Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinis nėštumas

sveikutes, esu girdejusi, kad egzistuja toks dalykas kaip psichologinis nestumas. gal kuri zianote apie tai daugiau, o gal esate patyrusios ka tai reiskia... smile.gif butu labai idomu suzinoti jusu nuomone. aciu smile.gif
Atsakyti
Esu girdėjusi viename forumo skyrelyje apie toki mistinį dalyką kaip "įsikalbitas" tongue.gif čia kai jau tokia nėščia jautiesi, ir mmm vėluoja ir kiti požymiai, bet testai vis atkakliai rodo vieną juostelę blush2.gif
esu vieną kartą, pačioje planavimo pradžioje, berods pirmą ciklą, susirgusi žiauriu "įsikalbitu" - ir BT laikėsi ir mmm vėlavo net 9 dienas, net pilvas augti pradėjo ir raugintus agurkėlius valgiau sloikais, deja, užteko pasidaryti kraujo tyrimą, išgirsti "nėštumo nėra" ir sekančią dieną atėjo mmm biggrin.gif
Žodžiu manau čia panašus variantas 4u.gif
Atsakyti
visos mes cia psichologinius nestumus jauciam smile.gif
Kai tik ivyksta O ir tikiesi vis kasdien, kad o gal as jau laukiuosi, gal neateis tos mmm. O jei kokia diena uzsitesia, tai tikrai isivaizduoji jau nescia.

O jei atvirai - tai manau, kad tai absurdas visokie psichologiniai nestumai. Daug zmones visokiu psichologiniu problemu turi. Kai taip atsistinka ir nieks negereja, reikia eiti pas gydytoja smile.gif
Atsakyti
Jei skaitai angliškai - nuorodos į straipsnius apie psichologinį nėštumą:

http://www.minddisor...eudocyesis.html

http://www.irishheal...?level=3&con=68
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiminga: 17 gegužės 2006 - 15:52
bet man veluoja jau 28 dienas, o testai vistiek niegiama rodo... nzn... cia tikriausiai kazkas nelabai gero verysad.gif o as teip noriu leliaus...
Atsakyti
QUOTE(Niune @ 2006 05 17, 16:50)
bet man veluoja jau 28 dienas, o testai vistiek niegiama rodo... nzn... cia tikriausiai kazkas nelabai gero verysad.gif o as teip noriu leliaus...


na prie tam tikrų sutrikimų, pvz. policistinių kiaušidžių, tai mmm iš vis kas 3 mėnesius būna g.gif o tau jos iki tol reguliarios būdavo?
Atsakyti
nera labai labai reguliarios (30-32), dar nera taip buve... verysad.gif
Papildyta:
prieš savaitę buvau pas ginekologę, žiurejo echoskopu... sakė, kad neštumo nesimato...
Atsakyti
Kažkada seniai skaičiau, man atrodo, garsiojoje Zalyčio knygoje (kuri buvo išleista prieš kokių 17 metų), kad buvo atvejis kad moteriškei net ir pienas atsirado, ji labai norėjo būti nestuke.gif ir sau įsikalbėjo. Paskui teko gydyti psichologams ar psichiatrams ax.gif
Atsakyti
Man irgi kažkas panašaus buvo verysad.gif Iki mėnesinių buvo likusios kelios dienos, o mane pradėjo pykinti...laksčiau į tuliką dažniau nei paprastai, darėsi silpna karts nuo karto...krūtinė net kažkokia keista buvo, BT laikėsi...ir dar...sapnavau, kad esu nėščia...Jaučiausi tikrai nėščia....protas tik gelbėjo, kad darytis testą tik jei mėnesinės veluos, netikėti ženklais....taip ir buvo...t.y. mėnesinės nevėlavo ir vėl elinį kart pasijutau nelaiminga ir "apgauta"...
Dabar bandau "atsipalaiduoti"...negalvoti nei apie planavimą nei apie pastojimą....bet vistiek artėjant mėnesinėms...susapnuoju tai lialiuką, tai save nėščią verysad.gif o joms atėjus... atrodo, kad kažkas atima dalelę manęs verysad.gif
Atsakyti
Kazkada maciau filma apie psichologini nestuma. Tai moteriske ne tik kad jautesi nescia, bet dar ir storejo gerokai. Daktarai jai aiskindavo, kad jos pilvas tuscias o ji netikejo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Niune @ 2006 05 17, 15:50)
bet man veluoja jau 28 dienas, o testai vistiek niegiama rodo... nzn... cia tikriausiai kazkas nelabai gero verysad.gif o as teip noriu leliaus...


tai cia akivaizdziai matosi, kad hormonai turbut sutrike, jei rodo, kad nestumo nera, o menesines neprasideda.
Pas gydytojus reikia eiti ir dufastona turbut skirs joms issaukti.

Atsakyti
Šiandien buvau pasdaktare... apžiūrėjo... sakė, kad padidėjus gimda, bet ne tiek kiek turetų būti sad.gif ryt ultragarsu žiūrės unsure.gif
Atsakyti