Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

grazumelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rarika @ 2008 03 12, 21:42)
Tai kad Valentinke jau praejo,o sampana gerti eiline diena
wacko.gif
Geriau siulau "999"(suveniras medziotojui)
cool.gif

user posted image

Arba brendziuko rolleyes.gif

user posted image

Arba laukiam Kaledu biggrin.gif

user posted image alc.gif

viskas labai grazu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Rarika ,niu jau labai mielai aprengei tą šampaną thumbup.gif ir tas rūbelis briedelis wub.gif Suprantu kiek tam reikėjo darbo doh.gif
...
Aš savo mažąjai štai kokią gražuolę padariau ax.gif

user posted image
Atsakyti
http://public.fotki....enaA/mano-foto/
Cia mano pirmieji darbeliai po nemazos metu pertraukos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzerse @ 2008 03 14, 11:56)
http://public.fotki....enaA/mano-foto/
Cia mano pirmieji darbeliai po nemazos metu pertraukos ax.gif



O kaip padarei tas fainas gelytes? Labai graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Aciu ax.gif . Rieciau oda, kai kuriuos dalykus buvau primirsusi, bet greit viska prisiminiau bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif noreciau pasiteirauti,kur galima butu Vilniuje rasti odos ir egzotines odos(nors mazu gabaliuku pastarosios) avalynei mirksiukas.gif biggrin.gif ir gal kainas apytiksles zinot? labai dekinga isankso mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pagalve @ 2008 03 19, 18:29)
Sveikos  4u.gif  noreciau pasiteirauti,kur galima butu Vilniuje rasti odos ir egzotines odos(nors mazu gabaliuku pastarosios) avalynei  mirksiukas.gif  biggrin.gif  ir gal kainas apytiksles zinot? labai dekinga isankso  mirksiukas.gif  4u.gif



jau kazkur rašiau (ta firma man uz reklama diiidele nuolaida turetu duoti lotuliukas.gif ): Arenalis, Kauno g. 36-217 (buv. vilniaus dailes kombinate).
Beje, egzotiskos odos ten yra, bet ne gabaliukais, o gabalais 4u.gif biggrin.gif
kainu nezinau, daugiau arenalis.com paziurek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 21 kovo 2008 - 12:31
Kainos 100-130lt. uz kvadratini metra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rarika @ 2008 03 21, 23:12)
Kainos 100-130lt.  uz kvadratini metra  4u.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kvadratiniais metrais naturali oda neskaiciuojama, kur tu matei 10 metru karve ar gyvate lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai netikra oda tada, naturali oda matuojama kvadratiniais decimetrais, tik aisku jos nieks ten nekarpo tais decimetrais, kokia yra nudirto zveriuko kailio isklotine, tokia ir perki. mirksiukas.gif
4u.gif

Atsakyti
aciu labai merginos 4u.gif thumbup.gif jauciu, kad nemazai uz aligatoriuka suploti reiketu doh.gif ar gal zinot,kur atraizu odos yra? Bent apdailai butu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pagalve @ 2008 03 22, 01:18)
aciu labai merginos  4u.gif  thumbup.gif   jauciu, kad nemazai uz aligatoriuka suploti reiketu  doh.gif  ar gal zinot,kur atraizu odos yra? Bent apdailai butu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

manoi drauge, gyvenanti JAV, siuvo dirza is aligatoriaus odos. jai taip pat teko laime siuti is gyvates odos, lusies kailio. ji pati kuria savo modelius ir pasiuvusi parduoda. ziauriai grazu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinciuke: 22 kovo 2008 - 10:48