Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Pelargonija @ 2013 03 14, 20:45)
Merginos, SOS!
Kas vaikštot pas OK, nežinot - nedingo, neišvažiavo, telefono nepakeitė? Antrą dieną neprisiskambinu - nei telefono nekelia, nei į žinutes neatsako  g.gif


Na, as siandien pas ja keliauju, tai lyg is neskambino is klinikos, vizito neatsauke.....
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2013 03 15, 09:19)
Na, as siandien pas ja keliauju, tai lyg is neskambino is klinikos, vizito neatsauke.....

laba 4u.gif
kada keliauji? as siandien einu paskutiniam vizitui vakare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2013 03 15, 01:11)
Cituk,

jau pradedi spirgeti, matau biggrin.gif  4u.gif

Geriau sakyk kada bus hcg diena, isitrauksiu i savo kalendoriu ax.gif  bigsmile.gif  4u.gif

Ar tai is tiesu yra rodiklis gero/blogo pasisavinimo? Citai, pagal G - tai yra rodiklis, kaip supratau? g.gif  g.gif  g.gif


Jo kuo daugiau dienu ir kuo maziau pojuciu tuo daugiau panikos blush2.gif

Ligoninej HCG Kovo 25d, tikrai darysiu anksciau, tik nezinau kada drasos prikaupsiu pakankamai biggrin.gif

Nu jo is G supratau kad tai yra sioks toks rodiklis, aisku ne vien del to sprendzia, dar priedo ir testai yra.
Atsakyti
Labas,
nu va, vėl kalba apie PRG ir ankstyvas mmm..Aš gi tiek blaškiausi dėl to po rudeninio IVF, kai mmm atėjo 2 dienom anksčiau. Šį kartą dėjau po du crinono kasdien, ryte ir vakare (rudenį tik ryte), tai mmm pradėjo jau pramušinėti iš vakaro, bet jau pilnai atėjo tai tą dieną, kada turėjo. Bet T visiškai nesutiko su šita teorija, tiesiog sako, jei tau bus ramiau, dėkis du (maždaug jei neturi kur pinigų dėti doh.gif ). Nu ir dėjausi.
Bet man vis tiek kyla klausimas. Nu nejaugi tie vaisingumo medikai tokie buki ar ciniški, ką? Pažiūrėkit, kiek merginų vien per parą čia parašė, kad mmm atėjo anksčiau. Tai jeigu tikrai yra kažkoks ryšys, tai negi visiems LT ir LV ant to nusispjaut? Negi iš to nepadaro jokių išvadų? frusty.gif:
Aišku, ne pirmas kartas būtų, ko aš čia stebiuosi...
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 15, 11:56)
Labas,
nu va, vėl kalba apie PRG ir ankstyvas mmm..Aš gi tiek blaškiausi dėl to po rudeninio IVF, kai mmm atėjo 2 dienom anksčiau. Šį kartą dėjau po du crinono kasdien, ryte ir vakare (rudenį tik ryte), tai mmm pradėjo jau pramušinėti iš vakaro, bet jau pilnai atėjo tai tą dieną, kada turėjo. Bet T visiškai nesutiko su šita teorija, tiesiog sako, jei tau bus ramiau, dėkis du (maždaug jei neturi kur pinigų dėti doh.gif ). Nu ir dėjausi.
Bet man vis tiek kyla klausimas. Nu nejaugi tie vaisingumo medikai tokie buki ar ciniški, ką? Pažiūrėkit, kiek merginų vien per parą čia parašė, kad mmm atėjo anksčiau. Tai jeigu tikrai yra kažkoks ryšys, tai negi visiems LT ir LV ant to nusispjaut? Negi iš to nepadaro jokių išvadų? frusty.gif:
Aišku, ne pirmas kartas būtų, ko aš čia stebiuosi...


