Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

as padarius i ta buteliuka su rutuliuku is AZ vyrui kad teptusi ,tai zuikiai patys laiks nuo laiko nepamirsta pasitepti biggrin.gif kakla apie ausis biggrin.gif
kaip ir numatydama dariau labiau tinkanti vaikams ax.gif gaila kad dvyniai tik vienas kitam patepa biggrin.gif galetu ir vyrui patepti nes tas pamirsta doh.gif
Atsakyti
pasidalinsiu ispudziu ir as - ismeginau siandien ta AZ emulsikli EMULSAN ax.gif gaminau veido kremuka, dekau 5% EMULSAN ir 3%Cetyl Alcohol, jau kokia faina tekstura gavosi bigsmile.gif issimaudziau, patepiau ant veido, uz keliu dienu naudojimo bus matyti, ar nealergizuoja, bet skirtumas man jauciasi is karto tarp sito varianto ir to pacio kremo, bet su Olivem1000, kuris man lyg plevele ant veido palikdavo, pastebejau besikemsancias poras...
Atsakyti
Taip pat buvau sužavėta AZ Bitkrėslių ea (( Tanacetum annuum). Koks nuostabus kvapas wub.gif . Nei iš tolo neprimena mūsų lietuviškų laukų bitkrėslių kvapo.
Pasidariau šiandien iš knygos "Naujoji Aromaterapija" 146 psl. recepto Jautrios odos priežiūros priemonę. Tam receptui Bitkrėslę ir pirkau. Ant odos priemonės dar nebandžiau, bet jau kvapas ir spalva tai superinė.




AZ Bitkrėslių ea thumbup.gif . Mano dukrai karts nuo karto dermatitas paumeja, tai i jos kremuka visad ilasinu, labai gerai ramina. O ir MB kremas po skutimosi su jomis labai patinka.
Atsakyti
Tyrinėju iš AZ PH matavimo juosteles. Viskas parašyta prancūzų k. Gal kas mokat prancūziškai, nes Google vertėjas dviprasmiškai verčia frazę "Soin capillaire: 4,5-5 ph" kai žodžius verčiu atskirai reiškia " rūpintis kapiliarais", o kai abu žodžius kartu verčiu tada rašo: " plaukų priežiūra". Tai kuris vertimas čia tikslesnis? Man aktualus ph tinkamas kuperozinei odai.
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 01 25, 23:29)
Tyrinėju iš AZ PH matavimo juosteles. Viskas parašyta prancūzų k. Gal kas mokat prancūziškai, nes Google vertėjas dviprasmiškai verčia frazę "Soin capillaire: 4,5-5 ph"  kai žodžius verčiu atskirai reiškia " rūpintis kapiliarais", o kai abu žodžius kartu verčiu tada rašo: " plaukų priežiūra". Tai kuris vertimas čia tikslesnis? Man aktualus ph tinkamas kuperozinei odai.


Čia angliškas vertimas AZ PH juostelių teksto(tikslus):

The indication of the pH to measure the acidity of a preparation.
The pH of your cosmetic has a direct impact on the health of your hair and your skin. Generally, we recommend the following pH:
- Face cream: 5.5 to 7
- Body cream: 5 to 7.5
- Hair care: 4.5 to 5
- Shower gel: 5 to 7.5

Ten apie plaukų priežiūros priemones 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 25 sausio 2013 - 22:34
Dėkoju 4u.gif


Matau, kas Alioniukas temą skaito.

