Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Stogas nuo A iki Ž / 8 tema
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Andrej c
QUOTE(nieda @ 2013 05 13, 10:24)
Jei stogas neisleidzia silumos, tai neileidzia ir garso. Jei skardinis stogas barska, yra montavimo problemos.

Papildyta:

Skardiniu stogu pardavejai turi toki posaki, nera geresnio kliento, turincio bituminio cerpelio stoga, tas perka bet ka, kad tik stogas nebegtu smile.gif

Papildyta:

klasikinis :http://plienitas.eu/plienitas-klasika
trapecinis :http://plienitas.eu/plienitas-18st
*

Dar pora nuorodų į trapecinį ir klasikinį lakštą:
http://www.blachdomplus.pl/panele-dachowe-na-rabek-,25.html
Nuoroda lenkiška, bet jeigu reikes papildomos infos arba skardos pasiulymo, siuskyte planus adresu info@stogosamata.lt
Ir iš vis, jeigu stogo nuolydis >15% rekomenduoju dėti čerpes. www.stogosamata.lt Visiems lankitojams šito saito duodu 25% nuolaida nuo sumos kuria gausite apsilanke saita.
S.B
Gal kas patartumete. 4u.gif
Visdar neprieinu vieningos nuomones del stogo dangos pasirinkimo g.gif
Kiek teko girdeti tai Eternit "Siferis" sako greitai isblunka geriau jau Lenkiska rinkis gal kam teko apie tai ka girdeti? Ar geriau butu pasirinkti ranilo skarda? g.gif
Swaja
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 13, 14:00)
Skardai tikrai tas pats... gal tik mūsų ausim skirtumas yra. biggrin.gif
Nors pala nors ir skardais skirtumas yra.. nes jos  įkaitimo temperatūrą kita.
*

Prisijungiu prie klausimo smile.gif Mes irgi planuojam betonines čerpes. Stogas be jokių įmantrybių, pradinė sąmata iš esmės tokia pati kaip Gotika gavosi (lyginom su monier zanda protector) tik medienos skirtumo nevertinom. Gegnės kas 600 mm planuojama. Parodoj demonstravo zanda polar - jos gerokai mažiau įkaista ant saulės, tai svarstom tarp protector ir polar šiai dienai.
Loreciukaz
Prisijungiu prie klausimo  Mes irgi planuojam betonines čerpes. Stogas be jokių įmantrybių, pradinė sąmata iš esmės tokia pati kaip Gotika gavosi (lyginom su monier zanda protector) tik medienos skirtumo nevertinom. Gegnės kas 600 mm planuojama. Parodoj demonstravo zanda polar - jos gerokai mažiau įkaista ant saulės, tai svarstom tarp protector ir polar šiai dienai.

mes dar Prodach i pasirinkima itraukem, 300kv.m stogui beveik 2000 lt pigiau gaunas...
tylaa
Mes šiandien kaip tik lenkiška Eurofala užsisakėm 1,1X0,6 grafitinės spalvos, labai jau gražiais jis musm Restoje žiūrėjosi, o ir statybininkų atsiliepimai geri.

Kokias plėveles naudojote? Renkamies iš Eurovent, Corotop ir Dachowos su didesne gramatūra.
S.B
QUOTE(tylaa @ 2013 05 14, 17:18)
Mes šiandien kaip tik lenkiška Eurofala užsisakėm 1,1X0,6  grafitinės spalvos, labai jau gražiais jis musm Restoje žiūrėjosi, o ir statybininkų atsiliepimai geri.

Kokias plėveles naudojote? Renkamies iš Eurovent, Corotop ir Dachowos su didesne gramatūra.
*

O kokie atsiliepimai apie ja? Kokia garantija siulo? kas leme toki jusu pasirinkima?
Ir gal butu galima suzinoti kainu skirtumais gal domejotes? 4u.gif
tylaa
Mes gavome pasiūlymą 11 lt už lapą+PVM, kainos gana panašios Lietuvoje, svyruoja tarp 11,50-12 lt + pvm.

Stogdengių atsiliepimai geri, pas kaimynus daug metų-neblunka lyginant su Gotika, plius mūsų stogo nuolydis nedidelis, tad teko rinktis tarp skardos, betoninių čerpių ir beasbesčio šiferio.
ing.
QUOTE(tylaa @ 2013 05 14, 18:44)
Mes gavome pasiūlymą 11 lt už lapą+PVM, kainos gana panašios Lietuvoje, svyruoja tarp 11,50-12 lt + pvm.

