Įkraunama...
Įkraunama...

Stogas nuo A iki Ž / 8 tema

QUOTE(astals @ 2013 05 12, 10:55)
Na dabar ir renkames tarp klasikines ir trapecines skardos. Aisku, kad jis tarnaus ilgiau. Valcuotas profilis, kazkodel asocijuojasi su senu namu stogu dangomis  blush2.gif ,  vakar visa vakara vazinejausi po nauju namu kvartalus ir niekur neradau pasiziureti gyvai valcuoto ar trapecinio profilio skardos stogo. Tai vat smagu, kad musu stogas bus ne toks kaip daugumos musu rajone  smile.gif .
Robertinas 125, man Jusu stogas atrodo labai grazus, stilingas  wub.gif . ir spalva  thumbup.gif . Butu smagu pamatyti ir daugiau nuotrauku  smile.gif

Šaunu, kad patiko... smile.gif spalva RR 23
Nieko panašaus, klasikine danga tinka ir prie modernaus namo, stiliaus taip pat žinome, kad senų namų paveldo vietose ji privaloma. Nuotraukų man tikrai ne gaila, tačiau iš savo karčios patirties viešai nenoriu krauti čia. wink.gif

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 12, 12:17)
Šaunu, kad patiko... smile.gif  spalva RR 23
Nieko panašaus, klasikine danga tinka ir prie modernaus namo, stiliaus taip pat žinome, kad senų namų paveldo vietose ji privaloma. Nuotraukų man tikrai ne gaila, tačiau  iš savo karčios patirties viešai nenoriu krauti čia.  wink.gif

smile.gif

Sakykit,kokie skardos matmenys būna? Kaip dėl triukšmo-pvz lietus kai lyna-ar labai girdisi ? Pas jus stogas apšildytas,ar ?
Atsakyti
O kokia jusu nuomone apie http://www.eternit.l...stai_gotika.16/
man jos patinka tik idomu isgirsti jusu nuomone bendrai apie "siferi" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2013 05 12, 13:31)
Sakykit,kokie skardos matmenys būna?  Kaip dėl triukšmo-pvz lietus kai lyna-ar labai girdisi ? Pas jus stogas apšildytas,ar ?

Nežinau dar ar labai girdisi, aš planuoju šiltinti stogą, (ne perdangą) bei taip ji šiltinti, kad, jeigu kaip kam ir girdisi, man apšiltinus turi nesigirdėti. biggrin.gif

P.s. Aš tiksliai nežinau , bet spėju, tas barškėjimas išlieka, daugiau dėl nekokybiško ar negalimo stogo apšiltinimo.
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 12, 19:54)
Nežinau dar ar labai girdisi, aš planuoju šiltinti stogą, (ne perdangą) bei taip ji šiltinti, kad, jeigu kaip kam ir girdisi, man apšiltinus turi nesigirdėti.  biggrin.gif

P.s. Aš tiksliai nežinau , bet spėju, tas barškėjimas išlieka, daugiau dėl nekokybiško ar negalimo stogo apšiltinimo.

Tai vat ir mūsų variante-apart eternito (tipo šiferio)-nieko ir nelieka dėti...nes stogas nebus šildomas..tad kaip ir skarda atkrenta doh.gif Bijom to barškėjimo ax.gif
P.s. stogas nedideloi nuolydžio,tai kaip ir nelabai matysis jis-tai nėra tikslo kažką kitą dėti (o ir taupumo atveju-nelabai kas pigiau išeitu,nei eternit g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksana79: 12 gegužės 2013 - 20:07
QUOTE(Oksana79 @ 2013 05 12, 21:05)
Tai vat ir mūsų variante-apart eternito (tipo šiferio)-nieko ir nelieka dėti...nes stogas nebus šildomas..tad kaip ir skarda atkrenta  doh.gif  Bijom to barškėjimo  ax.gif
P.s. stogas nedideloi nuolydžio,tai kaip ir nelabai matysis jis-tai nėra tikslo kažką kitą dėti (o ir taupumo atveju-nelabai kas pigiau išeitu,nei eternit  g.gif


Taupumo atzvilgiu,lenkiskas siferis pigiau butu. Nezinau tik tiksliai kiek pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 12, 18:54)
P.s. Aš tiksliai nežinau , bet spėju, tas barškėjimas išlieka, daugiau dėl nekokybiško ar negalimo stogo apšiltinimo.


