Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Delena @ 2012 11 21, 01:58)
kalbu as rusiskai su jais  smile.gif tai kad jau nusipirkau Lomexino 3 zvakutes ir jas sunaudojau, taciau visvien persti...O taip tai reikia ir zvakutem recepto, nes ant ko papulsi vaistineje, vieni duoda, kiti ne...Turiu dar Flukanazolio kapsule, taciau nenoriu gerti, kol iki galo neaisku kas ten...


Nu jo...reikialaukti Treiso blush2.gif atrodo paprasti dalykai, bet kartais jie gali buti komplikuoti doh.gif Sekmes gaudant daktariuk 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Selione,neturiu zodziu,tiesiog is visos sirdeles siunciau tau daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Stiprybes 4u.gif
Gingeriuk,kaip as laukiu tavo skaiciuku,net kumsciai melyni biggrin.gif
Terziuk,nelabai as suprantu nes man Bykova ne karto neatsiunte mano skaiciuku tik sakydavo kad rizikos persileidimui nera.Bet linkiu kad visa ta juoda sleifa tu prisimintum su sypsena ir supuodama laiminga savo du grazuoliukus,pupuliukus Dievo stevukliukus wub.gif
Kitty,uzjauciu taves del O 4u.gif Man ji nebuvo skausminga,net nejutau ir visai nezinau ar turejau,bet va mm-tai kazkas baisaus buvo doh.gif O atsakymu vis dar histologiniu nera-itampa auga juodai,dar del darbo itampa juoda tai zodziu esu stresuojanti,jautri ir issekusi.Bet nieko lasinuosi lasines-atstatineju organizma po visu narkoziu ir kitko.Bus gerai,labai tikiuos kad iseisiu ir as pagaliau pas nestuke.gif
PUPO laukiu ir laikau kumscius kad taptumete nestuke.gif besistimuliuojanciom kuo didziausios sekmes ir kokybisko derliuko,laukiancioms HCG kad jie butu tik dziaugsma ir laime nesantys,o musu siandieninei PUPO -kad si diena jusu kalendoriuje butu pazymeta kaip Stebuklinga diena 4u.gif
Visas stipriai apkabinu ir siunciu bucki wub.gif
Atsakyti
Selione, saunuole!!! Spyga thumbup.gif

Delena - ne karto neturejau tokiu bedu su T... Jis man net atskambindavo... Kazkokia mistika 4u.gif

Betuli, nu??? bigsmile.gif

GingerBella - Tu mano PUPA favorite wub.gif

Kitty - del visko tau balionu puokste 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Ypac del mazosios sneku... Na bet nieko, prisnekes ji tau mirksiukas.gif O tu gal ND, ka?..

Afrodite - svelnus apkabinimas.

Atijola, Pepe, Citukai, Terze, na ir visos kitos, zinot pacios, kas, buckiai!!!
Atsakyti
QUOTE(selione @ 2012 11 21, 08:50)
Dėkui Egk , tu įkvepi tikėjimo. Parašyti lengviau, kad susitaikiau, bet vistiek visa vakara ašaras šluosčiausi ir širyt tik valerijonų pagalba į darbą išėjau - tiesiog ieškau kitos pigesnės vilties... frusty.gif
O kokie tavo planai? Gal rašei kažkur, bet neužfiksavau

Na aš manau, kad tai ir gali būti tavo dar neišbandytas variantas, o svarbiausia nebrangus 4u.gif
Primink, o tau buvo kuris nors kartas kad būtų gera kiaušialąsčių kokybė?
Nes mano planuose dabar susitikimas su snaigutėm, kurių turiu po 3 IVF. O pirmus kartus atrodė, kad sunkiai stimuliuojasi g.gif

QUOTE(Delena @ 2012 11 21, 13:33)
na paskambinau dar karta, tai sake apie 15 val. skambinti. Aj, nemanau, kad jis ims mano istorija i namus...nes susitarem del plano, o tyrimu atsakymus turi telefonu pakomentuoti. O tai ka sesute negali pasakyti, jei ten viskas tvarkoje...

Nors neturi buti viskas gerai, nes man ten degina (kaip Candidoze butu), as jam sakiau liepos 15 (paeme tepineli), o dabar jau 21 diena, vis kenciu ir nezinau ka daryti doh.gif jau ir kenteti nebegaliu...

