Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(NORIKA @ 2013 01 10, 13:44)
Treciau ant dienu gauti toki rinkinuka, isbandysiu ir parasysiu kas ir kaip  4u.gif


ir as noreciau tokio rinkinuko, laukiu ziniu, jei galima i az, tada vyras uzsakytu g.gif
Papildyta:
dirbu as dabar su harmony ir su flawless, kazin kodel harmony lakas taip ,,bega,, nuo sonu,,gal po viena nagiuka reik lakuoti ir kisti iskart i lempa kad dziutu? nes kol kita nutepi tai nuo kito jau lakas nuo krastu pabeges.... g.gif
Atsakyti
sakykit kokie konad stampavimui lakai geriausi?
nes ziuriu ebay ju visokiu yra.
aciu smile.gif
Atsakyti
Noriu dar pasiklausti del ibd nagu lako, naudojant ji su HG baze ir topu kaip jums toks lakavimas laiko, nes noriu nusipirkt kai kurias spalvas, bet jau amazon kokie prasti atsiliepimai apie situos lakus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Renadai @ 2013 01 11, 09:22)
Teisingai
Tikrai NE  schmoll.gif

Vieno daikto siuntimas 4,49, o kiekvieno sekančio plius 2,99


as dejau i krepseli ir man meta vistiek kiekvienai prekei 4.49 kiek ju bedeciau.
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2013 01 11, 10:54)
Sveika Pentarda smile.gif 100metų  rolleyes.gif  ax.gif
Aga man ir įdomu, aš pati turiu harmony ir IBD, tai harmony juodą padėjusi į šoną, o IBD naudoju, bet tiek tai tiek anai reik 3 sluoksnių būtinai, bet vistiek klientės sako kad nėra jos juodos juodos juodos....
Tai sakau gal iš ORLIO būtų pigmentuota gerai....nes jų ta balta superinė tai gal ir juoda bus gera?
Na gal būsiu šiand. akropolį užeisiu paveizėt į vitriną.

Sveikute bigsmile.gif
Tai va ilendu cia daugiau paskaityt nei parasyt ax.gif
Lauksiu ziniu del orly mirksiukas.gif

QUOTE(mamyte2+2 @ 2013 01 11, 22:56)
ir as noreciau tokio rinkinuko, laukiu ziniu, jei galima i az, tada vyras uzsakytu  g.gif
Papildyta:
dirbu as dabar su harmony ir su flawless, kazin kodel harmony lakas taip ,,bega,, nuo sonu,,gal po viena nagiuka reik lakuoti ir kisti iskart i lempa kad dziutu? nes kol kita nutepi tai nuo kito jau lakas nuo krastu pabeges.... g.gif

Gal flawless juodas gerai pigmentuotas g.gif
Atsakyti
QUOTE(conve®se @ 2013 01 11, 22:37)
Noriu dar pasiklausti del ibd nagu lako, naudojant ji su HG baze ir topu kaip jums toks lakavimas laiko, nes noriu nusipirkt kai kurias spalvas, bet jau amazon kokie prasti atsiliepimai apie situos lakus  doh.gif

Aš IBD naudoju su 2in1 Orly ir viskas kuo geriausiai pavyksta ir laikosi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2013 01 11, 23:46)
Sveikute bigsmile.gif
Tai va ilendu cia daugiau paskaityt nei parasyt ax.gif
Lauksiu ziniu del orly mirksiukas.gif
Gal flawless juodas gerai pigmentuotas  g.gif


juodo neturiu is sitos firmos...taciau abejoju, man tokios skystos spalvos, pvz ,,vysnia,, tepi tepi kokius tris sluoksnius....taciau, norimo rezultato nepasieki...manau su juoda butu tas pats ir dar, nepamenu kad paleteje Flawless buciau apskritai juoda maciusi. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 01 11, 23:30)
Aš IBD naudoju su 2in1 Orly ir viskas kuo geriausiai pavyksta ir laikosi  unsure.gif


na manau bandysiu ir as nusipirkt tu IBD, tuo labiau kad kaina tai tikrai gera ju. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif pasakiau, pazystamai, kad pirksiu HG lakus ir visas priemones, tai man pradejo peikti nes jos kolege sake, kad prasti ji typo dirba su nail secret ar esate kuri bandziusi, kokie atsiliepimiai? ne apie spalvas o visus nuriebalintojus virsutini ir atatini sluoksni ten tas pats eina. kokia Jusu nuomone? o kaip pacios spalvos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gugiene @ 2013 01 12, 00:20)
as dejau i krepseli ir man meta vistiek kiekvienai prekei  4.49 kiek ju bedeciau.

man lygiai tas pat doh.gif
Atsakyti
sveikos,
ar kas nors gal bandet siu firmu gelius? pas lenkus jie vieni is populiariausiu. Pirkau sau po viena buteliuka g.gif Ir dar tos firmos ACTIV pirkau pusiau matini topa. Tai kai gausiu iskart isbandysiu biggrin.gif

user posted image
user posted image
Papildyta:
Ir dar, kaip jums firmos NSI Polish Pro geliniai lakai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Packa: 12 sausio 2013 - 14:04
QUOTE(xernesta @ 2013 01 12, 10:33)
Sveikos,  4u.gif  pasakiau, pazystamai, kad pirksiu HG lakus ir visas priemones, tai man pradejo peikti nes jos kolege sake, kad prasti ji typo dirba su nail secret ar esate kuri bandziusi, kokie atsiliepimiai? ne apie spalvas o visus nuriebalintojus virsutini ir atatini sluoksni ten tas pats eina. kokia Jusu nuomone? o kaip pacios spalvos?  g.gif

jei nail secret dabar kalba eina apie juos persivadinusius "Senses" tai as nesenai pirkau 2 spalvas- superines, bet pagrinda naudoju Harmony ir topa Harmony.Nezinau kodel peikia kolege lakus,greiciausia , kad nemoka su jais dirbti biggrin.gif Jokiu minusu firmoje Harmony neturiu, apart balta spalva prancuzui ir kelias matines is nauju kolekciju kurias peikia uz traukimasi ir gerbiniavima, o visa kita tik pliusai ir laiko gerai ir lakuojas smagiai, ir teptukai geri ..ir t.t
Atsakyti