Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

Mano toyota 10 m senumo, tai dega viskas kas imanoma. Pvz akumas raudonai, kai degima ijungi. Taciau servise sake kad cia lyg nieko tokio. Tiesiog tepalus ir kitka reikia reguliariai tikrinti ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(bulius @ 2006 09 02, 17:54)
Mano toyota 10 m senumo, tai dega viskas kas imanoma. Pvz akumas raudonai, kai degima ijungi. Taciau servise sake kad cia lyg nieko tokio. Tiesiog tepalus ir kitka reikia reguliariai tikrinti ir tiek.


ahaaa, reiškias dar ir į spalvą reik dėmesį atkreipti biggrin.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bulius @ 2006 09 02, 16:54)
Mano toyota 10 m senumo, tai dega viskas kas imanoma. Pvz akumas raudonai, kai degima ijungi. Taciau servise sake kad cia lyg nieko tokio. Tiesiog tepalus ir kitka reikia reguliariai tikrinti ir tiek.


Kaip suprast, pastovei dega ar tik kol uzkuri ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalia: 03 rugsėjo 2006 - 21:24
QUOTE(ma @ 2006 09 03, 13:34)
ahaaa, reiškias dar ir į spalvą reik dėmesį atkreipti  biggrin.gif  blush2.gif  doh.gif


reikia ne i spalva ziureti, o stebeti ar nedega kas nors uzvedus masina ir vaziuojant, nes jei dega tai vadinasi jau netvarkoje yra smile.gif o uzvedant visiems visos lemputes uzsidega ir spalva ju nieko nereiskia, nes tos spalvos nesikeicia
Atsakyti
Na ten dega viskas raudonai, visi imanomi zenklai ijungus degimą. Užkūrus dega tik rankinis stabdis ir jei durys atidarytos.
Papildyta:
Ir i spalva demesio kreipt nereikia
Atsakyti
As girdejau kad masinu kondisinai labai kenkia varikliui.
Ka jus apie tai manot g.gif
Pas mane buvo sugedes, dabar sutvarke, bet labai jauciasi ar vaziuoju su ijungtu,
sakrizoj "ant laisvo" tai isvis dreba masinukas. Gal tikrai ner gerai ?
Cia as apie senesnes masinytes, manau naujom tokios problemos ner.
Atsakyti
Sveiki vairuoju TOYOTA RAV 4 (2004) labai esu patenkinta , manevringa malonu vaziuoti dabar nemainyciau ne i ka smile.gif Kondiseno nemegstu nuo jo man atsiranda sloga tai prasidarau liuka .
Atsakyti
Ė moterytės, leiskit ir vyrams isiterpti Turejom Opel ascona, Audeska 100, Mitsubishi galanta. Nesiseke man su jom.O dabar metai laiko vazinejam su TOYOTA PREVIA. Cia minivenas Didele masina 8 sedimos vietos. Kiek stovimu neskaiciau. Chi Chi. Siaip jas keikia meistrai, nes variklis yra po apacia masinos. Norint rimtai remontuot varikli reikia puse salono isardyt. Bet kadangi man tai nė motais, nes stengiuosi masinas remontuot pats dziaugiuosi siuo automobiliu, biggrin.gif Senas modelis bet geras. Jei reiktu pirkt kita, ieskociau butent tokios, tik kad butu Kondicionierius ,ABS'as ir zinoma gamyklinis saldytuvas. Jis buna tarpe tarp vairuotojo ir keleivio. Kelioneje nepakeiciamas dalykas. Gaila ju dyzeliniu nera. O laikui begant noretusi naujo modelio PREVIJOS.Tik kaina kandziojasi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajoncek @ 2006 08 09, 22:01)
vairuoju pačia egoistiškiausią maišiną - Toyota MR2  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

tikiuosi išlaikyti tą mažylę tol kol ji turės "kvapą", o jo dar turi pakakamai
clap_1.gif

tad džiaugiuosi ja kas dieną jau šeštus metus ...  flirt.gif




Egzotika? Previa tikra egzotika. Bet mano zmona su malonumu vairuoja. ir dziaugiasi. thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(arunkus @ 2006 09 13, 13:48)
Nesiseke man su jom.O dabar metai laiko vazinejam su TOYOTA PREVIA.  Cia minivenas Didele masina 8 sedimos vietos. Kiek stovimu neskaiciau. Chi Chi.


žinom žinom ir tokią biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mes ieškom didelės mašinos (nuo 2000m.) ir vyras yra kaip ir išsirinkęs Renault Espace (nes dabar važinėjam su tokiu 1994 m.), o man labiau patinka Toyota Previa. Kaip iš tikrųjų yra su tais varomais ratais ? Ar ir dabartinės Previos (nuo 2000m.) varantis galas ? Mano vyras kategoriškai užsispyręs, kad mašina turi būti varomu priekiu. ??????Help (be to Previjos tokių pat metų pigesnės...)
laukiu patarimų....... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arunkus @ 2006 09 13, 13:17)
Egzotika? Previa tikra egzotika.  Bet mano zmona su malonumu vairuoja. ir dziaugiasi. thumbup.gif  clap.gif


tai rase kad egoistiška masina, o ne egzotiška mirksiukas.gif nes mr2 yra dvivietis, ka ten jau lyginti su 8 vietu biggrin.gif
Atsakyti