Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

QUOTE(zuvyte26 @ 2013 01 18, 17:59)

Skaičiau vienam tinklaraštyje, kad poras puikiai valo ir aliejus, kai juo masažuoji odą. Nebandžiau, nežinau  blush2.gif


kai tepuosi rimta krempudra (nedaznai tik progu pasitaiko smile.gif ), visa makijaza valau alieju misiniu, pasidarau is akies - kuo puikiausiai nuvalo, tik netinka jame alyvuogiu aliejus, per riebus.

gal kuri bandet daryt zvakes? ziurinejuosi soju vaska, klausimas - ar verta pilti eterinius aliejus i zvake? gal kuri bandet, koks skirtumas su ea ar fragrance oils?
Atsakyti
negali but kad degant zvakei EA pagal savo savybes darys savo darba ( ramins, pakels nuotaika ir pan. ) ax.gif klausimukas, gal kas daret krema ar kazka paakiams su akaciju saku milteliais? pirma kart kai bandziau pamirsau aukstoj temp. pasildyt, tai ismest teko gamini, dabar pakaitinau, bet nezinau ar patenkinta rezultatu g.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2013 01 18, 22:36)
gal kuri bandet daryt zvakes? ziurinejuosi soju vaska, klausimas - ar verta pilti eterinius aliejus i zvake? gal kuri bandet, koks skirtumas su ea ar fragrance oils?

Bandžiau daryti iš sojų vaško - žvakės minkštokos, daugiau masažinės (aprašyta AZ plačiai), nekaitriai dega, daugiau rusena, EA taip geriau, bet tikrai nežinau, ar sudegdami jie naudingi g.gif fragrance oils reikia žiūrėti aprašymą - ar tinka žvakėms, kad kokių nuodingų junginių nesusidarytų degant.
Bet gal čia per daug noriu apsidrausti - juk pirktinėse (kas naudoja) tikrai visokių paprastų aromatų pridėta ir dar niekas nenusinuodijo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 19 sausio 2013 - 00:22
Laba diena,
Gal kas pakomentuotumėte mineralinio vandens (negazuoto, pvz. Evian, Vittel, Neptūnas, t.t) panaudojimą kremo gamyboje vietoje distiliuoto vandens ar vietoje hidrolato?

Galvoju ar naudojant mineralinį vandenį kremas išliks nesupelijęs g.gif
na nors ir naudoju konservantą, bet kažkaip supasavau pačiai eksperimentuoti, galbūt
kas patartų?

Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
merginos apie lanolina galit pakomentuoti ax.gif
cia is vieno pulapio nukopinu g.gif
Kaip atskirti gerą, nekenksmingą kosmetiką: patarimas nr. 5
Kosmetikoje neturi būti lanolino!
Lanolinas - riebalas, gaunamas iš avių vilnos apdorojimo.
Apie jos išgavimo etiškumą nekalbėsime (turbūt teko girdėti, kad kuo arčiau odos yra nukerpama vilna, kas gyvūnui suteikia didelį skausmą, tuo daugiau iš jos išgaunama lanolino).
Kaip lanolinas veikia odą?
Lanolinas kosmetikoje naudojamas kaip minkštiklis. Kodėl? Nes jis yra daug pigesnis už kokybiškus ekologiškus aliejus.
Gali sukelti alergijas, yra kamedogeniškas (kemša poras, sukelia spuogus), bet svarbiausia - lanoline ištirpsta visi chemikalai, kuriais purškiamos avys, pavyzdžiui, chemija, skirta apsaugoti avis nuo blusų ar kitų vabzdžių.
Ši chemija (o tai tikrai nėra žolelės!) ištirpsta riebaluose (lanoline) ir sėkmingai "pereina" į kosmetikos gaminį.
Gamintojai, naudojantys lanoliną savo produktuose, taupo Jūsų sveikatos sąskaita.
Atsakyti
Lanolinas gali kimšti poras, sutinku, ir chemijos likučių gali būti likę. Bet tas siaubas apie jį plačiai skleidžiamas - mano manymu, didelis oro burbulas. Aš už natūralius aliejus, eterinius - bet jie ne rečiau kelia alergijas, puikiai visos žinom... doh.gif . Lanolinas natūralus tūkstantmečius naudojamas riebalas. Jei norisi kuo švaresnio - tada logiška naudoti tą gerai išvalytą Lansinoh. Bet mano, vyro, dukters oda ir paprastu lanolinu džiaugiasi, tai... pataupau šitoje vietoje. Tikrai esu skaičius daug gąsdinimų, daug daugiau nei pacitavai. Iš pradžių labiau bijojau naudoti. Jis gali kai kam sukelti alergijas (kažkur skaičiau apie 3 proc. žmonių), bet man tinka. Juk nemetam natūralių aliejų todėl, kad kažką alergizuoja. Priminsiu - bet kas gali netikti bet kam, ir lanolinas ne išimtis. Kai kur aš kitaip mąstau apie kosmetiką ir kremus nei Kvapų namų filosofija, bet vienoje vietoje su jais pilnai sutinku - emulsikliai, aktyvai, visi kuo labiau perdirbti daiktai, kuriuos naudojam, turi nežinia kiek likusių pašalinių medžiagų iš gamybos proceso, visos tos natūralios kilmės medžiagos yra tiek perdirbtos, kad natūralumas tik etiketėje įvardintas. Bet naudojam, ir aš naudoju... Ir ne toks jau pigus tas lanolinas, už aliejus brangesnis (pvz. 500g lanolino iš UK parduotuvės 24 svarai, beveik šimtas litų be VAT ir atsiuntimo!). Ant greičio nerandu rimtesnių studijų apie lanolino pavojus, va vienas dermatologų paminėjimas kad gali sukelti perštėjimą, deginimą kai naudojamas apie akis
http://heckerderm.com/2011/03/
bet ką tik kalbėjom apie sulfatinį ricinos aliejų, kuris daugeliui iš mūsų degina... Žodžiu,naudoti ar ne, kiekvieno asmeninis reikalas. Ir tikrai gali netikti. Na man tinka ir patinka, oi, bet gi aš avinas, ožkos metais gimęs, ir pravardinis vardas Agnė verčiasi į avelė... biggrin.gif 4u.gif Nesiginčiju, tik bandau nuraminti. Čia kiek rimtesnės info paneigiančios baisius lanolino mitus
http://www.lanolin.co.nz/demyth.asp
O čia ne moksliškai, bet labai nuoširdžiai kaip pagelbėjo lanolinas
http://www.boarddigg...ne-side-effects
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 20 sausio 2013 - 00:03
aciu Agne/Ramute 4u.gif
kaip tik ir laukiau jusu pasisakymu ax.gif
noriu ta ranku krema panasu -pagal jusu recepta pasidaryti blush2.gif ir taip netiketai cia uztikau apie ta lanolina doh.gif ir vienaip masčiau ir kitaip bet nepasirodė jis man toks blogis kaip apie ju ten rase ax.gif
zadu toki pirkti nes nezinau is kur kitokio gauti g.gif http://www.kanapinis...?id_product=388 sitas tiks pagal jusiski recepta g.gif http://viewpointbyra...nui-ir-rankoms/
ai ir dar norejau paklausti kur betaina perkat g.gif 4u.gif
Atsakyti
Turbūt tiks, tik brangoka ir tokio nebandžiau - mano "anhydrous" rašo. Betainą užrodė Neringa.jn 4u.gif , iš Aroma-vitos. Nebrangus fainas priedas, bet burokais tai paduoda... Gaminyje pasislepia kvapas.
http://aroma-vita.co...i37-betain.html

Sudėtinga šiais laikais atsirinkti kas tikrai gerai, o kas blogai - informacijos jau per daug. Va pati sėdžiu su dviem žaizdelėm pilve. Irgi daugelis nepatikėsit nuo ko - nuo mėgstamų džinsų spaudžių kur prie kišenių iš vidinės pusės. Kelias dienas nesupratau ko niežėt vis labiau ėmė, išsiploviau ir vėl tais pačiais vaikščiojau, tik vakar pamačiau kad tose vietose kur metaliukas prie odos liečiasi - alergija nikeliui. Ir nebe pirmi džinsai man taip pakiaulina, yra buvę kelis sykius nuo pagrindinės sagos. Bet gi neatsisakysiu dėl to visų džinsų, ir jūs vaikus jais rengiat, pačios nešiojat...
Apie lanoliną užklausus angliškai daugybė info ir už, ir prieš. Bet kai pati akivaizdžiai įsitikinau kaip per naktį sugydė mano suskirdusius krumplius, prisijungiau prie "už". Jis humektantas, okliuzyvas, bet leidžia odai kvėpuoti, naudoja medicininės paskirties kosmetikos gaminiuose.
http://www.alphakeri....au/lanolin.php
Dar prie komplekto iš wikipedijos, apie tai kaip buvo sukurtas lanolino siaubas - 1950m tyrime nustatyta kad gali alergizuoti apie 1 proc. dermatologinių ligonių. Jų odos jautrumas daug didesnis, bet to tyrimo duomenys automatiškai perkelti visiems, o tai reiškia kad pavojus perdėtas 5000 - 6000 kartų.:Some years ago, lanolin attracted a great deal of attention owing to a misunderstanding concerning its sensitising potential.[8] A study carried out at New York University Hospital in the early 1950s had shown about 1% of patients with dermatological disorders were allergic to the lanolin being used at that time. However, this figure was misinterpreted and taken out of context and became quoted as 1% of the general healthy (American) population. By one estimate, this simple misunderstanding of failing to differentiate between the general healthy population and patients with dermatological disorders exaggerates the sensitising potential of lanolin by 5,000–6,000 times.[8][9]
http://en.wikipedia.org/wiki/Lanolin
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 20 sausio 2013 - 01:38
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 20, 02:35)
Va pati sėdžiu su dviem žaizdelėm pilve. Irgi daugelis nepatikėsit nuo ko - nuo mėgstamų džinsų spaudžių kur prie kišenių iš vidinės pusės. Kelias dienas  nesupratau ko niežėt vis labiau ėmė, išsiploviau ir vėl tais pačiais vaikščiojau, tik vakar pamačiau kad tose vietose kur metaliukas prie odos liečiasi - alergija nikeliui. Ir nebe pirmi džinsai man taip pakiaulina, yra buvę kelis sykius nuo pagrindinės sagos. Bet gi neatsisakysiu dėl to visų džinsų, ir jūs vaikus jais rengiat, pačios nešiojat...s.

Užlakuokit tas spaudes nagų laku. Kuriam laikui padeda, kol nenusitrina. Pati turiu šitą bėdą, tik taip ir kovoju.
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 20, 01:35)
Turbūt tiks, tik brangoka ir tokio nebandžiau - mano "anhydrous" rašo. Betainą užrodė Neringa.jn  4u.gif , iš Aroma-vitos. Nebrangus fainas priedas, bet burokais tai paduoda... Gaminyje pasislepia kvapas.
http://aroma-vita.co...i37-betain.html



aciu 4u.gif
merginos jei kuri uzsakinesit is sitos parduotuves gal ir mano norus priglausit blush2.gif
as del dzinsu g.gif su superklijais užklijuociau medvilnes/lino atraizele ,neturiu tokiu problemu bet manau kad laikytu g.gif abra yra pirkti tokio audinio siuvimo reikmenu pardei kur su lygintuvu prisiklijuoja kaip pakietinimas ar kazkas panasaus g.gif ir manau tiktu g.gif tai toks tikrai laikytu
Atsakyti
Ačiū už patarimus, galvojau ir aš kaip ten jas uždengti, ne visų džinsų dirgina, o etiketėse nenurodo yra nikelio ar ne... 4u.gif Nėra tokių reikalavimų.
Man pačiai labiau patinka trečias kremas su lanolinu,šitas, ir į jį dar ketinu dėt truputį daugiau hialurono. O jei lanolino turėsi, be betaino, GDL, lanolino alkoholio gali gamintis,jis labai smarkiai nesijaučia yra ar ne, tik kuo keist Olivax reiktų pagalvoti. 4u.gif
Atsakyti
dariau krema su OP plakant vaizdas buvo kaip sutraukto pieno, po to susijunge. o pastovejus ant kremko virsaus atsirado kaip keli aliejaus lasai g.gif cia nesigavo ar ne? ax.gif
Atsakyti