Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, 21 tema

QUOTE(goccia @ 2013 01 22, 08:15)
Zydrem, o kaip daznai dazai? Gal per daznai? Man gaunas mazdaug kas 3sav.
Mano postas gal labiau i kita tema tiktu, bet gal ir cia nesupyks blush2.gif

ne neiseina man taip darzai biggrin.gif gal kas 4 sav g.gif
del blizgesio tai neturiu jokiu priekaistu,as ir visko pridedu kaip kauke ir gaunasi, biggrin.gif
snd plaukai kaip plaukai ar tepti ar ne nenuplaunama priemone biggrin.gif ai pagalvojau dar gal jau per ilgi ,nuo ilgio pasunkeja pats plaukas ir gaunasi jie kaip makaronai biggrin.gif norint kad graziau kristu reikia jau ir su fenu padirbti o as nelabai ir jo noriu naudoti


Azuole slapalas bent pas mane tai ne pudra o tokios granules g.gif as buciau alieju pakeitusi ir slapala i vandeni idejus ax.gif
jei jus nepastebejot kazko tokio g.gif tai gal ir sunaudokit sau rankoms g.gif
vaikiukui kita padarykit 4u.gif



ai dar griztant prie plauku ax.gif skaiciau kažkur kad ir plaukai su metais "sensta" tai sugalvojau kad jiems gal rekia ko daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 22 sausio 2013 - 10:02
QUOTE(Azuole @ 2013 01 22, 08:24)
Pagal receptą tą šlapalą reikėjo ištirpinti vandeninėje fazėje, o aš per klaidą jį supyliau į aliejinę fazę. Kai pastebėjau klaidą, pabandžiau vis tiek jį išplakti. Kadangi tai pudra, tai nelabai ir pasimatė, jeigu jis neištirpo. O greičiausiai taip ir buvo, nes aprašyme parašyta, kad jis tirpus tik vandenyje, o aliejuje - ne. Nesugalvojau nieko kito, kaip tik toliau pabaigti kremą, sujungiau fazes, įmaišiau ksantaną ir konservantą ir palikau šaldytuve.
Po kurio laiko pasitepiau rankas, lyg ir nieko blogo nepasijuto.
Kadangi gaminau kremą mažoms rankytėms ir veidukui, man neramu, kad nepadaryčiau blogiau. Aš galvoju, jeigu tie šlapalo milteliai neištirpo, tai jie visai neskiesti pateks ant odelės ir gali pridaryti bėdos.
Noriu pasiteirauti jūsų nuomonės - ar galima šiame etape dar ką nors tam kremui padaryti, kad jis būtų naudojamas pagal paskirtį? Jeigu ne, galbūt jį galima sutepti sau rankoms?

Būsiu labai dėkinga už pagalbą ir laiką  4u.gif

Kai sumaišei kremą, tai prisidėjo ir vandeninė dalis, maišant šiltą - turėjo šlapalas ištirpti, palaikius kelias dienas dar gerai permaišyk, nes stovėdamas kremas irgi keičiasi - pav. taip pasišalina priplakto oro burbuliukai. Kiek teko daryti su tirpiais tik vandenyje komponentais, kai juos pradžioj įterpi į aliejinę dalį - viskas išsimaišo ir ištirpsta. Jei abejoji dar siūlyčiau taip: gerai išmaišyti kremą, tada maišant jį pašildyti vandens vonelėje ir maišyti kol atvės.
Bet vaikučiui nenaudočiau, sumaišyčiau naujai. Juk gali koks trupinėlis ir likti neištirpęs g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 22 sausio 2013 - 10:27
ai mergaites zinau kad kazkada buvo kalbeta blush2.gif nepatiko kad i elektros lizda jungiasi http://aromata.lt/kv...ams-aromastone1
gal kas turit ir galit pakomentuoti ax.gif nors ir su laidu bet gal 100kart geriau nei kad paprastai pagarinu ,na i molinuka vandens ir keletas lasu eteriniu po apacia zvakute g.gif
aciu kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
Zydrem, Saule/Guoda, AČIŪ jums labai už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 01 22, 11:51)
nors ir su laidu bet gal 100kart geriau nei kad paprastai pagarinu ,na i molinuka vandens ir keletas lasu eteriniu po apacia zvakute  g.gif
aciu kas atsakys  4u.gif

