Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

QUOTE(Tiske @ 2013 09 01, 14:42)
Sveikinu visas

Ir tave su mokslo ir žinių švente 4u.gif
Ech, namie taip tylu ir tuščia unsure.gif ir oras tragiškas doh.gif Rytoj su Gretuke malsimės po miestą, o kadangi mudvi pėščios, tai tikiuosi oras pasitaisys g.gif Penktadienį pirmą kartą apsilankėm ant karstyklių prie ligoninės doh.gif Gretukės žandas perdrėkstas verysad.gif Ir mini zoo pirmą kartą aplankėm biggrin.gif
Atsakyti
Laba dienuke

Visas mamytes ir vaikucius su mokslo ir ziuniu svente 4u.gif

As ir laaabai netiketai siandien is rutos darzelio gavau skambuti, kad yra viena laisva vieta darzelyje kaip tik mums biggrin.gif tik kazkaip keista, ne kai buvau uzrasyt pavaduotoja rode sarasa, kad netoli 100 vaiku stovi eileje g.gif todel as visiskai nesitikejau.... tik kad as kazkodel nebenoriu jau leisti y ruta... lotuliukas.gif

QUOTE(Daina @ 2013 09 02, 11:49)
Ech, namie taip tylu ir tuščia  unsure.gif  ir oras tragiškas  doh.gif  Rytoj su Gretuke malsimės po miestą, o kadangi mudvi pėščios, tai tikiuosi oras pasitaisys  g.gif Penktadienį pirmą kartą apsilankėm ant karstyklių prie ligoninės  doh.gif  Gretukės žandas perdrėkstas  verysad.gif  Ir mini zoo pirmą kartą aplankėm  biggrin.gif

ilgai mieste busit? as ir atlekiu su reikalais ax.gif kas perdreske?
mes ir dar karta leksim y zoo, kai orai pageres
Papildyta:
kazin pas mus yra puponautu gerbeju mamyciu? baigia ausis iszyzt su tais puponautais doh.gif turim keleta vienodu, galetume mainyt, jei tiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 09 02, 13:04)
tik kad as kazkodel nebenoriu jau leisti y ruta...
ilgai mieste busit? kas perdreske?

kazin pas mus yra puponautu gerbeju mamyciu?

Aš leiščiau bile tik ima kas lotuliukas.gif Dar tik valanda kaip kaifuoju, nors rūpi siaubingai ir galvoju vien apie jį, bet tuoj atsikels direktorė ir bus ką veikt biggrin.gif

Ilgai, prieš 11 vaikams pas daktarę, gausim skiepus o paskui šiaip reikalai, šopingas ir t.t. jei norėsit pasimatyt duokit žinią mirksiukas.gif
Mama perdrėskė (nors nagai nukarpyti) kai gaudė čiuožiančią doh.gif

Pas mumi visos pupos skirtingos, neturim ko mainyt ax.gif
Atsakyti
Su rudenėliu 4u.gif

Išleidom savo panelę šiandien mokslintis doh.gif tai Arijus nuo lango nenulipa vis sesė sesė sesė bumba lotuliukas.gif
QUOTE(sanet @ 2013 09 02, 12:04)
kazin pas mus yra puponautu gerbeju mamyciu? baigia ausis iszyzt su tais puponautais  doh.gif  turim keleta vienodu, galetume mainyt, jei tiktu  ax.gif


Oi mes puponautinamės kaip reikiant ir vienodų turim ne vieną doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sanet @ 2013 09 02, 12:04)
uzrasyt pavaduotoja rode sarasa, kad netoli 100 vaiku stovi eileje  g.gif  todel as visiskai nesitikejau.... tik kad as kazkodel nebenoriu jau leisti y ruta...  lotuliukas.gif




rodo jos tuos sąrašus ir kažko tikisi doh.gif o realių tų vaikų ne tiek ir daug pasirodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inute: 02 rugsėjo 2013 - 12:49
QUOTE(Inute @ 2013 09 02, 13:50)
rodo jos tuos sąrašus ir kažko tikisi  doh.gif o realių tų vaikų ne tiek ir daug pasirodo  ax.gif

Tos eilės iškraipomos, nes daug kas tą patį vaiką į kelis darželius užrašo doh.gif
Gal ir gerai, daugiau garantijų g.gif Mes tik į vieną lopšelį prašomės, o vėliau gal ir į darželį papulsim, jei ne liksim ten pat.
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2013 09 02, 12:56)
Tos eilės iškraipomos, nes daug kas tą patį vaiką į kelis darželius užrašo  doh.gif
Gal ir gerai, daugiau garantijų  g.gif Mes tik į vieną lopšelį prašomės, o vėliau gal ir į darželį papulsim, jei ne liksim ten pat.


