Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ekstrinė kontracepsija - Postinor
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Kontraceptinės priemonės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Irmuliux
Nu nezinau kaip kam su tuo postinoru, pati nemeginau bet... mano drauge vos nenukraujavo per ta bjaurybe. schmoll.gif nepatinka man tokie dalykai. Jei rimtai, tai mergicka isigando, kad ko nebutu ir paprase savo vaikino ko nors nupirkti. Vaistininke dave postinoro. Ta pati vakara buvo isvezta i ligonine. Jai pasidare silpna, bloga ir pradejo ziauriai kraujuot. Va taip vat... g.gif
Kacia
Priesh savaite ir ash ishgeriau postonor, bet jau ce man buvo antras kartaskai ji geriu. Nors po pirmo karto sakiau gyvenime nebegersiu..nepasitikslino. Tai natras kartas nebuvo toks mirtinas kaip pirmas. Shi karta tai tik pilva labai skaudejo kelias dienas ir menesines velavo pora dieneliu. Daugiau nieko. Aishq niekam nesiulau jo vaertoti (kaip yra tokiu kurios po kiekvieno lytinio akto geria), bet jei nera kitos isheities ir galvoji kad uzhsikabinai tai tikrai reiketu...
ilbee
ir aš kažkada seniai bandžiau postinoro schmoll.gif . Tai teko į ligoninę gultis. Gal dėl to, kad man buvo tik 18 čia dėl to taip suveikė. Bet pragulėjau ten savaitę. Išskyros buvo tirštos, tamsiai rudos su krauju ir dar pūliais, žodžiu, gydytojai buvo pakraupę, sakė kad atrodo kaip po aborto. Na aš jiems tuomet nesakiau kad gėriau postinoro g.gif , tai taip ir nenustatė kas ten man buvo, gydė kaip nuo uždegimo, bet pasiskaitinėjau čia ir dabar tik supratau, kad turbūt postinoras taip suveikė blink.gif
noriu pagalbos
verysad.gif sveikos panos klausykit as pasimylejau nesaugiai 12 03 (ta diena man turejo prasidet menesines) ir ju nesulaukiau tada sunerimus isgeriau postinor 12 05 tai yra vakar. skaiciau kad man turetu prasidet kraujavimai nuo postinoro 2-3 dienu tarpe tai dabar laukiu, o kaip su tom menesinem dabar turetu but? kada jos turetu prasidet? padekit prasau labai pergyvenu kad pastosiu.. verysad.gif
noriu pagalbos
p.s. PATAISA: pasimylejau nesaugiai ta pacia diena kada turejo prasidet menesines
Valeri
Tikrai žinau, kad "Postinor" poveikis-iki 72 val. Taigi 3 paras po nesaugaus sekso jis dar suveiks. Šiaip tai, aišku, nerekomenduojama ir visur kalbama, kad jis veikia tik 12 ar 24 val. po lytinio akto, tačiau mano ginekologė išdavė paslaptį, kas viskas bus tvarkoje, jei išgersiu ir vėliau (iki 72 val.), bet tada iš karto jau reikia gerti 2 tabletes, po 12 val. dar vieną.
Fannya
QUOTE(Valeri @ 2005 12 07, 15:36)
Tikrai žinau, kad "Postinor" poveikis-iki 72 val. Taigi 3 paras po nesaugaus sekso jis dar suveiks. Šiaip tai, aišku, nerekomenduojama ir visur kalbama, kad jis veikia tik 12 ar 24 val. po lytinio akto, tačiau mano ginekologė išdavė paslaptį, kas viskas bus tvarkoje, jei išgersiu ir vėliau (iki 72 val.), bet tada iš karto jau reikia gerti 2 tabletes, po 12 val. dar vieną.
*

Valeri, nedezinformuok 4u.gif
Postinoras, pavartojus 48-72 valandų nuo akto laikotarpiu suteikia tik 58 proc. patikimuma.
Duomenis paemiau is cia.
tyritityri
unsure.gif juo yra teke postinor gerti 2-3 kartus pries 2 metus kazkur.. buvau jauna kvaila, ten bernu pasitikejau doh.gif ..
kaip ir visoms MM anksciau laiko prasidejo ir viskas unsure.gif ..