Stogdengių atsiliepimai geri, pas kaimynus daug metų-neblunka lyginant su Gotika, plius mūsų stogo nuolydis nedidelis, tad teko rinktis tarp skardos, betoninių čerpių ir beasbesčio šiferio.
*

Sveiki,
gal galima tiksliau? jus speju,kad Cembrit siferi uzsisaket?
Mums ji ir parodoj labai labai gyre, ir lyginant su Gotika (ties kuria esam apsistoje), kaina gavosi beveik 3tukst pigesne, bet kazkodel vis tiek likom ties lietuvisku variantu...
nzn kazkaip apie lenkiska nelabai geri atsiliepimai, nors parodoje pardavejai labai gyre g.gif
alabalabadudu
QUOTE(ing. @ 2013 05 15, 14:06)
Sveiki,
gal galima tiksliau? jus speju,kad Cembrit siferi uzsisaket?
Mums ji ir parodoj labai labai gyre, ir lyginant su Gotika (ties kuria esam apsistoje), kaina gavosi beveik 3tukst pigesne, bet kazkodel vis tiek likom ties lietuvisku variantu...
nzn kazkaip apie lenkiska nelabai geri atsiliepimai, nors parodoje pardavejai labai gyre g.gif
*

Pardavėjų tikslas parduoti, todėl ir gyrė biggrin.gif
tylaa
pagyvensim-pamatysim smile.gif

tačiau kaip ir minėjau-pas uošvius gotika po 4 metų jau lupasi, o tas tikrai nėra gerai.....

Dėl pardavėjų nenoriu reklamuoti, galiu į pm., tik labai nemaloniai nustebino Klaipėdos Lemoros skyrius per 3 savaitės taip ir nepateikęs stogo pasiūlymo.....matyt krizė baigėsi smile.gif
ing.
QUOTE(tylaa @ 2013 05 15, 16:11)
pagyvensim-pamatysim smile.gif

tačiau kaip ir minėjau-pas uošvius gotika po 4 metų jau lupasi, o tas tikrai nėra gerai.....

Dėl pardavėjų nenoriu reklamuoti, galiu į pm., tik labai nemaloniai nustebino Klaipėdos Lemoros skyrius per 3 savaitės taip ir nepateikęs stogo pasiūlymo.....matyt krizė baigėsi smile.gif
*

Atsiuskit prasau info i az, labai lauksiu 4u.gif
vasare02
QUOTE(tylaa @ 2013 05 14, 16:18)
Mes šiandien kaip tik lenkiška Eurofala užsisakėm 1,1X0,6  grafitinės spalvos, labai jau gražiais jis musm Restoje žiūrėjosi, o ir statybininkų atsiliepimai geri.

*

mes irgi po parodos buvom apsisprende sita imti, bet kai nuvaziavom paziuret lauke kaip sudetas atrodo, tai labai nustebino- is tolo atrode kaip paprastas nedazytas siferis- labai sviesi spalva.... tai toliau is lenkisko spalvu nieko neissirinkom, uzsakem eternito baltijos banga ruda- nuolydis 20laipsniu tai gal nelabai ir matysis kad didesni tie lapai.
ing.
QUOTE(vasare02 @ 2013 05 16, 09:33)
mes irgi  po parodos buvom apsisprende sita imti, bet kai nuvaziavom paziuret lauke kaip sudetas atrodo, tai labai nustebino- is tolo atrode kaip paprastas nedazytas siferis- labai sviesi spalva.... tai toliau is lenkisko spalvu nieko neissirinkom, uzsakem eternito baltijos banga ruda- nuolydis 20laipsniu tai gal nelabai ir matysis kad didesni tie lapai.
*

na as jau visai pasimeciau doh.gif
musu stogas 30 laipsniu, ir dar toks atsikisimas yra, nzn kaip ji apibudint, 13 laipsniu. tai mes galvojam apie gotika, bet dabar kai perskaiciavom stogo konstrukcija,labai kvadratu padaugejo ir gotikos kaina kandziotis pradejo doh.gif
nebezinau nei ka ir besirinkt doh.gif
Justina121
Sveiki,

gavom "namu darbu" is statioriku - koki varianta rinktis? Gal patarsit is praktikos?

Stogas pas mus dvislaitis, bet jie tarpusavyje nesueinantys, vienas siek tiek zemiau - idesiu nuoroda del aiskumo - http://www.archipas.lt/popup.php?ru=bS9tX2...m_images_id=159
Koks turetu buti teisingas mazgas siltinimo - stogo dangos, to mazesnio stogo kuris baigiasi i siena? Ar siferis iki pat sienos ir siltinama putplasciu tik iki siferio dalis, o po juo - vata, ar geriau siferis ne iki galo, o putplastis eina per visa siena, i kuri jis tik atsiremia? Kaip su sandarumu ir salciu sitoj vietoj?
Vesta*
Sveiki,
Gal galit patarti koks turėtų būti minimalus stogo nuolydis vienšlaičiui stogui?
Kažkaip mūsų architektė labai jau didelį nuolydį mum siūlo, o aš norėčiau kuo mažesnio apie 7 proc...
ble
O kokia stogo danga desit tuomet? Tokiam nuolydziui net klasikine skarda nebetinka. Negi desit prilydoma? Stovint salia namo aisku nematysit kas ant stogo taciau is kiek toliau taip. Vanduo ant stogo yra absoliutus blogis...

QUOTE(Vesta* @ 2013 05 20, 08:56)
Sveiki,
Gal galit patarti koks turėtų būti minimalus stogo nuolydis vienšlaičiui stogui?
Kažkaip mūsų architektė labai jau didelį nuolydį mum siūlo, o aš norėčiau kuo mažesnio apie 7 proc...
*

Vesta*
QUOTE(ble @ 2013 05 20, 09:08)
O kokia stogo danga desit tuomet? Tokiam nuolydziui net klasikine skarda nebetinka. Negi desit prilydoma? Stovint salia namo aisku nematysit kas ant stogo taciau is kiek toliau taip. Vanduo ant stogo yra absoliutus blogis...
*

Nesam dar apsisprendę. Žinau, kad ,tikrai, tai bus ne čerpės.
Galvoju apie skardą arba bitumines čerpes. Bet čia pasiskaičius pradedu labiau linkti link skardos...
ble
Tai kai ishsirinksit kuom dengsit pasiziurekit gamintojo rekomendacijas koks maziausias galimas nuolydis. 7laipsniu nuolydis skaitos labai mazas.

QUOTE(Vesta* @ 2013 05 20, 15:15)
Galvoju apie skardą arba bitumines čerpes. Bet čia pasiskaičius pradedu labiau  linkti link skardos...
*

Robertinas 125
QUOTE(ble @ 2013 05 20, 17:14)
Tai kai ishsirinksit kuom dengsit pasiziurekit gamintojo rekomendacijas koks maziausias galimas nuolydis. 7laipsniu nuolydis skaitos labai mazas.
*

Tokiam ma?am nuolyd?iui tik keli variantai skardos. Pas mane 8 laipsniai.
ble
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 20, 21:52)
Tokiam ma?am nuolyd?iui tik keli variantai skardos. Pas mane 8 laipsniai.
*

Pas mane kokie 8.5 - 9 gavos. Dejau klasikine ruukki skarda.
fejos_laukuose
QUOTE(tylaa @ 2013 05 15, 15:11)
*

gal pirko seno dazymo? jie apie 2009 metus atnaujimo dazymo irangas visokias. ir tuo metu ispardavinejo gana pigiai senos linijos lapus. esam nusipirke baltijos banga, seno dazymo praejo 3 metai kol kas nesimato nieko blogo g.gif gal islys jau siemet ka gali zinot g.gif
Loreciukaz
norejau del medienos stogui ir perdangai pasitarti smile.gif
siulo po 520, impregnavimas ( purskiant ) dar 30 lt uz kuba.
ar verta imti ta impregnavima purskiant ar patiems su teptuku tepti geriau? kazkaip "purskiant" nepatikimai skamba... butu mirkymas - kitas reikalas.
ir jei patiems - koki impregnanta siulot? ten ju rusiu milijonas, sunku issirinkti
Robertinas 125
QUOTE(ble @ 2013 05 21, 08:17)
Pas mane kokie 8.5 - 9 gavos. Dejau klasikine ruukki skarda.
*

Nu va smile.gif ir aš klasikinę iš „Rukines“ skardos tik pagaminta kitur, nes mano pageidavimu ilgis yra pas mane po 13metrų, nenorėjau sujungimų. Rukis tokio ilgio negamina.
va tokia ......
https://www.dropbox.com/s/jndzu4bn4w04d47/N...1369.jpg?v=0rc-
ble
Labai panasi i manaja, rinkaus tamsiai pilka. Manajam stogui uzteko 10m, tokius lapus ir pirkau. Manau galetu jie ir ilgesnius lapus padaryt tik kazin ar turi jie kuom transportuot toki ilgi. Ir padengimas pas tave i pural mat nesa, maciau tapacia spalva be puralo tai prasciau atrodo.

QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 21, 15:15)
Nu va  smile.gif  ir aš klasikinę iš „Rukines“ skardos tik pagaminta kitur, nes mano pageidavimu ilgis yra pas mane po 13metrų, nenorėjau sujungimų. Rukis tokio ilgio negamina.
va tokia ......
*

D'Arbuzas
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 21, 15:15)
Nu va  smile.gif  ir aš klasikinę iš „Rukines“ skardos tik pagaminta kitur, nes mano pageidavimu ilgis yra pas mane po 13metrų, nenorėjau sujungimų. Rukis tokio ilgio negamina.
va tokia ......
*

galima gal konkrečiau - kas gamintojas? Savą planuojam tokia dengtis, tamsiai pilka. dėkui.
biesas66
QUOTE(ble @ 2013 05 21, 16:20)
Labai panasi i manaja, rinkaus tamsiai pilka. Manajam stogui uzteko 10m, tokius lapus ir pirkau. Manau galetu jie ir ilgesnius lapus padaryt tik kazin ar turi jie kuom transportuot toki ilgi. Ir padengimas pas tave i pural mat nesa, maciau tapacia spalva be puralo tai prasciau atrodo.
*

Seipman Ruukki minejo kad gali ir daugiau nei 10 metru pagaminti. O ir transporta turi nes man masiniukas kur veze,nebuvo per visa ilgi uzimtas.
O skardininkas pagyre kad matine skarda emiau,maziau visokie pasibangavimai matosi.
kad ji kur galas
QUOTE(Loreciukaz @ 2013 05 21, 14:39)
norejau del medienos stogui ir perdangai pasitarti smile.gif
siulo po 520, impregnavimas ( purskiant ) dar 30 lt uz kuba.
ar verta imti ta impregnavima purskiant ar patiems su teptuku tepti geriau? kazkaip "purskiant" nepatikimai skamba... butu mirkymas - kitas reikalas.
ir jei patiems - koki impregnanta siulot? ten ju rusiu milijonas, sunku issirinkti
*

jeigu mediena nedžiovinta, tai mažai ką Jums padės tas mirkymas ar teptukas, apie purškimą jau nebešneku. klausimas ar verta terliotis aplamai.

jeigu mediena džiovinta - impregnavimas turi prasmę (nors laikui bėgant jis išnyksta, čia daugiau laikinas efektas). aš vietoje dariau "vonelę", išklojau ja plėvele, supyliau impregnantą ir visas gegnes paeiliui pamerkiau. efektyviau ir greičiau nei teptuku.

dėl pačios chemijos - Jūsų valia rinktis. ar nuo vabzdžių, ar nuo ugnies, ar nuo ligų, ar pagal spalvą mirksiukas.gif - pagal tai ir rinkitės. nors jei gerai nužievinta ir išdžiovinta - nei vabzdžiai nei ligos taip nebepuola, reikia jau specialiai stengtis biggrin.gif
vėlgi - visą tai yra laikinas efektas. O jeigu mediena dar ilgai ant lietaus pastovės neuždengta - tuomet iš viso neverta prasidėt su impregnavimu, viską išplaus.
biesas66
As esu uz tai,kad kuo maziau chemijos butu name,bet stogo mediena teko impregnuoti,nes gaisrininkai reikalauja sertifikato. Nezinau ar parduotuveje perkant isduoda sertifikata,jei taip tai liuks. As pirkau tipo impregnuota mediena. Nupurksta lotuliukas.gif SVARBU SERTIFIKATAS thumbup.gif
kad ji kur galas
QUOTE(biesas66 @ 2013 05 21, 20:25)
As esu uz tai,kad kuo maziau chemijos butu name,bet stogo mediena teko impregnuoti,nes gaisrininkai reikalauja sertifikato. Nezinau ar parduotuveje perkant isduoda sertifikata,jei taip tai liuks. As pirkau tipo impregnuota mediena. Nupurksta  lotuliukas.gif  SVARBU SERTIFIKATAS  thumbup.gif
*

na tai va nebent ax.gif
Robertinas 125
QUOTE(ble @ 2013 05 21, 16:20)
*

Ne neša, bet čia pural matas gal nuotraukose netaip matosi biggrin.gif Dėl transportavimo ne pagrindinė bėda, paėmiau fūra 13 metrų ir atvežė. Didesnė problema ant stogo užkelti, gamintojas mano prašymu pagamino ir iškarto konteineri sukrove skarda, ir su kranu į antrą aukštą užkėlėme visus kartu susiderinę. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(biesas66 @ 2013 05 21, 19:56)
Seipman Ruukki minejo kad gali ir daugiau nei 10 metru pagaminti. O ir transporta turi nes man masiniukas kur veze,nebuvo per visa ilgi uzimtas.
O skardininkas pagyre kad matine skarda emiau,maziau visokie pasibangavimai matosi.
*

ant klasikinės dangos, pastebėjote kaip idealiai grebėstai turi buti išlyginti, nes mažiausios bangelės matosi.
Papildyta:
QUOTE(D'Arbuzas @ 2013 05 21, 19:35)
galima gal konkrečiau - kas gamintojas? Savą planuojam tokia dengtis, tamsiai pilka. dėkui.
*

