Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos - 2

QUOTE(Lexa @ 2014 08 19, 21:42)
bet kazkaip man nesikonvertuoja taip, kad butu ideali kaip popierine knyga. Ar as nemoku, ar mano reikalavimai per dideli?  blush2.gif
Ir ka galetumet man patarti del deklo Pocketbookui 626. Is uzsienio nusipirkt nemoku, gal pas mus kokiu kokybisku ir mielu rankai yra? Kinietisku plastmasiu ir nesilankstanciu skuru nenoriu  biggrin.gif


o kas yra "normali" popierinė knyga? g.gif man tai jokių problemų, tekstas užpildo ekraną, tiesioginė kalba, pastraipos atskirtos, teksto dydis, šriftas reguliuojas ir puiku, daugiau nieko iš tos knygos nereikalauju
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 08 20, 11:12)
o kas yra "normali" popierinė knyga?  g.gif man tai jokių problemų, tekstas užpildo ekraną, tiesioginė kalba, pastraipos atskirtos, teksto dydis, šriftas reguliuojas ir puiku, daugiau nieko iš tos knygos nereikalauju

Tarp eiluciu gaunasi tarpai, pvz - 3-4 eilutes teksto, po to tarpas, po to vel kelios eilutes teksto, vel tarpas ir t.t. Popierineje knygoje ar pdf variante to nebuna.
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2014 08 19, 21:42)
Ir ka galetumet man patarti del deklo Pocketbookui 626. Is uzsienio nusipirkt nemoku, gal pas mus kokiu kokybisku ir mielu rankai yra? Kinietisku plastmasiu ir nesilankstanciu skuru nenoriu  biggrin.gif

aš Lietuvos rinkoje nieko verto dėmesio neradau, tai surizikavau nusipirkti iš ebay. sakau "surizikavau", nes irgi pirkau pirmą kartą. viskas tikrai labai paprasta, pasirinkimas didelis, o kainos netgi labai priimtinos. net ir aukcione sugebėjau sudalyvauti, tai dar keliais litais pigiau gavosi thumbup.gif vienintelis minusas - kad tenka šiek tiek lukterėti, kol gauni, bet laikinai pasidariau dėklą iš burbulinio maišelio, kartono ir izoliacijos, tai net ir laikas tapo nebe toks aktualus.
tiesa, aš ieškojau kindle dėklo, bet spėju, kad su pocketbookų dėklais panaši situacija. dar, kol nesiryžau pirkti iš užsienio, o čia nelabai ką radau, buvau nusprendusi pasigaminti pati - internete labai daug šaunių idėjų galima surasti, bet patingėjau tuo užsiimti blush2.gif

taip pat turiu vieną klausimą dėl pakrovėjo. ar naudojate kas nors kindle skaityklei samsung telefono pakrovėją? pagal kištuką turėtų tikti, bet žinau, kad dar įtampa turi atitikti, tai, žodžiu, ar kas nors naudojate, ar tinka?
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2014 08 20, 14:13)
Tarp eiluciu gaunasi tarpai, pvz - 3-4 eilutes teksto, po to tarpas, po to vel kelios eilutes teksto, vel tarpas ir t.t. Popierineje knygoje ar pdf variante to nebuna.

man taip nebūna, bet esu girdėjus, kad kartais pasitaiko tokie dalykai. gal tiesiog bandykit eksperimentuot su Finereader'iu, arba su nustatymais teksto atpažinimo g.gif

QUOTE(Breaking @ 2014 08 21, 07:58)
taip pat turiu vieną klausimą dėl pakrovėjo. ar naudojate kas nors kindle skaityklei samsung telefono pakrovėją? pagal kištuką turėtų tikti, bet žinau, kad dar įtampa turi atitikti, tai, žodžiu, ar kas nors naudojate, ar tinka?

nežinau, kaip dėl samsung, bet aš naudoju nokia pakrovėją arba kraunu tiesiai iš kompo, nes mano kindle pakrovėjas su "anglišku" kištuku
Atsakyti
QUOTE(Breaking @ 2014 08 21, 08:58)

taip pat turiu vieną klausimą dėl pakrovėjo. ar naudojate kas nors kindle skaityklei samsung telefono pakrovėją? pagal kištuką turėtų tikti, bet žinau, kad dar įtampa turi atitikti, tai, žodžiu, ar kas nors naudojate, ar tinka?

