Įkraunama...
Įkraunama...

Kilimų ir kiliminės dangos valymas

QUOTE(sauluciukas @ 2006 05 09, 18:20)
Nu mano irgi baisus. Padeda Vanish ploviklis. wink.gif Nu nebent to kilimo 100 kvadratu. ai matau lelius tavo pilvely, tai paprasyk vyro kad pavalytu wink.gif arba keiskit kilima biggrin.gif bus gal pigiau biggrin.gif

Matai kokia beda, su Vanisch pavalius, tas chemikalas lieka kilime ir vaikutis toliau dedamas dziuvesi ar kita maista ant kilimo, o po to i burna prisivalgo to chemikalo sad.gif Todel man reik, kad valykloj isvalytu, isplautu ir t.t.
Atsakyti
Taigi kilima isvalyt tikrai pigiau negu nauja pirkti blink.gif As valau Ateities gatvej, prie Norfos, vaziuojant link Jeruzales. Nu paaiskinau doh.gif. Kilimas apie 40-50 lt. Bet kuo dazniau valysi, tuo greiciau jis purvinsis (man atrodo). O ka jau ten tas vaikas gali taip pridaryti? Jei labai jau steriliai laikysi, greiciau visokios alergijos kabinsis...
Atsakyti
QUOTE(rainiukas @ 2006 05 10, 13:06)
Taigi kilima isvalyt tikrai pigiau negu nauja pirkti  blink.gif As valau Ateities gatvej, prie Norfos, vaziuojant link Jeruzales. Nu paaiskinau doh.gif. Kilimas apie 40-50 lt. Bet kuo dazniau valysi, tuo greiciau jis purvinsis (man atrodo). O ka jau ten tas vaikas gali taip pridaryti? Jei labai jau steriliai laikysi, greiciau visokios alergijos kabinsis...

o gal zinai adresa arba telefona tos valyklos?
Atsakyti
Man irgi labai reik kilimu valyklos, bet Kaune. Guli pas mus vilnonis kilimas 10 metu nejudintas, jauciu, kiek ten visko prisikaupe, vaikai palaksto purvinais batais, nors akivaizdziu demiu ir nera.

Gal turit kokiu kontakteliu? Dekinga is anskto.
Atsakyti
QUOTE(Gr@ @ 2006 05 24, 20:55)
o gal zinai adresa arba telefona tos valyklos?



O nebandei į pasinaudoti kilimų valymo paslaugomis namuose? Visur pilna skelbimų. Gal kas bandėt? A?
Man irgi jau seniai krebžda mintis, kad reiktų pavalyt tuos kilimus.
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2006 05 25, 14:01)
O nebandei į pasinaudoti kilimų valymo paslaugomis namuose? Visur pilna skelbimų. Gal kas bandėt? A?
Man irgi jau seniai krebžda mintis, kad reiktų pavalyt tuos kilimus.


Valyt namuose nebandziau, nes noriu, kad ta kilima pirmiausia isnestu ir isdulkintu, su siurbiu (kad ir plaunamu) vis tiek visko neissiurbi. Be to, isvalyta ji jau vesiu i naujus namus...
Atsakyti
Niekas neparaso adreso, tel sad.gif Skambinau i Jogle, ten 1 kv.m. kaina 15Lt, truputi brangoka...
Atsakyti
QUOTE(gretulis @ 2006 05 26, 23:16)
Niekas neparaso adreso, tel sad.gif Skambinau i Jogle, ten 1 kv.m. kaina 15Lt, truputi brangoka...

Ateities 10 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DEIVINA @ 2006 06 01, 22:38)
Ateities 10 ax.gif

Labai tau aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2006 05 25, 10:14)
Man irgi labai reik kilimu valyklos, bet Kaune. Guli pas mus vilnonis kilimas 10 metu nejudintas, jauciu, kiek ten visko prisikaupe, vaikai palaksto purvinais batais, nors akivaizdziu demiu ir nera.

Gal turit kokiu kontakteliu? Dekinga is anskto.

"Visos valymo paslaugos"
865446668
gal pades smile.gif
Atsakyti
na zinokit, pasikvieciau namu "darkytoja" su plaunamu siurbliu, tai man truputi atnaujino ta kilima, nes vyro neprisiprasiau kad isvestu ji kur i valykla.
Atsakyti
Labukas, stebukliuke,

aš tai prieš porą savaičių pasiskolinau iš draugės mamos tokį plaunamą siurblį,
tai žinok efektas tikrai geras.
Gal kitą kartą pabandyki paieškoti per pažystamus, gal kas tokį turi, nes tikrai gerai ir nebrangu..
Na mes išnaudojom 1 vaniš buteliuką kilimams valyti, tai gaunas apie 10 lt kainavo valymas vieno didelio kilimo ir dar visi koridoriaus kilimai, o pas mus koridorius gana didelis.
Atsakyti