Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas Vokietijoje, nuo A iki Ž

1 tema
2 tema



user posted image

Tema - Darbas Vokietijoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iowa: 06 gegužės 2013 - 21:37
Del Rubeliu>>>Pasigooglinkite AWO savo mieste,Famielienzentrum arba DRK ( Raudonasis kryzius) Caritas, Situose istaigose irgi buna drabuzeliu ir ne tik vaikams.Tik nesu isitikinusi ar visuose ar priklauso nuo miestu.Esu pati savanore DRK prie drabuziu,cia nereikia visiskai moketi..

DEl Papildomo darbelio>>>sedint namuose nebent kaip uupse sake tai ka galima internetu.
Atsakyti
[quote=Indina,2013 05 07, 08:25]
Del Rubeliu>>>Pasigooglinkite AWO savo mieste,Famielienzentrum arba DRK ( Raudonasis kryzius) Caritas, Situose istaigose irgi buna drabuzeliu ir ne tik vaikams.Tik nesu isitikinusi ar visuose ar priklauso nuo miestu.Esu pati savanore DRK prie drabuziu,cia nereikia visiskai moketi..



kaip suprast savanore ? galima placiau 4u.gif
as noreciau kart ar du kart i sav padet kam nors dykai. ar galiu tai daryt pvz su vaiku sekmadieni ar darbo diena-viena turiu visad laisva(kol mazas darziuke). gal zinot kur kreipris-i raudona kryziu ?
aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Savannaa,2013 05 07, 09:13]
[quote=Indina,2013 05 07, 08:25]
Del Rubeliu>>>Pasigooglinkite AWO savo mieste,Famielienzentrum arba DRK ( Raudonasis kryzius) Caritas, Situose istaigose irgi buna drabuzeliu ir ne tik vaikams.Tik nesu isitikinusi ar visuose ar priklauso nuo miestu.Esu pati savanore DRK prie drabuziu,cia nereikia visiskai moketi..
kaip suprast savanore ? galima placiau 4u.gif
as noreciau kart ar du kart i sav padet kam nors dykai. ar galiu tai daryt pvz su vaiku sekmadieni ar darbo diena-viena turiu visad laisva(kol mazas darziuke). gal zinot kur kreipris-i raudona kryziu ?
aciu 4u.gif
[/quote]
Na savanore ir yra dykai. Freiwillig arba ehrenamtlich vadinasi.O Kreiptis gali absoliuciai visur DRK, Caritas, Awo, tave priims visur isskiestom rankom..As kai ieskojau, tiesiog per google susiradau savo mieste DRK kur susyje su socialiniais reikalais,radau kontaktus parasiau soc darbuotojai, atejau i pokalbi ir mane prieme...
Atsakyti
QUOTE(Indina @ 2013 05 07, 11:22)
Na savanore ir yra dykai. Freiwillig arba ehrenamtlich vadinasi.O Kreiptis gali absoliuciai visur DRK, Caritas, Awo, tave priims visur isskiestom rankom..As kai ieskojau, tiesiog per google susiradau savo mieste DRK kur susyje su socialiniais reikalais,radau kontaktus parasiau soc darbuotojai, atejau i pokalbi ir mane prieme...



aciu 4u.gif
jau radau, bet su rasymu problematiska smile.gif as tik metai su biskiu de. kalbu gan neblogai, aisku, ne visad gramatiskai teisinga-tai pati jauciu, bet sakau, nors zinau, kad netaisingai retsykiais, bet geriau nei tylet biggrin.gif pastebejau, kad skaityt galiu ir suprantu kazkaip g.gif nors kalba pati darbe ismokau, i kursus nejau..
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2013 05 07, 11:11)
aciu 4u.gif
jau radau, bet su rasymu problematiska  smile.gif  as tik metai su biskiu de. kalbu gan neblogai, aisku, ne visad gramatiskai teisinga-tai pati jauciu, bet sakau, nors zinau, kad netaisingai retsykiais, bet geriau nei tylet  biggrin.gif pastebejau, kad skaityt galiu ir suprantu kazkaip  g.gif  nors kalba pati darbe ismokau, i kursus nejau..

na tai paskambink,arba nueik pasiziurejus darbo laika..
as kaip ir tu ismokau be kursu,dabar tik kursus einu kad gramatika istobulinti ir rasyma..
Atsakyti
Sveikos, mamytės smile.gif skaitinėju jūsų pokalbius, nes po dviejų mėnesių planuoju į DE važiuoti dirbti..tikrai nemažai čia sužinojau apie gyvenimą šioj šaly smile.gif bet vistiek dar iškyla įvairiausių klausimų ax.gif mane domina tarpmiestinis susisiekimas DE, ar labai brangu nuvažiuot iš vieno miesto į kitą? gal yra iš jūsų gyvenančių Bonoje arba Kölne? aš tris mėnesius būsiu Kölne, o po to persikraustysiu į Boną 4u.gif gal papasakotumėt apie šiuos miestus, jei kuri gyvenat smile.gif
Atsakyti
populiariausias susisiekimas DE - traukiniai www.bahn.de : arba regionaliniai (Nahverkehr), arba brangesni/mandresni/greitesni IC/ICE traukiniai.
Iš miestų į aplinkinius kaimus/miestelius važiuoja ir vietinio visuomeninio transporto autobusai/tramvajai.
Nuo šių metų liberalizavus rinką pamažu atsiranda ir tarpmiestiniai autobusai, tiesa jų nėra kolkas daug. Pvz. flixbus.de, meinfernbus.de , berlinlinienbus.de ,..

"Papasakoti apie miestus" manau truputį eeem..per platu? tam yra wikipedia smile.gif Geriau klausk kas tiksliai rūpi, o ten gyvenančios galbūt pasidalins informacija.
Atsakyti
ačiū, moocho, kad užvedei ant kelio 4u.gif kaip aš čia taip nepagalvojau apie wikipedia blush2.gif ne tik kad pažiūrėjau, bet ir googl mapsu perbėgau per Boną biggrin.gif ir ačiū už nuorodas..mane dar domina iš kokio oro uosto gyvenant Bonoje patogiausia skrist į Lietuvą, nes kiek žiūrinėju, tai iš Kölno su persėdimais, o arčiausiai, kur papigiai galima suskraidyt, yra Diuseldorfas..jeigu, aišku, aš neklystu blush2.gif būčiau labai dėkinga, jeigu parašytumėt, iš kokio oro uosto patogiausia nulėkt į LT gyvenant Bonoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bootee @ 2013 05 08, 13:50)
ačiū, moocho, kad užvedei ant kelio  4u.gif  kaip aš čia taip nepagalvojau apie wikipedia blush2.gif  ne tik kad pažiūrėjau, bet ir googl mapsu perbėgau per Boną biggrin.gif  ir ačiū už nuorodas..mane dar domina iš kokio oro uosto gyvenant Bonoje patogiausia skrist į Lietuvą, nes kiek žiūrinėju, tai iš Kölno su persėdimais, o arčiausiai, kur papigiai galima suskraidyt, yra  Diuseldorfas..jeigu, aišku, aš neklystu blush2.gif  būčiau labai dėkinga, jeigu parašytumėt, iš kokio oro uosto patogiausia nulėkt į LT gyvenant Bonoje 4u.gif



toli gal Jums bus bet pigiausisi galima skrist is Bremeno i Vilniu. As pries 1 metus skridau per rynair, labai nedaug mokejau, vienam zmogui is anksto perkant uz max 100 LT i viena puse skrist galima.
Atsakyti
QUOTE(bootee @ 2013 05 08, 11:50)
būčiau labai dėkinga, jeigu parašytumėt, iš kokio oro uosto patogiausia nulėkt į LT gyvenant Bonoje 4u.gif

nu lygiai taip pat,- susiziuresit internete kainas, kiek km iki oro uosto ir nuspresit is kur skrist....
Jei turesit auto, atsumai nebus tokie jau svarbus. Mes gyvenam prie pat Kiolno, beveik Kiolne,- pro langus katedra matau biggrin.gif i LT skrendam is diuseldorfo wezee, is briuselio charleroi arba frankfurto hahn ryanairu (bremenas pats bjauriausias variantas, beje,- ir labai toli, ir labai slykstus skrydzio laikai ankstyva ryta), arba is Dortmundo su wizzair.
Atsakyti
ačiū, merginos smile.gif mašinos neturėsiu, tai užtat ir suku galvą kaip oro uostą pasiekt reiks, kažkaip galvojau, kad iš Kiolno bus galima skraidyt, bet ten kiek mačiau su persėdimais ir brangoka.. verysad.gif kaip tik nusižiūrėjau Diuseldorfą ir Dortmundą, nes arčiausiai yra smile.gif dar toks klausimėlis iškilo, dabar nepamenu, kur skaičiau, ar šiame forume, ar kažkur kitur, kad Vokietijoje problematiška nusipirkt grikių ax.gif ar čia teisybė ar nesąmonė?
Atsakyti