Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Ekologiškas gyvenimo būdas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Adera777
Merginos, o AZ panteolis šis ir yra provitamine B5 (panthénol)?
Butybė
QUOTE(alioniukas @ 2012 12 05, 11:11)

AZ esterio HLB=15, skaiciuojamas kaip ir kiekvienas emulsiklis. Jei derinsite su glyceryl stearatu santykis bus mazdaug toks 3:7, bet gaunasi labai tanki ir ne ytin maloni emulsija, tad gal siuo atveju geriau siaip bandyti derinukus, nebutinai pagal HLB skaiciuokle? Nors gal jums patiks  ax.gif
*

Aciu labai uz atsakyma 4u.gif As butent ir noriu derinti su kitais emulsikliais, pvz., montanov 68, montanov L arba sausu lecitinu. Ypac noreciau su sausu lecitinu, nes jis man labai patiko, bet kaip mono emulsiklis kelia problemeliu rolleyes.gif todel ir ieskau kazko lengvo ir naudingo ax.gif O riebiu kremu visiskai nemegstu ir net negaliu naudot schmoll.gif

Tiesa, kadangi musu vaistinese sauso lecitino nebuna, tai paieskojus radau idomia prduotuve, gal kam bus naudinga : http://www.behawe.com/#// 4u.gif

Gutka
Adera777 pantenolis ir yra provitamine b5 smile.gif
Butybė yra sauso lecitino as va toki radau pirkti vaistinej smile.gif tik paieskoti gerai reikia smile.gif
Butybė
QUOTE(Gutka @ 2012 12 05, 19:22)
Adera777 pantenolis ir yra provitamine b5  smile.gif
Butybė yra sauso lecitino as va toki radau pirkti vaistinej smile.gif tik paieskoti gerai reikia  smile.gif
*

Aciu 4u.gif tik, kad as ne Lietuvoj gyvenu ax.gif
Agnė/Ramutė
QUOTE(Butybė @ 2012 12 05, 19:26)
Aciu 4u.gif  tik, kad as ne Lietuvoj gyvenu  ax.gif
*

Tada parsisiųst gali, va kokis pasirinkimas (nesikapsčiau, ieškok kad būtų be GMO ir kaina tinkama...)
http://www.iherb.com/search?kw=soy%20lecit...20granules#none
4u.gif
goccia
Del plauku, tai irgi noriu pasakyt, kad pradejus naudot savo sampunus ir kondicionierius. Plaukai taip greit nesiriebaluoja (kazkada plaudavau galva kas antra diena. Dabar kas 4 dienas, ir plaukai gerai atrodo ir trecia ir ketvirta diena) ir nesielektrina, plauku galukai nesisakoja (plaukai paskutini kart kirpti dar vasaros vidury). Aisku kondicionieriuj nemazai priedu: labai patinka lecitinas, fitokeratinai, pantenolis, silkas, keramidai, ryziu proteinai. is alieju kaip kada dedu kanapiu, avokadu, linu semenu, ricinu, brokoliu. Ir ivairiu plaukams tinkamu EA. Kainos tokio balzamo neskaiciavau, bet tikrai verta, matos, kad plaukai atsigave ax.gif

Kazkada nesenai merginos snekejo, kad plauku priemones gan brangios iseina, bet mums moterims plaukai puosmena wub.gif Bent jau as taip manau rolleyes.gif tai labai myliu ir priziuru plaukus
Gutka
as lygiai taip pat neskaiciuoju plauku priemoniu kainu ir negadinu sau nervu smile.gif bet kad reciau plauti reikia irgi pastebejau smile.gif turiu sviesintu sruogeliu nemazai ir nieko tiems plaukas, nenuluzineje galiukai thumbup.gif lecitinas mano irgi labai megstamas thumbup.gif man atrodo kad net mano uodega stroresne dabar ax.gif
Butybė
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 05, 19:50)
Tada parsisiųst gali, va kokis pasirinkimas (nesikapsčiau, ieškok kad būtų be GMO ir kaina tinkama...)
http://www.iherb.com/search?kw=soy%20lecit...20granules#none
4u.gif
*

tikrai, dekui uz pagalba 4u.gif
jau turiu parsisiuntusi vokieciu mirksiukas.gif naudoju ir labai patenkinta thumbup.gif isbandziau siulyta derini su ICE mirksiukas.gif
Agnė/Ramutė
O aš dėkinga BluFire už paprotinimą kad ksantano trupučiuką pravartu įdėt į aliejus. Dabar dedu ir labai patenkinta thumbup.gif
Suplakiau kremą ir išradau velnių išvarymo (t.y. oro burbuliukų) metodiką... "Liaškų masažas" vadinasi - gaminu sėdėdama; tai kai supilsčiau, ėmiau ir pakračiau gerokai, kaip muilus, kai reikia kad oro neliktų - stuksenau ilgokai (mėlynių tikiuos neliks...) nuo dūšios, burbuliukai kuo gražiausiai į kremo paviršių kyla ir sproginėja. Va, pasigyriau biggrin.gif
O cinką šiandien gudriau įdėjau, tarpinis variantas: truputį sėmenų aliejaus sumaišiau su juo ir pabaigoje įplakiau. Ir aliejui sveika, ir įsimaišė be jokių problemų. Ačiū, Saule/Guoda; užvedei ant kelio 4u.gif
Saulė/Guoda
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 05, 21:47)
O aš dėkinga BluFire už paprotinimą kad ksantano trupučiuką pravartu įdėt į aliejus.
*

