Įkraunama...
Įkraunama...

Marijampolės mamytės

QUOTE(Tiske @ 2013 09 03, 17:05)
As tai sakiau nuo kovo bandysiu Kipra leist, jeigu vieta atsiras, Jovis nuo rudens ejo, tai labai sirgo, tai dabar Kipra bandysim nuo pavasario pratint..


Aš ir mąsčiau nuo kovo jau pratint, bet ta vasara irgi, atostogų mėnuo, išsiderina vaikas, o mano toks verksniukas, tai manau nukelsiu iki rudens darželį
Atsakyti
Sweikutes smile.gif 4u.gif
sanet kodel nori leisti Nykstuka? Pastaruoju metu apie si darzeli nekoki atsiliepimai ir seip darzelis nelabai demesio vertas ir del veiklos. As Augusta vedziau tai nieko gero.

gal kuri zinot firma ar kazka panasaus kur neblogai projektuoja baldus? man reikia virtuves baldu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuxe @ 2013 09 04, 08:48)
Sweikutes smile.gif  4u.gif
sanet kodel nori leisti Nykstuka? Pastaruoju metu apie si darzeli nekoki atsiliepimai ir seip darzelis nelabai demesio vertas ir del veiklos. As Augusta vedziau tai nieko gero.

gal kuri zinot firma ar kazka panasaus kur neblogai projektuoja baldus? man reikia virtuves baldu smile.gif

kad as kaip tik gerus atsiliepimus girdejau g.gif mano pazystamu nemazai veda y ji... o kas negero del veiklos? y koki tu vedei?
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 09 04, 10:04)
kad as kaip tik gerus atsiliepimus girdejau  g.gif mano pazystamu nemazai veda y ji... o kas negero del veiklos? y koki tu vedei?

As vedziau i Nykstuka. Augustas kaip ejo tai labai mazai darbeliu padaryta zodziu pagal mane labai mazai jie ten tos veiklos tu.
Atsakyti
kas dar kokiu atsiliepimu apie nykstuka zinot? ax.gif rupi visokie
Atsakyti
QUOTE(sanet @ 2013 09 04, 16:26)
kas dar kokiu atsiliepimu apie nykstuka zinot?  ax.gif rupi visokie


O čia kuris tas Nykštukas?
Atsakyti
Mokoluos, Uosupio gv, ant kalno
Atsakyti
mes irgi i nykstuka mazaja uzrasem,rekomendavo mums ji,kaip gera. ka sanet sake kai buvai nuvaziavus i pokalbi su direktore?
Atsakyti
Myliu darželį, jau Danielei snarglys iki kelių doh.gif doh.gif
Atsakyti
bulviakasis karsta.gif
Pauliui irgi snarglys irnesakyk.gif bet va sesė tai jau ir kosti ir tempos turi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2013 09 08, 20:08)
bulviakasis  karsta.gif
Pauliui irgi snarglys  irnesakyk.gif  bet va sesė tai jau ir kosti ir tempos turi  doh.gif

4u.gif sveiktos

Maniškis ir jau gatavas doh.gif visą naktelę prarėkavo
Atsakyti
QUOTE(Daina @ 2013 09 08, 20:08)
bulviakasis
Pauliui irgi snarglys  irnesakyk.gif  bet va sesė tai jau ir kosti ir tempos turi  doh.gif

as ne puses bulviakasio neatlaikiau-issisauke lotuliukas.gif dviese su mano panele nesusitvarke hihihi.gif
Sveikatos 4u.gif

QUOTE(Inute @ 2013 09 09, 07:52)
4u.gif sveiktos

Maniškis ir jau gatavas  doh.gif visą naktelę prarėkavo

jums irgi 4u.gif

maniske ir sirguliuoja nuo sestad, bet nebaisi sloga ir tempos nedaug...gal sakau nuo dantu g.gif nes kai pradejo dygt, tai galo nera doh.gif

Renatelia, nedaug as su ta direktore snekejau, daugiau su pavaduotoja, bet as is treciu asmenu girdejus, kad ji kaip direktore gera smile.gif stengiasi ydiegti daug naujoviu, kuo daugiau renginiu, veiklos ir tt. Bet suzinojau, kad sasnavos mokykloje atidaro misria grupe vaiku, kurie uzsiims iki pietu...tai man dar labiau tiktu ir nereiktu taip toli vazinet kiekviena diena, kol nedirbu ax.gif varysiu snd paziuret, tik man labai ydomu, kodel seniunija to neskelbia g.gif nors puikiai zino, kad pas mus soduose yra ne vienas vaikas priklausantis ju seniunijai...

Labas rytas
Atsakyti