Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(GingerBella @ 2012 11 22, 01:30)
Snieges hcg RYTOJ wub.gif  wub.gif  wub.gif

4u.gif tau, kad manęs nepamiršti. Ir dar Betai 4u.gif ir visoms visoms mirksiukas.gif
surrender.gif Kraujuką jau pridaviau... Liko paskutinės šio etapo kančios valandos doh.gif Kaip aš bijau.... surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2012 11 22, 10:15)
4u.gif tau, kad manęs nepamiršti. Ir dar Betai  4u.gif  ir visoms visoms  mirksiukas.gif
surrender.gif Kraujuką jau pridaviau... Liko paskutinės šio etapo kančios valandos    doh.gif Kaip aš bijau....  surrender.gif


Sniege, kada zinosi ats ? Laukiam laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2012 11 22, 10:15)
4u.gif tau, kad manęs nepamiršti. Ir dar Betai  4u.gif  ir visoms visoms  mirksiukas.gif
surrender.gif Kraujuką jau pridaviau... Liko paskutinės šio etapo kančios valandos    doh.gif Kaip aš bijau....  surrender.gif

Drąsiau ax.gif Laukiam didelių skaičiukų ir spaudžiam kumščius stipriai stipriai 4u.gif

Beta viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(sniege555 @ 2012 11 22, 10:15)
4u.gif tau, kad manęs nepamiršti. Ir dar Betai  4u.gif  ir visoms visoms  mirksiukas.gif
surrender.gif Kraujuką jau pridaviau... Liko paskutinės šio etapo kančios valandos    doh.gif Kaip aš bijau....  surrender.gif

nu zinok ir man net vidurius suka tavo skaiciuku belaukiant doh.gif lotuliukas.gif bet tikiu, kad bus geri - ir ne kitaip drinks_cheers.gif

Beta, ta teorija apie randa man irgi labai patiko thumbup.gif

Buckis mergaites - einu dirbti blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
[quote=GingerBella,2012 11 21, 22:45]
Sidabriuk,

kokiu viltingumu ir gerumu dvelkia tavo gerosios naujienos!!! Linkiu, kad tavo troskimai issipildytu si karta su kaupu!!! wub.gif 4u.gif 4u.gif
Beta,



aciu tau mergyt wub.gif
Papildyta:

lyg dar niekas neatsakė? Pregnant Until Proven Otherwise, man tai labai labai thumbup.gif


vau kaip fainai man ir man labai atiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(chiliokas @ 2012 11 21, 20:13)
sveikutės, aš labai trumpai užbėgu - nieko neskaičiau  blush2.gif
SOS
reikia labai jūsų patarimo , gal kas leidosi DIPHERELINE, kur juos leistis? i užpakali, sake po oda, nu  doh.gif galvojau bus kaip gonal i pilvuka, o cia dar su adata? pasimeciau



as visada leidausi i pilva.. taip gydytojas sake smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 11 21, 23:23)
* tai jus ir nedarykit ND, rask kitu budu vyro zveriukams savo darba atlikt  hihihi.gif
** Kitty griezta  biggrin.gif Tavo sitos puses dar neregejau, bet man patinka  biggrin.gif Uzskaitau  biggrin.gif Aisku, kol dar tokia pradziu pradzia noretusi pasidalinti su jumis savo sitom karuselem  doh.gif atorod snaigiukas taip kibo be jokiu rupesciu, bet va mano organizmas pradeda pavedinet mane  unsure.gif Matai, hematoma galejo rezorbuotis ir nebuti toookia jau baisi kaip man gydytoja nupasakojo.O del to prasiskyrimo, tai ne pati gimda prasiskyrus, o jos gleivine ar kazkaip tai....Paskambinau savo tetai gydytojai ir paprasiau papasakoti kas cia per briedas, tai jos teorija man labiau patiko.Ji sako, kad tai tera vieta is kurios kraujavo gimda, toks ale randas ar kas, nes juk turi matytis is kur tas  kraujas buvo, o gleivine toks reikalas, kuris greitai uzsilygina ir visaip kaip susitvarko.O del trukusios gimdos, tai tu manes nesiaubink, nes as irgi po CP, o mano kukuliui dar tik 8 menesiai  unsure.gif Bet tiek T tiek O.K.mane apziureje nei vienas neminejo, kad gali but bedu del to, tai gal ir nevertetu labai imt i galva.... g.gif Nes as pati esu is makaronu seimos, lasinio pas mane lygiai nulis, vien kaulai ir oda, tai ir gijo labai lengvai ir sparciai viskas.Na bet, siandien jau gavau Ovitrelio dozyte i ta savo skura, matysim ka echo rodys pirmadieni  unsure.gif

