Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kilimų ir kiliminės dangos valymas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
vida777
QUOTE(Ice tea @ 2007 01 12, 12:39)
Sveikos!!! Noriu Jusu paklausti, kaip isvalyti pieno demes is sintetines kilimines dangos. Vaikis gere pienuka ir sugalvojo atsukti buteliuka doh.gif  Dabar svetaineje turim "nuostabu" surugusio pieno kvapa  karsta.gif Is karto valiau su Fairy ir bruzinau, bruzinau, bet kvapas liko  verysad.gif Patarkit ka daryti, kuom ta bruda isvaryti unsure.gif
*

As naudoju toki purskikli (panasi pakuote kaip langu valiklio), kuris atgaivina ir panaikina (rukalu, prakaito, svilesiu, pelesiu, sunu, kaciu) kvapa tekstileje. Mes juo isnaikinom isisenejusi rukalu kvapa sofoje - man, nerukanciai taip smirdejo, kad net bloga budavo ir islieto vyno kvapa masinoj ant kilimelio.O jau po to kaip gaiviai kvepia thumbup.gif . Manau panaikintu ir pieno kvapa.
ermute
tokiom dėmėm ir ne tik tokiom aš naudoju purškiama vanish. papurški ant dėmės, nuvalai ir psio- ir kvepia ir nieko nelieka...nuostabiai pašalina visokias dėmes thumbup.gif
etynsur
QUOTE(ermute @ 2007 01 12, 15:06)
tokiom dėmėm ir ne tik tokiom aš naudoju purškiama vanish. papurški ant dėmės, nuvalai ir psio- ir kvepia ir nieko nelieka...nuostabiai pašalina visokias dėmes  thumbup.gif
*

kur to purskiamo vanish yra as jo niekur nematau nusipirkti...pati esu is Kauno mirksiukas.gif
vida777
O man reikia patarimo, kaip nuvalyti nuo vasko likusia deme ant sviesios spslvos baldo g.gif .
ermute
QUOTE(etynsur @ 2007 01 12, 15:11)
kur to purskiamo vanish yra as jo niekur nematau nusipirkti...pati esu is Kauno mirksiukas.gif
*

visuose prekybos centruose... kainuoja apie 12 litų kažkur... reikia ieškoti prie skalbimo priemonių... Neseniai maximoje buvo akcija tai nusipirkau už 6 litus visus 2 mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2007 01 12, 15:48)
O man reikia patarimo, kaip nuvalyti nuo vasko likusia deme ant sviesios spslvos baldo g.gif .
*

čia ant kieto baldo ar minšto? man nuo didelės žvakidės kartais priteška ant laminato, tai aš nugramdau o paskui su vanish (vel vanish lotuliukas.gif ) bet jau miltelių pavidalo, atskiedu šiek tiek ir paplaunu thumbup.gif gaunasi mirksiukas.gif
vida777
QUOTE(ermute @ 2007 01 12, 14:53)
čia ant kieto baldo ar minšto? man nuo didelės žvakidės kartais priteška ant laminato, tai aš nugramdau o paskui su vanish (vel vanish  lotuliukas.gif ) bet jau miltelių pavidalo, atskiedu šiek tiek ir paplaunu  thumbup.gif  gaunasi  mirksiukas.gif
*

Aha, ant kieto. Nu va, rasau, ir negalvoju - svarbu, kad pati suprantu doh.gif . O tai yra paprasciausi vanish skalbimo milteliai?
ermute
QUOTE(vida777 @ 2007 01 12, 16:00)
Aha, ant kieto. Nu va, rasau, ir negalvoju - svarbu, kad pati suprantu doh.gif . O tai yra paprasciausi vanish skalbimo milteliai?
*

pliam, net susimaišiau doh.gif aš pastoviai maišau vanish su cilit..... pagatava eiti namo pažiūrėti biggrin.gif nu grįšiu, pasakysiu tiksliai. Prisiminiau doh.gif CILIT . Jis tokioje apvalioje dežutėje, skirtas dėmių valymui įvairiems paviršiams. Pirkau jį tarpams tarp plytelių plauti, bet atradau nerealiai gerą priemonę grindims. Kaina irgi apie 13 litu berods g.gif
vida777
QUOTE(ermute @ 2007 01 12, 15:07)
pliam, net susimaišiau  doh.gif  aš pastoviai maišau vanish su cilit..... pagatava eiti namo pažiūrėti  biggrin.gif  nu grįšiu, pasakysiu tiksliai. Prisiminiau  doh.gif  CILIT . Jis tokioje apvalioje dežutėje, skirtas dėmių valymui įvairiems paviršiams. Pirkau jį tarpams tarp plytelių plauti, bet atradau nerealiai gerą priemonę grindims. Kaina irgi apie 13 litu berods  g.gif
*

Tos mano spinteles toks ganetinai minkshtas pavirsius - tai ne stalvirsis, ir ne laminatas, bijau, kad visai nesugadinciau g.gif . Man tai CILIT valiklis atrodo toks "dinamitinis" biggrin.gif .
ermute
QUOTE(vida777 @ 2007 01 12, 17:24)
Tos mano spinteles toks ganetinai minkshtas pavirsius - tai ne stalvirsis, ir ne laminatas, bijau, kad visai nesugadinciau g.gif . Man tai CILIT valiklis atrodo toks "dinamitinis" biggrin.gif .
*

pabandyk kur nors tokioje vietoje kur nesimato, pamatysi ar darosi kas nors su baldais..
savitre
norėčiau paklausti jūsų dėl kiliminės dangos sintetinės kaip ją prižiūrėti nes netyčia išpyliau ant grindų švaraus vandens ir paliko dėmė nes dulkės iš po dangos sukilo į viršų kaip tas dėmes išvalyti. nes jei plausiu tai dėmėę išsiplės?
Elzė
gal galite patarti kaip "isimti" kramtoma guma is kilimo? bandziau nusupineti, bet labai jau ji iminta doh.gif kilimas sviesus o kramtoma jau pajuodavo nuo mindziojimo doh.gif
jufka
Kramtomoji buma sunkiai issiima vienitelis budas gramdyti.
Viename kamparyje mes turime sviese kilimine danga tai ja as plaunu pati kadangi turime plaunanti dulkiu siurbli tai tikrai gerai o vietas kurios sunkei isivalo ir kur daugiausiai vaikstome paplaunu Vanish kilimams thumbup.gif
Elzė
QUOTE(jufka @ 2007 01 23, 12:07)
Kramtomoji buma sunkiai issiima vienitelis budas gramdyti.

*

tikrai? daugiau niekas nezinot kitokiu budu? g.gif
Mamučia
QUOTE(Elzė @ 2007 02 08, 13:26)
tikrai? daugiau niekas nezinot kitokiu budu?  g.gif
*

Papurski AMWAY PRE WASH priemone ir atlimpa po 30 sekundziu ir audinio negadina thumbup.gif
Auksesmama
Kokia jusu nuomone kaip geriau isvalyti kilimine danga?Ziniau ,kad siubiant dulkes yra sukeliamos i pavirsiu,gal butu geriau valyti kilima slapia sluoste?kaip jus manot?
Ingrė
Su skuduru taip neišvalysi kaip su siurbliu, o ir danga susišiaušia.
madlen
smile.gif Aš ir siurbiu, ir kartą į mėnesį šluoste pravalau , dažniausiai drėgnai pavalius dar kartą išsiurbiu ax.gif
jurguze.g
Pas mus namas: pirmam aukste beveik visur plyteles ir dar sildomos, tai pastebejau,kad kazkaip ant sildomu grindu greiciau dulkiu atsiranda, bet cia gal sildomose patalpose ziemos metu visur taip. Dukra pritrupina, prisnerkscia namus kaip reikiant, todel visu pirma issiurbiu su siurbliu,kad surinkti visus stambius trupinius, o po to su Viledos sluoste. Bet nebutinai viledos rinktis, man tas plokscio sepecio su spec.sluoste principas patinka thumbup.gif
O antram aukste visur parketas-tai ten praeinu su slapia sluoste-surenka visas siuksles kuo puikiausiai, tik reikia sluostyti zigzago principu,tarsi rinktum siuksles,o ne tik trintum grindis mirksiukas.gif
Kilima vienareiksmiskai su siurbliu. Pas mane paprastas Eta, bet esu girdejus su hepa kazkokiais filtrais naujesni yra, tai jie kur kas maziau dulkiu laukan ispucia mirksiukas.gif
arabeska
biggrin.gif Kiliminės dangos neturiu...bet manau, kad geras siurblys geriausiai tiktų... dar geriau plaunantis.. mirksiukas.gif
Daringa
O aš pradžioj su siurbliu išsiurbiu, o po to su drėgna šluoste nuvalau pora kartų. Taip ir spalva atsigaivina, ir dar nemažai šiukšlių iš gilesniu sluoksnių išsitraukia
Auksesmama
mano dukryte daznai serga bronhitu,pas mus namuose visur kilimine danga,tai jinai sako,kad tas toks daznas kosulys gali kartotis ir del susikaupusiu kilimuose dulkiu ir gali net issivystyti i bronhine astma doh.gif
vilmyteee
norejau paklausti kaip is sintetines kilimines dangos isimti jodo supilta deme?
bandziau vanish, ukiska muila - nepadejo
karsta.gif
?????
kristelev
QUOTE(Elzė @ 2007 01 20, 23:18)
gal galite patarti kaip "isimti" kramtoma guma is kilimo? bandziau nusupineti, bet labai jau ji iminta  doh.gif kilimas sviesus o kramtoma jau pajuodavo nuo mindziojimo  doh.gif
*

Padabdyk į maišelį pridėti ledo ir uždėti ant tos vietos, sušalus guma lengviau nusiima, pabandyk, gal kas išeis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmyteee @ 2007 02 25, 00:51)
norejau paklausti kaip is sintetines kilimines dangos isimti jodo supilta deme?
bandziau vanish, ukiska muila - nepadejo
  karsta.gif
?????
*

O su spiritu pavalyti nebandei? ax.gif
arabeska
QUOTE(Auksesmama @ 2007 02 24, 03:43)
mano dukryte daznai serga bronhitu,pas mus namuose visur kilimine danga,tai jinai sako,kad tas toks daznas kosulys gali kartotis ir del susikaupusiu kilimuose dulkiu ir gali net issivystyti i bronhine astma doh.gif
*

Visko gali būti, negerai kai daug kiliminės dangos. Mano vyras alergiškas, net nenustato tiksliai kam g.gif tad namuose net kilimo neturim, maži kilimukai prie lovų ir tiek. Dažnai grindis šluostau drėgna šluoste...Tad su dažnu bronchitu nejuokaukit.
Kotia
Mes turim siurblį su Hepa filtru, visai geras - ir plytelės juo siurbiu, ir medines grindis, ir kilimus. Jokių dulkių visai nelieka.
vilmyteee

O su spiritu pavalyti nebandei? ax.gif
*

[/quote]

bandziau ir su spiritu - nieko doh.gif

praradau vilti verysad.gif
Auksesmama
QUOTE(arabeska @ 2007 02 25, 11:22)
Visko gali būti, negerai kai daug kiliminės dangos. Mano vyras alergiškas, net nenustato tiksliai kam  g.gif tad namuose net kilimo neturim, maži kilimukai prie lovų ir tiek. Dažnai grindis šluostau drėgna šluoste...Tad su dažnu bronchitu nejuokaukit.
*

nera pasirinkimo,mes gyvename Londone,cia visuose namuose ir kiekviename kambaryje kilimines dangos schmoll.gif
Anna-Mariab
QUOTE(Auksesmama @ 2007 02 24, 02:43)

