Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Alincia @ 2013 01 12, 22:27)
Perziurejau Jolkuces foliniu naguciu nuotraukytes facebooke ir nuoroda, kaip daryt, super  thumbup.gif ( kas supranta rusiskai)
Nuo 6 min moteriske rodo folini Golden Rose laka nagu dailei, as ji pirkau Droge ar eurokose nepamenu, bet su juo super gerai darosi Konad stampukai, siuo metu kaip tik esu pasidariusi ant HG Night reflection. Tai dabar zinosiu, kad jie ne su blizguciais, o skaitosi su folija  biggrin.gif
http://www.youtube.c...wLKbebWXlHhcEvA

Gariunuose siandien paemiau zvyneliu visokiu po 2 lt ir pilnut pilnuteles bonkutes, net per krastus lipa, ne taip, kaip Nagavitoj, tik dugna padengia po 5 lt :-)
Nu tik aisku vaziuot reikia ryte ir salta,  nepatogu del sudniekiu varyt  doh.gif

o kur Gariunuose jais priekiauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2013 01 12, 23:43)
o kur Gariunuose jais priekiauja g.gif

As buvau siandien tuose geltonuose kioskiu eilese, kazkur 3-5 eile, pati pradzia, po desine puse (jei ateini nuo pagrindinio iejimo) ten toks vyrukas prekiauja kosmetika, viskuo : seseliais, kvepalais, lakais, lupdaziais ir t.t. Tai va, klausiat nagu puosimui ka turi ir jis pradeda traukt is po stalo blizgucius, zvynelius, akmenukus ir t.t biggrin.gif
As pas ji perku seselius tokius birius indelyje, kaip lupu blizgis, nu man, kiek esu bandziusi visokiausiu brangiu ir garsiu firmu, nepalygint, kaip sie pigus ir pigmentuoti, laikosi gerai. Cia aisku man, kitam gali buti tikras sss...
Siandien nepirkau, nezinau, gal jau ir neturi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2013 01 12, 18:39)
As naudoju balta spalva is Orly firmos "White tips" vadinasi, tepu baze,spalva (cia priklausomai kam kokia patinka, permatoma, pienishka, rozine ar blizgi..cia jau skonio reikalas)poto baltos juostele ir topas.Jei kazkam nepatinka ryshki balta galiuku spalva,dar karta kartoju pagrindo spalvyte,o tada topas.

Koks kiekis orly 9 ml? Kodukas 32001?
Atsakyti
Is interneto platybiu:
user posted image
https://sphotos-b.xx...922605464_o.jpg
Atsakyti
Super foto drinks_cheers.gif
Turiu as issisaugojus IBD paleteliu, pasijungsiu kompa - imesiu ir as su visais pavadinimais is ganetinai arti viskas nufotografuota.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alincia @ 2013 01 13, 10:41)


nelabai atitinka realybes sitos paletes...
Atsakyti
o su kokia dilde nudildinas geli nuimant ji nuo nago
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2013 01 13, 14:45)
o su kokia dilde nudildinas geli nuimant ji nuo nago



Jei klausiat apie gelini lakavima, tai sis dalykas yra nutirpinamas ax.gif likuciai svelniai pasalinami poliruokliu ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2013 01 13, 14:26)
Jei klausiat apie gelini lakavima, tai sis dalykas yra nutirpinamas  ax.gif  likuciai svelniai pasalinami poliruokliu  ax.gif  ax.gif

Taip apie gelio nuemi ma. As ji pasiausiu bet kad ji nugrandyt vos einas, vietomis lieka lako likuciai
Atsakyti
B
QUOTE(*Persikute* @ 2013 01 13, 15:49)
Taip apie gelio nuemi ma. As ji pasiausiu bet kad ji nugrandyt vos einas, vietomis lieka lako likuciai



Kad sunkiai pasisalina lakas yra daug niuansu - gal per ilgai kepat baze lempoje? Taip pat priklauso ir nuo spalvos, ir nuo klientes nagu, lako firmos, siausiat ar ne, tepat bonda ar ne, gal naudojat koki orly primer'i?

Sakykit, kaip lakuojat? blush2.gif
Atsakyti
kazkai idomiai cia su tais lakais....siandiena lakavau su raudona tokia harmony gelish...tai dziovinau dziovinau ta paskutini topa truputeli ilgiau ir ant vatos kai valiau lipnuma taip ruzava...lyg lako nusivalytu ....taip keistai...kazin kas bus su klientes nagais, kaip ilgai laikys....nes geda jei kas negerai bus sad.gif
kokia jusu nuomone? per trumpai sluoksnius dziovinu? ar kaip?
vienai paradriau, viskas ok kitai vienas nagas atsilupo....kazkaip keista, juk viska stengiesi gerai kruopsciai atlikti...o va kaip gaunasi
Atsakyti
QUOTE(mamyte2+2 @ 2013 01 13, 17:11)
kazkai idomiai cia su tais lakais....siandiena lakavau su raudona tokia harmony gelish...tai dziovinau dziovinau ta paskutini topa truputeli ilgiau ir ant vatos kai valiau lipnuma taip ruzava...lyg lako nusivalytu ....taip keistai...kazin kas bus su klientes nagais, kaip ilgai laikys....nes geda jei kas negerai bus sad.gif
kokia jusu nuomone? per trumpai sluoksnius dziovinu? ar kaip?
vienai paradriau, viskas ok kitai vienas nagas atsilupo....kazkaip keista, juk viska stengiesi gerai kruopsciai atlikti...o va kaip gaunasi

Ir man lieka vatelej lako spalvos truputis. Nes toks vaizdas, kad topas nusivalo.
O del atsilupusiu nagu, tai labai priklauso kaip su jais elgiasi, jei nuo sienu tinka gramdo, tai nelaikys niekas lotuliukas.gif .
Atsakyti