Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

Labukas 4u.gif

Na mum jau lyg geriau (pfu pfu pfu) Danielė jau visai sveika, o Arijučiui dar sloga likus. O galutinė jo diagnozė pasirodo tridienė karštinė buvo.
Atsakyti
QUOTE(Inute @ 2013 06 10, 15:16)
galutinė jo diagnozė pasirodo tridienė karštinė buvo.

Bet tai kokia sunki unsure.gif

Mano nei vienas ja nesirgę g.gif
Pauliui jau du kartus įtarinėjo, bet pakarščiavus dvi paras po to tempa dingdavo ir bėrimo neatsirasdavo, tai taip ir prasisukom be tridienės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2013 06 10, 14:28)
Bet tai kokia sunki  unsure.gif

Mano nei vienas ja nesirgę  g.gif
Pauliui jau du kartus įtarinėjo, bet pakarščiavus dvi paras po to tempa dingdavo ir bėrimo neatsirasdavo, tai taip ir prasisukom be tridienės  rolleyes.gif


O mes ir su Daniele pamenu ligoninėje gulėjom, nes temperatūros nusimušt nesugebėjom doh.gif O bėrimo Danielei labai mažai buvo, o Arijutis, tai kaip margutis savaitgalį pasidaręs buvo doh.gif Tikriausiai, kad čia dviem herpes viruso formom prasirgom g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inute: 10 birželio 2013 - 14:44
http://www.delfi.lt/...e.d?id=61595827

Sveikos, ar žinot šią gudrybę? Mes su vyru apsikeitę antrais metais, gaunasi vos ne dviguba pašalpa, nei kad aš bučiau gavus. doh.gif Įstatymų spragos manau, bet viskas legalu
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2013 06 12, 09:52)
http://www.delfi.lt/...e.d?id=61595827

Sveikos, ar žinot šią gudrybę? Mes su vyru apsikeitę antrais metais, gaunasi vos ne dviguba pašalpa, nei kad aš bučiau gavus.  doh.gif  Įstatymų spragos manau, bet viskas legalu

jauciu greitai uzrauks g.gif g.gif as tik bijau, kad is vis antru metu dirbancioms neuzrauktu...
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 06 12, 10:14)
jauciu greitai uzrauks  g.gif  g.gif as tik bijau, kad is vis antru metu dirbancioms neuzrauktu...


O ko mum bijoti, mes jau išėję su tokiom sąlygom, jei keis kažką tai ne mum jau. O dėl antrų metų nelogiška visai, bet legalu kol kas ir reikia tuom naudotis.

Tiske, planuoji dirbt antrais metais? aš dirbu, ne pagrindinėj, kol kas papildomai, bet smagu, ir pinigėliai byra ir užsidirbt galima, aš tikiu, kad panaikins tuos antrus metus dirbančioms, po metų kitų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cashmere: 12 birželio 2013 - 09:27
QUOTE(Cashmere @ 2013 06 12, 10:26)
O ko mum bijoti, mes jau išėję su tokiom sąlygom, jei keis kažką tai ne mum jau. O dėl antrų metų nelogiška visai, bet legalu kol kas ir reikia tuom naudotis.

Tiske, planuoji dirbt antrais metais? aš dirbu, ne pagrindinėj, kol kas papildomai, bet smagu, ir pinigėliai byra ir užsidirbt galima, aš tikiu, kad panaikins tuos antrus metus dirbančioms, po metų kitų

Aha, nuo liepos 1 d griztu i darba, ir einu kasmetiniu atostogu iki rugpjucio 23 d, paskui jau dirbsiu..
O del panaikinimo, zinai, yra buve, berods 2010 m. kad paskirtas pasalpas sumazino, uzdejo lubas ir t.t. Paskui lyg girdejau, auksciausiasis teismas isaiskino, kad taip neturejo buti, bet as grazins toms mamoms pinigus, nebuvo nuspresta.. Bet manau, ir nuosirdziai tikiuosi, kad mes dar spesim pralist iki pertvarku.. vistiek vasara seimas atostogauja, paskui kol nutars, kol priims, tai baigsis musu pasalpu laikas..
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 06 10, 12:50)
Na, ar ligoniai jau sveiki???
Inute, Daina, Sanet - kaip jus ten???
Kur visos prapuole??
Mes savaitgali Birstone buvom, sventej, vakar su dviraciais vakarop, siandien buvom numate i Burbuliatoriu keliaut - bet, sprendziant pagal ora, burbuliuosim namie.

Mes sanatorijoj pagaliau...vel su visokiom nesamonem teko susidurt...
Gavom proceduru-mankstinames
Tik kad Austeja vakar apsirgo verysad.gif bet jau siandien lyg ir nebeturi tempos g.gif sake cia visi vaikai praserga, anksciau ar veliau..tik kad as jos negaliu palikt, reikia kartu vestis...o skersvejai doh.gif

Sveikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 06 12, 10:46)
Mes sanatorijoj pagaliau...vel su visokiom nesamonem teko susidurt...
Gavom proceduru-mankstinames
Tik kad Austeja vakar apsirgo  verysad.gif bet jau siandien lyg ir nebeturi tempos  g.gif sake cia visi vaikai praserga, anksciau ar veliau..tik kad as jos negaliu palikt, reikia kartu vestis...o skersvejai  doh.gif

Sveikos  smile.gif

Laikykites, sveikos bukit. Kokioj sanatorijoj esat? Ziuriu Austejos gimtadienis jau ant nosies, grisit namo ar vietoj svesit? Kaip Ugnius jauciasi?
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 06 12, 09:50)
Laikykites, sveikos bukit. Kokioj sanatorijoj esat? Ziuriu Austejos gimtadienis jau ant nosies, grisit namo ar vietoj svesit? Kaip Ugnius jauciasi?

Aciu
mes Druskininkuos saulutej.
Priklausys nuo jos sveikatos, gal grysim namo ir lengvai atsvesim...as isvis galvoju savaitgaliais gryzinet, ziuresiu ar nepavargsim keliaut...
Ugniui ne visos proceduros patinka smile.gif turbut tik viena patinkanti yra-baseinas, ai dar sensorika, ten jam lb ydomu. O labiausiai nepatinka kineziterapija doh.gif kuri jam naudingiausia biggrin.gif o vakarais tik paleisk y koridoriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sanet, istvermes tau, Ugniui ir Austejai sveikatos.
Mes su Daina snd mini meeta mieste ivykdem, gal kita karta butu norinciu prisijungt?
Atsakyti
Laba, na mes vistik neissikapstem iš ligų. ligoninėje atsidūrėme
Atsakyti