Nusipirkit plaunama siurbli 4u.gif
2broliai
mano nuomone tik siurbliu siurbti ir dar po to uzuolaidas kartas nuo karto nusiurbti ar ishplauti ir visur po to dulkes nuvalyti 4u.gif

as nekenciu kiliminiu dangu ax.gif ir minkstu baldu tik del to, kad labai dulkes renkasi doh.gif ir uzuolaidos dar labai dulkes renka. todel ir jos man nedrauges schmoll.gif

man praktiskiausias varinatas medines grindys ir odiniai baldai biggrin.gif visur galima ishplauti ir nuvalyti. jokiu dulkiu thumbup.gif

o jeigu norisi kilimuko, -tai koki nedideli kuri galima izbegti i kiema ir greit ishpurtyti jeigu trupinuku papuola smile.gif

mes turime ta siurbli su vandeliu /bet cia neplaunamas/ tai visai patenkinta as. nors ir mazai naudoju, bet kazkaip manau geriau kaip visos dulkes nuseda i vandeni, o ne i maisheli g.gif
Karosė
tik plaunamas siurblys išgelbės
Gegas
plaunamas dulkiu siurblys thumbup.gif
be jo neisivaizduoju savo buities 4u.gif
sarafea
Toks siurblys kur plauna yra jega thumbup.gif bet aps mus kilimines dangos nera(as jos ir neprnesu),tai man to gero daikto nereikia ax.gif
Fenomenali
Siurblys - kilimams;
šluostė - grindims ax.gif
sarafea
QUOTE(Skeveldra @ 2007 03 13, 21:13)
Siurblys - kilimams;
šluostė - grindims  ax.gif
*

drinks_cheers.gif tu teisi,bet as negaliu nprasiurbliavus plauti grindu,veliasi ant skuduro mano palukai ilgi doh.gif schmoll.gif (po nestumo kuokstais ant zemes randu ) doh.gif
Cypas
Iškilo klausimukas kaip valot rankų darbo vilnonius kilimus g.gif turim namie šviesų, tai labai vaikai ištepa, aš vis su ūkišku muilu paplaudavau, bet nelabai gerai išsiplauna, o parduotuvėje neradau kas tiktų rankų darbo kilimams, nes Vanish netinka g.gif
Azazella
Man geriausia - siurblys su vandens filtru thumbup.gif
Torija*
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 12, 12:54)
o gal kas zino kur geriausiai valo kilimus klaipedoje?  g.gif  nes jau nuo maziaus kosiu ir kitu uzkandziu  blink.gif  doh.gif  paciai net ranka nekyla  doh.gif
*

klaipedoje, galima issikviesti zmogu, kuris us nedidele suma pinigeliu isplauna su spec, siurbliu smile.gif ( kettler atrodo). kilimai, kaip nauji atrodo thumbup.gif skelbimai dazniausiai buna "Klaipedos" laikrasty smile.gif

Bet, Vilniuj, kazkaip tokiu skelbimu nerandu, o firmos del mazo ploto vaziuot nenori verysad.gif gal jus, zinot, kur tokiu zmoniu rast????? pati isvalyciau, jei toki siurbli turieciau verysad.gif
Vi_zija
QUOTE(Cypas @ 2007 03 22, 13:48)
Iškilo klausimukas kaip valot rankų darbo vilnonius kilimus g.gif  turim namie šviesų, tai labai vaikai ištepa, aš vis su ūkišku muilu paplaudavau, bet nelabai gerai išsiplauna, o parduotuvėje neradau kas tiktų rankų darbo kilimams, nes Vanish netinka g.gif
*