Gal gali plačiau pakomentuoti? Aš kažkaip mažai ksantano naudoju, noriu dabar išsinagrinėti jo vartojimo sritis smile.gif
Agnė/Ramutė
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 05, 22:26)
Gal gali plačiau pakomentuoti? Aš kažkaip mažai ksantano naudoju, noriu dabar išsinagrinėti jo vartojimo sritis  smile.gif
*

Aš naudoju, bet po mažai - pirmo indelio dar nė pusės neišnaudojau. Vakar dariau kremą ir dėjau 0,1 proc. į aliejus, kartu su jais kaitinau; šiandien kreme bus hialurono, tai maniau kad užteks mažiau, dėjau 0,05proc. Efektas man atrodo gaunasi toks: vientisesnis, plastiškesnis kremas, slidesnis. Gal ir jungiasi geriau. Matyt gaunasi tarsi papildomas truputis polimero į emulsiklį. Bet dabar plaku po 200g plačiame indelyje ir darbuojuos blenderiu nuo muilų pasičiupusi. Labai gerai susiplaka, nes kremai tiršti, baigiami plakt tokie mažiukui mikseriukui visai nepavežami būtų, o plaktis ir normaliai tirštėti dabartiniai variantai tik jau pravėsę pradeda. Panašu kad gavosi stipri W/O emulsija; indelius kol išploviau tai jau galvojau reikės važiuot į parduotuvę feirio... Nuo indelio prilimpa prie rankų, nuo rankų ant kriauklės, kempinėlės, vėl ant indelių, ir mano muilas niekaip nepriveikia. doh.gif Gerai dar LOC radau namie. biggrin.gif
zydrem
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 05, 22:40)
Aš naudoju, bet po mažai - pirmo indelio dar nė pusės neišnaudojau. Vakar dariau kremą ir dėjau 0,1 proc. į aliejus, kartu su jais kaitinau; šiandien kreme bus hialurono, tai maniau kad užteks mažiau, dėjau 0,05proc. Efektas man atrodo gaunasi toks: vientisesnis, plastiškesnis kremas, slidesnis. Gal ir jungiasi geriau. Matyt gaunasi tarsi papildomas truputis polimero į emulsiklį. Bet dabar plaku po 200g plačiame indelyje ir darbuojuos blenderiu nuo muilų pasičiupusi. Labai gerai susiplaka, nes kremai tiršti, baigiami plakt tokie mažiukui mikseriukui visai nepavežami būtų, o plaktis ir normaliai tirštėti dabartiniai variantai tik jau pravėsę pradeda. Panašu kad gavosi stipri W/O emulsija; indelius kol išploviau tai jau galvojau reikės važiuot į parduotuvę feirio... Nuo indelio prilimpa prie rankų, nuo rankų ant kriauklės, kempinėlės, vėl ant indelių, ir mano muilas niekaip nepriveikia. doh.gif Gerai dar LOC radau namie. biggrin.gif
*

lotuliukas.gif oi prajuokinot
as ir einu dabar darbuotis nes viskas pasibaige doh.gif nezinia kada i sapnucius nueisiu biggrin.gif
Saulė/Guoda
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 05, 23:40)
*

Ačiū už bandymus ir jų aprašymus 4u.gif
Reikės bandyti, vis dar trūksta slidumo mano kremuose (čia man taip atrodo, norisi vis tobuliau )
Paskutiniu metu maišiau visai giminei rankų kremus, atidirbau receptą su AZ lecitinu ir lanolinu(augaliniu), dar dedu bičių vaško ( tikro), tai išeina užtikrinta W/O, labai džiaugiuosi biggrin.gif
Maišiau ir su tikru lanolinu, tik nesusikaupusi buvau, sudėjau ne visus aliejus, išėjo ne kremas, o pienelis, bet labai puikus (atsitiktinai išėjo nauja rūšis, dabar jau sąmoningai tokį makaluosiu). Mano kremai dar išsimaišo be didelio mikserio - pradžioj paplaku su mažiuku, o paskui tokia specialia mentele labai smarkiai suku, jei matau, kad vėl darosi neblizgus paviršius - pavarginu mikserį. Dar "muilinio" mikserio kremams nebandžiau.
Su savo ūkišku muilu indelius nuo rankų kremo išplaunu, bet prieš tai užmerkiu muilo skiedinyje. Įdomiausia, kad kremo likučiai neatšoka nuo stiklo, o išbrinksta - ištraukiu indelį su storiausiu sluoksniu tokio kaip kempinė prisigėrusio vandens kremo, nors įmerkiu beveik švariai išgramdytą ax.gif
zydrem
Saule/Guoda gal receptu ranku passidalinsit blush2.gif g.gif vis studijuoju koki cia padarius dovanu
Saulė/Guoda
QUOTE(zydrem @ 2012 12 06, 01:25)
Saule/Guoda gal receptu ranku passidalinsit  blush2.gif  g.gif vis studijuoju koki cia padarius dovanu
*

Receptas toks - iš to ką turėjau ir nenaudojau:
Mangų sviestas 5
Migdolų sviestas 5
Arganų aliejus 5
kanapių aliejus 3
Šaltalankų aliejus ( lašais)
Caprylis 5
Bičių vaškas 2
Vaškas Nr.2 - 2
Lecitinas ( AZ) 3
Lanolinas ( AZ) 3
Cetearyl alcohol - 2 (gal jo ir nereikia, išeina ir taip gera konsistencija)

Vandeninė dalis - rasakilos, vingiorykštės naminiai hidrolatai - 50.
Tada iki 100 - alantoinas, migdolų milteliai, kviečių proteinai, šilko milteliai, D-pantenolis, vit. E, natrio laktatas, konservantas; EA - citrininių mėtų, niaolių, levandų, pačiulių.
Paprasta sudėtis, tik man patiko emulsija - slidi, tiršta, panašiai kaip sviestas. Gal nereikia ir kviečių proteinų - būtų mažiau lipnus. Manau, kad svarbu naudoti sviestus ( ne aliejus), anksčiau kiek darydavau su AZ lecitinu ir lanolinu ir su aliejais - taip neišeidavo
zydrem
aciu oro_buckis.gif
nuo vakar dar stalas nukrautas priemonem tai einu dabar ir isbandyti bigsmile.gif
gerai kad viska turiu biggrin.gif
Saulė/Guoda
QUOTE(zydrem @ 2012 12 06, 11:40)
aciu  oro_buckis.gif
nuo vakar dar stalas nukrautas priemonem tai einu dabar ir isbandyti  bigsmile.gif
gerai kad viska turiu biggrin.gif
*

Kvapus pritaikyk pagal save, čia dariau pagal spec. užsakymą ( netoleruoja daug ko mano mergina biggrin.gif )
Sekmės 4u.gif
zydrem
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 06, 11:09)
Kvapus  pritaikyk pagal save, čia dariau pagal spec. užsakymą ( netoleruoja daug ko mano mergina  biggrin.gif )
Sekmės  4u.gif
*

padariau thumbup.gif labai fainas gavosi ,jei po keliu dienu niekas nepakis ax.gif bus labai gerai dovanelems wub.gif
aciu Saule kad dalinates 4u.gif
Saulė/Guoda
QUOTE(zydrem @ 2012 12 06, 13:24)
padariau thumbup.gif labai fainas gavosi ,jei po keliu dienu niekas nepakis ax.gif bus labai gerai dovanelems wub.gif
aciu Saule kad dalinates  4u.gif
*

Na man irgi jis labai patinka - paprastas ir geras smile.gif Man jis nesikeičia - turiu jau 2 savaites
zydrem
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 06, 12:42)
Na man irgi jis labai patinka - paprastas ir geras  smile.gif Man jis nesikeičia - turiu jau 2 savaites
*

na tikiuosi kad ir man jis puikiai pavyko
dabar tvarkausi ,rankas i vandeni kisu doh.gif ,bet kazokia tai apsauga lieka g.gif po plovimo ,nereikalauja is karto kazko kad patepti, nu pirmas ispudis tai liuksinis biggrin.gif
Gutka
nu kad jau taip isgyret einu ir as konstruotis jo smile.gif aciu labai uz recepta 4u.gif
Agnė/Ramutė
Nepalikit ir manęs... Truputį kitokį, bet irgi makalą sumakaluosiu. Jo, kūno kremams, ir ypač dovanoms, irgi sudedu aliejus kurie užsistovi be darbo.Tik emulsiklį keisiu, su Nr.2 nedraugauju.Turiu dar trupučiuką, bet neužteks. Ačiū už dalijimąsi. 4u.gif
Gutka
dabar mintis sove del EA, cia viena mergina rase kad nepatiko levandosir ju A norejo kazkam atiduoti, as isigijau rozmarino EA, pauosciau ir pasigailejau kad isigijau schmoll.gif vienur dejau, kitur, nosi riecia kvapas net su kitais EA... siandien vel surizikavau sumaisiau su roziu absoliutu ir saldziuju aplesinu EA(nezinau gal nesamone gavosi tarp eteriniu ir ju savybiu)bet kvapas pasaka, lyg kvepalus kazkokius turetus primena ax.gif tai va neverta taip greit nurasyti kvapo, su kazkuo pataikius gaunasi geri kvapai ir nauda tikekimes smile.gif tai siulyciau jai dar paeksperimentuoti ax.gif
Agnė/Ramutė
QUOTE(Gutka @ 2012 12 06, 20:10)
kvapas pasaka, lyg kvepalus kazkokius turetus primena  ax.gif  tai va neverta taip greit nurasyti kvapo, su kazkuo pataikius gaunasi geri kvapai ir nauda tikekimes  smile.gif  tai siulyciau jai dar paeksperimentuoti  ax.gif
*

Sveikinu atradus kvapų grožio pasaulį, su pirmuoju žingsniu! yahoo.gif Taip ir kuriamas kvapas, sumaišai ne tik tai kas patinka, o kas dera drauge - ir gaunasi kažkas visai naujo, kito, netikėto. Neseniai gavau mėginuką krapų CO2. Man papasakojo tas žmogus, kad mėgsta naudoti maistui pagardinti. O aš tuoj pat sumaišiau kvapą, tokį lyg žaidimą. Jokių krapų nesijaučia, kvapas nuostabus gavosi. Dar dėjau frankinčensės, šventagaršvės šaknų, pelargonijų, kelis lašus jazminų absoliuto, vos cinamono, yuzu mandarinų, lašą ajero, gvajoko, pagrindui kopaibų balzamo, fiksatoriaus ir gero bazinio laukinių eremofilų eterinio, truputį civeto. Ir žiūriu kad kvėpinuos tuo pažaidimu su malonumu... Pavadinsiu "Krapelis ir Co". Gal dar truputį pataisysiu ir kada ateity įdėsiu receptą, gana nesudėtingas. Ir visa "programos vinis" krapai... biggrin.gif
Rozmarinai kvepaluose dažnai naudojami, duoda kvapui žalumos, gaivumo, aštrumo, gerai sklinda. 4u.gif
Saulė/Guoda
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 06, 21:28)
Sveikinu atradus kvapų grožio pasaulį, su pirmuoju žingsniu! yahoo.gif Taip ir kuriamas kvapas, sumaišai ne tik tai kas patinka, o kas dera drauge - ir gaunasi kažkas visai naujo, kito, netikėto. Neseniai gavau mėginuką krapų CO2.
*

