Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

QUOTE(deltadu @ 2008 09 14, 17:58)
Mums didziausia problema ne issirinkti modeli, o nusipirkti pati automobili..Niekur nerandam Avensis Verso...LT be sansu, pasiula neitiketinai maza, o vezejai irgi nieko nesuranda ir nepasiulo...Ieskom nuo pavasario...Negi reiks kito modelio ieskot.... verysad.gif

matai vien jau tai kad rasti neina irodo kad yra geras masiniukas.o geru masinu nei vakaruose parduoti niekas nenori tongue.gif lauk lauk ir savo sulauksi.o kur ieskojai?
Atsakyti
Vasarą pardaviau savo automobilį,o dabar vargstu-niekaip nerandu tinkamo,nes užsimaniau-Toyota Yaris arba Honda Jazz ir baigta..Vyras peikia-sako -mažutis,o as noriu kokios mažalitražkės.Taigi niekur nerandame-važiavome ir į išgirtą Kauno turgų-o ten labai nusivyliau-vien seni trantai suvaryti,žodžiu nieko gero.Vilniuje Gariūnų autoverslo aikštelėse irgi pasirinkimas nedidelis,brangu.Tai dabar vyras ieško per internetą-mobile.de. Pravesiu užstatą,o pažįstamas parveš autovežiu .Pažiūrėjom,kad galima dviem tūkstančiais eurų pigiau nupirkti nei Lietuvoje. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 09 14, 16:58)
Mums didziausia problema ne issirinkti modeli, o nusipirkti pati automobili..Niekur nerandam Avensis Verso...LT be sansu, pasiula neitiketinai maza, o vezejai irgi nieko nesuranda ir nepasiulo...Ieskom nuo pavasario...Negi reiks kito modelio ieskot.... verysad.gif

gal auto salone rasite..juk visokiu lizingu formu taiko dabar..
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 09 14, 19:13)
matai vien jau tai kad rasti neina irodo kad yra geras masiniukas.o geru masinu nei vakaruose parduoti niekas nenori tongue.gif lauk lauk ir savo sulauksi.o kur ieskojai?


Dazniausiai ziurime skelbimuose internete, bet ju vos keletas..Bandem uzsisakinetis tu, kurie veza pagal uzsakymus. Trijose vietose klausem, ir jokiu rezultatu.. verysad.gif
QUOTE(Soliaris @ 2008 09 15, 09:39)
gal auto salone rasite..juk visokiu lizingu formu taiko dabar..

Tai , kad ten gal tik nuliovos - mes tokiu nepatempiam ax.gif
Atsakyti
La,

Kaip sekas visoms vazineti? As isaudziau minti, kad gal man savo yariuka reikia keisti i aygo?Kazkodel uzsimaniau jos blink.gif MB ruosias keisti ratus, tai ir man pakilo noras tai padaryt, ale nezinau...Su aygo vazinejom Kretoj, tai jau tokia skarbonkyte, bagazine - juokinga, bet noriu ir tiek...Gal kas vazinejat?Juolab, kad ir pasiulyma gan gera gavau naujai ir sitai parduot tongue.gif
Ir dar, gal kas girdejot, bet jauciu,kad musu mazuleliu masiukiu kainos kils, nes artimieji is Rusijos pranese, kad jie ten kazkokias dideles nuolaidas gaus kurui, jei masiniukas yra mazalitris.

Cia kazkuri mama iesko yariuko...AS kazkaip nete maciau ju nemazai, bet kad kainos uzlenktos, tai faktas. kai savaja pirkau, tai tikrai zinau,kad nuo jos vezejui liko 1000 euru, o kai paglavoju, kad jis prie musu akiu pardave beveik visas auto nuo tralo, tai suvoki, kad jam kokie 10 000 euru liko nuo 1 vaziavimo....Bet napavydziu as jiems schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2008 09 12, 10:16)
sveikučiai,
corola verso (atseit talpi, viska susidėsi ir t.t.), mano brangusis nori avensio, o man tai visai ir paprasta corola tiktų. bet jaučiu pirksim arba corola verso arba avensį. tai va patarkit, kurį vertėtų rinktis? MB sako, kad avensis tipo aukštesnės klasės ir t.t. šiai gal esat važiavę kas su abiem-kuri smagiau važiuojasi? ir šiaip kokie pliusiukai, minusiukai lyginant juo būtų?

smile.gif aš pritarčiau TB-šiuo atveju Avensis optimalesnis variantas būtų. Talpumo jis irgi talpus mirksiukas.gif Dėl to "žinovo" jau mačiau atsakė biggrin.gif -neturiu ką bepridurti...