As naudoju ir Samsungo pakroveja. Viskas puikiausiai tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. neseniai ir as gavau dovanu skaitykle. o knygu galima atsisiusti tikrai daug ir dar nemokamai is skaityk.tk. malonaus skaitymo. temos neskaiciau visos, tai atsiprasau,jeigu pasikartojau
Atsakyti
Sveikos, skaitytojos 4u.gif Gal yra tarp jūsų Kobo Glo naudotojų? Ar sekasi naudotis?
Klausiu, nes pati šią skaityklę įsigijau pavasarį ir buvau labai patenkinta kol nepradėjo striginėti. Du kartus remontavo. Po antrojo supratau, kad nieko nebus- net nepasiiminėjau, nes iškart normaliai neveikia, elgiasi kaip iš Mikmakų žemės grįžusi biggrin.gif . Taigi, tikiuosi atgauti pinigus. Bet va dabar apsispręsti reikia- ar lipti dar syk ant to paties grėblio- ieškoti tokios pačios, ar rinktis kitą skaityklę, galvojant, kad visos Kobo - ydingos ir anksčiau ar vėliau pradės gesti g.gif
Jeigu ji man būtų nepatikusi, nesikamuočiau, pasirinkimų yra, bet porą kitokių gamintojų skaityklių pačiupinėjus -visiškai nelimpa, man Kbo Glo beveik tobula buvo pagal mano poreikius blush2.gif
Būčiau dėkinga už pasidalinimus gera ar bloga patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shusha: 08 rugsėjo 2014 - 14:14
Atkeliauju su klausimu dėl e-knygų.
Apsikeitimo e-knygomis temoje turimų knygų sąrašuose dažnai sutinku prierašą "keičiu tik į tvarkingo epub formato knygas". Ką būtent reiškia "sutvarkytas" formatas? Kaip jūs jo pasiekiate? Ar tai reiškia, kad rankiniu būdu sutvarkote visas neteisingai atpažintas vietas? Pati sau automatiškai susikonvertuoju ir nieko daugiau nedarau. Gal tiesiog pritrūksta kantrybės išsiaiškinti naudojamų programų galimybes, kaip greitai sutvarkyti neteisingai atpažintas vietas. Jei kažkaip ten nesudėtingai įmanoma, susitvarkyčiau ir aš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2014 09 08, 14:14)
Sveikos, skaitytojos  4u.gif 

jei kada būtum kaune, parodyčiau Kindle, gal priliptų 4u.gif

QUOTE(Breaking @ 2014 09 17, 20:28)
Atkeliauju su klausimu dėl e-knygų.
Apsikeitimo e-knygomis temoje turimų knygų sąrašuose dažnai sutinku prierašą "keičiu tik į tvarkingo epub formato knygas". Ką būtent reiškia "sutvarkytas" formatas? Kaip jūs jo pasiekiate? Ar tai reiškia, kad rankiniu būdu sutvarkote visas neteisingai atpažintas vietas? Pati sau automatiškai susikonvertuoju ir nieko daugiau nedarau. Gal tiesiog pritrūksta kantrybės išsiaiškinti naudojamų programų galimybes, kaip greitai sutvarkyti neteisingai atpažintas vietas. Jei kažkaip ten nesudėtingai įmanoma, susitvarkyčiau ir aš 4u.gif

tvarkingos knygos reiškia, kad yra visos lietuviškos raidės (jei knyga lietuvių kalba), kad nešokinėja pastraipos, išskirta tiesioginė kalba, teksto eilutės sulygintos, nėra nukėlimų į kitą eilutę ne laiku ir pan.