Sesutė pakomentuoja tik tokiu atveju, kai tyrimuose viskas visiškai gerai ir tu pati neturi papildomų klausimų gydytojui.
Prisiduok, kai prisiskambinsi 4u.gif
Atsakyti
nu ka mergaites as jau ne viena clap.gif clap.gif clap.gif ,as jau su trim maziukais blastukais wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 11 21, 19:24)
nu ka mergaites as jau ne viena clap.gif  clap.gif  clap.gif ,as jau su trim maziukais blastukais  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Vaje, tu kokia faina PUPO 4u.gif Sėkmės 4u.gif Kada paskyrė hcg?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 11 21, 13:25)
Na pradinis tas tai labai jau negrazus  schmoll.gif Faktas,kad uzkilo.Reiskias organizmas reaguoja.Suprantu,kad tas 3 nera labai raminantis skaicius,bet ir pavojaus didelio nera.As manau,kad sekantis tyrimas bus geresnis tikrai.
Beje as nezinau kaip greitai jie gali kilti,bet tu paziurek nuo kiek jie turejo uzkilti-nuo -17.Vienas is tu rodikliu berods B,yra blokuojantys antikuniai,nu gorgiskai LAD.Tik cikaga juos tiria su partnerio krauju,o pas b to nereikia.Tai jei skaiciai pas tave kyla nuo -17 iki 3-4,reiskia,kad tas lad irgi kyla,kas yra gerai?Ar ne taip logiskai iseitu? rolleyes.gif


taip-sutinku, nuo minus 17 iki 4 tai jau beveik is fantastikos serijos. Bet va kodel dabar vel krenta... Tai matyt pradzioj ta treciaji ir suede imunas...
B skaiciukai: 09men-58, 10men-38, dabar 35. O S skaiciukai: 09men -41, 10men 42, dabar 38.
tai matai, visi skaiciukai krenta, tik tas santykis mazeja.... Tai suprantu, kad B turi kristi, o S dideti, tai tipo LAD kristi?Nu nelabai tada teisingai.... g.gif

QUOTE(Delena @ 2012 11 21, 13:58)
kalbu as rusiskai su jais  smile.gif tai kad jau nusipirkau Lomexino 3 zvakutes ir jas sunaudojau, taciau visvien persti...O taip tai reikia ir zvakutem recepto, nes ant ko papulsi vaistineje, vieni duoda, kiti ne...Turiu dar Flukanazolio kapsule, taciau nenoriu gerti, kol iki galo neaisku kas ten...


Nusipirk Maximor, man po pirmos dienos geriau, o Lomexinas nebepadedavo.

QUOTE(Afrodite69 @ 2012 11 21, 17:10)


wub.gif Laukiam tavo histologinio-kiek imanoma pacio geriausio.... O kada mazdaug turetum gauti??

QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 11 21, 18:24)
nu ka mergaites as jau ne viena clap.gif  clap.gif  clap.gif ,as jau su trim maziukais blastukais  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Super!

Stryga - gaudau bucki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 11 21, 17:21)
Betuli, nu??? bigsmile.gif


Strygut, aciu sauyt, kad rupiniesi, bet as jau taaaaip nebenoriu jusu uzversti savo rupesciais,kad net nesamgu blush2.gif bet dabar duosiu issamu situacijos aprasyma ir toliau tikiuosi kalbeti daugiau tik apie jus visas ir apie jusu visus laukiancius stebuklus, ok ? mirksiukas.gif Tai va.O mano reikalai tokie, kad mano istorija darosi su detektyvo elementais kazkokia doh.gif Geros zinios yra tai, kad radom jau leliuka maiselyje bigsmile.gif 6 mm didumo, sirdute plaka, net is toli matos per ekrana wub.gif Hematomos nebera, TACIAU doh.gif Kitoj gimdos pusej yra toks kaip gimdos ne tai, kad plysys, kazkokis prasiskyrimas ar koks tai briedas, nesu apie toki girdejus gyvenime blink.gif ana savauite jo nebuvo.Zodziu toliau guliu ir nejudu, nes jeigu tas prasiverimas ilges, atskirs embrioniuka nuo maitinimo ir jis nustos vystytis.Sake, is jos matytu tokiu situaciju, ji yra macius ir blogesniu, dar ne tragedija, bet ir nieko gero.Gavau leistis ovitreli kas vakara ir pirmadieni vel echo.Sake, kad labai daznai tas Ovitrelis pataiso reikalus gan zymiai.Na, o jeigu kartais tas tarpas neuzsitrauktu, reiktu laukt, kol leliukas ji prispaus, o jam iki to uzaugti reiketu kokio menesio.Tai va.Dabar didysis klausimas yra ka tas prasiskyrimas darys toliau unsure.gif Nes ana savaite jo nebuvo, o dabar gi gulejau visa laika ir jis vis tiek atsirado, tai kas pasakys kaip jis toliau elgsis.....? unsure.gif Na nebent tas leidziamas HCG is tiesu padarys savo gera darba.Labai to tikiuosi pirmadieni......Pirma karta pamacius leliuko sirdele eme ne dziaugsmas, bet didziule baime unsure.gif