Sveika prisijungus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redazuka: 25 sausio 2013 - 22:50
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 25, 17:36)
Milteliai nesušoka, esterius naudojau, tik dar nedaug, va gal dar šiandien pritaikysiu... Miltelius užsandarinu panaudojusi - atkeliauja apjuosti lipnia juostele, tai aš ją vėl kas kart užklijuoju, pasigumulavo truputį, kaip iš AZ vitaminas C, gal žinot vaizdą, bet ne kietas gumulas. Aloe kai sušoko, tai tik peiliu ir grūstuve privekliau, gal dar kavamalė būtų padėjusi. Theherbarie paimkit Olivax, labai nekalta sudėtis, bandžiau ir patiko, Olivax LC turiu bet neišmėginau. Geros kainos gaunasi, geros prekės gerai supakuotos. GDL įdomus daiktas, pasiskaitykit. Rusijoj yra atrodo aromaškoj ar kitur, tik bus daug brangiau. 4u.gif

Aciu 4u.gif isimeciau ir Oliwax smile.gif

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 25, 18:17)
Susimakalavau toniką-serumą su Olive PEG 7 esteriais - nu faina, ankčiau naudodavau sulfatinį ricinos aliejų - čia panašu, tik iš alyvuogių. Gal šitas mažiau dirgins akis (bet ir ricinos tonike kai būdavo mažai nejausdavau) 4u.gif ( Lotioncrafter tas pats vadinamas Olivem300 ).

skaitineju internete, bandau suprasti, ar man jo labai reikia g.gif nes sulfatinis ricinos aliejus praktiskai nenaudojamas spinteleje stovi, bijau, kad ir su Olive esteriu taip nebutu...
Atsakyti
Nori sluoksniuotis tas mano naujoviškas tonikas, su ricina taip nebūdavo (man tikdavo tonikuose 1,5 proc., kelių lašų aliejaus ir EA tirpinimui), bet gal dar persigalvos ir stabilizuosis... Bet iš esmės daiktas kurį suplakiau odai patiko. Jei abejoji, nepirk. Bus laiko, atsiras norų, vėliau įsigysi. Išbandysiu daugiau variantų, išrišim jo visus pliusus ir minusus, jei dar kas turės ir paeksperimentuos... Bandžiau sukurti kremą lyg su Olive emuls emulsikliais. Nu gis patiko. Bloge surašiau. Pateeennnkinta wub.gif 4u.gif Aišku, bus stabilus ar aliejum plauks, tik laikas parodys. 4u.gif
Atsakyti
Skaitau As FB, bet zydrem paciu laiku idejai Laimes komentara. 4u.gif Sianakt pradejo man ausi skaudet ir mazoji atsikelus rodo, kad popa ausyte. Nuo gerkles cia mums abiems. Tai siuntem vyra i kvapu namus (nes is AZ siuntinys taip ir nespejo atkeliaut ten buvo imestas i krepsiuka saro ea)
Paeme man zvakuciu formeles. kainavo po 14,5lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 01 26, 12:13)
Skaitau As FB, bet zydrem paciu laiku idejai Laimes komentara.  4u.gif Sianakt pradejo man ausi skaudet ir mazoji atsikelus rodo, kad popa ausyte. Nuo gerkles cia mums abiems. Tai siuntem vyra i kvapu namus (nes is AZ siuntinys taip ir nespejo atkeliaut ten buvo imestas i krepsiuka saro ea)
Paeme man zvakuciu formeles. kainavo po 14,5lt 4u.gif

laba
as pernai labai didele komplikacija aptureja nuo vaiku uzsikreciau ,tai man i ausis perejo ,baisinis ausu uzdegimas buvo,sildymu gal visa menesi turejau doh.gif ir ko nedariau ,antibu ilgiausia kursa turejau gerti doh.gif ,pabaigus nieko nepagerejo ,pradejau jaronima i ausi kisti biggrin.gif nu zodziu ko tik nedariau
o turejau ta saro eterini nieko nezinojau apie ji doh.gif
pasidariau dantu pasta bigsmile.gif kaip putoja biggrin.gif negaliu patiketi biggrin.gif sita http://www.aroma-zon...sarcosinate.asp ilgesni laika panaudojus bus matyt ,bet pirmas ispudis thumbup.gif

o gerai kad parasei kiek tos formeles o tai fb niekas neparase sake bus bus atliekamu o dabar paiskejo kad Vilnius neturi atliekamu ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti