Įkraunama...
Įkraunama...

Saulės poveikis nėštukei!

tai taip as jau nusiteikiau kad sia vasara vaidinsiu SURI lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 06 17, 00:50)
tai taip as jau nusiteikiau kad sia vasara vaidinsiu SURI  lotuliukas.gif


Tada as apsimesiu popieriumi mirksiukas.gif lotuliukas.gif nes jau nuo prigimties balta,bet ir nejauciu poreikio buti rudai,juk aristokratiska atrodyti balta oda. mirksiukas.gif O visi kiti rudaodziai vergais buvo ir tarnais lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 17, 16:52)
Tada as apsimesiu popieriumi  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif nes jau nuo prigimties balta,bet ir nejauciu poreikio buti rudai,juk aristokratiska atrodyti balta oda. mirksiukas.gif O visi kiti rudaodziai vergais buvo ir tarnais  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nesciosios patampa aristokratemis
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 17, 15:02)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , nesciosios patampa aristokratemis


O ka ne pasakysit? lotuliukas.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif Nieko nedirba apsimeta slangu,tipo bloga ...Suvalgo ka nors nuodingo vemia krenta is padu lotuliukas.gif pirvercia vyrus apie jas sokinet kaip tarnaicius... doh.gif lotuliukas.gif Nu tikros aristokrates rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 17, 17:20)
O ka ne pasakysit? lotuliukas.gif  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif Nieko nedirba apsimeta slangu,tipo bloga ...Suvalgo ka nors nuodingo vemia krenta is padu  lotuliukas.gif pirvercia vyrus apie jas sokinet kaip tarnaicius... doh.gif  lotuliukas.gif Nu tikros aristokrates  rolleyes.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ... ir dar kokios isnaudotojos, nes naudojames padetimi blush2.gif
Atsakyti
O as kasdien po truputi sau leidziu megautis saulute sode, ir jau turiu idegusius pecius, krutine, nosi ir kakta! biggrin.gif
Kojos nedega, tai ir nebedeginsiu, o rankas ir kakla tikrai noreciau parudinti!
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 17, 16:52)
Tada as apsimesiu popieriumi  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif nes jau nuo prigimties balta,bet ir nejauciu poreikio buti rudai,juk aristokratiska atrodyti balta oda. mirksiukas.gif O visi kiti rudaodziai vergais buvo ir tarnais  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

gerai pasakyta thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif niu bet vistiek vakar vakare gulejau ir galvojau kaip cia man nors truputi paspalvint odele....
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 06 18, 12:19)
gerai pasakyta  thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  niu bet vistiek vakar vakare gulejau ir galvojau kaip cia man nors truputi paspalvint odele....


tu jau galvok geriau, kad tuoj savo leliu laikysi ant ranku wub.gif , o ne kaip paspalvint odele biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 18, 13:18)
tu jau galvok geriau, kad tuoj savo leliu laikysi ant ranku  wub.gif , o ne kaip paspalvint odele  biggrin.gif

Na taip jau.Nesakyk,taip! mirksiukas.gif
Indrutee,as palaikau Tave,reikia pasalvint ir tik jeigu sugalvosi kaip naturaliau ar Sakykim Tau paciai patogiau ir pirmyn.Man jau nedaug beliko,beje as truputy rankas,veida,kojas pasirudinau prie juros ir sode,tai dabar laukia soliarumo eile thumbup.gif ....Man rudas kunas ajajai kaip grazu ir mano vyras man labai pritaria taip ,kad... drinks_cheers.gif
Atsakyti
O man grazu baltas kunas blush2.gif Nu aisku ziurint kaip kam,vienoms taip tinka labiau,kitiems kitaip... blush2.gif
Atsakyti
Na del saulutes tai noriu pasakyti, kad saulute netgi naudinga del vitamino D kad nebuto pas maziuko rahito, bet aisku ta saule naudinga tik ryte nuo 09 00 iki 11 00 ir po pietu nuo 16 00 iki 18 00 val ir aisku reikia visada uzdengti pilvuka su skara ar rankslosciu na kad tiesioginiai spinduliai nekaitintu pilvuko, o visa kuna reikia tepti apsauginiu kremu. Tai va as taip ir darau biski kas dien pabunu po 2 val ir grynu oru pakvepoju kas labai naudinga maziukui, jura pasigrozeju, taip gerai pasidaro lengvai ir ne per karsta ir idegusi vaikstau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Algertina @ 2006 06 18, 19:23)
Na del saulutes tai noriu pasakyti, kad saulute netgi naudinga del vitamino D kad nebuto pas maziuko rahito, bet aisku ta saule naudinga tik ryte nuo 09 00 iki 11 00 ir po pietu nuo 16 00 iki 18 00 val ir aisku reikia visada uzdengti pilvuka su skara ar rankslosciu na kad tiesioginiai spinduliai nekaitintu pilvuko, o visa kuna reikia tepti apsauginiu kremu. Tai va as taip ir darau biski kas dien pabunu po 2 val ir grynu oru pakvepoju kas labai naudinga maziukui, jura pasigrozeju, taip gerai pasidaro lengvai ir ne per karsta ir idegusi vaikstau. mirksiukas.gif


Saulutes as ir kasdien gaunu,bet as pritepu kremo ir neidega mano oda. mirksiukas.gif Ir gaunu vistiek vitamino D ir svieziam ore pabunu blush2.gif
Atsakyti