Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų kaukės

Sena tema

user posted image
Atsakyti
kaledu senis atnese dovalu lotuliukas.gif 4u.gif thumbup.gif likau suzaveta smile.gifuser posted image


ploniems, sausiems,pazeistiem ir visokiem nekokiem, pats tas:)
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 12 26, 20:36)
kaledu senis atnese dovalu lotuliukas.gif  4u.gif  thumbup.gif  likau suzaveta

Naudoju jau kuris laikas šią kaukę, apskritai "Macadamia"priemonės man nr 1 thumbup.gif
Atsakyti
Aš tip pat dovanų gavau plaukų kaukę : Avon Olive oil
user posted image
žiūrėsiu ar tiks ir patiks mano plaukučiams smile.gif gal kas esat naudoję? kaip ji?
Atsakyti
QUOTE(Latte` @ 2012 12 27, 00:19)
Aš tip pat dovanų gavau plaukų kaukę : Avon Olive oil
user posted image
žiūrėsiu ar tiks ir patiks mano plaukučiams smile.gif gal kas esat naudoję? kaip ji?


As esu naudojus. Viena geriausiu mano turetu kaukiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte` @ 2012 12 27, 00:19)
Aš tip pat dovanų gavau plaukų kaukę : Avon Olive oil

žiūrėsiu ar tiks ir patiks mano plaukučiams smile.gif gal kas esat naudoję? kaip ji?


Šią kaukę naudoju gan ilgą laiką. Stebuklų nedaro, bet mano plaukams tinka thumbup.gif
Atsakyti
Na labai šaunu smile.gif tikiuos ir mano plaukučiams patiks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Latte` @ 2012 12 26, 23:19)
Aš tip pat dovanų gavau plaukų kaukę : Avon Olive oil
žiūrėsiu ar tiks ir patiks mano plaukučiams smile.gif gal kas esat naudoję? kaip ji?

naudojau, tikrai nebloga pasirodė, tik labai erzino kvapas... unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 12 26, 21:36)
kaledu senis atnese dovalu lotuliukas.gif  4u.gif  thumbup.gif  likau suzaveta
ploniems, sausiems,pazeistiem ir visokiem nekokiem, pats tas:)



pasiputusiems ploniems irgi tinka? man geriausia elgon diamond mask for fine hair
Atsakyti
QUOTE(Champagne Diamond @ 2012 12 28, 10:01)
naudojau, tikrai nebloga pasirodė, tik labai erzino kvapas...  unsure.gif  rolleyes.gif


Man kvapas visai nieko šios kaukės:) nėra erzinantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 12 28, 14:52)
pasiputusiems ploniems irgi tinka? man geriausia elgon diamond mask for fine hair



labai tinka nepaklusniems, labai labai sausiems,pazeistiems. Rezultata akivaizdu pajutau po dvieju kartu 4u.gif likau patenkina. Geresnes kaukes uz ja manau kad nera.(kad butent peroksido sudegintus plaukus prikeltu is numirusiu). biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 01 02, 22:59)
labai tinka nepaklusniems, labai labai sausiems,pazeistiems. Rezultata akivaizdu pajutau po dvieju kartu  4u.gif  likau patenkina. Geresnes kaukes uz ja manau kad nera.(kad butent peroksido sudegintus plaukus prikeltu is numirusiu). biggrin.gif

Nuostabi kauke, ypac patinka, jog tirsta. Mano dar vienas atradimas
http://4.bp.blogspot...00/DSC_0767.JPG
Atsakyti