Kaciuk ir kitos mergaites, as jums tik persakiau savo pokalbi su G ir jis tikrai nesireme vien tik mmm atejimu laiku anr nelaiku, juk buvo daryti ir testai. Dar vienas dalykas ka as turejau omeny, kad gal tiesiog jei organizmas nelinkes pasisavinti kreminio PRG tai ar desies 1 ar du ar tris jis vis tiek jo nepasisavins ir del to ivedamas leidziamas PRG. Cia tik mano teorija nepagrista jokiais daktaru teiginiais. 4u.gif

Taja - kaip tu siandien, ramesne rolleyes.gif ? kaip as noreciau tavo patepliojimo, vietoj to vidurius kazko paleido o man tai nepatinka nes tai irgi zenklas pries mmm. dar gali buti nuo antibu, nes G netgi parase kad jei sukels tai nutraukt antibus. Nu kol kas dar pagersiu jei jau bus blogiau, tai teks nutraukt cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 15 kovo 2013 - 11:18
QUOTE(Citas @ 2013 03 15, 10:04)
Kaciuk ir kitos mergaites, as jums tik persakiau savo pokalbi su G ir jis tikrai nesireme vien tik mmm atejimu laiku anr nelaiku, juk buvo daryti ir testai. Dar vienas dalykas ka as turejau omeny, kad gal tiesiog jei organizmas nelinkes pasisavinti kreminio PRG tai ar desies 1 ar du ar tris jis vis tiek jo nepasisavins ir del to ivedamas leidziamas PRG. Cia tik mano teorija nepagrista jokiais daktaru teiginiais. 4u.gif

Taja - kaip tu siandien, ramesne  rolleyes.gif ?  kaip as noreciau tavo patepliojimo, vietoj to vidurius kazko paleido o man tai nepatinka nes tai irgi zenklas pries mmm. dar gali buti nuo antibu, nes G netgi parase kad jei sukels tai nutraukt antibus. Nu kol kas dar pagersiu jei jau bus blogiau, tai teks nutraukt  cool.gif

Svekas,Citai!!! 4u.gif smile.gif Nezinau,ar ramesne.... schmoll.gif Dar teplioja,bet ikloto nereikia net g.gif Kai pasisioju,tada ant popieriaus lieka kartais zymes... g.gif Man,Citai,ti uzkietejo viduriai,jau antras rytas!!! unsure.gif Ir dar po pietu man galva skaudet pradeda,apie kokias 5.Sakau,gal spaudimas krenta,gal dar per pietus kavos mazuti puoduka ikalt? Nebezinau... Einu pasivaiksciot...
Sekmes tau,mazute 4u.gif Labai laukiu tavo pozymiu wub.gif ,kurie atsiras.
As negeriu nieko,tik folio rugsti ir progesterona deduosi.Tokie,va mes,naturalus! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kaip kitoms mergaitems sekasi? Per savo tryzniojjimus,pasimeciau...Manau esam trys PUPO?
Sekmes visoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(taja78 @ 2013 03 15, 13:02)
Svekas,Citai!!!  4u.gif  smile.gif  Nezinau,ar ramesne....  schmoll.gif  Dar teplioja,bet ikloto nereikia net  g.gif  Kai pasisioju,tada ant popieriaus lieka kartais zymes...  g.gif  Man,Citai,ti uzkietejo viduriai,jau antras rytas!!!  unsure.gif  Ir dar po pietu man galva skaudet pradeda,apie kokias 5.Sakau,gal spaudimas krenta,gal  dar per pietus kavos mazuti puoduka ikalt? Nebezinau... Einu pasivaiksciot...
Sekmes tau,mazute  4u.gif  Labai laukiu tavo pozymiu  wub.gif  ,kurie atsiras.
As negeriu nieko,tik folio rugsti ir progesterona deduosi.Tokie,va mes,naturalus!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Kaip kitoms mergaitems sekasi? Per savo tryzniojjimus,pasimeciau...Manau esam trys PUPO?
Sekmes visoms  wub.gif


Nu va pasakei dar du labai daznai pasitaikancius nestuke.gif pozymius - viduriu uzkietejimas ir galvos skausmai. Viskas su tavim bus gerai 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Cituk,ar bus tas patepliojimas ar nebus,tai nieko nereiskia....Man nebuvo ne lasiuko kraujo, o vat ir nestuke.gif Nei man galva skaudejo nei ka....Tad neieskok jokiu pozymiu,isskyrus jautria krutine,nors gal ir tas ne visom buna,vat to tai jau nezinau.....Beje ir jokio pykinimo....Tfu tfu bijau prisisneket,nelabai noreciau su klozetu draugaut lotuliukas.gif