jei pdf, iš kurio konvertuoji, tvarkingas, tai paprastai ir mobi (ar bet koks kitoks) failiukas gaunasi tvarkingas.
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2014 09 08, 14:14)
Sveikos, skaitytojos  4u.gif  Gal yra tarp jūsų Kobo Glo naudotojų? Ar sekasi naudotis?
Klausiu, nes pati šią skaityklę įsigijau pavasarį ir buvau labai patenkinta kol nepradėjo striginėti. Du kartus remontavo. Po antrojo supratau, kad nieko nebus- net nepasiiminėjau, nes iškart normaliai neveikia, elgiasi kaip iš Mikmakų žemės grįžusi  biggrin.gif  . Taigi, tikiuosi atgauti pinigus. Bet va dabar apsispręsti reikia- ar lipti dar syk ant to paties grėblio- ieškoti tokios pačios, ar rinktis kitą skaityklę, galvojant, kad visos Kobo - ydingos ir anksčiau ar vėliau pradės gesti  g.gif
Jeigu ji man būtų nepatikusi, nesikamuočiau, pasirinkimų yra, bet porą kitokių gamintojų skaityklių pačiupinėjus -visiškai nelimpa, man Kbo Glo beveik tobula buvo pagal mano poreikius  blush2.gif
Būčiau dėkinga už pasidalinimus gera ar bloga patirtimi  4u.gif


Laba 4u.gif
aš skaityklę rinkaus laaabai ilgai, galiausiai apsistojau prie Pocketbook Touch Lux 626. Pamačiau pigiau ir pirkau iš vienos el. parduotuvės. Deja, gavus neapsidžiaugiau.. ji pati vartė puslapius, puslapis versdavosi nuo menkiausio krustelėjimo, pati įsijungdavo apšvietimą (nors prieš tai buvo išjungtas). Susisiekiau su parduotuve, tai pirmiausia bandė tartis dėl remonto, bet atsisakiau iškart, nes taip ilgai laukto daikto būtų tekę dar ilgiau laukt, o kur dar garantijos, kad po viskam ji gerai veiks unsure.gif Tai gavau naują, kol kas viskas tvarkoj thumbup.gif
Tai galvočiau, kad ir Kobo Glo atvejis gali būti panašus - tiesiog šita skaityklė gyvena sau, gal kita tarnautų Jums mirksiukas.gif
Žinau tik viena, turbūt dar ilgai nenorėsiu elektroninio daikto pirkti internetu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Breaking @ 2014 09 17, 20:28)
Atkeliauju su klausimu dėl e-knygų.
Apsikeitimo e-knygomis temoje turimų knygų sąrašuose dažnai sutinku prierašą "keičiu tik į tvarkingo epub formato knygas". Ką būtent reiškia "sutvarkytas" formatas? Kaip jūs jo pasiekiate? Ar tai reiškia, kad rankiniu būdu sutvarkote visas neteisingai atpažintas vietas? Pati sau automatiškai susikonvertuoju ir nieko daugiau nedarau. Gal tiesiog pritrūksta kantrybės išsiaiškinti naudojamų programų galimybes, kaip greitai sutvarkyti neteisingai atpažintas vietas. Jei kažkaip ten nesudėtingai įmanoma, susitvarkyčiau ir aš 4u.gif

pati klausiau, pati atsakau. čia išsamiai apie knygos sutvarkymą į tvarkingą elektroninį formatą:
http://knygugamyba.wordpress.com/
Atsakyti
Sveikos, as taip pat susiduriau su ta pacia problema, kad pdf failas yra per didelis ir kai Calibre pagalba konvertuoju i Epub, tai rodo ir pdf ir epub puslapius. Cia kalbejot apie ABBYY FineReader, bet si programa yra mokama. Kokia naudojat ir is kur ciunciates?
Atsakyti