Įkraunama...
Įkraunama...

Monster high lėlės

BIG'e zaislu isparduotuveje yra monstriu dvynukes uz 89 lt ir tada dar kazkokia idomi (bet dabar nors uzmusk nepamenu.... bet idomesne, nei eiliniuose prekybcentriuose ir deze platesne) uz 59 lt 4u.gif
sakiau nufotografuosiu Jums, bet kai neaktualu, tai uzsiziurejusi i kitus zaislus pamirsau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramja @ 2013 01 22, 21:16)
Klepesova, kaip tik siandiena "Senukuose" uzmaciau monstrisku puzliu: buvo dvieju rusiu - iprastinio puzlio dezeje - su visu monstrukiu vaizdu, ir kiekviena monstre atskira tokiame kaip "karste" ar tiksliau forma dezutes tokia kaip ju mokykliniu spinteliu.
Tik... blush2.gif  kainos neisidemejau  blush2.gif  ax.gif

po 20 lt tos puzles wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo n/a: 25 sausio 2013 - 15:51
O mes jau turim ilgai lauktą Vilkolakę su kavinuku clap.gif
Gal kam įdomu, pabandysiu nupasakot visą eigą ax.gif
Kaip jau anksčiau esu minėjus, pirkom per tarpininkę iš UK. Užsisakėm iš šios tarpininkės: http://www.supermama...howtopic=898011
Sausio 8 d. el. paštu nusiunčiau nukopijuotą pirkinių krepšelį, tą pačią dieną gavau patvirtinimą, kad prekę užsakė. Pristatymo UK terminas buvo 7 d.d., tai sausio 17 d. gavau paskaičiuotus pinigėlius. Tą pačią dieną sumokėjau, nusiunčiau pavedimo kopiją. Sausio 22 d. supermamų temoj buvo įkeltas sąrašas, kad sausio 24 d. siuntinukai bus Kaune. Vakar (sausio 24 d.) vakare gavau el. laiškelį, kad galiu atsiimti siuntinuką šiandien (sausio 25 d.) mirksiukas.gif
Dar maloni staigmena buvo tai, kad atsiimti turėjau visai netoli savo namų.
Viskas gerai, tvarkingai, be jokių nesklandumų.
Dukrelė jau daro sutiktuvių vakarėlį savo naująjai lėlytei sokiai.gif
Vienintėlis nepatogumas tas, kad sumokėjus pinigus negavau jokio patvirtinimo, kad pinigai gauti ir, kad gausiu laišką, kai siuntinys bus Kaune. Bet, aišku, jos ten tiek klausimų ir užsakymų gauna, kad neturi kada aiškinti visokias smulkmenas pirmą kartą užsisakantiems nežiniukams. Tik tiek, kad būtų buvę ramiau blush2.gif
Bet šiaip viskas gerai thumbup.gif Pirmas blynas neprisvilęs biggrin.gif
Gal kam bus naudinga ši info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 01 25, 15:51)
BIG'e zaislu isparduotuveje yra monstriu dvynukes uz 89 lt ir tada dar kazkokia idomi (bet dabar nors uzmusk nepamenu.... bet idomesne, nei eiliniuose prekybcentriuose ir deze platesne) uz 59 lt  4u.gif
sakiau nufotografuosiu Jums, bet kai neaktualu, tai uzsiziurejusi i kitus zaislus pamirsau  doh.gif




Aciu uz informacija 4u.gif Dvynukes jau pas mane thumbup.gif drinks_cheers.gif O kita lelyte- tai Robeka

user posted image

Mes ja turim, tai nepirkau. O dvynukiu katyciu uz tokia kaina buvo geda neimt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2013 01 26, 19:19)
Aciu uz informacija  4u.gif  Dvynukes jau pas mane  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  O kita lelyte- tai Robeka

user posted image

Mes ja turim, tai nepirkau. O dvynukiu katyciu uz tokia kaina buvo geda neimt  biggrin.gif

o kur ta parduotuve yra? 4u.gif ar internetu galima pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 26 sausio 2013 - 20:14
QUOTE(etynsur @ 2013 01 26, 20:13)
o kur ta parduotuve yra? 4u.gif ar internetu galima pirkti?