Taja,Cituk,laukiu Jusu aukstu skaiciuku.. mirksiukas.gif
Man irgi Kovo 25 svarbi kaip ir Citukui,pirmasis skanas....Dieve,kad tik viskas butu gerai... wub.gif
Kojytes sukryziuotos uz save ir uz Jus lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(uogiuke @ 2013 03 15, 13:31)
Cituk,ar bus tas patepliojimas ar nebus,tai nieko nereiskia....Man nebuvo ne lasiuko kraujo, o vat ir nestuke.gif Nei man galva skaudejo nei ka....Tad neieskok jokiu pozymiu,isskyrus jautria krutine,nors gal ir tas ne visom buna,vat to tai jau nezinau.....Beje ir jokio pykinimo....Tfu tfu bijau prisisneket,nelabai noreciau su klozetu draugaut lotuliukas.gif

Taja,Cituk,laukiu Jusu aukstu skaiciuku.. mirksiukas.gif
Man irgi Kovo 25 svarbi kaip ir Citukui,pirmasis skanas....Dieve,kad tik viskas butu gerai... wub.gif
Kojytes sukryziuotos uz save ir uz Jus lotuliukas.gif


Aciu wub.gif zinau kad yra visokiu variantu, bet vis tiek vienas kitas pozymis truputi nuramintu blush2.gif

Tavo NT gana anskti vaiduokliavo, tai visai tikiu kad pamatysi dvi sirdutes wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uogiuke @ 2013 03 15, 11:31)
Cituk,ar bus tas patepliojimas ar nebus,tai nieko nereiskia....Man nebuvo ne lasiuko kraujo, o vat ir nestuke.gif Nei man galva skaudejo nei ka....Tad neieskok jokiu pozymiu,isskyrus jautria krutine,nors gal ir tas ne visom buna,vat to tai jau nezinau.....Beje ir jokio pykinimo....Tfu tfu bijau prisisneket,nelabai noreciau su klozetu draugaut lotuliukas.gif

Taja,Cituk,laukiu Jusu aukstu skaiciuku.. mirksiukas.gif
Man irgi Kovo 25 svarbi kaip ir Citukui,pirmasis skanas....Dieve,kad tik viskas butu gerai... wub.gif
Kojytes sukryziuotos uz save ir uz Jus lotuliukas.gif

uogiuke, wub.gif Grazaus susitikimo su maziukais wub.gif
As visai nesidziaugiu tuo tepliojimu schmoll.gif schmoll.gif ,man jis visai nepatinka (kad jis rudas! unsure.gif ) Geriau pavemciau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taja78: 15 kovo 2013 - 15:04
QUOTE(taja78 @ 2013 03 15, 15:59)
uogiukewub.gif  Grazaus susitikimo su maziukais  wub.gif 
As visai nesidziaugiu tuo tepliojimu  schmoll.gif  schmoll.gif ,man jis visai nepatinka (kad jis rudas!  unsure.gif ) Geriau pavemciau  cool.gif

Rudas - reiškia, senas. Baisiau būtų, jei ryškus raudonas.
Laikom kumščius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2013 03 15, 01:11)
Pelargonija,

kas pas tave vyksta tyliai tyliai? 4u.gif

Startas blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Beta1 @ 2013 03 15, 09:19)
Na, as siandien pas ja keliauju, tai lyg is neskambino is klinikos, vizito neatsauke.....

Ar ne Tave mačiau apie 14 val? ax.gif

Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2013 03 15, 11:56)
Bet man vis tiek kyla klausimas. Nu nejaugi tie vaisingumo medikai tokie buki ar ciniški, ką? Pažiūrėkit, kiek merginų vien per parą čia parašė, kad mmm atėjo anksčiau. Tai jeigu tikrai yra kažkoks ryšys, tai negi visiems LT ir LV ant to nusispjaut? Negi iš to nepadaro jokių išvadų? frusty.gif:
Aišku, ne pirmas kartas būtų, ko aš čia stebiuosi...

O gal mmm atėjimas anksčiau rodo, kad jokio kibimo nebuvo? Mano ciklas keičiasi +-2dienos, tai ir normaliai kartais būdavo 24, kartais 26 ar 28 dienos. 30 ir daugiau jau būdavo su kibimais.
Tai gal todėl daktarai ir nesukreipia dėmesio? g.gif
Atsakyti