Viskas.daugiau nebetersiu eterio, cia jau nebe IVF reikalai.buckis visom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sniege555 @ 2012 11 21, 17:28)
Vaje, tu kokia faina PUPO  4u.gif Sėkmės  4u.gif Kada paskyrė hcg?



man hcg kita penktadieni tai gaunasi 30d. ,beliko tik laukimas iki zinios ar nestuke.gif,tikiuosi labai labai kad si karta mums pavyks nestuke.gif ...uzduosiu toki klausimeli ,kas cias per pupo zodelis atsirado,gal kvailokas klausimas ,bet niekaip nesuprantu ax.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2012 11 21, 18:03)
taip-sutinku, nuo minus 17 iki 4 tai jau beveik is fantastikos serijos. Bet va kodel dabar vel krenta... Tai matyt pradzioj ta treciaji ir suede imunas...
B skaiciukai: 09men-58, 10men-38, dabar 35. O S skaiciukai: 09men -41, 10men 42, dabar 38.
tai matai, visi skaiciukai krenta, tik tas santykis mazeja.... Tai suprantu, kad B turi kristi, o S dideti, tai tipo LAD kristi?Nu nelabai tada teisingai....  g.gif 
Nusipirk Maximor, man po pirmos dienos geriau, o Lomexinas nebepadedavo.
wub.gif  Laukiam tavo histologinio-kiek imanoma pacio geriausio.... O kada mazdaug turetum gauti??
Super!

Stryga - gaudau bucki smile.gif



ax.gif ax.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2012 11 21, 18:23)
Strygut, aciu sauyt, kad rupiniesi, bet as jau taaaaip nebenoriu jusu uzversti savo rupesciais,kad net nesamgu  blush2.gif bet dabar duosiu issamu situacijos aprasyma ir toliau tikiuosi kalbeti daugiau tik apie jus visas ir apie jusu visus laukiancius stebuklus, ok ?  mirksiukas.gif Tai va.O mano reikalai tokie, kad mano istorija darosi su detektyvo elementais kazkokia  doh.gif Geros zinios yra tai, kad radom jau leliuka maiselyje  bigsmile.gif 6 mm didumo, sirdute plaka, net is toli matos per ekrana  wub.gif Hematomos nebera, TACIAU  doh.gif Kitoj gimdos pusej yra toks kaip gimdos ne tai, kad plysys, kazkokis prasiskyrimas ar koks tai briedas, nesu apie toki girdejus gyvenime  blink.gif ana savauite jo nebuvo.Zodziu toliau guliu ir nejudu, nes jeigu tas prasiverimas ilges, atskirs embrioniuka nuo maitinimo ir jis nustos vystytis.Sake, is jos matytu tokiu situaciju, ji yra macius ir blogesniu, dar ne tragedija, bet ir nieko gero.Gavau leistis ovitreli kas vakara ir pirmadieni vel echo.Sake, kad labai daznai tas Ovitrelis pataiso reikalus gan zymiai.Na, o jeigu kartais tas tarpas neuzsitrauktu, reiktu laukt, kol leliukas ji prispaus, o jam iki to uzaugti reiketu kokio menesio.Tai va.Dabar didysis klausimas yra ka tas prasiskyrimas darys toliau  unsure.gif Nes ana savaite jo nebuvo, o dabar gi gulejau visa laika ir jis vis tiek atsirado, tai kas pasakys kaip jis toliau elgsis.....?  unsure.gif Na nebent tas leidziamas HCG is tiesu padarys savo gera darba.Labai to tikiuosi pirmadieni......Pirma karta pamacius leliuko sirdele eme ne dziaugsmas, bet didziule baime  unsure.gif