QUOTE(MuzikALI @ 2008 09 12, 12:14)
tai va mane irgi nervina tas, prisneka visokiu pievu,o po to pats susimetai  doh.gif
aciu uz atsakyma, beja  4u.gif
dar va ka norejau paklausti, siaip beskaitinejant sia temele, radau, kad avensiai turi problemele su smagraciais. tai norejau paklaust, ar nuo 2004 m. avensis modeliai irgi genda sioj srity, ar cia senesnems masinoms tas budavo..?

4u.gif jų visų bėda plaukiojanti sankaba-bet jūs man parodykite auto, kuri neturi savos "ligos" g.gif Kaip važiuosi, taip ir turėsi 4u.gif

QUOTE(deltadu @ 2008 09 14, 17:58)
Mums didziausia problema ne issirinkti modeli, o nusipirkti pati automobili..Niekur nerandam Avensis Verso...LT be sansu, pasiula neitiketinai maza, o vezejai irgi nieko nesuranda ir nepasiulo...Ieskom nuo pavasario...Negi reiks kito modelio ieskot.... verysad.gif

unsure.gif ir kur jūs čia taip nerandat? pas mus jų būna ir greit parsiduoda smile.gif

dar atsakymas luknei1... g.gif įdomiai jūs čia kitų pelną suskaičiuojat, teisingai yra sakoma-kad svetimi pinigai lengviau skaičiuojasi nei savi. Pati sėdžiu šiame versle, gal jums išvardinti kokios išlaidos minusuojasi iš šio pelno, gal pasižiūrėkite koks pelno mokestis nusiskaičiuoja valstybei, dar pripliusuokite parvežimo išlaidas, algas vežėjams ir vadybininkams, surandantiems tuos automobilius doh.gif ...ar vardinti toliau? o neplanuoti nuostoliai, kai mašina parsiduoda ne su pelnu, o su nuostoliu g.gif ...nereikia skaičiuot svetimų pinigų smile.gif . Jei jums tai užkliūva, gal nuvažiuokite ir nusipirkite patys-tada nebus tokių nuoskaudų, kad kiti užsidirba 4u.gif

soryy, už offtopic, bet nesusilaikiau 4u.gif
Atsakyti
artemide, niu ir as ne i tema dabar. Nereikia pykti uz mano pasisakyma. As juk rasiau,kad nepavydziu,nes tikrai nemanau,kad tai lengvas uzdarbis. Tiesiog parasiau savo pastebejima. Tik siaip idomu tada, kodel as pasirasiau popieriuka, kad auto pirkau 1000euru pigiau? Jei jau taip viskas sazininga, tai tegul buna sazininga. As savo pinigus galiu deklaruot ir man jokio skirtumo, kokia ten suma irasyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2008 10 14, 22:42)
artemide, niu ir as ne i  tema dabar. Nereikia pykti uz mano pasisakyma. As juk rasiau,kad nepavydziu,nes tikrai nemanau,kad tai lengvas uzdarbis. Tiesiog parasiau savo pastebejima. Tik siaip idomu tada, kodel as pasirasiau popieriuka, kad auto pirkau 1000euru pigiau? Jei jau taip viskas sazininga, tai tegul buna sazininga. As savo pinigus galiu deklaruot ir man jokio skirtumo, kokia ten suma irasyta mirksiukas.gif

4u.gif Lukne1 as atsiprasau, nes tikrai supykau tada perskaiciusi 4u.gif greit uzsiplieskiu. Galiu pabandyt paaiskinti kodel-todel kad pirkejas, pirkdamas sia auto galbut gavo faktura su panasiai irasyta suma(pabreziu galbut)...arba automobilis mnemarzinis, mokesciai butu didesni rasant didesne suma...arba...daug tu arba ax.gif
Beje, galejot uzsispirti ir butumet gavusi popieriuka su tikraja suma, arba tiesiog butu nepardave masiniuko.
Sis verslas, kaip ir visi kiti turi daug subtilybiu smile.gif

Beje, i tema: as pardaviau savo Toyota Avensis Verso doh.gif -nepravaziavau ne triju menesiu-tiesiog atvaziavau i darba, pasistaciau aiksteleje masina, atejo pirkejas lenkas, pristojo doh.gif -uzlenkiau kaina kad atstotu-bet jis sutiko lotuliukas.gif ...nieko kito nebeliko, kaip parduot cool.gif ...ir gaila, ir na tokia jau natura-bus tu automobiliu blush2.gif
Siandien ziurinejau corrola verso, bet nepatiko blush2.gif -Avensis labiau prie sirdies buvo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 15 spalio 2008 - 21:46
Artemidei,
labai graudeniesi dėl beveik kad"nuostolingo"verslo,keista kad kontoros savo neuždarote (kur tu ten sukiesi ar ką ten darai).Pusbrolis sėkmingai varinėja APYNAUJAS mašinas į Suvalkiją,normaliai uždirba ir neverkia(tuo labjau uždarinėti biznio nesiruošia)Taip kad tie tavo paverkšlenimai man ašaros neišspaudė...Sėkmės biznyje
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti