Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

Kaip jūs įvedinėjat cinko oksidą? Su blenderiu atvėsusiame kreme baigiu išplakti, bet riebiame kreme su lanolinu buvo sušokęs į tokius kaip rūgpienio gabalėlius, galvojau jau viskas, reiks išmest. doh.gif Ko gero GelMakerEmu sutraukė... Kaip teisingiausiai jį reikėjo įdėt? Perdarinėju kremą su lanolinu pagal ajurvedą... Ir nutobulinau į lankas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 12 05, 01:04)
Kaip jūs įvedinėjat cinko oksidą? Su blenderiu atvėsusiame kreme baigiu išplakti, bet riebiame kreme su lanolinu buvo sušokęs į tokius kaip rūgpienio gabalėlius, galvojau jau viskas, reiks išmest.  doh.gif Ko gero GelMakerEmu sutraukė... Kaip teisingiausiai jį reikėjo įdėt? Perdarinėju kremą su lanolinu pagal ajurvedą... Ir nutobulinau į lankas.  biggrin.gif

Kai darau UV filtrus, įmaišau į pašildytą aliejinę dalį iki maišant su vandenine ir dar prasuku su mikseriu, kai dedu nedaug - kankinuosi maišydama į šaltą kremą. Išsimaišo visada, tik daug darbo. Geriausias - pirmas būdas.
Jei su su kokiu geliu - tai tikrai gali sušokti į gabaliukus g.gif , neteko dar naudoti GelMakerEmu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 05 gruodžio 2012 - 00:59
Riebiame kreme nebandžiau, bet gaminant įprastinius kremus, miltelinius komponentus įmaišau atskirame indelyje, į kurį atkabinu mažą porciją jau pagaminto pravėsusio kremo, o kai gerai išsimaišo ir nelieka gumuliukų - perkeliu į visą kremą.
Atsakyti
QUOTE(Butybė @ 2012 12 04, 15:53)
alioniuk, labai graziai viska isdeliojai 4u.gif as irgi megstu priemones su rugstimis, nors man labiau pieno rugstis patinka ax.gif
Va dabar bandau salicilo rugsti, tik ji man kazkodel sunkiai tirpsta g.gif Bandziau tirpinti spirite, taciau vis tiek nuosedu lieka g.gif


salicilo rugsti tirpinu tik aliejuose, pvz. kai gaminu krema arba hidrofilini alieju. Aliejus su rugstimi tiesiog pakaitinu, beto nenaudoju dideli %. Salicilo r. efektyvesne kremuose, nei geliuose arba tonikuose, nes ji yra tirpi aliejuose, todel ant odos ir veikia kitaip, nei tarkim AHA ar pieno rugstis.
Jei netirpsta spirite, tikriausiai imate per dideli kieki, beto salicilo r. gali susokti, jei spirita su ja sujungiate su vandeniu.

AZ esterio HLB=15, skaiciuojamas kaip ir kiekvienas emulsiklis. Jei derinsite su glyceryl stearatu santykis bus mazdaug toks 3:7, bet gaunasi labai tanki ir ne ytin maloni emulsija, tad gal siuo atveju geriau siaip bandyti derinukus, nebutinai pagal HLB skaiciuokle? Nors gal jums patiks ax.gif

Atsakyti
merginos jus kartais nekalbejote apie krema su vitaminu C, man kazkodel uzsifiksavo kad nesenai buvo diskusijos kokia perkate ir t.t... gal susapnavau? praeita tema narsiau neradau verysad.gif jai buvo sneketa gal galite imesti nuorodeliu koki vitamina c cia perkate vaistinese, ar butinai siustis? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 12 05, 11:21)
merginos jus kartais nekalbejote apie krema su vitaminu C, man kazkodel uzsifiksavo kad nesenai buvo diskusijos kokia perkate ir t.t... gal susapnavau? praeita tema narsiau neradau  verysad.gif  jai buvo sneketa gal galite imesti nuorodeliu koki vitamina c cia perkate vaistinese, ar butinai siustis?  4u.gif smile.gif

kremams tinka tik stabilus ( perku AZ, gal ir kitur yra), o vaistinėse - nestabilus, kosmetikai tinka nebent greitam vienkartiniam sunaudojimui
Atsakyti
Mergytės, dabštuolytės, pasidalinkite kokio gero, drėkinančio "makaliuko" ar purškaliuko receptu plaukų galams. Plaukai slinko, kaip ir baigiu susidoroti su tuo (radau priežastį), bet galai sausi, pučiasi, skilinėja galiukai, kiek paauga, tiek nukirpti turiu. Naudoju ir aliejus prieš plovimą, kond., kaukes ir pirktines (Sante, Lavera, AO, FIN) ir namines. Norėčiau iš AZ nusipirkti kažkokių pagerinimų plaukams, kad jie būtų standesni, padrėkinti labiau, galvoju ką geriau rinktis iš šių: pieno rūgštis, medaus drėkiklis, D-panteolis ar dar kažkas g.gif Patarkit, prašau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 12 05, 12:01)
g.gif  Patarkit, prašau  smile.gif  4u.gif

Kitos raganėlės plaukams daugiau gaminusios papildys; o aš plaukų galams (ir visam plauko stiebui) nepamainomu laikau lecitiną. Pantenolis gerai, fitokeratinai, skystas šilkas. Nusipirk ir BTMS, pasigaminsi kondicionieriaus (gali ir kondicionuojančio emulsiklio prigriebti, čia jau kaip finansai leidžia), kondicionieriuje tiktų kanapių aliejaus įmesti; na ir linų sėmenų aliejų galima plaukams pritaikyt, mano nauja meilė (tiesiog iš parduotuvės, AZ atrodo neprekiauja)biggrin.gif
Nepamilau aliejinių kaukių; kol jas nuplauni paskui, plaukas tik dar labiau nusausėja. Beveik neturiu skilusių galiukų, nors jau seniai nekirpti... Sakyčiau kad man geriau kai plaunu muilais. 4u.gif
Avių lanolinas visų visų geriausiai sutepa plaukus (tik AZ nėra). Gali pabandyti paprastai: nusipirkti Lansinoh (spenelių priežiūrai vaistinėse, mamyčių parduotuvėse) lanolino ir įmaišyti į kokį turi kondicionierių trupučiuką tiesiog delne prieš naudojimą, ar į šampūną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 12 05, 11:01)
galai sausi, pučiasi, skilinėja galiukai, kiek paauga, tiek nukirpti turiu.

man asmeniskai ir mano dukrai labai gelbeja kokosu aliejus, bet zinoves gal ka gudriau patars.

sveikos visos, esu tyli sios temos skaitytoja, noreciau buti tiek daug pazengusios kiek jus, bet deje deje nedrystu dar tiek

gal turit koki patarima kuom plauti ilgus storus plaukus, linkusius riebaluotis ir pleiskanoti, labai jau noreciau ko nors naturalaus, nusibodo tie agresyvus sintetiniai sampunai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.kite: 05 gruodžio 2012 - 12:55
Sveikos, merginos! 4u.gif
As tokia laiminga! Pasigaminau siandien savo pirmaji kremuka! Neistikejau, kad viskas taip sklandziai klostysis, o dbr tiesiog degu noru jau dar kazka gaminti. Tik jau nebesinori is tu paciu medziagu, ka turiu, noris jau priedu visokiu blush2.gif Siaubas,tai taip uzkreciama!! Labai labai noriu Jums padekoti uz atsakymus, patarimus ir diskusijas. As taip pat tyli skaitytoja jusu, nes dar tikrai esu labai labai zalia sioje srityje..
Mano pirmai gamybai labai padejo Agnes/Ramutes blogas, labai labai aciu!!! thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū labai merginos, Agne/Ramute, daug patarimų, pasinaudosiu smile.gif 4u.gif
b.kite netinka man kokosas plaukams, kažkokie nemalonūs liesti lieka, šiurkštūs, o kūnui tai labai patinka wub.gif
g_u_c_c_i sveikinu su pirmuoju kremuku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 05 gruodžio 2012 - 13:47
Su pirmuoju kremu, tram-param!

clap.gif first.gif
QUOTE(b.kite @ 2012 12 05, 13:54)
  agresyvus sintetiniai sampunai[/i][/b]

Pabandyk naminės gamybos muilus; ne visi plaukams tinka, bet kam tinka, tai kiek žinau prie šampūnų nebegrįžta. Kad ir natūralesni, švelnesni, vis tiek būna su surfaktantais. Gasulo molis sausina, ne visiems gerai; muilo riešutais tai aš net nebandžiau, o kiek gaminausi pati iš putoklių, tai man muilas geriau ir tiek. Kaip sakoma, sena gera klasika... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 05 gruodžio 2012 - 14:26