Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos...

QUOTE(Salomeja @ 2012 12 09, 17:34)
Kad brangus reikalas tos knygos, deja tokios sumos kiek kainuoja vidutinė knyga tai ir ne kiekvienam savam skiriame dovanoms.

kad naujos tai taip ,bet galima ir ne naują knygą nupirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2012 12 09, 16:37)
kad naujos tai taip ,bet galima ir ne naują knygą nupirkti smile.gif

Čia jau ne kiekvienas nori gauti dovanų ne naują knygą. Man pvz., tas pats būtų, nes aš ir šiaip beveik neperku knygų naujų, beto ne kiekviena knyga yra pasiūloje dėvėta. Aš neatsikalbinėju, tik sakau kodėl ko gero nėra susidomėjimo didelio.
Atsakyti
Kiek pamenu,ir praeitais metais buvom sutarę nebūtinai naują knygą pirkti. Ai,koks skirtumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2012 12 09, 11:25)
knygos.lt ten mačiu naujų knygų, pasirinkimas kol kas nedidelis, bet gal plėsis  g.gif o kainos atrodo per pus mažesnės nei popierinės, jei knyga senesnė yra ir po 9,99  4u.gif



QUOTE(Salomeja @ 2012 12 09, 11:56)
skaitykle.lt pasižiūrinėki, jie pirmieji pradėjo eknygomis prekiauti, tai jau visai nemažai ir turi. O kaina tai kaip visada nuo leidyklos priklauso, tie kurie amžini lupikai tai ir kainos nežmoniškos. Bet va džiungles pirkau už 7.50, tai man pasirodė labai padori kaina lyginant su popierine.


aciuks.gif kol kas tikriausiai labiausiai angliškos apsimoka g.gif
kažin kaip kokioj JAV bibliotekose - ten jau tikriausiai gali ir bibliotekoj kažkokiu būdu e-knygą pasiimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(EdJu @ 2012 12 08, 18:32)
Sveiki,
labai skubiai ieskau pirkti elektronines skaitykles. Gali buti nenauja, bet be priekaistu veikianti. Labai laukiu pasiulymu i AZ


Salomeja, pasiūlymas tau bigsmile.gif
Atsakyti
Mano 2013 m. iššūkis 4u.gif
1. Selma Lagerlef "Sakmė apie Gestą Berlingą" (Vaga, 1982)
2. Daniel Keyes "Gėlės Aldžernonui" (Trigrama, 2009)
3. Philippa Gregory "Atstumtoji karalienė" (Obuolys, 2009)
4. Barbara Delinsky "Šeimos medis" (Alma littera, 2010)
5. Anita Nair "Moterų kupė" (Tyto alba, 2008)
6. Markus Orths "Mokytojų kambarys" (Gimtasis žodis, 2009)
7. Kader Abdolah "Mečetės namai" (Baltos lankos, 2010)
8. Elena Kurklietytė "Šešėlių verpėja. Laukinės Todės istorija" (Alma littera, 2009)
9. Muriel Barbery "Ežio elegancija" (Gimtasis žodis, 2010)
10. Nathalie Abi-Ezzi "Mergaitė iš dulkių" (Versus aureus, 2009)
11. Paolo Giordano "Pirminių skaičių vienatvė" (Alma littera, 2011)
12. Giedra Radvilavičiūtė "Šiąnakt aš miegosiu prie sienos" (Baltos lankos, 2010)
*****
13. Liudmila Ulickaja "Danielis Štainas, vertėjas" (Jotema, 2011)
14. Sofi Oksanen "Stalino karvės" (Versus aureus, 2012)
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 12 09, 13:19)
Tai ar niekas nenori šiemet keistis knyginėmis kalėdų dovanomis?  rolleyes.gif

o kaip tai vykdavo pas jus?smile.gif kaip žinodavot ar neskaitė dar jos adresatė? ax.gif

Aš va neseniai pabaigiau Ingmar Bergman "Scenos iš vedybinio gyvenimo. Sarabanda", visai neplanuotai pasiėmiau, nes norėjosi knygos apie santykius. Įspūdinga tikrai nėra, bet suteikė peno pamąstymams apie vedybinius santykius ir santykius apskritai, apie gebėjimą bendrauti tarpusavy, pasitikėjimą, ištikimybę, atvirumą, žodžiu šiuo metu man aktualu panagrinėti santykius teoriniu aspektu. Tam visai tiko ši knyga, be to greitai susiskaitė, nes galima sakyti dialogas pagrinde. Vertinčiau 6/10 smile.gif
Dabar pradėsiu H. Murakami "1Q84" pirmą dalį, atrodo bus išties įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
Rasma, tavo sąraše yra knygų, kurios man arba labai nepatiko, arba net tapo graužtukėmis, bei yra knygų, kurios labai labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2012 12 09, 18:25)
Mano 2013 m. iššūkis 4u.gif
2. Daniel Keyes "Gėlės Aldžernonui" (Trigrama, 2009)
11. Paolo Giordano "Pirminių skaičių vienatvė" (Alma littera, 2011)
12. Giedra Radvilavičiūtė "Šiąnakt aš miegosiu prie sienos" (Baltos lankos, 2010)


Skaičiau šias knygas, visos tikrai patiko 4u.gif


QUOTE(winona @ 2012 12 09, 18:46)
o kaip tai vykdavo pas jus?smile.gif kaip žinodavot ar neskaitė dar jos adresatė? ax.gif



Jau du metus prieš Kalėdas mes traukdavom burtus ir dovanodamos viena kitai knygas. O viskas vyksta taip: parašo visos, kas nori dalyvauti, viena dalyvė ištraukia burtus ir praneša per až, kam tu turi dovanoti knygą. Sumą sutariam prieš tai, 20-25lt. Kai rašai narei, kuri traukia burtus, savo adresą, parašai ir geidaraštį, kokių knygų norėtum. Galima konkrečiai nurodyti, galima apytiksliai bent temą, kas patinka. Aš pavyzdžiui visada parašau apie 10 knygų, žinau, kad jos brangiai nekainuos ir tikrai lengvai ras pirkti. Nebūtina pirkti naujų, galima per sena.lt ar čia SM yra išpardavimo tema. Ir tada prieš šventes išsiunčiam dovanas, ir paskui čia, temoje, pasigiriam, kas ką gavom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 09 gruodžio 2012 - 18:58
Rasmut, labai artimas tavo sąrašiukas man, nes daug skaičiau 4u.gif
QUOTE(Rasma @ 2012 12 09, 18:25)
1. Selma Lagerlef "Sakmė apie Gestą Berlingą" (Vaga, 1982)
skaityta originalo kalba, buvota Lagerlof muziejuje 4u.gif klasika, verta klasikos vardo thumbup.gif
QUOTE(Rasma @ 2012 12 09, 18:25)
3. Philippa Gregory "Atstumtoji karalienė" (Obuolys, 2009)
4. Barbara Delinsky "Šeimos medis" (Alma littera, 2010)
knygos kaip knygos ax.gif laisvalaikiui rolleyes.gif
QUOTE(Rasma @ 2012 12 09, 18:25)
7. Kader Abdolah "Mečetės namai" (Baltos lankos, 2010)
patiko thumbup.gif
QUOTE(Rasma @ 2012 12 09, 18:25)
8. Elena Kurklietytė "Šešėlių verpėja. Laukinės Todės istorija" (Alma littera, 2009)
puiki knyga thumbup.gif geriausia mano 2011 m. knyga wub.gif
QUOTE(Rasma @ 2012 12 09, 18:25)
11. Paolo Giordano "Pirminių skaičių vienatvė" (Alma littera, 2011)
12. Giedra Radvilavičiūtė "Šiąnakt aš miegosiu prie sienos" (Baltos lankos, 2010)
nieko ypatingo, antrąją buvau kelis sykius numetus, tai ir nepamenu, ar įveikiau ax.gif
QUOTE(Rasma @ 2012 12 09, 18:25)
13. Liudmila Ulickaja "Danielis Štainas, vertėjas" (Jotema, 2011)

wub.gif nuostabi knyga thumbup.gif

Reiškia skaičiau 8 iš 14 blush2.gif įdomi bus tavo nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 09 gruodžio 2012 - 19:12
Roberttas T.Kijosakis ir Šeron L.Lechter : Du tėčiai - turtingas ir vargšas.
Rekomenduoju paskaityt norintiem praplėst žinias apie finansus, kaip elgtis su pinigais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 12 09, 02:00)
O kodėl pati nesidarysi?  ax.gif

Nes žinau, kad vis tiek to sąrašo nesilaikysiu. Visada skaitau pagal nuotaiką. Paprastai būnu mintyse pasirinkusi kelias knygas į priekį, bet dažnai užsinoriu kokios visai nenumatytos, tai tada iškart ją griebiu, kol tas noras nedingęs.
QUOTE(Sonbahar @ 2012 12 09, 15:46)


William Shakespeare Henry IV, Part 1


Aš tai tavo atsiliepimuose daugiau norėčiau ne turinio atpasakojimo, bet tavo asmeninės nuomonės ir įspūdžių.
QUOTE(Rasma @ 2012 12 09, 19:25)
Mano 2013 m. iššūkis 4u.gif
1. Selma Lagerlef "Sakmė apie Gestą Berlingą" (Vaga, 1982)
8. Elena Kurklietytė "Šešėlių verpėja. Laukinės Todės istorija" (Alma littera, 2009)
9. Muriel Barbery "Ežio elegancija" (Gimtasis žodis, 2010)

Pirmos dvi patiko, o trečioji tai labai labai.

QUOTE(winona @ 2012 12 09, 19:46)
Aš va neseniai pabaigiau Ingmar Bergman "Scenos iš vedybinio gyvenimo. Sarabanda", visai neplanuotai pasiėmiau, nes norėjosi knygos apie santykius. Įspūdinga tikrai nėra, bet suteikė peno pamąstymams apie vedybinius santykius ir santykius apskritai, apie gebėjimą bendrauti tarpusavy, pasitikėjimą, ištikimybę, atvirumą, žodžiu šiuo metu man aktualu panagrinėti santykius teoriniu aspektu. Tam visai tiko ši knyga, be to greitai susiskaitė, nes galima sakyti dialogas pagrinde. Vertinčiau 6/10  smile.gif

Skaitau ją šiuo metu, įspūdis labai panašus.

Kitą savaitę pagaliau Maximoj nuolaida knygoms. Kaip būtų gerai rasti kelias labai norimas. ax.gif
Atsakyti