Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai iš odos

merginos, ieškau pramoninės mašinos odai siūti, gal žinot kokios firmos geriausios???
Atsakyti
Kišeninis dėklas dokumentams (teisems, Litams, vizitinems...) Natūrali oda.
tiesa, labai nesiuvo masina, nes per stora. todel teko apsiuti, o siule jau gavosi ne kokia..
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinciuke: 29 vasario 2008 - 16:27
QUOTE(mikser @ 2007 11 02, 13:46)
Sveikos dar kartelį. Gal žinote kur Vilniuje galima būtų įsigyti odos? Buvau impeksodoje,bet ji uždaryta. Panašu,kad artimiausiu laiku tikrai neveiks,nes patalpos apleistos...



"arenalis", adresas: buves Vilniaus dailes kombinatas, (Kauno g, 36nr.) kabinetas 217. www.arenalis.com
biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri padetumet... Noriu vel pradeti uzsiimti su oda... Kaip rieciate gelytems oda? Kur butu galima Kaune isigyti odos skylamusi ir kokios kainos bera?
Atsakyti
Taup taip ir mane kamuoja sis klausimas ,nae gyvenu nedideliam miesteli,siaip manau kad reikia kreiptis i tuos kas siuva is odos. biggrin.gif
Atsakyti
Kaune,netoli "Laisves",prie "lututes"redakcijos yra siuvimo atelje,ten prekiauja odos atraizom,bet dabar kainos pasakyti negaliu,o skylamusi i kt irankius galima uzsakyti is select katologo,komplektas kainuoja 29 lt (www.select.lt)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarika: 09 kovo 2008 - 13:42
QUOTE(rarika @ 2008 03 09, 14:42)
o skylamusi i kt irankius galima uzsakyti is select katologo,komplektas kainuoja 29 lt (www.select.lt)

nepatariu - pati uzsisakiau, taciau tos replikes tikrai vienkartines, stipriau paspaudus sulinksta. be to - tu kniedikiu ir knopkeliu ideta ziauriai mazai, o pirkti kolkas knopkiu neradau tokiu....
skylamusio pati nenaudojau, ji perpirko drauge, tai jinai lyg ir nesiskunde dar, todel man jis buvo nereikalingas. t ai tokie komentarai.sao skylamusi pirkau gariunuose - tai jis man gerai tarnauja.
Atsakyti
QUOTE(bambucia @ 2008 03 10, 00:37)
nepatariu - pati uzsisakiau, taciau tos replikes tikrai vienkartines, stipriau paspaudus sulinksta. be to  - tu kniedikiu ir knopkeliu ideta ziauriai mazai, o pirkti kolkas knopkiu neradau tokiu....
skylamusio pati nenaudojau, ji perpirko drauge, tai jinai lyg ir nesiskunde dar, todel man jis buvo nereikalingas. t ai tokie komentarai.sao skylamusi pirkau gariunuose  - tai jis man gerai tarnauja.

Is selecto neuzsakinejau,bet zadejau,jei taip sakai tai pagalvosiu.
Pati skylamusi pirkau is turgaus,zmones visokiom smulkmenom prekiavo nuo vyniu iki spirito kiekio indikatoriaus smile.gif Tai tarnavo metus,mokejau 8 lt,ir kniedes 100vnt 5lt.,aparatelis kutis kniedes tvirtina kainavo 6 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarika: 11 kovo 2008 - 14:57
QUOTE(pinciuke @ 2008 02 29, 18:25)
Kišeninis dėklas dokumentams (teisems, Litams, vizitinems...) Natūrali oda.
tiesa, labai nesiuvo masina, nes per stora. todel teko apsiuti, o siule jau gavosi ne kokia..
user posted image
user posted image

nuostabiai atrodo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2008 02 11, 18:33)
aš tikrai turiu prigaminus nemažai darbeliu,nors geru įrankių neturiu,bet kaip moku ,taip darau, nes neesu profesionalė. ax.gif  ax.gif
user posted image
user posted image

labas gerai atrodo ir dovana nebloga iseitu 4u.gif
Atsakyti
O cia mano drabuzelis sampano butelaiciui

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rarika @ 2008 03 11, 18:33)
O cia mano drabuzelis sampano butelaiciui

user posted image

oho!
saunuole, puikiai sugalvojai.
tikra sventine dekoracija. laaaabai grazu. thumbup.gif
net uzsinorejau ir as sampano smile.gif aciuks.gif didis.gif
Atsakyti
QUOTE(pinciuke @ 2008 03 11, 20:40)
oho!
saunuole, puikiai sugalvojai.
tikra sventine dekoracija. laaaabai grazu. thumbup.gif
net uzsinorejau ir as sampano smile.gif aciuks.gif  didis.gif

Tai kad Valentinke jau praejo,o sampana gerti eiline diena
wacko.gif
Geriau siulau "999"(suveniras medziotojui)
cool.gif

user posted image

Arba brendziuko rolleyes.gif

user posted image

Arba laukiam Kaledu biggrin.gif

user posted image alc.gif
Atsakyti