Agne/Ramute, parašyk daugiau apie savo eksperimentus kvepalų kūrime ( čia ar blog'e), labai įdomu. Atsimenu, kad anksčiau rimtai kvepalus konstravai. Kokie pasiekimai?
zydrem
QUOTE(Gutka @ 2012 12 06, 19:10)
tai siulyciau jai dar paeksperimentuoti  ax.gif
*

as su ylangais ilgokai draugavausi biggrin.gif bet dabar man jie labai patinka wub.gif
dar bandau su palmarosais susidraugauti bet vis nerandam bendros kalbos biggrin.gif
jei jau prakalbau apie eterinius tai pasirodysiu bent trumpam kokia dezute pagaliau prisiruosiau pasidaryti 5-10ml buteliukams ,vietos yra noras labai didelis kuo greiciau uzpildyti doh.gif
kada reikes susikaupti ir didesniems eterinio butelaiciams namucius grazius padaryti ax.gif
user posted image
Agnė/Ramutė
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 06, 21:35)
Agne/Ramute, parašyk daugiau apie savo eksperimentus kvepalų kūrime ( čia ar blog'e), labai įdomu. Atsimenu, kad anksčiau rimtai kvepalus konstravai. Kokie pasiekimai?
*

Plaku ir plepu... Pradžiai jau manau kad išmokau pirmą pamoką - nekurti kvepalų. Tai kaip maldelę sau mintyse kiekvieną kartą sukalbu. Kuriu kvapą, o jis kam nors patiks ar ne, nebesuku sau galvos. Tai ir pasakot apie tai nesinori labai, nes kas man įdomu, kitiems bus visiškai svetima... Pasiekimu galiu laikyti tai, kad vieną kartą buvau pagirta mano labai gerbiamo žmogaus; bet tai ne vien mano nuopelnas, nes kūriau iš duotos paletės, o tai jau pusė darbo. 4u.gif

Žydrem, nuostabi dėžutė, tavo darbštumas tiesiog stebina thumbup.gif
Tik kai pas mane buteliukų labai daug, tai užsisakiau ir pagamino lentynas su laiptukais, tada juos matau ir lengviau rasti; išdėlioju pagal šiokią tokią sistemą... Tik jie kaip tarakonai netrukus surėplioja pas mane ant stalo, nes atrodo ir to ir ano reikia, ir vėl dėlioju į vietas. doh.gif
Taskuotas_vabalas
Aš taip pagalvojau dabar: jei mūsų visų suplaktas ir sumaišytas kalėdines dovanas sudėjus į vieną vietą, kokio dydžio ir kokio tūrio kalnas gautūsi, o kvapo kokio! Net apsalau pagalvojus smile.gif

QUOTE(Gutka @ 2012 12 06, 20:10)
..lyg kvepalus kazkokius turetus primena  ax.gif  tai va neverta taip greit nurasyti kvapo, su kazkuo pataikius gaunasi geri kvapai ir nauda tikekimes  smile.gif  tai siulyciau jai dar paeksperimentuoti  ax.gif
*

Man ir yra taip atsitikę, sumaišau pauostau, dar pauostau, po kurio laiko vėl uostau ir negaliu patikėt, panašu į mano pirmuosius rimtesnius paauglystėj turėtus kvepalus. O jų kvapas toks fantastiškas, deja seniai nepardavinėja jų, nors stipriai neieškojau, atitikmens niekada pirkt neradau. Esu be galo patenkinta tuo kūriniu smile.gif Tik jų atsiradimo istorija juoko nekelia: po poros nesėkmingų (cia reiklumo sau klausimas) bandymų sulašinau vos ne bet ką iš lempos (arba tiksliau, kad nelašinau to kas bandymuose netiko) ir nesusirašiau proporcijų doh.gif Ir še, kartot reikės tik nežinau kaip g.gif

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 12 06, 21:35)
*

Aš vis pasižiūriu kvepalininkių temą, o ten tylu.. O būtų įdomu 4u.gif

QUOTE(zydrem @ 2012 12 06, 21:53)
dar bandau su palmarosais susidraugauti bet vis nerandam bendros kalbos biggrin.gif
*

Auksaranke tu, tuoj pasipils prasymai visoms tokias dėzutes nupiest 4u.gif
O palmarozos su kvapiuoju salaviju ir citrusais man thumbup.gif
zydrem
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 12 06, 21:25)

O palmarozos su kvapiuoju salaviju ir citrusais man  thumbup.gif
*

4u.gif bus isbandyta ax.gif

kas del lentyneles /laiptu eteriniams thumbup.gif bet tokio gerio netureciau siuo metu kur padeti doh.gif nu nieko gal po keliu metu turesiu atskira slapta kambareli biggrin.gif
Agnė/Ramutė
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 12 06, 22:25)
Aš vis pasižiūriu kvepalininkių temą, o ten tylu.. O būtų įdomu  4u.gif