Ateities plente mano mieste randasi, nenoriu reklamuosi, nors man tikrai vadovai, bei darbuotojai, labai teigiamą požiūri, be dėmesy tinkamą rodė. smile.gif
biesas66
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 21, 22:47)
Ne neša, bet čia  pural matas gal nuotraukose netaip matosi  biggrin.gif  Dėl transportavimo ne pagrindinė bėda, paėmiau fūra 13 metrų ir atvežė. Didesnė problema ant stogo užkelti, gamintojas mano prašymu pagamino ir  iškarto konteineri sukrove skarda, ir su kranu į antrą aukštą užkėlėme visus kartu susiderinę. smile.gif
Papildyta:

ant klasikinės dangos, pastebėjote kaip idealiai grebėstai turi buti išlyginti, nes mažiausios bangelės matosi.
Papildyta:

Ateities plente mano mieste randasi, nenoriu reklamuosi, nors man tikrai vadovai, bei darbuotojai, labai teigiamą požiūri, be dėmesy tinkamą rodė.  smile.gif
*

as su bratkiu ,dviese be problemu susikelem su virvem 10 metru ilgio lapus. Kelem po du lapus,kad maziau makaluotus. tempem per tris,atremtas gegnes,nuo zemes iki stogo. Pas mane slapia buvo tai praktiskai nebuvo sansu kranui privaziuoti,nors mintis irgi buvo,.

O stoga tai tikrai idealiai reikia islyginti jei nori kad nebutu bangu...... Cia sakyciau skardos minusas,.
Robertinas 125
QUOTE(biesas66 @ 2013 05 21, 22:55)
as su bratkiu ,dviese be problemu susikelem su virvem 10 metru ilgio lapus. Kelem po du lapus,kad maziau makaluotus. tempem per tris,atremtas  gegnes,nuo zemes iki stogo. Pas mane slapia buvo tai praktiskai nebuvo sansu kranui privaziuoti,nors mintis irgi buvo,.

O stoga tai tikrai idealiai reikia islyginti jei nori kad nebutu bangu......  Cia sakyciau skardos minusas,.
*

Nu taip įmanomą, bet mes tokio ilgio nenorėjome nerizikavome plius aukstai kelti buvo.
biesas66
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 21, 23:05)
Nu taip įmanomą, bet mes tokio ilgio nenorėjome nerizikavome plius aukstai kelti buvo.
*

Jei tik butu buvus galimybe tai buciau leides kranui pasidarbuoti. Tiersa skardininkas sake kad gerai padariau jog istisiniai gabalai,nes sake sudinai gaunasi sujungimai..
Robertinas 125
QUOTE(biesas66 @ 2013 05 21, 23:22)
Jei tik butu buvus galimybe tai buciau leides kranui pasidarbuoti. Tiersa skardininkas sake kad gerai padariau jog istisiniai gabalai,nes sake sudinai gaunasi sujungimai..
*

Nu tikrai prie tokių mažų nuolydžių, kiekvienas sujungimas, ar kokia "skylė" labai padidina rizika stogo nesandarumui.
nieda
QUOTE(Vesta* @ 2013 05 20, 16:15)
Galvoju apie skardą arba bitumines čerpes. Bet čia pasiskaičius pradedu labiau  linkti link skardos...
*

skardinio stogo minimalus nuolydis- 8*(14%) - klasikinei dangai, cerpiu imitacijai - 14*. kuo mazesnis nuolydis, tai didesnis kruvis ne tik stogo dangai, bet ir namo konstruktyvui, nekalbant, kad ant namo stogo daznai bus dregna, o tai stogo dangai nera gerai.
Papildyta:
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 21, 16:15)
va tokia ......
*

O kaip 13 m uzkelsit ant stogo nepazeide? ka darysit, kaip nuo temperaturu skirtumu "vaikscios" skarda? sakysite, kad danga bloga? kiekvienas gamintojas gali pagaminti bet kokio ilgio, bet ne viskas ka galima, gerai, jei teisingai sujungta skarda, nekelia problemu.
biesas66
QUOTE(nieda @ 2013 05 22, 14:29)
skardinio stogo minimalus nuolydis- 8*(14%) - klasikinei dangai, cerpiu imitacijai - 14*. kuo mazesnis nuolydis, tai didesnis kruvis ne tik stogo dangai, bet ir namo konstruktyvui, nekalbant, kad ant namo stogo daznai bus dregna, o tai stogo dangai nera gerai.
Papildyta:

O kaip 13 m uzkelsit ant stogo nepazeide? ka darysit, kaip nuo temperaturu skirtumu "vaikscios" skarda? sakysite, kad danga bloga? kiekvienas gamintojas gali pagaminti bet kokio ilgio, bet ne viskas ka galima, gerai, jei teisingai sujungta skarda, nekelia problemu.
*

Ar jus praktikoje bandete sujungti klasikini profili,kad cia snekate? 4 skardos sulipa viena ant kitos. Norint reikia iskarpymus daryti ir t.t Poto zirek jau perdaug pakirpes ka..
Robertinas 125
QUOTE(nieda @ 2013 05 22, 14:29)
Papildyta:

*

Gal nuotrauka įdėsite teisingai sujungtos klasikines skardos, kuri neleistų po kiek laiko ir prie mažų nuolydžių? Gamintojas berods 9m leidžia o ilgesne ne, lyg ta trumpesne ( 9metrų.) nevaikščios?. Gal dar galite tada padėti, t.y. prisegti [U]vienašlaičio stogo ventiliacijos kraigo mazgą[/U] skardos-plėveles tarpui vėdinti. Nes kaip jį praktikoje igyvendinti „Rukkis“ man parodoje niekaip nesugebėjo paaiškinti.
Būtų gerai kad kartais pardavėjai (nors karta per penkis metus) ant stogo užliptų, paskui aiškintu. smile.gif
ble
O koks tavo stogas, kazkas panasaus ?

http://www.pabaltijonamai.lt/test/images/namai/galve1v.jpg

QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 22, 19:20)
Gal nuotrauka įdėsite teisingai sujungtos klasikines skardos, kuri neleistų po kiek laiko ir prie mažų nuolydžių? Gamintojas berods 9m leidžia o ilgesne ne, lyg ta trumpesne ( 9metrų.) nevaikščios?. Gal dar galite tada padėti, t.y. prisegti  [U]vienašlaičio stogo ventiliacijos kraigo mazgą[/U] skardos-plėveles tarpui vėdinti. Nes kaip jį praktikoje igyvendinti „Rukkis“ man parodoje niekaip nesugebėjo paaiškinti.
Būtų gerai kad kartais pardavėjai (nors karta per penkis metus) ant stogo užliptų, paskui aiškintu. smile.gif
*

pamparam:)
Gal yra kokiu atsiliepimu apie BUDMAT skarda?
Robertinas 125
QUOTE(ble @ 2013 05 22, 21:52)

Toks
smile.gif
nieda
QUOTE(biesas66 @ 2013 05 22, 19:44)
Ar jus praktikoje bandete sujungti klasikini profili,kad cia snekate? 4 skardos sulipa viena ant kitos. Norint reikia iskarpymus daryti ir t.t Poto zirek jau perdaug pakirpes ka..
*

Jungiasi ne 4, o 3 , falo jungiamoji dalis graziai nusikerpa, todel jokiu nelygumu nelieka. gan aiskia surasyta ir nupiesta cia :http://ebookbrowse.com/instrukcja-montazu-panel-na-rabek-zatrzaskowy-pl-www-pdf-d401826424.
stogdengiai nesugeba arba nenori jungineti, todel deda ilgus lakstus
Papildyta:
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 22, 20:20)
Gal nuotrauka įdėsite teisingai sujungtos klasikines skardos, kuri neleistų po kiek laiko ir prie mažų nuolydžių? Gamintojas berods 9m leidžia o ilgesne ne, lyg ta trumpesne ( 9metrų.) nevaikščios?. Gal dar galite tada padėti, t.y. prisegti  [U]vienašlaičio stogo ventiliacijos kraigo mazgą[/U] skardos-plėveles tarpui vėdinti. Nes kaip jį praktikoje igyvendinti „Rukkis“ man parodoje niekaip nesugebėjo paaiškinti.
*

Ka reiskia gamintojas leidzia? statybininkas uzsako, gamintojas gamina, toki ilgi, koki pageidaujat, tikrai yra galimybe nuvezti stakles i objekta, jos juk laisvai tepa i priekaba, Nebijokit SKARDA TAIP TOLI NENUEIS, KAD NERAS KUR GRIZTI smile.gif Ruukis parodoj nedalyvavo, taigi neaisku, kas ten jums aiskino ir dar, cia statybininko kvalifikacija, niuansu daug ir geras stodengys juos issprendzia objekte.
Robertinas 125
QUOTE(nieda @ 2013 05 23, 08:26)
Jungiasi ne 4, o 3 , falo jungiamoji dalis graziai nusikerpa, todel jokiu nelygumu nelieka. gan aiskia surasyta ir nupiesta cia :http://ebookbrowse.com/instrukcja-montazu-panel-na-rabek-zatrzaskowy-pl-www-pdf-d401826424.
stogdengiai nesugeba arba nenori jungineti, todel deda ilgus lakstus
Papildyta:

Ka reiskia gamintojas leidzia? statybininkas uzsako, gamintojas gamina, toki ilgi, koki pageidaujat, tikrai yra galimybe nuvezti stakles i objekta, jos juk laisvai tepa i priekaba, Nebijokit SKARDA TAIP TOLI NENUEIS, KAD NERAS KUR GRIZTI smile.gif Ruukis parodoj nedalyvavo, taigi neaisku, kas ten jums aiskino ir dar, cia statybininko kvalifikacija, niuansu daug ir geras stodengys juos issprendzia objekte.
*

Detales braižo gamintojas, tai spęsti turėtu irgi gamintojas, gal ne stogdengys ant stogo varijuoti......
Pardavėjas tai tik tarpininkas, kuris neretai ant stogo nebuvęs per savo darbo visą pardavimų praktiką.
Na Paroda, tai toje "tarkų"aš vadinu Kaune rukkis buvo , gal rukkio atstovai. Pažymėjimų tiesą sakant nerodė. Niekaip nesugebėjo paaiškinti. Galutiniame rezultate sutiko kad šis vieta nėra tinkamai išspręsta.