labai paprastas senas budas, anksciau visus kilimus taup valydovome, ir dabar taip valau , išvalo geriau nei plaunamas siurblys. I silta vandeni ipilat geru milteliu, arba kilimams plauti priemone, gerai išputuojat ir puse stiklines acto. actas pariskina visas spalvas, gerai su sepeciu itrinkite, palaukite kol truputi padzius, ir išsiurbliuokite viskas , rezultatas bus puikus .
reida
Pas mane kilimas buvo uzpiltas labai. Vanishc kazkaip nelabai gerai iseme demes. jau galvojau keisti visa kilima.
Bet vakar nusipirkau lietuviska " Mister Max" ir kilimukas svarus, demeles nei zymes. Ir kaina, nesiekia 4 lt. O maniau, ka uz Vanishc geriau niekas neisvalys. Va tau ir reklama!
kristelev
QUOTE(reida @ 2007 04 04, 09:55)
Pas mane kilimas buvo uzpiltas labai. Vanishc kazkaip nelabai gerai iseme demes. jau galvojau keisti visa kilima.
Bet vakar nusipirkau lietuviska " Mister Max" ir kilimukas svarus, demeles nei zymes. Ir  kaina, nesiekia 4 lt.  O maniau, ka uz Vanishc geriau niekas neisvalys. Va tau ir reklama!
*

Vanišu ir aš nusivyliau verysad.gif , o tavo minėtas valiklis tinka tik kilimams?
Marija5
O kur galima nuspirki "Mister Max", nes pas mane kilimas jau ne koks? O Vanish nieko neišvalė. verysad.gif Ir aš reklamos auka. blush2.gif
reida
As pirkau Mindaugo maximoje. Turetu ir kitose didesnese maximose buti.
Papildyta:
QUOTE(kristelev @ 2007 04 04, 10:54)
Vanišu ir aš nusivyliau verysad.gif , o tavo minėtas valiklis tinka tik kilimams?
*

Tinka kilimamas ir automobiliu salonams.
Marija5
Nusipirkau aš "Mister Max". Turbut pas mane jau visai beviltiška padėtis, šiek tiek išvalė. verysad.gif Ne bent reikia valyti kiekvieną dieną tada tikrai išvalyčiau. lotuliukas.gif
Kariausiu toliau su savo kilimu.
jolanita
Sveikos,
gal kuri nors turite ar esate ką gero ar blogo girdėja apie dulkių siurblius Rovus aqua power g.gif
kristelev
QUOTE(jolanita @ 2007 04 24, 15:54)
Sveikos,
gal kuri nors turite ar esate ką gero ar blogo girdėja apie dulkių siurblius Rovus aqua power  g.gif
*

turiu,iš pradžių labai džiaugiausi, labai gerai siubbė, o dabar kad ir naujus filtrus įdėjau, tokio traukimo jau nebėra, ir plasmasinės detalės netvirtos, antrą kartą aš jo nepirkčiau, na čia tik mano nuomonė, gal kitoms jis super geras ar super blogas.
vilmyteee
mano kaimyne turi ROVUS, nezinau, bet ji patenkinta, ir nereikia siuksliu maisu, tik isplovei dulkes is dulkiu dezutes ax.gif man patiko jis tuom, kad nebijo vandens, bet manau ir kitokiu yra siurbliu, kurie nebijo vandens... mirksiukas.gif
jolanita
ačiū merginos, komentarus mirksiukas.gif
Luana
gal kas galit pasiųlyt kokią firmą Kaune kur į namus atvažiuoja, mano kiliminė danga tiesiog katastrofa doh.gif , šviesi ir dėmės jau ant dėmių lipa, jau net nežinau kiek vanišų supyliau ant jos, efektas nelabai koks schmoll.gif . priėjom iki to - arba kviečiam į namus profesionalus, arba metam lauk. gal galit padėt...... mirksiukas.gif
dziulka
QUOTE(Daringa @ 2007 02 23, 16:40)
O aš pradžioj su siurbliu išsiurbiu, o po to su drėgna šluoste nuvalau pora kartų. Taip ir spalva atsigaivina, ir dar nemažai šiukšlių iš gilesniu sluoksnių išsitraukia
*

as taip pat darau ax.gif siurblys+sluoste
atne777
as tai nerealiai kilima isvaliau su "loku" is amway.Toks jausmas , kad ir naujas toks blizgantis nebuvo blink.gif blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.