*

Tai kad taip gaunasi. Viena vertus nespėju, negaliu gi viso gyvenimo skirti visa kur rašymui; ir receptais dalintis neišeina. Per daug asmeniškas dalykas kvapas. Per daug įvairios sudedamosios dalys. Galima žinoma labai daug ką sukurti iš keliasdešimt pagrindinių eterinių su keliais absoliutais, bet pas mane buteliukų jau šimtais, ir dar negana. Ne kad reikia, o kad norisi visus pauostyti, pabandyti, palyginti, suprasti, pasiteplioti. Traukia kaip narkotikai... Ko išmokstu, ką sužinau Kvapų namuose - na nemandagu man atrodo visiems eiti ir trimituoti, ne mano atrastos žinios, nepasakoju ne kad man gaila, bet va taip jaučiuosi negalinti dalinti lyg svetimo turto. Daug paskaitau ir knygose, tik matau kad šitoj srity dar labiau negu kosmetikos gaminime, kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių... Nemanau kad jau daug žinau.
Net muilus gamindama kiekvieną kartą kad ir nelabai rimtai, kvapą kuriu. Jie visi skirtingi ir nė vieno nėra "mono" varianto. Kam daviau pabandyti ar padovanojau muiliukų, visi sako kad kvepia skaniai. Vadinas kažkas ir gaunasi... Čia paskaito kelios mėginusios, neleis sumeluoti ax.gif cool.gif Kvapą reikia pauostyti, ne pasakot apie jį. Jei kada kam kuris mano pasigamintas ir aprašytas labai rūpi, galiu duot kelis lašus... Jei kam kokių klausimų yra ir sugebėsiu atsakyti - tada klauskit. 4u.gif
Užsirašinėt reikia. doh.gif Aš kartą sugebėjau užsirašyti ir tą lapelį išmesti. Instinktyvus pasirinkimas gali būti pats teisingiausias, tik reikia išmokt jį išgirsti, pajusti. Ne šiaip sau ranka prie buteliuko tiesiasi... Visa kūryba tokia, nelabai apskaičiuojama ir protu išmąstoma. 4u.gif

Sau kambarėlį palėpėje, suplanuotoje drabužinėje įsirengiau... Pragyvensim be jos. Mažuliukas, bet mano ir viskas po ranka. thumbup.gif Tik vandens neturiu, tenka į vonią ar virtuvę bėgioti; muilams netinka, nes nėra gartraukio ir per mažas, apsinuodyt galiu, tai susisveriu, susiruošiu ir baigiu virtuvėje. Užtat mankštinuosi laiptais aukštyn-žemyn. biggrin.gif
Gutka
[quote=Agnė/Ramutė,2012 12 06, 20:28]
aš tuoj pat sumaišiau kvapą, tokį lyg žaidimą. Jokių krapų nesijaučia, kvapas nuostabus gavosi. Dar dėjau frankinčensės, šventagaršvės šaknų, pelargonijų, kelis lašus jazminų absoliuto, vos cinamono, yuzu mandarinų, lašą ajero, gvajoko, pagrindui kopaibų balzamo, fiksatoriaus ir gero bazinio laukinių eremofilų eterinio, truputį civeto.
as pastoviai skaitau jusu mintis ir baltai pavydziu kiek zinote ir kiek buteliuku turite ax.gif gal kada ir as galesiu pasirodyti su gerom atsargom biggrin.gif o tame kreme tie rozmarinai jauciasi bet taip tinka kad neerzina o tiesiog nori ikisus rozmarinus uodziu ir svaigstu
flirt.gif

[quote=Taskuotas_vabalas,2012 12 06, 21:25]

Man ir yra taip atsitikę, sumaišau pauostau, dar pauostau, po kurio laiko vėl uostau ir negaliu patikėt, panašu į mano pirmuosius rimtesnius paauglystėj turėtus kvepalus. O jų kvapas toks fantastiškas, deja seniai nepardavinėja jų, nors stipriai neieškojau, atitikmens niekada pirkt neradau. Esu be galo patenkinta tuo kūriniu smile.gif Tik jų atsiradimo istorija juoko nekelia: po poros nesėkmingų (cia reiklumo sau klausimas) bandymų sulašinau vos ne bet ką iš lempos (arba tiksliau, kad nelašinau to kas bandymuose netiko) ir nesusirašiau proporcijų doh.gif Ir še, kartot reikės tik nežinau kaip g.gif
man tas pats dariau labai labai maza kieki kremo pabandymui, norejau paziureti ko prisipirkau kas kaip, zodziu pabandyt ir galvoju maktelsiu po lasiuka tu triju EA ir vienas kazkuris 2 kart kaptelejo, zinok dabar kuris biggrin.gif
Saulė/Guoda
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 06, 22:55)
Tai kad taip gaunasi. Viena vertus nespėju, negaliu gi viso gyvenimo skirti visa kur rašymui; ir receptais dalintis neišeina. Per daug asmeniškas dalykas kvapas. Per daug įvairios sudedamosios dalys. Galima žinoma labai daug ką sukurti iš keliasdešimt pagrindinių eterinių su keliais absoliutais, bet pas mane buteliukų jau šimtais, ir dar negana. Ne kad reikia, o kad norisi visus pauostyti, pabandyti, palyginti, suprasti, pasiteplioti. Traukia kaip narkotikai... Ko išmokstu, ką sužinau Kvapų namuose - na nemandagu man atrodo visiems eiti ir trimituoti, ne mano atrastos žinios, nepasakoju ne kad man gaila, bet va taip jaučiuosi negalinti dalinti lyg svetimo turto. Daug paskaitau ir knygose, tik matau kad šitoj srity dar labiau negu kosmetikos gaminime, kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių... Nemanau kad jau daug žinau.

