Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(jdjola13 @ 2013 03 19, 22:06)
Nea tai zinoma kad resultatas svarbiausia, tiesiog tik panikuoju cia biski, mastau jei reservas mazinamas staigiai tai ir sansu mazeja jei netycia nepavyks is pirmo ar antro karto. Jo hormonus pasidarius, nezinau ar laabai jau geri, bet kaip suprantu normos ribose, nors fsh jau link didesnio linksta- fsh-9,9. amh 4.4, kiek suprantu sitie du labiausiai apibudina reserva. Na meteliai ir savo daro jau 34  suejo, tai zinot, ta riba kai 'sparciai' pradeda viskas mazeti artinasi. O cia taip ilgai laukti reikia kiekvieno gydytojo visito (as prancuzijoj) tai del to sedziu va ir triedziu (pardon my language  ax.gif )


Man 34. Mano FSH 8, o AMF 1,1. T.y. tavo aukstesnis FSH, taciau AMH nurodo kiausidziu rezerva geriau/tiksliau/placiau. O tavo atveju 4,4 skamba puikiai (jeigu klystu, kas nors pataisykite). T.y. jeigu AMH krenta zenkliai maziau 1, tada jau rezervas tikrai senka. Tad - nepanikuok;-) Nes as dar esu isitikinusi, kad mano rezervas tvarkoje biggrin.gif ax.gif

Cituk,

as ryt be vakaro nebusiu rysyje, tad labai spaudziu kumstukus uz tavo grazius skaiciukus ir be galo, be krasto tikiuosi tik paciu nuostabiausiu naujienu wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GingerBella: 19 kovo 2013 - 22:40
Cituk ir pas mane buvo isdziuves konturas,o dabar supu dvynius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dina30 @ 2013 03 19, 23:54)
Cituk ir pas mane buvo isdziuves konturas,o dabar supu dvynius. 4u.gif

Ir kuria dpi? Oi nenorit jus patiket kad tai tik isprotejusios motereles paistalai doh.gif o as taip bijau viltis unsure.gif

Ginger aciu katut 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2013 03 19, 22:39)
Man 34. Mano FSH 8, o AMF 1,1. T.y. tavo aukstesnis FSH, taciau AMH nurodo kiausidziu rezerva geriau/tiksliau/placiau. O tavo atveju 4,4 skamba puikiai (jeigu klystu, kas nors pataisykite). T.y. jeigu AMH krenta zenkliai maziau 1, tada jau rezervas tikrai senka. Tad - nepanikuok;-) Nes as dar esu isitikinusi, kad mano rezervas tvarkoje biggrin.gif  ax.gif

Cituk,

as ryt be vakaro nebusiu rysyje, tad labai spaudziu kumstukus uz tavo grazius skaiciukus ir be galo, be krasto tikiuosi tik paciu nuostabiausiu naujienu wub.gif  4u.gif  4u.gif


Na tikiuosi kad neklysti GingerB smile.gif Bus aiskiau turbut matyt kai pradesiu stimuliuotis kas ten kaip auga ir kokios kokybes. Reik tiketis geriausio.

P.S linkiu dideles sekmes zmogeliui kuris rytoj eina darytis hcg 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

prisijungiau palinkėti Citukui sėkmės thumbup.gif Aš su tavimi wub.gif O kitos pupo kantriai laukite savo didžiosios dienos wink.gif

P.S. Oi mergaitės, greit aš jums žinių atnešiu įdomių blush2.gif ax.gif Apkabinu visas!
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2013 03 20, 00:57)
Sveikutės,

prisijungiau palinkėti Citukui sėkmės thumbup.gif Aš su tavimi wub.gif  O kitos pupo kantriai laukite savo didžiosios dienos wink.gif

P.S. Oi mergaitės, greit aš jums žinių atnešiu įdomių  blush2.gif  ax.gif Apkabinu visas!


Beila,

nesk jau greiciau. Reikia mums tu idomiu ziniu labai!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites, jaučiuosi klaikiai tuščia kaip ir po 2 ivf, vakar vakare uzkaito kūnas šoną dilkciojo nors ir taip jis man visada buvo jautrus nedarant ivf , siaip netaip uzsnudau prabudau apie antra nakties nuo kosmaru, su istezuse krūtinę . Rytas prasidėjo su ašaromis nejauciu absoliuciai nieko nieko nieko ....Jaučiu ,kad šia nakty viskas isivale, nebenoriu vėl nieko , nekenčiu šito šalto ir niuraus gyvenimo...eilinis 3 kartas didele riebi špygą ....
Atsakyti
QUOTE(kartais... @ 2013 03 20, 08:00)
Labas rytas mergaites, jaučiuosi klaikiai tuščia kaip ir po 2 ivf, vakar vakare uzkaito kūnas šoną dilkciojo nors ir taip jis man visada buvo jautrus nedarant ivf , siaip netaip uzsnudau prabudau apie antra nakties nuo kosmaru, su istezuse krūtinę . Rytas prasidėjo su ašaromis nejauciu absoliuciai nieko nieko nieko ....Jaučiu ,kad šia nakty viskas isivale, nebenoriu vėl nieko , nekenčiu šito šalto ir niuraus gyvenimo...eilinis 3 kartas didele riebi špygą ....


O kodel sakai kad issivale? negi pradejai kraujuot blink.gif Gi kaip daugelis mergino rase kad jokiu simptomu daznai nebuna, o tau kaip suprantu yra labai anksti net nera savaites po isodinimo, tai tikrai ankstidar nurasyti viska ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Citukai, as jau ne sedziu ant palaikymo suolelio, o sokcioju mirksiukas.gif

Kartais, sa, ramiai, mes cia tikime tik hcg. Jokie pozymiai nieko nereiskia. Tad prasom nesispyriot, o ruostis keliaut pas nestukes. 4u.gif
Atsakyti
Cituk, turi buti teigiamas. wub.gif

kartais..., skaitydama syptelejau, nes prisiminiau kitos nares labai panasu pastresavima, o pabaigoje dvynuku laukiasi. smile.gif Kada jums hcg?

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti