gif
2 IVF pavyko, bet baigesi 8 sav.nesivystanciu. Dar turejau malonuma - 2 negimdinius natur cikle doh.gif
Tikiuosi, kad situo IVF isbandymai pagaliau baigsis wub.gif

Labai labai dziauguosi uz visas, kurioms pavyko 4u.gif



Linkiu sekmes, tikiu,kad si karta pasiseks 4u.gif

QUOTE(Eufforija @ 2012 11 02, 16:07)
Betuli, jau kas kas, bet tu tai duodi "dziazo" visada mane nuramini  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Saunuole, mergyt thumbup.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
sian man 16 dpi, nusprendziau pasidaryti pakartotina  HCG - 1668,000  g.gif


wub.gif
Atsakyti
aciu Kitty wub.gif tikiuosi ir as wub.gif
ir dziaugiuosi, kad sita stimuliacija tokia lengva, be jokiu pojuciu ir pozymiu.
ir svarbiausia stogas neciuozia ir dusioj ramiakas smile.gif
Atsakyti
Beta1,

Aš čia jau kaip detektyvą didžiausią seku tavo naujienas. Ir laukiu rytojaus ir skaičiukų kažkokių.... Ir labai džiaugiuosi kai taip pasiseka 4u.gif

P.S. gal ta gėlytė iš mūsų atkeliavusi pas jus su geru virusiuku buvo wub.gif
Atsakyti