Viskas.daugiau nebetersiu eterio, cia jau nebe IVF reikalai.buckis visom  4u.gif



nepaisant vsisu problemeliu,manau viskas bus gerai ,pamatysi,as tuo tikiu,gi jau svajone pas tave pilveli,saugok ,viskas bus gerai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Delena @ 2012 11 21, 12:27)
Sveikos merginos  4u.gif

kas lankotes pas Trejsa? As buvau pas ji lapkricio 15, darem tyrimus. Liepe skambinti antradieni, skambinau 4 kartus, vis neturejo laiko ir buvo uzimtas-taip sake Baibe (ar kaip ten jos vardas...), skambinau siandien, vel uzimtas...tai sake skambinti ir skambinti, kad taip jau yra. , nezinau...

blink.gif man turbut labai pasiseke, nes as siandien apie 11 ryte skambinausi del savo atsakymu po hystero, skambinau Baibai,o ji perdave rageli T,paklause kaip jauciuosi ir kadangi atsakymai geri, sako "nacinajem proceduru na beremenost" lotuliukas.gif galvojau reiks ilgai aiskint kas as tokia ir is kur atsiradau, bet aciu dievui kazkaip atsimine mane.
Mane siutas imtu, jei negaleciau taip prisiskambinti, bet ten tikrai konvejeriu jis dirba, tai turbut normalu doh.gif
QUOTE(Delena @ 2012 11 21, 13:33)
Nors neturi buti viskas gerai, nes man ten degina (kaip Candidoze butu), as jam sakiau liepos 15 (paeme tepineli), o dabar jau 21 diena, vis kenciu ir nezinau ka daryti jau ir kenteti nebegaliu...

pas mane buna daznai kandidoze, vieninteles zvakutes, kurios padeda tai rusiskas nystatin. Pas mus vaistinese tik tableciu pavidalu parduoda si vaista, bet galima ju nusipirkti ten kur rusiska kosmetika (Vilniuj Hales turguj yra skyrius), man gine rekomendavo. Gali buti, kad jas ir gamina Universitetinej vaistinej, bet nesu tikra, nes karta ju buvau uzsisakius tik Panevezyje vaistinej, kur vaistus gamina mirksiukas.gif

QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 11 21, 18:24)
nu ka mergaites as jau ne viena ,as jau su trim maziukais blastukais    wub.gif

koks neapsakomas jausmas turetu buti wub.gif net trys thumbup.gif

Gingerbella, toks jausmas, kad visai netiki savo sekme, bet juk cia visos mergaites labai tiki ir laiko kumstukus bigsmile.gif Zinok, tas baisinis skausmas gali reiksti leliuka, nes man taip buvo, nors ir ne po IVF.

Kitty, as apturejau irgi labai skausminga ovuliacija, bet laiku atejo lyg niekur nieko...man juk irgi grande gleivine... as likau nesusipratus, kaip ir tu blink.gif

Beta1, smagu skaityti, kad situacija gereja 4u.gif Aisku norisi, kad viskas butu tobula ir idealu, bet kurgi siandien taip buna schmoll.gif

Galvoju, kaip cia man diferelina susileist, visgi galinis vaizdas.... Ar jus pacios leidotes, ar praset kieno nors? 4u.gif

Atsakyti
Sidabriuk 4u.gif Tai kas buvo, visus ir sudejo? Nieko nesaldet? Kuo didziausios sekmes 4u.gif 3 blastukes, nu tikrai turetu uzkibti kazkas 4u.gif

Beta1, nu tikrai nelengva tavo situacija, gulek mergicka...

Afrodite 4u.gif Tai gal viskas gerai su tavo tyrimais 4u.gif
Priismenu visas:) 4u.gif
Atsakyti
sveikutės, aš labai trumpai užbėgu - nieko neskaičiau blush2.gif
SOS
reikia labai jūsų patarimo , gal kas leidosi DIPHERELINE, kur juos leistis? i užpakali, sake po oda, nu doh.gif galvojau bus kaip gonal i pilvuka, o cia dar su adata? pasimeciau
Atsakyti