Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

o mums, perkant naują Aurį nemokamai įdės parkingo sistemą, dovanos ratlankius smile.gif ..derėtis visada reik, gi savo naudai tai darai smile.gif
Atsakyti
Tai gal galetut pamokyti kaip reikia deretis? 4u.gif ka mazdaug jiems sakyti, ka akcentuoti...cia juk ne turgus, per daug nepriblefuosi, kad kazkur kazkas pigiau parduoda ax.gif smile.gif
Atsakyti
derėtis būtina. Tiesiog paprasčiausiai galima prašyt nuolaidos. Aš kai prieš porą metų pirkau salone būtent ir prašiau nuolaidos. Nuolaida davė ir nemenką smile.gif Bet aš blaškiausi tarp Hondos ir Toyotos ir to neslėpiau. Sėkmės derybose
Atsakyti
Mano manymu, tai kuo brangesnė mašina, tuo daugiau nuolaidų tipo duoda, na o Yaris, kiek suprantu, yra viena pigiausių Toyotų, taip, kad didelių nuolaidų tikėtis, manyčiau, tikrai neverta...
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2007 04 15, 20:26)
Mano manymu, tai kuo brangesnė mašina, tuo daugiau nuolaidų tipo duoda, na o Yaris, kiek suprantu, yra viena pigiausių Toyotų, taip, kad didelių nuolaidų tikėtis, manyčiau, tikrai neverta...

koks bebūtų modelis, bet kuriuo atveju suma ne menka ir nuolaida galima visada gauti smile.gif... apskritai nematau skirtumo pigiausia ar ne .. o nuolaida, kokia ji bebūtų yra nauda tau pačiam o ne kitam smile.gif.. kiekvienas save gerbiantis salonas visada duos nuolaidą, o derėtis toli gražu nėra neprestižo ar negarbės reikalas .. ne tie laikai rolleyes.gif
Atsakyti
Siandien salone uzsisakiau nauja yarisa smile.gif zada jau po 3 savaiciu atvezti smile.gif Dabar kaip tik akcija jiems-8 proc. nuolaida padaro. Tai isejo kondiske nemokamai ir puse signalizacijos smile.gif va kaip puiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gudri lape @ 2007 04 16, 13:59)
Siandien salone uzsisakiau nauja yarisa smile.gif zada jau po 3 savaiciu atvezti smile.gif Dabar kaip tik akcija jiems-8 proc. nuolaida padaro. Tai isejo kondiske nemokamai ir puse signalizacijos smile.gif va kaip puiku smile.gif

Na va, ir viskas išsisprendė. Tiesiog puiku. thumbup.gif Jei ne paslaptis, kokia akcijinė kaina numinusavus tuos 8 proc.? ax.gif Reikia suprasti, kad beveik kaip Aygo.
Beje, Tokvilos puslapyje radau garantinio aptarnavimo kainas, įdomu buvo pastudijuoti... Pavyzdžiui, Yaris:
http://www.tokvila.l...vimas/yaris_04/
Autotojos puslapyje tai nėra. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lėja32: 16 balandžio 2007 - 20:01
Na ne tiek kiek Aygo, bet galima sakyti, kad isejo nemokamai kondicionierius ir puse signalizacijos ax.gif Kadangi pirkau sol varianta, 5 duru, mechanini, benzinini tai isejo brangiau nei Aygo...Sikart issirinkau 1,3 varikli, nes 1 man buvo per mazas, i kalna sunkiai vaziuodavo, o kai as siek tiek palakstyti megstu-tai man bus pats tas...
Galvojau ar statyti parkingo sistema ar ne...visgi nutarem, nesatyti.
Norejau oranzines spalvos (terakota), bet vyras su seserim papriestaravo blush2.gif , teko issirinkti melynai pilka smile.gifo ta oranzini maciau pas juos sandelyje...mmm....koks grozis...bet sikart pabusim kuklus ir kitiems i akis taip smarkiai nesirodysim smile.gif
Atsakyti
Po keturiu menesiu ir as jungsiuosi prie Toyotu myletoju kompanijos biggrin.gif Gausim darbines coroliukes. Bet kaaaaip ilgai laukt dar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gudri lape @ 2007 04 17, 06:32)
Na ne tiek kiek Aygo, bet galima sakyti, kad isejo nemokamai kondicionierius ir puse signalizacijos  ax.gif Kadangi pirkau sol varianta, 5 duru, mechanini, benzinini tai isejo brangiau nei Aygo...Sikart issirinkau 1,3 varikli, nes 1 man buvo per mazas, i kalna sunkiai vaziuodavo, o kai as siek tiek palakstyti megstu-tai man bus pats tas...
Galvojau ar statyti parkingo sistema ar ne...visgi nutarem, nesatyti.
Norejau oranzines spalvos (terakota), bet vyras su seserim papriestaravo blush2.gif , teko issirinkti melynai pilka smile.gifo ta oranzini maciau pas juos sandelyje...mmm....koks grozis...bet sikart pabusim kuklus ir kitiems i akis taip smarkiai nesirodysim  smile.gif

Nu va kaip fainai thumbup.gif (Aš būčiau neatsispyrus ir pirkus oranžinę) mirksiukas.gif
Maniškė tai aukso spalvos (geltona), kada nors perdažysiu pasteline rūžava thumbup.gif reikia prie vairo priderinti ir mašinos spalvą lotuliukas.gif
Tarp kitko, teko neperseniausiai dumti greitkeliu tai bandžiau iš savo mažutės išsspausti viską kas įmanoma....ir ką ax.gif 140km/h ištraukė thumbup.gif wub.gif Aišku neilgai aš tokiu greičiu važiavau, nes stipriai viršyjau leidžiamą greitį...bet likau visai patenkinta wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As kol kas dar neturiu Toyotos,bet tikiuosi rudeniop tureti Toyota Prius ax.gif gal kas vazinejat bigsmile.gif nu man ji thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2007 04 21, 16:14)
140km/h ištraukė  thumbup.gif  wub.gif  Aišku neilgai aš tokiu greičiu važiavau, nes stipriai viršyjau leidžiamą greitį...bet likau visai patenkinta  wub.gif

Na kad 140 km tai ir mano Aygo ištraukia, patikrinau thumbup.gif . Yaris turėtų ir daugiau... g.gif
Atsakyti