BIGe antram aukste ax.gif nemanau, kad galima internetu g.gif As pirma karta toj pardej buvau, bet daiktu nebrangiu labai neblogu yra, ypac mergytems- pet shopu nemazai prekyciu, PLAYMOBIL milzinjiskos dezes po pusantro simto kazkur ir t.t. Zodziu, verta demesio parduotuve thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefera: 26 sausio 2013 - 20:19
QUOTE(Nefera @ 2013 01 26, 21:17)
BIGe antram aukste  ax.gif  nemanau, kad galima internetu  g.gif As pirma karta toj pardej buvau, bet daiktu nebrangiu labai neblogu yra, ypac mergytems- pet shopu nemazai prekyciu, PLAYMOBIL milzinjiskos dezes po pusantro simto kazkur ir t.t. Zodziu, verta demesio parduotuve  thumbup.gif

Bet kaip suprantu ji ne Kaune ?
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2013 01 26, 20:26)
Bet kaip suprantu ji ne Kaune ?


Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2013 01 26, 20:33)
ech... gaila... sad.gif



As irgi ne vilniete, bet kaip tik siandiena vaziavau i Vilniu, ir kaip tik pro BIGa thumbup.gif Ir nukoviau tas katytes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2013 01 26, 18:19)
Aciu uz informacija  4u.gif  Dvynukes jau pas mane  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  O kita lelyte- tai Robeka

taip ir maniau, kad cia parasius ilgai tos katytes nebegules wink.gif tikrai super kaina buvo, tik mums visiskai neaktualu smile.gif
beje, man atrodo, kad viena tik ju dezute buvo? g.gif ten dauguma zaislu berods po 1 vnt, bent jau is didesniu.

Internetu jie neprekiauja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo n/a: 26 sausio 2013 - 23:46
QUOTE(n/a @ 2013 01 26, 23:45)
taip ir maniau, kad cia parasius ilgai tos katytes nebegules wink.gif tikrai super kaina buvo, tik mums visiskai neaktualu smile.gif
beje, man atrodo, kad viena tik ju dezute buvo?  g.gif ten dauguma zaislu berods po 1 vnt, bent jau is didesniu.

Internetu jie neprekiauja



Tai jau tikrai po tokios reklamos ilgai isbut neturejo lotuliukas.gif visa diena neramu buvo, kad tik niekas nenupirktu, kol nuvaziuosiu biggrin.gif Aciu, kad pasidalinat 4u.gif Kas keisciausia, ten skaitosi pakuote pazeista, bet nelabai tai matosi,siunciantis is kur nors buna labiau apsigadina biggrin.gif Na, ten isparduotuve, ka gauna, ta sudeda. Po kelis egzepliorius neturi schmoll.gif Bet Robeca vakar dar buvo biggrin.gif Pasiseke jai, kad tokia jau turim thumbup.gif Kazkam kitam dar gali pasisekti mirksiukas.gif
Atsakyti
o kur tas bigas??? pati vilniete bet kazkaip nesidomiu tais prekybos centrais... 59 cia sita su dienorasciu? tai tikrai maza kaina... bet vis tiek neaktualu- si menesi as jau lego de4ka ant seklumos esu lotuliukas.gif tai ne lelytes galvoje. va kita menesi... pagalvot reiktu... o si tai nebeaktualu biggrin.gif
Atsakyti
BIGas yra fabijoniskese, jau prie Perkunkiemio, Jums visai kitas miesto galas smile.gif

o kokia ten ta lele tai Nefera gali tiksliai atsakyti, as nesispecializuoju jose, tai nebeatsimenu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo n/a: 29 sausio 2013 - 10:43