GB - negaadinai daugiau testuku ?  cool.gif Jei ne, tai ir nebesigadink sau nervu, tai skirta tik tokiom kamikadzem kaip as, kurios nezino kur save padet is nekantrumo  biggrin.gif

Sniege, kaip tu ? kada tasvo HCG ?

Sidabriukas, tai tu mum gal kokiu trinuku drebtelsi cia ?  biggrin.gif


jei tik pavyks trys ,tai butinai drebtelsiu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2012 11 22, 11:53)
Sniege, kada zinosi ats ? Laukiam laukiam  bigsmile.gif

14.00 unsure.gif .......................................................................................

Mergaitės, einu iš proto. Laikas sustojęs. Negaliu nusėdėt........ Užtat namai jau blizga .... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2012 11 21, 23:26)
14.00  unsure.gif .......................................................................................

Mergaitės, einu iš proto. Laikas sustojęs. Negaliu nusėdėt........ Užtat namai jau blizga .... doh.gif


Darbininke saunuole 4u.gif Atskirsk pas mus:) Tada ir mano namai blizges:) 4u.gif nebedaug beliko...Mes tikim gerais rezultatais. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2012 11 22, 10:26)
14.00  unsure.gif .......................................................................................

Mergaitės, einu iš proto. Laikas sustojęs. Negaliu nusėdėt........ Užtat namai jau blizga .... doh.gif



nepasiduok ....nerimui ,viskas bus ok pamatysi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 22, 00:09)
nu va, ačiū, jeigu ne man vienai taip, tai gal ir normalu. O kurią c. d. tau darė histero?

man dare 8 c.d., o ovuliacija ivyko 12 c.d. Pas mane visada taip doh.gif Idomiausia, kad T tikejosi, kad gleivine dar bus plona, labai kraipe galva,kai to nepamate, sako turbut ciklas trumpas, nu normalus tas ciklas 28 d., tik antra ciklo puse ilga. Dabar bijau, kad ta gleivine kokiu sposu neiskrestu stimuliacijos metu, kad per greit neuzaugtu g.gif

QUOTE(GingerBella @ 2012 11 22, 00:30)

As NT gadinu, nes matyt irgi turiu kamikadziu genu lotuliukas.gif Tik jie nieko nerodo dar ax.gif nors sio ryto perdziuvelis (vakare ji apziurejus) gal gal gal kazka kazka ir imanoma ''iziureti''. Tikiuos, kad tai ne mano vaizduotes padarinys blink.gif  lotuliukas.gif


laikau kumstukus, kad tas issdziuvelis tiesa rodytu mirksiukas.gif

QUOTE(Camella @ 2012 11 22, 11:17)
as visada leidausi i pilva.. taip gydytojas sake  smile.gif

kaip idomiai g.gif

QUOTE(sniege555 @ 2012 11 22, 11:26)
14.00  unsure.gif .......................................................................................

Mergaitės, einu iš proto. Laikas sustojęs. Negaliu nusėdėt........ Užtat namai jau blizga .... doh.gif

eina sau koks uzkreciamas tas HCG laukimas doh.gif as ir laukiu kuom cia viskas pasibaigs blush2.gif tikiuosi viskas bus tiesiog puiku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2012 11 22, 10:15)
surrender.gif Kraujuką jau pridaviau... Liko paskutinės šio etapo kančios valandos    doh.gif Kaip aš bijau....  surrender.gif


Spaudžiu kumščius. Kad tik pasisektų !!! smile.gif
Atsakyti