Tai dar karta grįžtu prie klausimo, kaip išpręsti vienašlaičio stogo vedinimo, vietą to tarpo tarp skardos ir plėveles kaip padaryti pakankamą ventiliaciją?
Patekti orui galbūt įmanomą per laštakį tik pro kur oras turėtų išeiti.?
nieda
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 23, 13:58)
Detales braižo gamintojas, tai spęsti turėtu irgi gamintojas, gal ne stogdengys ant stogo varijuoti......
Pardavėjas tai tik tarpininkas, kuris neretai ant stogo nebuvęs per savo darbo visą pardavimų praktiką.
Na Paroda, tai toje  "tarkų"aš vadinu Kaune  rukkis  buvo , gal rukkio atstovai. Pažymėjimų tiesą sakant nerodė. Niekaip nesugebėjo paaiškinti. Galutiniame rezultate sutiko kad šis vieta nėra tinkamai išspręsta.

Tai dar karta grįžtu prie klausimo, kaip išpręsti vienašlaičio stogo vedinimo, vietą to tarpo tarp skardos ir plėveles kaip padaryti pakankamą ventiliaciją?
Patekti orui galbūt įmanomą per  laštakį  tik pro kur oras turėtų išeiti.?
*

kauno parodoj buvo vidara, jie ne gamintojai.
Del venltiliacijos, yra tokia difuz.pleveles rusis:eurovent metalic, tuomet bus puiki ventiliaija, aisku tai ne pigus variantas, kitas variantas: akustine juosta, ji ne tik amortizuoja dangos "pasivaiksciojimus, bet ir jos deka atsiranda tarpelis ventiliacijai, ja rekomenduoja ruukkis, pats pigiausias- sulenkti kelis sluoksnius i juosta grindu pakloto, tai geriau negu nieko, na o chalturscikai nieko nededa, tuomet ant stogo matosi pasibangavimai, nera vedinimo, ir stogo danga barska.
Gamintojas ar pardavejas siulo variantus, bet sprendimus priima seimininkas su stogdengiu.gamintojas atsako uz dangos parametrus, geometrija, kiekius, bet uz sprendimus padarytus ant stogo, stogdengys.
Robertinas 125
QUOTE(nieda @ 2013 05 23, 14:43)

Del venltiliacijos, yra tokia difuz.pleveles rusis:eurovent metalic, tuomet bus puiki ventiliaija, aisku tai ne pigus variantas, kitas variantas:

akustine juosta, ji ne tik amortizuoja dangos "pasivaiksciojimus, bet ir jos deka atsiranda tarpelis ventiliacijai

ja rekomenduoja ruukkis, pats pigiausias- sulenkti kelis sluoksnius i juosta grindu pakloto, tai geriau negu nieko, na o chalturscikai nieko nededa, tuomet ant stogo matosi pasibangavimai, nera vedinimo, ir stogo danga barska.

Gamintojas ar pardavejas siulo variantus, bet sprendimus priima seimininkas

*

Visai nesupratau prie ko cia ta plėvele, nes ne apie garų pasišalinimą kalba vyksta, o apie ventiliacija. Skarda-plevele-tarpas biggrin.gif Speju, kad aš apie tiltus jūs apie miltus.

Nu baikite kagi? akustinė juosta amortizuoja skarda?, (gal kiek ir garsą sumažina) atvirkščiai ja dedant, ar dar visokius paklotus kišant po skarda, išilenke skardos lapo vidurys ir dar blogiau atrodo, daugiau ji tada pasibanguoja.

Tai ir noriu pasakyti kad gamintojas tuo labiau pardavėjas nieko gero nepasiūlo ir netgi nėra kiek domėjausi ta vieta išspręsta, visai, vienašlaičio stogo ventiliacijos kraigo vietoje.

Jeigu galite ką nors paaiškinti, tai atsakykite, t.y. pro kur oras po skarda patenka, ir pro kur turėtų ištekėti stogo kraige. (vienašlaitis stogas) smile.gif
Flika
Sveikos,

Noriu keisti garažo stogą, gal žinote ar galit rekomenduoti kokius gerus stogdengius ar firmas Kaune?! Neturiu kas man jį sutvarkytų, o iš skelbimų bijausi dėl kokybės..
nieda
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 23, 19:11)
Visai nesupratau prie ko cia ta plėvele, nes ne apie garų pasišalinimą kalba vyksta, o apie ventiliacija.  Skarda-plevele-tarpas biggrin.gif Speju, kad aš apie tiltus jūs apie miltus.

Nu baikite kagi? akustinė juosta amortizuoja skarda?, (gal kiek ir garsą sumažina) atvirkščiai ja dedant, ar dar visokius paklotus kišant po skarda, išilenke skardos lapo vidurys ir dar blogiau atrodo, daugiau ji tada pasibanguoja.

Tai ir noriu pasakyti kad gamintojas tuo labiau pardavėjas nieko gero nepasiūlo ir netgi nėra kiek domėjausi ta vieta išspręsta, visai,  vienašlaičio stogo ventiliacijos kraigo vietoje.

Jeigu galite ką nors paaiškinti, tai atsakykite, t.y. pro kur oras po skarda patenka, ir pro kur turėtų ištekėti stogo kraige. (vienašlaitis stogas) smile.gif
*

Butent, kad nesuprantate.
Jei be tarpo tarp skardos ir pleveles, dedasi eurovent metalic arba Klöber "Permo® (http://www.destataprofil.lt/paklojamosios )
Jei darot stoga su tarpu butinai akustine plevele (Eurovent PUR)
Ji yra 40mm plocio minksta lipni, karsciui atspari juosta, kokie islinkiai per viduri? ir labai efektinga priemone pries triuksma ir vedinimui.
Klasikinei stogo dangai butinos arba viena, arba kita priemone, tikrai teko matyti, kai zmogus arde stoga danga ir klojo akustine plevele.

zigiz
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 23, 18:11)

Tai ir noriu pasakyti kad gamintojas tuo labiau pardavėjas nieko gero nepasiūlo ir netgi nėra kiek domėjausi ta vieta išspręsta, visai,  vienašlaičio stogo ventiliacijos kraigo vietoje.

*

jei stogo karnyzo (virsutinio ir apatinio) apkalimas yra "sandarus" tai reiketu apkalime ideti ventiliacines groteles.
ble
Nesuprantu kas cia tau neaisku tai kaip darai viena gala kur difuzine nueina i lietvamzi analogiskai ir kitoi pusei, gi pakalimu tiesiai ant gegnes galo nekali? Uzlenki difuzine, prikali ja kokiais penketukais ar siauriasniais o ant virsaus pakalimas, va tau ir tarpas.

QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 23, 12:58)
Na Paroda, tai toje  "tarkų"aš vadinu Kaune  rukkis  buvo , gal rukkio atstovai. Pažymėjimų tiesą sakant nerodė. Niekaip nesugebėjo paaiškinti. Galutiniame rezultate sutiko kad šis vieta nėra tinkamai išspręsta.

Patekti orui galbūt įmanomą per  laštakį  tik pro kur oras turėtų išeiti.?
*

Almiox
Ketinu perdengti namo stogą. Viskas gerai kol nepradedi gilintis į reikalus. smile.gif Niekaip nepasirenkam kuri skarda geresnė: Rukki ar Borga. Ar tiesa, kad jų skarda kinietiška jau vežama ir štampuojama LT? Ir iš kur geriau pirkti, kad neužsirauti ant kokio broko?
Robertinas 125
QUOTE(zigiz @ 2013 05 24, 19:30)
jei stogo karnyzo (virsutinio ir apatinio) apkalimas yra "sandarus" tai reiketu apkalime ideti ventiliacines groteles.
*

Pakalimai nesandarūs. Oras turi patekti ne po plėvelę o į tarpą tarp pievelės ir skardos. gerai ventiliacija, Klasikinei dangai labai svarbu juolab kad po jam temperatūros aukštos.
Papildyta:
QUOTE(ble @ 2013 05 24, 20:32)
Nesuprantu kas cia tau neaisku tai kaip darai viena gala kur difuzine nueina i lietvamzi analogiskai ir kitoi pusei, gi pakalimu tiesiai ant gegnes galo nekali? Uzlenki difuzine, prikali ja kokiais penketukais ar siauriasniais o ant virsaus pakalimas, va tau ir tarpas.
*

Viename gale nueina i lataką po laštakui tarpą galima padaryti. Aišku. O kitame (viršutiniame) kaip ištikro turėtume skardine (vėjelente) su žirklėmis perforuoti biggrin.gif ar kaip? arba belieka plėveles gabalą iškirpti.
Aš sakau kad gamintojas tos vietos nėra išsprendęs savo kažkokiomis detalėmis.
Žiūrėkime vieta plėvelė skarda tarpą.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.