Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XII Tema)

Iowa man ir sie abu aktoriai wub.gif drinks_cheers.gif ir gerai vaidina, ir isvaizda nebloga. Beje tas pirmas tai jaunesnis geriau atrode biggrin.gif
Matet kas "Гувернантка"
user posted image
http://kinozal.tv/de...s.php?id=840613
Vakar youtube'j perziurejau tai dar viena eiline pasaka apie pelene su gera ir graziai pabaiga.bet smagus ir tokie filmai tongue.gif
P.S. Beje super vadina jauna aktore Анастасия Масленникова, tikrai talentinga mergina.
user posted image
Atsakyti
Nu psio-pabaigiau Bratiką.Nu jau dievaž pabaiga sakyte sako,kad turi būt trečia dalis g.gif Ramsiau,aš neapraudu žaliaakio schmoll.gif Negali būt schmoll.gif Juos išoperuos ir jie gyvens 4u.gif
Nu ir žinokit bandau startuot su ta daktare Zaiceva.Žiūrėsim,kas ji čia per viena g.gif
Atsakyti
laukianciom....brigadininku ax.gif
http://www.youtube.c...h?v=ZN5OBD0yedw

Бригада 2: Наследник / Brigada 2 (2012)
user posted image
Страна: Россия
Режиссер: Роман Доронин
Жанр: боевик, драма, триллер, криминал
В ролях: Екатерина Гусева, Иван Макаревич, Кирилл Нагиев, Владислав Демин, Александр Иншаков, Анна Попова, Валерий Золотухин, Игорь Жижикин, Юрий Чур,


online
http://homekino.kz/n...2011-11-14-4269

o nei kinozale. tv, nei tfile.ru_dar nera brigadininku blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 29, 20:28)
O čia vaidina Andrej Sokolov  wub.gif . (tas, kurį po Ličnyje obstojatelstva suėsti norėjau lotuliukas.gif )
Žiūrėsim thumbup.gif

Aha. Iki dabar pamenu kaip norėjot užkąsti juo, niam niam essen.gif

QUOTE(Sim@ @ 2012 11 29, 20:46)
*Nebylo by scastjie_puse velnio, bet ir toks nekoks kazkoks blink.gif
**nzn, kas cia man? gal dar vis pilnatis veikia blush2.gif  ax.gif

* man jis irgi nelabai 'lipo'
** man ta pati problema g.gif matyt pilnatis + tamsuma amžina ta.
Ryte namuos su šviesa, nes atsikeliu tamsiai, darbe su šviesa, namo parvažiuoju jau tamsu, ir vel šviesa blink.gif Nusibodo. Nenoriu taip schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 29 lapkričio 2012 - 21:10
kreipiuos i tas, kurios ziuri filmus ONLINE, kaip ir ka ten spaust reik?
jau n saitu perveciau, noriu tu brigadieriuuuuu - nasliednykuuuu_APSIVERKSIU.
padekit, SOS!!

Visgi, Vilioja, Ramsius, svelni_jus cia profes_skolinga neliksiu ax.gif 4u.gif
per google meta tik Online, bet as noriu atsisiust i kompa...

naujiena_Стальная бабочка, 2012
user posted image
pagal aprasyma, tai idomus turetu but...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 29 lapkričio 2012 - 21:29
QUOTE(Sim@ @ 2012 11 29, 21:19)
kreipiuos i tas, kurios ziuri filmus ONLINE, kaip ir ka ten spaust reik?
Visgi, Vilioja, Ramsius, svelni
per google meta tik Online, bet as noriu atsisiust i kompa...