*

nepagalvojau, kad viskas taip sudėtinga (apie svetimą turtą) blush2.gif O kokie mokslai Kvapų namuose? Kaune dar kol kas nėra... tik 2 dienų paskaitos apie EA taikymą buvo.
Domiuosi, nes niekaip neprisiruošiu rimčiau kvepalais užsiimti, buteliukų irgi daugybė, absoliutų praktiškai nenaudoju. Mano pasiekimai kol kas paprasti - aliejiniai ir kieti kvepalai gimtadieniams, tiksliai užsirašyti neišmokau, tai antrą kart neatgaminu. Tik kas įdomiausia - padarau sekantį kartą tobuliau, su daugiau sudedamųjų, o maniškiai sako, kad geriau buvo pirmieji ( beveik mono), kai dar nemokėjau ir nedrįsau maišyti.
goccia
Zydrem wub.gif kokia faina dezute. (su kokia programa taip nuotraukas pasidarai?)
Pas mane irgi dezutej visi eteriniai, bet vis galvoju, ka ca jiems kito sugalvot, nes kai reik ko nors, po to visus kilnoju kol surandu norima doh.gif Bet pas mus ir vietos ner kur visus graziai issideliot, o jei ir butu, tai mazoji tikrai isisuktu i tuos buteliukus rolleyes.gif
Agne/Ramute jus pasidaret panasias lentyneles kaip kvapu namuos? Kaip as noreciau kokio atskiro kambariuko savo maisymams ir kur viska but galima graziai susidliot, bet tenka pasitenkint virtuve ir nuo mazosios viska dezese slept ax.gif

Gutka cia man tos bulgariskos levandos niekaip neitinka. doh.gif As irgi galvoju gal su kuo sumaisius ir galeciau naudot, bet tik pasiimu ta buteliuka, atidarau, ir viskas iskart dedu ji i toliausia kampa. ir taip jau pora men. Niekaip nesusidraugaujam doh.gif Tuo labiau, kai turiu dar kelias levandu rusis, kurios man kvepia, tai prie sito ir rankos nesitiesia.
Kaip visad ir sako cia merginos kiekvieno nosis skirtingai tuos pacius kvapus priima. MAn rozmarinai visai nieko. Plaukams naudoju ir nesmirda visai. Zydrem sake, kad ilgai pratinos prie ylan ylan, o man tas kvapas wub.gif plaukus su ylangu megstu pasisukuot. Palmaroza viena irgi nelabai, bet kai dejau i dezodoranta tai maisiau su levanda ir visai nieko gavos. Cia gal del to, kad as levandas labai myliu biggrin.gif
Gutka
as tai galvojau ir sugalvojau taip kad gal atradus gera derini isryskeja is nemylimo eterinio tik geras kvapas o tas kas erzina kiti uzgozia ax.gif nemoki aiskiai issireikst lotuliukas.gif
b.kite
QUOTE(goccia @ 2012 12 05, 18:52)
Del plauku, tai irgi noriu pasakyt, kad pradejus naudot savo sampunus ir kondicionierius. Plaukai taip greit nesiriebaluoja (kazkada plaudavau galva kas antra  diena. Dabar kas 4 dienas, ir plaukai gerai atrodo ir trecia ir ketvirta diena)
*

pasidalinkit kaip gaminate savo šampūnus.
mano situacija lygiai kaip rašote.
Papildyta:
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 05, 14:26)
Pabandyk naminės gamybos muilus; ne visi plaukams tinka, bet kam tinka, tai kiek žinau prie šampūnų nebegrįžta. Kad ir natūralesni, švelnesni, vis tiek būna su surfaktantais. Gasulo molis sausina, ne visiems gerai; muilo riešutais tai aš net nebandžiau, o kiek gaminausi pati iš putoklių, tai man muilas geriau ir tiek. Kaip sakoma, sena gera klasika... biggrin.gif
*

o koks tas namines gamybos muilas turetu buti plaukams?
gal yra kur su aprasymu kaip pasigaminti.
Saulė/Guoda
QUOTE(b.kite @ 2012 12 07, 15:08)
Papildyta:

o koks tas namines gamybos muilas turetu buti plaukams?
gal yra kur su aprasymu kaip pasigaminti.
*

Yra atskira tema http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=879105 4u.gif , tik išsivirti tinkamą šampūninį muilą nėra paprastą
zydrem
QUOTE(goccia @ 2012 12 07, 10:10)
Zydrem wub.gif kokia faina dezute. (su kokia programa taip nuotraukas pasidarai?)

