Įkraunama...
Įkraunama...

Kilimų ir kiliminės dangos valymas

QUOTE(DEIVINA @ 2006 06 01, 22:38)
Ateities 10 ax.gif

Šitie tikrai gerai išvalo. jau ne vieną kartą vežiau, nes kaip bevalytum, kartą per metus vistiek gerai atiduot valyklon. Mažas dėmes valau pati su kilimams skirtais valikliais.
Atsakyti
Aš norėčiau prašyti patarimo.
Pas mane namie kliminė danga. Su mielu noru ja vežčiau kur nors valyti,bet kaip pagalvoju, kad teks ją traukti iš po visų baldų doh.gif . O kiek mes ją klojome.
Ar gerai valo valymo paslaugas teikiančios įmonės?
Kiliminė danga yra šviesios spalvos. Valyti tiesiog butina. Vanish nepadeda. Bandžiau ir indų plovyklį, ir ūkišką muilą, ir skalbimo miltelius. Nepadeda. verysad.gif
O taip jau baisiai atrodo.
Atsakyti
sveikos. vat iskilo problema.ieskau kas galetu isplauti kilimine danga.is pradziu ieskojau gal kas turi savo nuosava siurbli ir galetu paskolint.bet nieko neradau schmoll.gif tada galvoju reik issikviesti kokia tarnyba kad isplautu. bet kad va irgi nieko gero nerandu. girdejusi esu kad kakzokia firma uz 50 lt isplauna. bet kad visur 1kv.m kaina. gaunasi per visa kilimine danga labai brangiai. nu bet pasiryzusi sumoketi kiek reikes. tik kad nezinau kur patikimiau ir kuri firma geriau isvalo. g.gif
gal yra mamu kurios kvietesi i namus kad isvalytu ir gali pasidalinti patirtimi ,pasakyti is kur geriau issikviesti zmogu kad isvalytu kilima ?
Atsakyti
QUOTE(katytia @ 2006 11 13, 12:25)
sveikos. vat iskilo problema.

4u.gif
Atsakyti
o kaunietes kaip valo kilimus?
Atsakyti
Gal vis dėl to kas nors parekomenduos kokia priemones. Labai reikia, nes negaliu į kilimą jau žiūrėti, o vežti kur nors neturiu galimybės. verysad.gif
Atsakyti
tik nesikvieskit firmos Abdonas. mes valemes kilimine danga vasara, atsiunte toki vargsa berniuka, dar 20 min anksciau nei taremes, tai mes is lovos tekini sokom rengtis. vale gal ir normaliai, taciau po indauja ir kt. tarpus tarp sienos ir spintos nevale, paskui isvales prase paskolint telefona paskambint bosui, kad atvaziuotu pasiimti, ir laukti jam jo teko, kartu ir mums...kazkaip nepatogiai jautemes, jeigu butu sveikas, tai dar pretenzijas reikstume, o dabar tylejom, sypsojomes, dar grazos neemem is jo ir laukem kada isvyks....oi kaip nesmagu, kai esi darbu nepatenkintas, bet darbuotojui pasakyti negali schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Speigė: 02 gruodžio 2006 - 20:02
kokia nebloga firma atvaziuoja i namus vilniuje, gal kas naudojosi?
Atsakyti
QUOTE(Saulytes @ 2006 12 13, 13:12)
kokia nebloga firma atvaziuoja i namus vilniuje, gal kas naudojosi?


Galiu rekomenduoti AINAVA, UAB Laisvės pr. 121, Vilnius Tel.: 2 740 740 thumbup.gif
Vakar man isvale visa kambari clap_1.gif
Apskambinau ~10 firmu, tai tik sitie be jokio isidirbinejimo iskart sutiko kita diena atvykti.
PLOVEJAS vos nepasiunte nafik - tipo mes tiek turim darbu, butas, cha cha... biggrin.gif
TOP CLEAN tik kilimo plovimas min 300Lt + PVM
ŠVAROS BIURAS pazadejo paskambint, bet nepaskambino

Taigi detalaiu apie AINAVA:
Ju paslaugos kainuoja min 250Lt + PVM, bet PVM neeme !!! thumbup.gif
Drėgnas giluminis kiliminės dangos valymas 1kv.m = 6Lt + PVM
Langu vienos puses 1kv.m = 3,5Lt + PVM
Baldų gobelenų plovimas 1 sedima vieta = 25Lt + PVM
Chebra (2 vyrai + mergina) atvyko tiksliai sutartu laiku 13:00
Paprasiau:
1. Isplauti kilimine danga.
2. Isplauti tarybine sofa-lova (tipo 4 sedimos vietos).
3. Isvalyti langus (seno tipo = 4 pavirsiai).
Su lazeriniu matuokliu per 2min pamatavo kambario ir langu plota, pasake kiek kainuos.
Per 10min atsitempe visa iranga ir pradejo dirbti.
Kol vienas bicas vale langus, kitas su mergina "dusino" sofa-lova (buvo labai nesvari, nusedeta, dukros apkiaulinta - sveite su slapiais sepeciais ir t.t.)
Lova baige ~30min.
14:20 darbai buvo baigti.
Lova 100Lt + Kilimine danga 108Lt + Langai 42Lt = 250Lt be PVM biggrin.gif
Nu, bet man patiko smoke.gif
Atsakyti
Geras. thumbup.gif Butinai paskambinsiu. Pagaliau bus mano kilimas švarus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teresa @ 2007 01 11, 09:26)
Geras.  thumbup.gif  Butinai paskambinsiu. Pagaliau bus mano kilimas švarus.  biggrin.gif


Kilima manyciau geriau rasti kas paima, isvalo ir parveza g.gif
Atsakyti
QUOTE(Supervyras @ 2007 01 11, 21:51)
Kilima manyciau geriau rasti kas paima, isvalo ir parveza  g.gif

O jeigu kiliminė danga per visą kambarį? Kas man baldus kilnos. Abejoju, kad
jie norės. lotuliukas.gif
Atsakyti