Aš jau šimtą metų to nedariau, net nepamenu kaip g.gif Belieka skaitant vykdyti jų nurodytus žingsnius (bent jau aš taip darius kažkada buvau ir man pamenu viskas pavyko) Manau luktelkit truputi ir netrukus pasirodys/įdės 1 seriją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 29, 20:58)
Nu psio-pabaigiau Bratiką.Nu jau dievaž pabaiga sakyte sako,kad turi būt trečia dalis  g.gif  Ramsiau,aš neapraudu žaliaakio  schmoll.gif  Negali būt  schmoll.gif  Juos išoperuos ir jie gyvens  4u.gif 

Nu sakau...Taip gaila...Ir Diomino labai gaila, patiko man jis irgi....Ir ta pabaiga, tarsi nujausdami....Nu sakau reikai įsivaizduoti kad yra toliau serijų, bet sugedo kompas ir TV ir negaliu žiūrėti kolkas... doh.gif. Nu kliuvo į nugarą, tai tuirėtų išoperuoti....O mašian galėjo ir ne ta sprogti...Galėjo čia būti Kravčiuko fintas...Lauksim

QUOTE(Visgi @ 2012 11 29, 21:09)
Aha. Iki dabar pamenu kaip norėjot užkąsti juo, niam niam essen.gif



Aha lotuliukas.gif
Ir dabar nespjaučiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 11 29, 22:40)
Manau luktelkit truputi ir netrukus pasirodys/įdės 1 seriją smile.gif

dekui uz palaikyma 4u.gif esu kantri, tad palauksiu ax.gif

LABANAKT, mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2012 11 29, 21:58)
Nu sakau...Taip gaila...Ir Diomino labai gaila, patiko man jis irgi....Ir ta pabaiga, tarsi nujausdami....Nu sakau reikai įsivaizduoti kad yra toliau serijų, bet sugedo kompas ir TV ir negaliu žiūrėti kolkas... doh.gif. Nu kliuvo į nugarą, tai tuirėtų išoperuoti....O mašian galėjo ir ne ta sprogti...Galėjo čia būti Kravčiuko fintas...Lauksim


O aš dar mąsčiau,kad gal reiktų suprast,kad mafija bezsmertna g.gif Ai,nežinau..Dabar jau va rašosi diskas žiūrėjimui virtuvėj Vsegda govori vsegda. Turiu dabar aš į jį gyvą pažiūrėt .
nu viskas-einu pradedu Zaicevą ir labanakt
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 11 29, 22:21)
O aš dar mąsčiau,kad gal reiktų suprast,kad mafija bezsmertna  g.gif  Ai,nežinau..Dabar jau va rašosi diskas žiūrėjimui virtuvėj Vsegda govori vsegda. Turiu dabar aš į jį gyvą pažiūrėt .
nu viskas-einu pradedu Zaicevą ir labanakt


O, net pavydžiu bigsmile.gif Apturėsi malonumą thumbup.gif
Pabaigiau Priisk. Patiko, savotiška stoks, šiaip aš tokių ala vesternų nelabai mėgstu, bet šitas kažloks kitoks....Taigi galiu rekomebduoti aks nematęs. Ir kai kurie aktoriai kitaaip visai pasimatė.
Atsakyti
Sveikos,
Pažiūrėjau vakar Это моя собака. Niekad nemaniau, kad taip pasakysiu, bet Černyšovas buvo baisus doh.gif Visas filmas man grynas nesusipratimas, vaidyba neįtikino nė per plauką doh.gif Vienintelis fainas dalykas šian filme- ciuckis biggrin.gif

Gal čia man po labai patikusio Похищение Богини toks įspūdis unsure.gif
Atsakyti
Laaabas ryytas
user posted image
Taip taip taip, žinau kad rytas dabar, bet kadangi o tačiau aš esu sakiusi kad pas mus ar rytas ar diena ar pavakarys- visad tūūmsu, vadinas pas mus poliarinė naktis, tai aš va taip ir jaučiuosi biggrin.gif
Vakar pažiūrėjau ''Это моя собака'' /2012/ Kaip vakarui tai labai puikiai suėjo. Toks neįpareigojantis, lengvas ir t.t. Labiausiai man ten patiko Олеся Жураковская
user posted image
Kaip suskels ką hihihi.gif Jei ne ji, filmas būtų nuobodus ir pilkas. Pamenat ją iš Svaty ta Keri Mei fanatė, arba ji filme ''Не торопи любовь!'' /2008/...
Papildyta:
QUOTE(Azul @ 2012 11 30, 08:21)
Pažiūrėjau vakar Это моя собака. Niekad nemaniau, kad taip pasakysiu, bet Černyšovas buvo baisus doh.gif

Ir aš pamiršau apie jį paminėti- vaje kaip susenęs unsure.gif
Atsakyti