*

su pikasa 3 jei kas neaisku prisijunk prie mano skaipo zyydreee per ji viska greiciau nupasakosiu kaip daryti mirksiukas.gif
Comet
Sveikos mergaites 4u.gif Esu tyli sito skyrelio skaitytoja blush2.gif , jau nuo pavasario nebenaudoju pirktiniu kremu, pasisemusi jusu patarimu, pasineriau i gamyba wub.gif Procesas ir gautas rezultatas laaabai dziugina, todel naturalios kosmetikos gamyba tapo mano gyvenimo hobiu smile.gif Iki jusu man dar laaaabai toli, bet daug skaitau, domiuosi, ir priemones iseina vis tobulesnes, vertingesnes, kuo labai dziaugiuosi 4u.gif Trumpai tariant Aciu kad esat,Aciu kad dalinates neykainojama informacija 4u.gif
Naudojuosi jusu blogais, sukurtais receptukais, kai ka pati kuriu,pakeiciu ax.gif Noreciau paklausti ar niekas nebandete gamintis plauku galiukams serumo, tokie kaip pirktiniai buna aliejiniai, bet labai gerai geriasi, neriebina plauku, bandziau grynais aliejais teptis, bet man labai apsunkina plaukus. Mano plaukas,ilgas ir labai plonas,ju daug todel labai veliasi, kas kart po plovimo turiu kaskuo patepti. Nenuplaunamu balzamu irgi nedaug receptu radau, minejot kad lecitinas labai gerai plaukams, turiu jo sauso, bet kokia priemone pasigaminti kad nereiketu nuskalaut g.gif ? Dukrytes plaukai lygiai tokie pat, sviesus, ilgi ir besiveliantys doh.gif
Agnė/Ramutė
QUOTE(Comet @ 2012 12 07, 21:01)
doh.gif
*

Gali bet kokį naminį kondicionierių su BTMS, ar kombinuotą su kondicionuojančiu emulsikliu, naudoti po labai mažai (iš tiesų gaunasi daug ekonomiškiau negu maitinti kondicionieriumi kanalizaciją) ir nenuskalauti, tik ant plaukų šaknų nereikia tepti. Pasiieškok, čia labai daug informacijos, ir AZ yra skyrius plaukų priežiūrai. Kol kas nieko tokio nesu pasigaminusi (aliejinio), tik kondicionierių.
http://swiftcraftymonkey.blogspot.com/p/hair-care.html
Kad neapsunkintų, naudoja silikonus, kaprilį, skvalaną, hidrolizuotus (vandenyje tirpius) aliejus - AZ yra ricinos, bet būna tokio ir jojobos, ir dar kitokių, tik visokiuos užsieniuos... 4u.gif
Čia receptų yra plaukams
http://www.theherbarie.com/The-Herbarie-Formulary.html

Jei turi kokį pirktinį aliejinį - pasistudijuok sudėti ir žinosi ko reikia... Ne vien aliejai ten, arba hidrinti aliejai. Ar pavadinimą parašyk, rasim iš ko pagamintas biggrin.gif 4u.gif
goccia
QUOTE(b.kite @ 2012 12 07, 15:08)
Papildyta:

Kol kas man geriausias sampunas is coco sulfato (skirto kietam sampunui), bet gaminu ne kieta, o pagal Astos sampuno proporcijas. Gaunas kremo konsistencijos (nesenai cia buvo berods vel ikeltas Astos sampunas). Tik priedus pagal save dedu. Ir super thumbup.gif
Sampunmuili bandziau daryt, bet nepataikiau savo plaukams. Gal reiks dar kada pabandyt. Kaip jau Saule/Guoda rase pasigamint gera sampunmuili nera paprasta. Apie sampunmuilu gamyba ne karta sneketa muilo temoj. mirksiukas.gif
goccia
QUOTE(Comet @ 2012 12 07, 21:01)
Mano plaukas,ilgas ir labai plonas,ju daug todel labai veliasi, kas kart po plovimo turiu kaskuo patepti. Nenuplaunamu balzamu irgi nedaug receptu radau, minejot kad lecitinas labai gerai plaukams, turiu jo sauso, bet kokia priemone pasigaminti kad nereiketu nuskalaut g.gif ?  Dukrytes plaukai lygiai tokie pat, sviesus, ilgi ir besiveliantys doh.gif
*

O jus naudojat savo gamybos sampunus ir kondicionierius? Mano irgi ilgi plaukai. Ypac ziema veldavosi, elektrindavosi, bet pradejus naudot sava kondicionieriu visa tai pamirsau. Jokiu aliejuku galams nereikia. Jau pusmeti nekirpti ir nesisakoja. Prisitaikykit sampunu ir kondiconeriu indridietus pagal savo poreikius ir situacija turetu pageret mirksiukas.gif
Gutka
man taa Astos sampuno receptas thumbup.gif aisku su juo tuo paciu pirma karta isbandziau inulina, fitokertinus ne skystus ir kondicionuojanti emulsikli ax.gif man kilo klausimas toks, sudejau sampuna i buteliuka su dozatoriumi o jis ten taip isipatogino kad nenori islyst doh.gif gal kuri bandete daryti skystesni ar skiesti? imanomas variantas ar jau pabegs aliejai? g.gif
zydrem
QUOTE(Gutka @ 2012 12 08, 10:01)
man taa Astos sampuno receptas  thumbup.gif  aisku su juo tuo paciu pirma karta isbandziau inulina, fitokertinus ne skystus ir kondicionuojanti emulsikli  ax.gif  man kilo klausimas toks, sudejau sampuna i buteliuka su dozatoriumi o jis ten taip isipatogino kad nenori islyst  doh.gif  gal kuri bandete daryti skystesni ar skiesti? imanomas variantas ar jau pabegs aliejai?  g.gif
*

asta lyg minejo pacioj pradzioj, kad ji jei nori skystesnio didina vandens daly g.gif ir gerai gaunasi
as nesu bandziusi taip
man ir karta taip buvo su buteliuku ir dozatoriumi ,tai po to karto dedu i indeli ir kabinu su sauksteliu tuo nuo vaistu 5ml,
bituteba
sveikos,

gal kuri esate dariusi nosies gleivines tepaliuka/aliejiuka vaikams. Na kaip buna vaistinese sesam oil purskiamas. Tai pagalvojau, kad realiai galima paciai ka nors pasigaminti.
Gal kuri patartu kurie baziniai aliejai ir ea tinkamiausi maziems vaikams ? sezamas, migdolu, o is ea - spinduliniu eukaliptu, lavandinu, ramuneliu ? nzn daugiau. bet svarbiausia kas tinka vaikams ir butent nuo slogos ir virusu profilaktikai ?