Aš tai nzn dar niekur nerašau, Danielės ir niekur iš anksto nerašiau, atsimenu nuėjau birželio mėnesį užrašiau, o rugsėjį ėjom, bet gal čia taip pasisekė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inute @ 2013 09 02, 13:01)
Aš tai nzn dar niekur nerašau, Danielės ir niekur iš anksto nerašiau, atsimenu nuėjau birželio mėnesį užrašiau, o rugsėjį ėjom, bet gal čia taip pasisekė  g.gif

o as tik liepos vidury parasiau, tai uztai ir keista pasirode kai paskambino, nes tikrai dar rugseji nieko nesitikejau...
as is tikro tai y nykstuka noriu leist biggrin.gif varysiu ryt pas direktore pasisneket, ziuresiu ka sakys ax.gif

Daina susimeetinam, as galesiu mazdaug nuo 13 val
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanet: 02 rugsėjo 2013 - 13:22
QUOTE(Inute @ 2013 09 02, 14:01)
Aš tai nzn dar niekur nerašau, Danielės ir niekur iš anksto nerašiau, atsimenu nuėjau birželio mėnesį užrašiau, o rugsėjį ėjom, bet gal čia taip pasisekė  g.gif

Gal pas jus nedeficitinis darželis biggrin.gif Aš į Pasaką Paulių 9 mėn užrašiau, tai kai du metai buvo visa ta žodžio prasme įsiprašiau doh.gif nes eilė dar nebuvo atėjus, bet man nebuvo kur vaiką dėt doh.gif
Dabar Gretą tai mėnesio laiko visur užrašiau lotuliukas.gif tikiuosi spės eilė ateit bigsmile.gif

Sanet thumb_yello.gif bandysim ir mudvi tam laikui atsilaisvint 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina: 02 rugsėjo 2013 - 13:19
QUOTE(Daina @ 2013 09 02, 13:18)
Gal pas jus nedeficitinis darželis  biggrin.gif  Aš į Pasaką Paulių 9 mėn užrašiau, tai kai du metai buvo visa ta žodžio prasme įsiprašiau  doh.gif  nes eilė dar nebuvo atėjus, bet man nebuvo kur vaiką dėt  doh.gif
Dabar Gretą tai mėnesio laiko visur užrašiau  lotuliukas.gif  tikiuosi spės eilė ateit  bigsmile.gif

Sanet  thumb_yello.gif bandysim ir mudvi tam laikui atsilaisvint  4u.gif


Na aš net nežinau kurie jie deficitiniai skaitosi blush2.gif , mes į Šypsenėlę einam, mum jis pagal gyvenamą vietą priklauso ax.gif
Atsakyti
Man rodos gyvenama vieta dabar neturi reikšmės, nes kiek žinau pirmumas tik daugiavaikėms ir kurių sesės ar broliai ten pat, bent mum taip sakė, nors mes irgi į Rūtą užsirašėm, nes mum jis pro langą matosi, arčiausiai, o užrašėm kai buvo 2 mėnesiu, jau 5 vaikai buvo eilėje doh.gif

Mes keliausim po metų, kol kas dar pabūsime namuose su aukle. beje man šiandien pirma darbo diena, palikus mažiuką namie, ašarų pakalnės pas mamą didesnės nei pas vaiką unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2013 09 02, 21:11)
Man rodos gyvenama vieta dabar neturi reikšmės, nes kiek žinau pirmumas tik daugiavaikėms ir kurių sesės ar broliai ten pat, bent mum taip sakė, nors mes irgi į Rūtą užsirašėm, nes mum jis pro langą matosi, arčiausiai, o užrašėm kai buvo 2 mėnesiu, jau 5 vaikai buvo eilėje  doh.gif

Mes keliausim po metų, kol kas dar pabūsime namuose su aukle. beje man šiandien pirma darbo diena, palikus mažiuką namie, ašarų pakalnės pas mamą didesnės nei pas vaiką  unsure.gif


Na mum bent prieš 3 metus dar sakė, kad suteikia pirmumą prieš tuos kur ne iš to rajono, o kaip dabar tai nežinau.
Atsakyti
As tai sakiau nuo kovo bandysiu Kipra leist, jeigu vieta atsiras, Jovis nuo rudens ejo, tai labai sirgo, tai dabar Kipra bandysim nuo pavasario pratint..
Atsakyti