Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

Sveikutės mamytės, o kuo valyti plastikines dailylentes 4u.gif . Nerandu niekur, labai bandyti nesinori, bųt geriau jau išbandytą nusipirkt, o tai tie buteliai didžiausi paskui nėra kur dėti. Pas mane jos ledo baltumo, bet pasidaro purvinos ruožais ir nenusivalo taip paprastai. 4u.gif
Atsakyti
as taip pat naudoju AMWAY priemones - MultiLOC , LOC - virtuvei , voniai , dusui (tikras stebuklas - kalkiu nuosedu visiskai nera) , wc , ZOOM , orkaiciu valiklis (man nuvalo puikiai , t.p. ir dureliu stikla) , skalbimo miltelius SA8 baby , skalbiniu demiu isemeja (jis man padeda kovoti su morkienes demem) , oro gaivikli , baldu vaska
labai jomis patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2003 08 28, 05:25)
Labai idomu kaip jus valote ir svarinate namus. Ar dulkes valote su sluoste ar su spec. skysciais,o gal tom vienkartinem servetelem? Kuo plaunate grindis? Kokia naudojate chemija,ar megstate lietuviska?




Na as naudoju amway produkcija, neseniai pradejau ja naudoti ir pajutau didziuli skirtuma iskart tarp parduotuvese esanciu valikliu, skalbimo milteliu ir panasiu prekiu ir tarp amway gaminamos produkcijos. Indu plovikliu ypac dziaugiuos, nebejauciu to fairy skonio maiste, nelieka jokiu indu ploviklio pozymiu. O ir indai spindintys. Zinau,kad sia produkcija jei tinkamai naudosi, tai ir efektas bus ir uzteks ilgam. Beto si kompanija gavusi medali uz ekologiska produkcija, manau tai daug ka reiskia.
Atsakyti
senukuose pirkau priemonę ERES nerūdiejančio plieno paviršiams valyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai gera
Atsakyti
as jau daug metu visas valymo priemones perku is Amway, pagrindine priezastis ju ekologiskumas. Man, asmeniskai, yra labai svarbu kai namai nedvokia chlorke, kai norint issivalyt kriaukle nereikia mautis pirstiniu, ir esu rami, kad nevalgom Fairio doh.gif Su situo brudu mums viena valymo firma uzdraude net grindines plyteles plauti, kurios buvo dengiamos impregnantu, nes pasak ju, Fairy "nueda" viska. Bukit protingos, rupinkites savo sveikata ir nepirkit visokio s.....po 3 Lt, nes tai tikrai atsiliepia musu sveikatai per kvepavimo takus, kontakto budu ir t.t.
Atsakyti
labai daug diskutuota apie agresyvius valiklius.


o kaip valyt naujus daiktus: akrilinę vonią, praustuvus dengtus 'ceramicplus'. jiems rekomenduojami švelnūs valikliai, o kokie jie? unsure.gif
Atsakyti
as taip pat naudoju amway thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2007 02 15, 15:06)
as jau daug metu visas valymo priemones perku is Amway, pagrindine priezastis ju ekologiskumas. Man, asmeniskai, yra labai svarbu kai namai nedvokia chlorke, kai norint issivalyt kriaukle nereikia mautis pirstiniu, ir esu rami, kad nevalgom Fairio  doh.gif Su situo brudu mums viena valymo firma uzdraude net grindines plyteles plauti, kurios buvo dengiamos impregnantu, nes pasak ju, Fairy "nueda" viska. Bukit protingos, rupinkites savo sveikata ir nepirkit visokio s.....po 3 Lt, nes tai tikrai atsiliepia musu sveikatai per kvepavimo takus, kontakto budu ir t.t.

kazkur internete skaiciau, kad kaip tik Amway turi daug chemijos. tai nesuprantu? g.gif
Atsakyti
Gal kam teko susidurti su SCOTCHGARD priemonem, jos pagamintos Vokietijoj, gavau dovanu, o vokiskai nei bum bum blush2.gif verysad.gif todel stovi priemones ir nezinau, kaip naudoti verysad.gif Tik viena impregnatoriu batams naudoju, cia jau ismasciau kaip reikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nauja @ 2006 12 06, 16:22)
Man geriausiai orkaitė išsivalo su lietuvišku valikliu "Jėga". Užpili, su kempine .


Nepadejo verysad.gif

QUOTE(^lauryte^ @ 2007 01 22, 18:48)
as taip pat naudoju AMWAY priemones - MultiLOC , LOC - virtuvei , voniai , dusui (tikras stebuklas - kalkiu nuosedu visiskai nera) , wc , ZOOM , orkaiciu valiklis


irgi nepadejo verysad.gif .
Gal labai isiseneje tie mano riebalai orkaiteje g.gif ?Gal tokiems ka nors galite pasiulyt?
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2007 02 15, 15:06)
as jau daug metu visas valymo priemones perku is Amway, pagrindine priezastis ju ekologiskumas. Man, asmeniskai, yra labai svarbu kai namai nedvokia chlorke, kai norint issivalyt kriaukle nereikia mautis pirstiniu, ir esu rami, kad nevalgom Fairio  doh.gif Su situo brudu mums viena valymo firma uzdraude net grindines plyteles plauti, kurios buvo dengiamos impregnantu, nes pasak ju, Fairy "nueda" viska. Bukit protingos, rupinkites savo sveikata ir nepirkit visokio s.....po 3 Lt, nes tai tikrai atsiliepia musu sveikatai per kvepavimo takus, kontakto budu ir t.t.


Aš tai Amway analogus naudoju... Man jie kur kas labiau koncentruoti, pvz universalus paviršių valiklis valo geriau nei Amway (kad ir orkaičių valiklis).
Amway minusas: ilgai reikia laukti kol produktus atveš ir be to - nėra atstovybės Lietuvoje.....
Turiu du valiklius ir jų man per akis. Kiekvienas jų kainuoja po 40 lt. maždaug, ale kai metams užtenka.... tai visai padoru sakyčiau...

Dėl Fairio sutinku 100 proc. Man jis tragiškai nepatinka....
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 01 20, 21:23)
Sveikutės mamytės, o kuo valyti plastikines dailylentes 4u.gif . Nerandu niekur, labai bandyti nesinori, bųt geriau jau išbandytą nusipirkt, o tai tie buteliai didžiausi paskui nėra kur dėti. Pas mane jos ledo baltumo, bet pasidaro purvinos ruožais ir nenusivalo taip paprastai. 4u.gif

HIGĖJOS plasmasinių paviršių valiklis purškiamas- kaina apie 4 lt, reikia pirštines užsimauti bet nuvalo super thumbup.gif
Atsakyti