Ka cia turi omeny "negalimo stogo apšiltinimo" ?
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2013 05 13, 08:04)
Ka cia turi omeny "negalimo stogo apšiltinimo" ?

Omeny-tame,kad šildoma perdanga,o stogas kaip ir "šaltas" palieka... Gi nešildinsi ir stogo,jei palėpė "neeksplotuojama" g.gif Ar ne taip?
Atsakyti
QUOTE(*** @ 2013 05 13, 08:04)
Ka cia turi omeny "negalimo stogo apšiltinimo" ?

Taip, ne visada stogas šiltinamas 4u.gif .
Atsakyti
Pas mus šiai minutei smile.gif yra šiltinta tik perdanga, o stogas skardinis, tai galiu pasakyti kad praktiškai iš vis nesigirdi, girdisi tik nuo palangių lietaus barškėjimas (čia gal langai blogai įdėta???), na stogas dar dėtas praeitą rudenį, gal dar sakyčiau nebuvo tokių lietų l. stiprių, kad nepajautėm...
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2013 05 10, 20:50)
O jei stogas nešildomas,o šildoma perdanga-tai esame girdėje,kad skarda "barška"....Todėl mūsų būsimas pasirinkimas Eternitas...
Ar aš labai klystu dėl skardos?

Jei stogas neisleidzia silumos, tai neileidzia ir garso. Jei skardinis stogas barska, yra montavimo problemos.

Papildyta:
QUOTE(Robertinas 125 @ 2013 05 12, 08:51)
Čerpelės gražu kol naujos, dėl ilgaamžiškumo tikrai ne kas...., nors po 10 metų visai nesunkiai, manau, jas pasikeiti galima.
Dėjome, skarda pural mat stogas 8 laipsniai, dvigubo valco klasikinę, labai stebėjau per atodrėkį visa stogo sandarumą, nieko blogo neradau.  nepastebėjau.
Aš linkęs pries, čerpelių dėjimą. smile.gif

Jus galite rinktis ; clasikinę, trapecinę skardą, ir  šitas...................

Skardiniu stogu pardavejai turi toki posaki, nera geresnio kliento, turincio bituminio cerpelio stoga, tas perka bet ka, kad tik stogas nebegtu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(astals @ 2013 05 12, 10:55)
Na dabar ir renkames tarp klasikines ir trapecines skardos. Aisku, kad jis tarnaus ilgiau. Valcuotas profilis, kazkodel asocijuojasi su senu namu stogu dangomis  blush2.gif ,  vakar visa vakara vazinejausi po nauju namu kvartalus ir niekur neradau pasiziureti gyvai valcuoto ar trapecinio profilio skardos stogo. Tai vat smagu, kad musu stogas bus ne toks kaip daugumos musu rajone  smile.gif .
Robertinas 125, man Jusu stogas atrodo labai grazus, stilingas  wub.gif . ir spalva  thumbup.gif . Butu smagu pamatyti ir daugiau nuotrauku  smile.gif

klasikinis :http://plienitas.eu/plienitas-klasika
trapecinis :http://plienitas.eu/plienitas-18st
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2013 05 13, 08:29)
Omeny-tame,kad šildoma perdanga,o stogas kaip ir "šaltas" palieka... Gi nešildinsi ir stogo,jei palėpė "neeksplotuojama"  g.gif  Ar ne taip?


Skambejo lyg butu skirtumas skardai ar siltinamas stogas ar perdanga.
Atsakyti