Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

Labas vakarelis

QUOTE(Inute @ 2013 05 30, 10:41)
Įdomu kai su tom uogom seksis, nepripažįsta mano vyrukas jokių žalių dalykų išskyrus agurką  to tai net dreba kaip nori 

Tavo seimynai sveikatos 4u.gif
kaip jauciasi? Jau baigiat issikapstyt?

Maniske irgi megsta ziauriai agurkus, bet ja beria nuo ju doh.gif

QUOTE(Tiske @ 2013 06 03, 16:18)
Sanet, kaip Ugniaus ranka?


QUOTE(Daina @ 2013 06 03, 19:30)
Man irgi įdomu kaip jiems einasi? Ar į svečius vaikšto?

Aciu, kad domites 4u.gif Smagu kad rupim ax.gif Kaip tik siandien buvom klinikose, iseme jau vielas thumbup.gif Rankyte graziai sugijo thumbup.gif Tai ryt skambinsiu y sanatorija, ziuresim kada cia isleksim smile.gif
Tik kad klinikose pralaukem beveik 4 val....kazkokia nesamone, kol prieini pas ta chirurga, vos kelias min uztrunki, siunte sviestis, ten vos ne valanda vel pralaukem, gryzom prie kabineto ir vel is naujo visa eile turejom laukt doh.gif

Daina vaikstom mes y svecius, tik kad db tuoj y sanatorija isvarom ax.gif
Atsakyti
Smagu, kad visi sveikstat smile.gif
Sanet, o kur mazyle desi? kartu i sanatorija pasiimsi?
Atsakyti
Laba,
Smagu, kad bent kas nors sveikstat 4u.gif
Pas mus tai maratonas dar tęsiasi, jau dabar Arijukui atrodo geriau, tai Danielė palūžo,vežėm sekmadienį net į priėmimą, nes rodos su tempa negavau kaip virš 40 taip virš 40. Sakė, kad pūlinga angina doh.gif Tai va 3 para kažkokius dar man neregėtus antibus geriam, o tempa vistiek iki 39 kyla, tai nežinau ar čia vaistai ne tie ar taip turi būti, na bet dar šiandien varysim pas savo gydytoją, pažiūrėsim ką ji pasakys,aš galvoju gal čia jai irgi kaip Arijukui ta herpes kilmės angina ir vaistai netinka. g.gif Dar baisu, ka dir Arijus vėl neatkristų, nes MB, tai jau sakė vėl gerklę skauda doh.gif nu žodžiu smagiai mes čia vasarojam doh.gif
Atsakyti
Laba,
jeigu yra dar čia gyvų, tai būkit geros pasidalinkit patirtim, kaip sugirdot vaikam vaistus, aš Arijui niekaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inute @ 2013 06 06, 10:55)
Laba,
jeigu yra dar čia gyvų, tai būkit geros pasidalinkit patirtim, kaip sugirdot vaikam vaistus, aš Arijui niekaip  doh.gif


Sveika, ekstra atveju aš į švirkštą, aišku be adatos, pritraukdavau ir sušvirkšdavau, kartesnius galima su cukrum pamaišyti, arba vienas šaukštukas skanėsto kokio, kitas vaistukų.

Mes tfu tfu tfu sveiki, džiaugiamės vasaros malonumais, serganties linkim pasveikti ir nebesirgti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inute @ 2013 06 06, 10:55)
Laba,
jeigu yra dar čia gyvų, tai būkit geros pasidalinkit patirtim, kaip sugirdot vaikam vaistus, aš Arijui niekaip  doh.gif

Kipras irgi sunkiai geria, bet vis apgaunu, tai su sauksteliu, tai su svirstu i burna supurskiu..
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 06 06, 10:11)
Kipras irgi sunkiai geria, bet vis apgaunu, tai su sauksteliu, tai su svirstu i burna supurskiu..


Arijus išvemia jei apgaunu doh.gif Jaučiu leidžiamus teks naudoti, nes antra naktis su 40 temperatūra doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inute: 06 birželio 2013 - 10:18
QUOTE(Inute @ 2013 06 06, 11:16)
Arijus išvemia jei apgaunu  doh.gif Jaučiu leidžiamus teks naudoti, nes antra naktis su 40 temperatūra  doh.gif

tai gal jums geriau i ligonine gultis? ten per kateteri sulasins.. nuo tokios temperaturos gali vemt doh.gif
Atsakyti
Mes irgisu svirkstu arba is sauksciuko kaip ir zuvu taukus, viska ima noriai, tik duok smile.gif
Sveikit, mes irgi tfu tfu tfu, sveiki
Atsakyti
Labukas,
Sergantiems kuo greiciau psveikti 4u.gif
Mes pfu pfu jauciames puikiai na turim tokia lengva dabar jau slogyte bet labai nepergyvenu ir viska nurasau dygstantiems dangtukams smile.gif buvom siandien TA tai mano damute daktarei nei prisiliest prie jos neleido vieno riksmo kazkaip keistai jai viskas atrodo gali snekit kas tik nori visiems sypsosi bet tik gink dieve paims kas paciupinet iskarto i dudas nezinau kaip cia jai taip atrodo zodziu nei pamatuot normaliai nei pasvert neleido o dantukus rekdama parode biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Inute @ 2013 06 06, 10:16)
Arijus išvemia jei apgaunu  doh.gif Jaučiu leidžiamus teks naudoti, nes antra naktis su 40 temperatūra  doh.gif

Isties kebli situacija, manau geriausia kaip Tiske patare prasyt gydytojos jog guldytu i ligonine unsure.gif
Atsakyti
Na, ar ligoniai jau sveiki???
Inute, Daina, Sanet - kaip jus ten???
Kur visos prapuole??
Mes savaitgali Birstone buvom, sventej, vakar su dviraciais vakarop, siandien buvom numate i Burbuliatoriu keliaut - bet, sprendziant pagal ora, burbuliuosim namie.
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 06 10, 13:50)
Inute, Daina, Sanet - kaip jus ten???
Mano Paulius jau į daržą iškeliavo thumbup.gif Namie taip tylu, Greta prie manęs prilipus, turiu brolį pakeist doh.gif
Oras "pasaka" atsikėlėm abi 12:15 gėda kam ir pasakyt biggrin.gif Greta jau pietų užlinko, nors sakiau nemigdysiu nes vėlai atsikėlė, bet tiek zurgė MP ir bežįsdama užlinko rolleyes.gif
Planavom ir mudvi autobusu į burbuliatorių atvykti, bet atidėsim kitam kartui rolleyes.gif
Atsakyti