Įkraunama...
Įkraunama...

Saulės poveikis nėštukei!

QUOTE(snaige @ 2006 06 18, 21:32)
Saulutes as ir kasdien gaunu,bet as pritepu kremo ir neidega mano oda. mirksiukas.gif Ir gaunu vistiek vitamino D ir svieziam ore pabunu  blush2.gif

Na tai nieko tokio tau tik atrodo kad neidegi o dar kaip idegi bet labai mazai as irgi nelabai idegusi todel kad saulute isryto ir vakare netokie stipri del to liciau idegi. Idegsi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Algertina @ 2006 06 18, 19:53)
Na tai nieko tokio tau tik atrodo kad neidegi o dar kaip idegi bet labai mazai as irgi nelabai idegusi todel kad saulute isryto ir vakare netokie stipri del to liciau idegi. Idegsi... biggrin.gif


tai kad as neturiu poreikio idegti,man ir tokiai patinka but.As geriau pasisaugau nuo saulutes piko metu,neinu is namu. mirksiukas.gif man ir sapudimas neleistu uzsibut per ilgai saulej,tuoj pat iskrisciau is padu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 18, 15:18)
tu jau galvok geriau, kad tuoj savo leliu laikysi ant ranku  wub.gif , o ne kaip paspalvint odele  biggrin.gif

oi mergyt kad apie leliuka galvoju visa para lotuliukas.gif nes labai jau laukiu jo... niu bet kartais atitraukiu mintis nors kelioms minutems ir pasvajoju mirksiukas.gif

QUOTE(Peskute @ 2006 06 18, 20:46)
Na taip jau.Nesakyk,taip!  mirksiukas.gif
Indrutee,as palaikau Tave,reikia pasalvint ir tik jeigu sugalvosi kaip naturaliau ar Sakykim Tau paciai patogiau ir pirmyn.Man jau nedaug beliko,beje as truputy rankas,veida,kojas pasirudinau prie juros ir sode,tai dabar laukia soliarumo eile  thumbup.gif  ....Man rudas kunas ajajai kaip grazu ir mano vyras man labai pritaria taip ,kad...  drinks_cheers.gif

niu va siandien buvom sode thumbup.gif pasinaudojau ta proga ir truputi isinuoginau t.y.apnuoginau baltas kojas ir pecius su rankom...o pilvukas buvo visad uzdengtas nerizikuoju jo atidengt schmoll.gif
niu nedaug bet po truputuka atgaunu spalvyte thumbup.gif taip keli savaitgaliai ir bus thumbup.gif
Atsakyti
As irgi tik per keleta kartu,parudau truputy,nes vienu tai tik nusvilsiu nusilupsiu ir eisiu kaip zasis.. lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai kelis kartus buvau nuvaziavusi prie juros ir pasideginau, tiesa pilvuka daugiausiai laikiau pridengta, ir pasimaudziau. Buvo tikrai thumbup.gif Man pati gydytoja sake, kad jei jautiesi gerai gali vaziuot ir nieko baisaus nebus biggrin.gif
O kaip gera yra atsigulti ant pilvuko, issikasi po paklotu didele duobe ir atsiguli thumbup.gif Ne ilgam, taciau tas jausmas nepakartojamas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(iruciukas911 @ 2006 06 19, 12:45)
As tai kelis kartus buvau nuvaziavusi prie juros ir pasideginau, tiesa pilvuka daugiausiai laikiau pridengta, ir pasimaudziau. Buvo tikrai thumbup.gif Man pati gydytoja sake, kad jei jautiesi gerai gali vaziuot ir nieko baisaus nebus biggrin.gif
O kaip gera yra atsigulti ant pilvuko, issikasi po paklotu didele duobe ir atsiguli thumbup.gif Ne ilgam, taciau tas jausmas nepakartojamas rolleyes.gif

oi kaip fain thumbup.gif as ir svajoju apie jura...
bet gudrei sugalvojai pagulet ant pilvuko thumbup.gif
tiesa o juroj vanduo juk saltas g.gif pilvukuj nekenkia nes as net ezere bijau maudytis...
Atsakyti
Nu ar jau prisideginot,rudukes? ax.gif As tai vis dar aristokrate vaidinu mirksiukas.gif Ir toliau vaidinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 19, 23:57)
Nu ar jau prisideginot,rudukes? ax.gif As tai vis dar aristokrate vaidinu  mirksiukas.gif Ir toliau vaidinsiu  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrutee: 19 birželio 2006 - 23:27
Bunat pries saulute labai daug isprakaituojama, todel geriu daug vandens. Manau tai irgi gerai, nes labai issivalo organizmas nuo slaku ir kitokio brudo!
Jei zmogus ir ne nestumo metu blogai jauciasi saulej, tai nestumo metu bet kokiu atveju jos reikia vengti. O as buvau pratusi kiaura diena nuo ryto iki vakaro guleti pries saule, zinau, kad tai labai labai blogai, bet galbut esu prie to pripratusi ir todel nestumo metu nevengiu saules.
Zinoma, visada esu atsargi! Jei jau labai karsta lendu i pavesi. Stengiuosi nepiktnaudziauti! nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 19, 21:57)
Nu ar jau prisideginot,rudukes? ax.gif As tai vis dar aristokrate vaidinu  mirksiukas.gif Ir toliau vaidinsiu  lotuliukas.gif

4u.gif nu ir vaidink,sau.Mes ir vaidinsim,bet mes (pamirsau kaip Tu ten sakei ant rudziu) blush2.gif na vienu zodziu tas kitas ten nuvargusias blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar buvau pas gydytoja... uzklausiau apie deginimasi - sake, net kalbos negali buti, zodziu negalima mums degintis, aisku nekalbu, kad kiek gatvej vaiksciodama gauni tos saules (veidas, rankos, kojos padega)
Atsakyti
QUOTE(iruciukas911 @ 2006 06 19, 12:45)
As tai kelis kartus buvau nuvaziavusi prie juros ir pasideginau, tiesa pilvuka daugiausiai laikiau pridengta, ir pasimaudziau. Buvo tikrai thumbup.gif Man pati gydytoja sake, kad jei jautiesi gerai gali vaziuot ir nieko baisaus nebus biggrin.gif
O kaip gera yra atsigulti ant pilvuko, issikasi po paklotu didele duobe ir atsiguli thumbup.gif Ne ilgam, taciau tas jausmas nepakartojamas rolleyes.gif

Siaip praejusia savaitele kai buvau prie juros tai nebuvo saltas vanduo, aisku per daug nesedejau taciau po vesiu vandeniu nusimaudyti gan faina, o pabraidziojus ir kojytes siek tiek atsigauna biggrin.gif
Papildyta:
Neryte, man rodos kad kiekviena gydytoja sako skirtingai, o taip pat dar manau, kad atsizvelgia ir i musu kiekvienos busena g.gif Vienoms leidzia, o kitoms nea schmoll.gif
Man tas pats buvo su baseinu. Zadejau pradeti sportuoti, t.y. lankyti nestukems skirta manksta baseine, taciau man pasake, kad ne netureciau minties verysad.gif , kadangi laukiam i si pasauli ateinant dvieju angeliuku ir reiks pasisaugot daugiau... O kita gydytoja siuo klausimu sake namatanti jokiu priezasciu, del kuriu negaleciau lankyti baseino, taciau leidimo man mano gydytoja neisrase... Kiek zmmoniu, tiek nuomoniu g.gif
Atsakyti