Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologinis nėštumas

QUOTE(Nakviša @ 2006 05 23, 14:43)
~28-27 litai


aids centre 15 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 05 23, 13:46)
aids centre 15 Lt 4u.gif

Ir atsakymas po paros smile.gif
Atsakyti
Nu papasakosiu kaip man buvo. Kai pastojau su antru. Visi pojūčiai rodė, kad esu nėščia, o testas - neigiamas. Nuvykus pas ginekologą, pasakė, kad man uždegimas. Prirašė krūūūūūūūūvą vaistų - geriamų ir leidžiamų. Tava vyrui sakau, aš esu nėščia, o vyras galvojo, kad daktarai geriau išmano už mane. Vaistų tų nenaudojau. Po mėnesio vėl nuvykau, spacialiai pas tą patį gydytoją. Sako: "brangioji, ką darysim, tokius stiprius vaistus naudojai, o tu esi nėščia jau du mėn". O aš tai nenaudojau ir ačiū sau o gal ir dievui, kad turim dabar sūnų kaip ąžuolą 4u.gif 4u.gif 4u.gif Taip, kad visko gali būti gyvenime. Sėkmės visoms, trokštančioms vaikučių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 05 23, 14:49)
Ir atsakymas po paros smile.gif


vat ir ne lotuliukas.gif aš darydavau apie 10-11 ryto, tai jau 15 val. tą pačią dieną žinodavau atsakymą blush2.gif
bet gal čia aš labai tam laborantui registratūroje patikau tongue.gif vis sakydavau: "man aaaabai reiiiiiikia" biggrin.gif
Atsakyti
mano pažįstamai buvo nutikę labai negeras dalykas. ištekėjo, laabai norėjo vaikučio, o jo kaip nėr taip nėr. po kokių metų nesulaukė mmm, pykina, krūtys padidėjusios ir t.t. ir apn. Nuėjo pas savo ginekologą Kaune Dainavos poliklinikoje.
Gyd. apklausė, apžiūrėjo ant ginekologinės kėdės, pastatė į nėščiųjų įskaitą. viskas atrodo gerai, ji laimingiausia pasaulyje, pykinimai nepraeina, krūtys jautrios, pradėjo apvalėti pilvukas. Vyras lyg kažką negero įtardamas pasiūlė nueiti į privačią kliniką, ką mano pažįstama ir padarė. Pasisako gyd. kad nėštumas apie 3 mėn. Daro echo, pasikviečia dar vieną ginekologą, pasikviečia vyrą į kab. ir galu gale praneša, kad jokio nėštumo nėra... blink.gif Padaro visus reikiamus tyrimus, kurie patvirtina kad jokio nėštumo iš tikrųjų nėra. Aišku isterijos, ašaros. Pradėjo gydytis ir paaiškėjo kad tokį piktą pokštą iškrėtė skydliaukė ir didelis noras turėti vaikelį, žodžiu isterinis nėštumas. Sunormalizavus hormonus laiminagi pastojo ir dabar augina 7 metų sūnų. smile.gif
Atsakyti
aciu jums merginos uz palaikyma... console.gif pasidaro lengviau kai zinai, kad nesi viena su tokiom problemom, kai zinai, kad kazkas jau tai iveike... aciu jums mirksiukas.gif
Atsakyti
O Vilniuje kur ji pasidaryti galima?
Atsakyti
HCG? UAB "GEROMEDA", Naugarduko 50-11

QUOTE(Katuliux @ 2006 05 23, 16:06)
O Vilniuje kur ji pasidaryti galima?

Atsakyti
Zinau, ka reiskia be galo noreti ir nepastoti. Pati pastoti negalejau 2 metus. Jau maniau, kad man nebus suteikta laime tapti mama, bet tuo metu, kai labiausiai to nesitikejau, paaiskejo, kad laukiuosi. Pasirodo, uzteko vieno vienintelio karto per menesi, kad uzgimtu mazyle, o anksciau nepadejo net visi skaiciavimai ir meiles naktu maratonai. Todel sventai tikiu, kad vaikeliai patys pasirenka, kada jiems ateiti i pasauli. Ir dar, nezinau, ar tai mano prasimanymai ar tiesa, taciau manau, kad anksciau nepastojau del psichologiniu problemu. Kaskart bandant pradeti mazyli galvodavau, kad dabar tai tikrai pavyks, vis niekaip neatsipalaiduodavau. O stai tada, kai apie tai net nemasciau, nes galvojau, kad ne tos dienos, uzgime gyvybe... ir is to vieno vienintelio karto birzelio 19 d. (kaip siandien atsimenu). Todel nenusiminkit ir laukit

Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2006 05 23, 16:24)
Zinau, ka reiskia be galo noreti ir nepastoti. Pati pastoti negalejau 2 metus. Jau maniau, kad man nebus suteikta laime tapti mama, bet tuo metu, kai labiausiai to nesitikejau, paaiskejo, kad laukiuosi. Pasirodo, uzteko vieno vienintelio karto per menesi, kad uzgimtu mazyle, o anksciau nepadejo net visi skaiciavimai ir meiles naktu maratonai. Todel sventai tikiu, kad vaikeliai patys pasirenka, kada jiems ateiti i pasauli. Ir dar, nezinau, ar tai mano prasimanymai ar tiesa, taciau manau, kad anksciau nepastojau del psichologiniu problemu. Kaskart bandant pradeti mazyli galvodavau, kad dabar tai tikrai pavyks, vis niekaip neatsipalaiduodavau. O stai tada, kai apie tai net nemasciau, nes galvojau, kad ne tos dienos, uzgime gyvybe... ir is to vieno vienintelio karto birzelio 19 d. (kaip siandien atsimenu). Todel nenusiminkit ir laukit

Kaip faina skaityti tokias istorijas ax.gif mums irgi merginos tikriausiai taip bus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(elijete @ 2006 05 23, 17:28)
Kaip faina skaityti tokias istorijas  ax.gif mums irgi merginos tikriausiai taip bus  drinks_cheers.gif


Labai labai to linkiu 4u.gif
Atsakyti
Skaitau va, ir galvoju...kaip po ilgo laiko, kai negali pastoti galima atsipalaiduoti mastau.gif , man tai jau per sunku apie nestuke.gif negalvoti.... visa laika mintys sukasi apie tai ir negaliu nieko padaryti. schmoll.gif Kad ir kokiu sugalvoju pramogu mums su vyru, pirma vieta mintyse vistiek nestuke.gif ! ...kaip sunku... verysad.gif
Atsakyti