Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų kaukės

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 12 26, 20:36)
kaledu senis atnese dovalu lotuliukas.gif  4u.gif  thumbup.gif  likau suzaveta smile.gifuser posted image
ploniems, sausiems,pazeistiem ir visokiem nekokiem, pats tas:)




Sakykite, o kur jo reiktu paciai rast isigyti, jei kaledu senis neatnese jo , o tip noiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(antigone333 @ 2013 01 03, 18:31)
Sakykite, o kur jo reiktu paciai rast isigyti, jei kaledu senis neatnese jo , o tip noiu  4u.gif

Kristianoje, Cascadoje mirksiukas.gif
Atsakyti
O as pries pora metu atradau imperity plauku kauke. Tai mano sviesntiem plaukam ji labai labai patinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antigone333 @ 2013 01 03, 17:31)
Sakykite, o kur jo reiktu paciai rast isigyti, jei kaledu senis neatnese jo , o tip noiu  4u.gif

Topbeauty.lt dar mačiau Macadamios priemonių 4u.gif

O kaip jums L'oreal Professionnel Absolut Repair kaukė? Gal kuri naudojat? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aglėja: 10 sausio 2013 - 13:18
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 12 26, 21:36)
kaledu senis atnese dovalu lotuliukas.gif  4u.gif  thumbup.gif  likau suzaveta


Kaip visiem skirtingai g.gif Nusipirkau šios firmos kaukę ir aliejuką ir nepatiko niekas smile.gif Ne tai,kad nepatiko, bet nepajaučiau jokio skirtumo lyginant su pigesnėm kaukėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čikitita @ 2013 01 18, 19:38)
Kaip visiem skirtingai g.gif Nusipirkau šios firmos kaukę ir aliejuką ir nepatiko niekas smile.gif Ne tai,kad nepatiko, bet nepajaučiau jokio skirtumo lyginant su pigesnėm kaukėm  smile.gif



ant sveiku plauku naudojant sias stiprias priemones manau nebuna jokio efekto:). Ji skirta labiau plauko gydymui/atstatymui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 01 18, 21:11)
ant sveiku plauku naudojant sias stiprias priemones manau nebuna jokio efekto:). Ji skirta labiau plauko gydymui/atstatymui smile.gif


tikra tiesa, mano plaukai nedažyti ir kai nuperku kokia kauke, tai netinka niekas, apsunkina arba dar labiau pučiasi plaukai...gal žinote nestiprių kaukių? jeigu taip galima pavadinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 19 sausio 2013 - 16:42
QUOTE(style18 @ 2013 01 19, 17:41)
tikra tiesa, mano plaukai nedažyti ir kai nuperku kokia kauke, tai netinka niekas, apsunkina arba dar labiau pučiasi plaukai...gal žinote nestiprių kaukių? jeigu taip galima pavadinti smile.gif


o kam tada jas naudoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2013 01 20, 01:18)
o kam tada jas naudoti  g.gif



labai pučiasi ir veliasi pas mane, tam, kad paglotnintu
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2013 01 20, 11:29)
labai pučiasi ir veliasi pas mane, tam, kad paglotnintu



yra loreal prof priemoniu (kaukiu,balzamu,alieju,sampunu) specialiai pritaikytu plauku glotninimui:) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2013 01 20, 10:40)
yra loreal prof priemoniu (kaukiu,balzamu,alieju,sampunu) specialiai pritaikytu plauku glotninimui:) thumbup.gif


ačiū, reikės pabandyti...
Atsakyti
Mano plaukas taip pat sveikas, bet kaukes naudoju ir gana daznai 4u.gif Norisi DAR grazesniu, dar labiau zvilganciu plauku rolleyes.gif

Sena mano 'meile':
user posted image

Plaukai po sios kaukes nuostabiai lengvai issisukuoja, patys plaukai sunkus, ju atrodo daug, neik kiek nesipucia, atvirksciai- idealiai suglotnina, yra svelnus, blizga wub.gif Si kauke man labiau patinka nei zalia 'puodyne' smile.gif
Atsakyti