Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

katilina , ar esi mačius filmą "Ežio elegancija" ,jei knyga patiko? Esu atsisiuntus,bet man arba knyga,arba filmas,retai kažką abu suderinu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2012 12 10, 11:59)


Mano 12 knygų sąrašas:
1.Jane Austin - Puikybė ir prietarai

3.Margareth Mitchell - Vėjo nublokšti I
4.Margareth Mitchell - Vėjo nublokšti II
5.Vincas Mykolaitis Putinas - Altorių šešėlyje
6.Souad - Sudeginta gyva

8.Danielle Trussoni - Angelologija

2.Torey L. Hayden - Mergaitė

Skaičiau šias. Visiškai nepatiko tik Sudeginta gyva. Kaip istorija - žiauri, bet jau nebestebinanti, kaip knyga, prastokai parašyta ir beveik nieko neduoda: dar viena vargšė arabė.
Atsakyti
Sveikos.

Kažkurią dieną pradėjau M. Haddon ,,Tas keistas nutikimas šuniui naktį''. Bet nuomonės dar nesusidariau.

Beje, matėt, dvi leidyklos ,,Aną Kareniną'' išleido šiemet doh.gif

QUOTE(Twiggy @ 2012 12 10, 12:59)
1.Jane Austin - Puikybė ir prietarai
5.Vincas Mykolaitis Putinas - Altorių šešėlyje
6.Souad - Sudeginta gyva
9.Nicolas Sparks - Užrašų knygutė
11.Stephen King - Švytėjimas
2.Torey L. Hayden - Mergaitė

Sparks- man visiškai nepatiko, per daug seilėjimosi ir banalybių. Bet jei skaitėt nors vieną jo knygą ir patiko, tai tuomet ir šita patiks.
Puikybė ir prietarai- skaičiau, nesužavėjo, neįsiminė, bet pamenu, kad visai patiko.
Mergaitė- įdomi, patiko.
Švytėjimas- iš skaitytų King'o knygų į geriausiųjų trejetuką tikrai patektų.
Sudeginta gyva- labai patiko, prie geriausiųjų esu ją priskyrusi (tik susimąstau kartais, ar ji patiktų lygiai taip pat dabar g.gif )
Altorių šešėly - puiki.
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2012 12 12, 13:39)
Merginos, gal turit kokių komentarų mano 12-tukui? Įdomi jūsų nuomonė  ax.gif

Aš tik tris skaičiusi. "Puikybė ir prietarai"- viena iš mano pačių pačiausių, "Altorių šešėlyje" skaičiau dar mokyklos laikais, tada patiko, "Švytėjimas"- viena iš Kingo geriausių.

QUOTE(eliss @ 2012 12 12, 16:17)
katilina , ar esi mačius filmą "Ežio elegancija" ,jei knyga patiko? Esu atsisiuntus,bet man arba knyga,arba filmas,retai kažką abu suderinu  rolleyes.gif

Nesu mačiusi, bet labai noriu pamatyti. Įdomu, koks filmas gali išeiti iš knygos, kurios didžiąją dalį sudaro dviejų žmonių mintys.
Aš tau siūlyčiau pažiūrėti filmą. Nesu tikra, bet manau, kad knyga tau nepatiktų.

Atsakyti
<!--QuoteBegin-Twiggy+2012 12 10, 11:59
Mano 12 knygų sąrašas:
2.Algimantas Čekuolis - [b--><div class='quotetop'>QUOTE(Twiggy @ 2012 12 10, 11:59
Mano 12 knygų sąrašas:
2.Algimantas Čekuolis - [cool.gif</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->6 progos numirti[/b]
3.Margareth Mitchell - Vėjo nublokšti I
4.Margareth Mitchell - Vėjo nublokšti II
5.Vincas Mykolaitis Putinas - Altorių šešėlyje
6.Souad - Sudeginta gyva
7.Jodi Picoult - Susitarimas

9.Nicolas Sparks - Užrašų knygutė
[/quote]
Čekuolis ir Picoult labai labai man, ypač "Susitarimas", kažkaip ypatingai patiko ir paveikė skaitant smile.gif
"Vėjo nublokšti" kaip jau minėjau, istorija gal nieko, bet tikrai ne gardus kąsnelis. Nors man ir labai patinka šeimų sagos, bet ne ši g.gif
"Sudeginta gyva" pritariu Salomėjos nuomonei žodis žodin, o "Altorių šešėlyje" tikrai nesužavėjo, skaičiau, kai mokykloje dar buvo būtina smile.gif
o "Užrašų knygutės" niekaip nerandu bibliotekoj, nors labai norėčiau perskaityti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winona: 12 gruodžio 2012 - 21:40
Dėkui už komentarus smile.gif dar labiau nekantrauju pradėti skaityti! Prierašai, kodėl ką pasirinkau):
Pirmos 4 laukia lentynoje
1.Jane Austin - Puikybė ir prietarai
2.Algimantas Čekuolis - 6 progos numirti
3.Margareth Mitchell - Vėjo nublokšti I
4.Margareth Mitchell - Vėjo nublokšti II
5.Vincas Mykolaitis Putinas - Altorių šešėlyje (pasivijo ji mane iš mokyklos laikų biggrin.gif )
6.Souad - Sudeginta gyva (sudomino istorija, tikiuosi kažko panašaus kaip "Dykumų gėlė")
7.Jodi Picoult - Susitarimas (pažintis su autore)
8.Danielle Trussoni - Angelologija (siaubingai sudomino)
9.Nicolas Sparks - Užrašų knygutė (pažintis su autorium, nematytas filmas)
10.Renata Mohlo - Būti Armani: Biografija (Dievinu madą, todėl dėl šios knygos abejonių nekilo)
11.Stephen King - Švytėjimas (pažintis su autoriumi)
12.Santa Montefiore - Po Italijos saule (atsipalaidavimui ir tam, kad prisiminčiau Italiją)

2 alternatyvios knygos:
1.Justine Picardie - Coco Chanel: legenda ir gyvenimas (Kaip alternatyva Armaniui)
2.Torey L. Hayden - Mergaitė (Rekomendavo)
Atsakyti
Kiek suprantu,knygų iššūkis skirtas apmažinti neskaitytų knygų lentynas,bent jau aš sudėjau į sąrašą ,ką turiu namuose.Bet pastebėjau,ne visi taip surašė g.gif nors gal ima iš bibliotekų ir neturi namie rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2012 12 10, 11:59)
5.Vincas Mykolaitis Putinas - Altorių šešėlyje
wub.gif lietuviškų knygų knyga. Ir ką besakytų skeptikai, vistiek ji nuostabi thumbup.gif
Vėjų nublokšti skaičiau paauglystėje, tačiau stiprus filmo įspūdis su Vivien Leigh ir Clark Gable buvo stipresnis blush2.gif daugiau iš sąrašo nieko neskaičiau.
p.s beje, Altorių šešėly netilpo į mano sąrašiuką, bet planuoju pakartoti 2013 4u.gif
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 12 11, 22:16)
2. Akselis Miuntė - Knyga apie San Mikelę
7. Levas Tolstojus - Ana Karenina

wub.gif ką bepasakysių- Anna Karenina ir mano iššūkyje mirksiukas.gif
Knyga apie San Mikelę puiki mirksiukas.gif (esu parašįiusi atsiliepimą) blush2.gif nors buvo mūsų temoje ir tokių, kuriems tikrai nepatiko. Skonio reikalas ax.gif man patiko, nes ji artima mano profesijai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Twiggy @ 2012 12 12, 23:10)
1.Jane Austin - Puikybė ir prietarai

nuobodybė doh.gif buvo 2012 m. iššūkiuose- bandžiau bandžiau, bet nutariau, kad esu per daug sena lotuliukas.gif kad save kankinčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2012 12 12, 23:10)
6.Souad - Sudeginta gyva (sudomino istorija, tikiuosi kažko panašaus kaip "Dykumų gėlė")

"Dykumų gėlė" kur kas geresnė, kur kas. "Sudeginta gyva" yra žiauri istorija, vienintelis pliusas gal kad perskaitysi tikrą istoriją, bet šiaip literatūrine prasme tai ji parašyta taip bet kaip, mokinio lygiumi, dažnai kartojasi. Nors gal ir buvo toks noras, kad skaitantys šią knygą žmonės tarsi girdėtų būtent tą mergaitę, o ne kažkieno gražiu, išpuoselėtu stiliuku suraitytą istoriją.

QUOTE(eliss @ 2012 12 13, 08:37)
Kiek suprantu,knygų iššūkis skirtas apmažinti neskaitytų knygų lentynas,bent jau aš sudėjau į sąrašą ,ką turiu namuose.Bet pastebėjau,ne visi taip surašė g.gif nors gal ima iš bibliotekų ir neturi namie rolleyes.gif

Aš nemanau, kad iššūkis skirtas suskaityti knygas, kurios guli lentynoj neskaitytos dėl to, jog bibliotekoj nuolat prisirenkama kitų. Nors daug knygų būna būtent "naminių", pas mane irgi yra jų. Manau šis iššūkis yra skirtas toms knygoms, kurias visada taip norėdavai perskaityti, tiesiog net būtinai gal, bet kurios nusistumia į šoną ir kurių nepaimi, nes užmatai bibliotekoj kažką kitą kas sugundo. Pavyzdžiui, Remarkas. Nu labai aš noriu su juo susipažinti, bet va nueinu bibliotekon ir pasiėmu vis tiek kažką kita tik ne jį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(winona @ 2012 12 13, 12:40)

Aš nemanau, kad iššūkis skirtas suskaityti knygas, kurios guli lentynoj neskaitytos dėl to, jog bibliotekoj nuolat prisirenkama kitų. Nors daug knygų būna būtent "naminių", pas mane irgi yra jų. Manau šis iššūkis yra skirtas toms knygoms, kurias visada taip norėdavai perskaityti, tiesiog net būtinai gal, bet kurios nusistumia į šoną ir kurių nepaimi, nes užmatai bibliotekoj kažką kitą kas sugundo.

Iššūkyje taip ir parašyta, perskaityti gulinčias savo namų lentynose rolleyes.gif Aš, pavyzdžiui,prisirenku iš bibliotekos ir savas vis atidedu. Va ir šiandien parsinešiau tiek gerų knygų ir dar kelias geras palikau,ir galvoju,velnias,ir kam man reikėjo pirkt? Galėjau palaukt ir parsinešt iš bibliotekos rolleyes.gif Bet tiek to, iš kur ir kaip,svarbu skaityti smile.gif

Su ta Jane Austen man įdomu,knygą skaičiau tik vieną ir tą vos ne vos,o vat filmai man patinka smile.gif Įdomu,koks filmas išeitų iš "Altorių šešėly" g.gif Reiks kada dar kartą perskaityt, bet šios knygos mūsų bibliotekoj nėra unsure.gif
Atsakyti
Aš šiandien iš bibliotekos parsitempiau Justin Cronin “Perėja”(kas nors skaitė? Sudomino jos storis ir aprašymas), Tom Rachman “Netobulieji” (domina redakcijų darbas, teko vienoje darbuotis) ir "Naktinį cirką". Pažiūrėjau bibliotekos lapeliuose, kad būsiu pirma arba antra jų skaitytoja.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 12 13, 17:35)
Aš šiandien iš bibliotekos parsitempiau Justin Cronin “Perėja”(kas nors skaitė? Sudomino jos storis ir aprašymas)
Ne tik aš,net mano neskaitantis PZ laukia tęsinio.Patiko.
Atsakyti