Jau sau atsakei. Su laidu... ką darysi, man tie laidai nepatinka. Jau turiu, pribrendau ir nusipirkau. Naudoju, gerai. Bet jei didelė patalpa, vieno garintuvo praktiškai mažoka, labai didelės erdvės pas mane. Tai kai netingiu, tai vienoj, tai kitoj sienoj įjungiu, ar į kitą kambarį pernešu. Žvakutė man patinka, bet jos kaitina per stipriai, daugelį eterinių medžiagų suardydamos. Temperatūros per aukštos. Tai tiek...
Netyčia užmačiau labai įdomų garintuvą, bet neturiu. Kol kas nepirkau - brangu ir nežinau kiek pasiteisins, pliusas kad be laidų, keli modeliai, neblogas dizainas, kelios spalvos galimos, dydžiai. Gal reikės gimtadieniui pasidovanoti... Skaičiau ir gerai neperpratau veikimo principo - pakaitini, išjungi, įlašini, garini. Catalytic diffuser. Gal ir kitose parduotuvėse būna, tiesiog prekinaus šitoje ir užmačiau. Dabar jau gailiuos kad nei vieno neįsimečiau į krepšį... g.gif
http://www.amara.co....alytic-diffuser
Veikimo principas turbūt toks
http://www.lampaire....wDoesItWork.pdf
Bet ar eteriniams tinka, ar ne per karšta - tiesą sakant nežinau... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 22 sausio 2013 - 11:54
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2013 01 22, 11:47)
Jau sau atsakei. Su laidu... ką darysi, man tie laidai nepatinka. Jau turiu, pribrendau ir nusipirkau. Naudoju, gerai. Bet jei didelė patalpa, vieno garintuvo praktiškai mažoka, labai didelės erdvės pas mane. Tai kai netingiu, tai vienoj, tai kitoj sienoj įjungiu, ar į kitą kambarį pernešu. Žvakutė man patinka, bet jos kaitina per stipriai, daugelį eterinių medžiagų suardydamos. Temperatūros per aukštos.


aciu 4u.gif na pas mane nera labai jau dideliu erdviu,paneciosiau is miegamo i svetaine
jauciu nelabai ka gales pakonsultuoti KN ,nes praeita karta kaip uzklausiau apie eterini nieko negalejo atsakyti g.gif
paklausiu jusu Ramute blush2.gif ten uzlasini pora lasiuku ir viskas ijungi palieki,o reikia sekti kada jie isgaruoja g.gif o jei jau jie isgarave ar nieko kad jis ijungtas i lizda g.gif nu zodziu gal ir kvaili klausimai bet ketvirtadieni planuoju pirkti tai labai idomu blush2.gif
su zvakutem tai pas mane gi du drakoncikai taip ir laukia kada gales uzpusti ar ka primesti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
pas mane tas pats su zvakemis tik uzdegu ir mazoji nupucia doh.gif kai isigysit merginos elektriniu parasykit ar patenkintos, gal ir as susigundysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 01 22, 13:20)
aciu 4u.gif na pas mane nera labai jau dideliu erdviu,paneciosiau is  miegamo i svetaine
jauciu nelabai ka gales pakonsultuoti KN ,nes praeita karta kaip uzklausiau apie eterini nieko negalejo atsakyti  g.gif
paklausiu jusu Ramute blush2.gif ten uzlasini pora lasiuku ir viskas ijungi palieki,o reikia sekti kada jie isgaruoja  g.gif  o jei jau jie isgarave ar nieko kad jis ijungtas i lizda g.gif  nu zodziu gal ir kvaili klausimai bet ketvirtadieni planuoju pirkti tai labai idomu blush2.gif
su zvakutem tai pas mane gi du drakoncikai taip ir laukia kada gales uzpusti ar ka primesti doh.gif  doh.gif  doh.gif

Man dar patinka iš AZ kur purškia vandens rūką su EA. Pirkau ne lempą, bet tą viduriuką, kur gaima atskirai pirkti. Viskas puiku, tik reikia indą pritaikyti: jei žemesnis - aplink šlapia, o jei aukštesnis - rūkas neiškyla. Veikia panašiai kaip oro drėkikliai.
Manau, kad galima pirkti ir visą lempą, tik man laidai tai erzina g.gif

Dėl Agnės/Ramutės nurodos - kaip supratau, ten padegini kažkokį akmenį, tada uždengi ir garuoja kvapai. neiaišku kokia temperatūra, gali EA ir padeginti, nes ten specialiūs mišiniai nurodyti
Atsakyti
Jo, tas katalitinis su vaikiukais irgi bus netinkamas. Ne ant viršaus lašinasi, iš pradžių neteisingai supratau. Ten kaip į žibalinę lempą įsimerkia dagtis, tik ji mirksta tame kvapiame skystyje, uždegus lempelę pakaitinamas šilumą saugantis dangtelis ir sukuriamas šilto oro judėjimas, tada užgesinama, dagtis įmirkęs, judantis oras paskleidžia kvapą. Ne variantas su vaikais).
Aromastounas saugus. Keli lašiukai (atsižvelgiant ir į patalpos plotą, ir į kvėpuojančius) greičiau nusigaruoja, bet ten niekas smarkiai neįkaista. Tiesiog lieka nebekvapus aliejus, kai nusigaruoja. Kartais nusausinu servetėle, kartais prie to paties dar kapteliu. Kai pamirštu, prabūna kelias dienas. Jis tik švelniai šiltas.
Su vandens rūku neturiu - bet faina kad dar ir drėkina. bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Zydrem del dazymo turbut svarbiausia pamirsau parasyt. Visus plaukus daziau dar tik dukart (pirmus kartus), o po to tik saknis ataugusias padazyt man uztenka. Sekanti karta gal vel visus padazysiu. Toks dazymas turbut irgi patausoja plaukus wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goccia: 22 sausio 2013 - 21:20
Labas vakaras brangiosios,
Inikau ir as i priemoniu gaminimus, viskas kaip ir sekesi, kol viska is vadovelio darau, jei galima taip pasakyti. Mano drauge nesenai padovanojo savo ranku darbo plauku priemoniu rinkini, neapsakomai patiko mano plaukuciams, bet ji isvaziavo I Anglija, taip ir nepasakius kiek ko dejo, turiu ingridientus, bet kiek ko dej, tai nezinau doh.gif
Dabar sedziu uzsiemus uzgalvos ir galvoju kiek ko deti, gal kas galetu man padeti, buciau labai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2013 01 22, 23:59)
Labas vakaras brangiosios,
Inikau ir as i priemoniu gaminimus, viskas kaip ir sekesi, kol viska is vadovelio darau, jei galima taip pasakyti. Mano drauge nesenai padovanojo savo ranku darbo plauku priemoniu rinkini, neapsakomai patiko mano plaukuciams, bet ji isvaziavo I Anglija, taip ir nepasakius kiek ko dejo, turiu ingridientus, bet kiek ko dej, tai nezinau  doh.gif 
Dabar sedziu uzsiemus uzgalvos ir galvoju kiek ko deti, gal kas galetu man padeti, buciau labai dekinga  mirksiukas.gif


Sunku padet, kai nezinom ka turit smile.gif
Atsakyti