aciu is anksto ! smile.gif
goccia
QUOTE(Gutka @ 2012 12 08, 11:01)
man taa Astos sampuno receptas  thumbup.gif  aisku su juo tuo paciu pirma karta isbandziau inulina, fitokertinus ne skystus ir kondicionuojanti emulsikli  ax.gif  man kilo klausimas toks, sudejau sampuna i buteliuka su dozatoriumi o jis ten taip isipatogino kad nenori islyst  doh.gif  gal kuri bandete daryti skystesni ar skiesti? imanomas variantas ar jau pabegs aliejai?  g.gif
*

As irgi pirmakart i buteliuka susipyliau, nes tik pagaminus jis kaip pirktinio sampuno konsistensijos, o po to patirsteja (bent jau man taip). Tada vos iskrapsciau su pagaliuku doh.gif Dabar visad i indeli pilu 4u.gif
As esu bandzius truput daugiau nuoviro pilt, aliejai nepabego, bet ir labai skystesnis nebuvo, vistiek pyliau i indeli 4u.gif
Nirida
QUOTE(bituteba @ 2012 12 08, 15:03)
sveikos,

gal kuri esate dariusi nosies gleivines tepaliuka/aliejiuka vaikams. Na kaip buna vaistinese sesam oil purskiamas. Tai pagalvojau, kad realiai galima paciai ka nors pasigaminti.
Gal kuri patartu kurie baziniai aliejai ir ea tinkamiausi maziems vaikams ? sezamas, migdolu, o is ea - spinduliniu eukaliptu, lavandinu, ramuneliu ? nzn daugiau. bet svarbiausia kas tinka vaikams ir butent nuo slogos ir virusu profilaktikai ?

aciu is anksto ! smile.gif
*

Mums tai labai pasiteisino biciu pikio istrauka aliejine 5% (Aloniuko bloge yra kaip pasigaminti) visa seima naudojam, tiesa mes stipresni, mums tai siemet Nr.1 ir profilaktiskai pasitepam , jei einam kur i parduotuve.
Papildyta:
QUOTE(Gutka @ 2012 12 08, 12:01)
man taa Astos sampuno receptas  thumbup.gif  aisku
*

As noriu paprasyt, gal galit ikelt sampuno receptuka blush2.gif , niekaip nerandu, pamenu, kad kalbeta api ji daug, regis issisaugojau, o kai reik nu niekaip nerandu doh.gif
Gutka
QUOTE(Nirida @ 2012 12 08, 16:22)
As noriu paprasyt, gal galit ikelt sampuno receptuka  blush2.gif , niekaip nerandu, pamenu, kad kalbeta api ji daug, regis issisaugojau, o kai reik nu niekaip nerandu  doh.gif
*

praeitoj temoj buvo, pagal asta sampunas 4u.gif
12 g Coco sulfate
12 g sci
4 ml yangu aliejus
2 ml avokado al.
2 ml lazdyno r. al.
0,9 g BMTS
25 ml dilgėlių nuoviras
5 ml rozmarinų hidro
5 ml glycerin vegetal
18 l lactic acid
9 l B5
3 l ryžių proteinai
6 l vit. E
10 l bact pur
4 l rozmarinų ea
10 l pelargonijos ea
5 l cosgard
Nirida
Gutka didelis Aciu 4u.gif
Saulė/Guoda
QUOTE(goccia @ 2012 12 07, 11:10)
Gutka cia man tos bulgariskos levandos niekaip neitinka. doh.gif  As irgi galvoju gal su kuo sumaisius ir galeciau naudot, bet tik pasiimu ta buteliuka, atidarau, ir viskas iskart dedu ji i toliausia kampa. ir taip jau pora men. Niekaip nesusidraugaujam doh.gif Tuo labiau, kai turiu dar kelias levandu rusis, kurios man kvepia, tai prie sito ir rankos nesitiesia.

Šiandien vėl atsminiau levandas: radau lašelį likusį iš Kroatijos, tai toks svaigus, saldus ir kartu gaivus kvapas! Provanso ar AOC net negali prilygti, visiškai visiškai kitokios! Gal ten ir kultūrinės, pirkau Hvar saloje pas bobutes prieš porą metų, tada dar visų rūšių neskyriau, ir nepasakys jos kokia čia rūšis - augina ir tiek laukeliuose.
Niekur internetinėse parduotuvėse nemačiau, kad pardavinėtų kroatiškas schmoll.gif , gaila, dėl to ir norėjau bulgariškų kada nusipirkti, tikėjausi, kad bus panašios.
O į ką panašios bulgariškos?
bituteba
[quote=Nirida,2012 12 08, 16:22]
Mums tai labai pasiteisino biciu pikio istrauka aliejine 5% (Aloniuko bloge yra kaip pasigaminti) visa seima naudojam, tiesa mes stipresni, mums tai siemet Nr.1 ir profilaktiskai pasitepam , jei einam kur i parduotuve.
Papildyta:

aciu smile.gif isbandysiu, tik db reikia pikio isigyti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.