bet siaip tai ten uztenka info lapeli psiskaityt kad kita karta labiau pasisaugotum..
beja tada tikrai gavau be recepto rolleyes.gif
noriu pagalbos
nu wa! praejo tos 3 dienos ogi niekas is manes neisbego net ir neislasejo.. dariau testa jis parode 1 juostele (Bet ) truputuka ,vos vos paryskejo ir antra.. nzn man jau depresija nejaugi as is tikro pastojau? lllabai nenoriu..!!!! verysad.gif nzn ka daryt.. kaip manot ar tikrai galejau? ar gali but kad testas reiskia jog as nescia?
Adorė
Nesinervink taip, man gal apie 20 d men velavo po postinoro...
Akrila
Postinor turi ir pasalini poveiki, ne tik apsaugo nuo nestumo. Du kartus teko si vaista panaudot... Po keliu menesiu stipriai eme maust strenas, atsirado neauksta temperatura, sirdies permusimai. Nuo sio vaisto isaugo dvi cistos ant kiausidziu. Gydziausi pas profesore, teko operuoti. Profesore pasake, kad cistos uzaugo nuo Postinor ir, kad sitos tableteles gali pakenkti vaisingumui. Geriau is anksto galvokit apie kitokias apsisaugojomo priemones, kad tik nereiketu Postinoro...
Mitsė
mano geriausia drauge po Postinor'o daresi isvalyma... verysad.gif man irgi teko sita "malonuma" patirti, tik tai baigesi sekmingiau, jei galima taip ivardinti. daug panikos sukele atsirades nuolatinis pykinimas. tikrai maniau, kad pastojau. bet visi nestumo testai buvo neigiami ir MM sulaukiau. ginekologe paaiskino, kad pykinimas galejo buti Postinor'o pasekme. beje, man neseniai rado cista. kazi, gal tikrai cistos ir Postinor kaip nors susije? g.gif
Ganga
as su vaikinu pasimilejau 12.03 ir po penkiu valandu isgeriau NorLevo 2 tabletes is karto, nes ten taip rase. Postinoro vaistininke neturejo tai ji man sias ir pasiule. 12.10 turejo prasideti mano dienos bet iki siol dar nesergu. Kartais papykina, labai speniukai jautrus. Infoermaciniame lapelyje raso kad jei per 5 dienas nesusergi butina pasidaruti nestumo testa. Kazin ar testas ka nors rodys, juk mazai dar laiko, o ir pas gyditoja eit dar per anksti.
Astrėja
siaip testas turetu rodyti jau kazkur po 10 dienu, o tau kaip tik tiek ir yra, gali pabandyti.As ir geriau postinora, bet bet man jis nesuveike matyt, nes turim jau savo maza perliuka wub.gif
Mitsė
QUOTE(Ganga @ 2005 12 13, 23:14)
as su vaikinu pasimilejau 12.03 ir po penkiu valandu isgeriau NorLevo 2 tabletes is karto, nes ten taip rase. Postinoro vaistininke neturejo tai ji man sias ir pasiule. 12.10 turejo prasideti mano dienos bet iki siol dar nesergu. Kartais papykina, labai speniukai jautrus. Infoermaciniame lapelyje raso kad jei per 5 dienas nesusergi butina pasidaruti nestumo testa. Kazin ar testas ka nors rodys, juk mazai dar laiko, o ir pas gyditoja eit dar per anksti.
*

siaip man buvo taip pat, kaip tau (pykinimas, padidejes speneliu jautrumas, be to, mausdavo pilva, nuolat norejau miego), tik MM ne velavo, o prasidejo per anksti. bet draugiu patirtis rodo, kad jei MM veluoja, tai dar nereiskia nestumo schmoll.gif testuka gali pasidaryti, as dariausi after10. po savaites pakartojau, o po poros dienu dar karta. pamatysi - viskas bus ok! mirksiukas.gif
Brooke
Fu schmoll.gif Vartojau tą šlikštynę vieną ir paskutinį kartą gyvenime. Po to tris dienas iš lovos nesikėliau, kaip pykino, vos galvą pakėlus. A dabar dar Dalia-lialia postą paskaičiau, tai galvoju, ar tik mano nei iš šio nei iš to prasidėję širdies permušimai ir jau gerą pusmetį kone fiksuota kūno temperatūra virtę 37.2 nebus to paties Postinoro palikti džiaugsmai :-/ ? Nors vargu, nes jį geriau prieš gerus tris metus, o sveikatos problemos prasidėjo tik pernai. Ar gali taip būt unsure.gif?
rudukė
Aš irgi pora kartu postinorą gėriau (prieš kokius 2m. paskutinį kartą, tai kol kas jokių pašalinių reiškinių nesulaukiau: nei mane pykino, nei galvą skaudėjo ar pan. Bet kažkaip daugiau vartoti visai nenorėčiau. O šiaip reiktų 2 postinoro tabletes išgerti, bent jau taip rašo informaciniame lapelyje (nors aš tik po vieną gėriau).
Lala
As irgi keleta kartu vartojau Postinora, bet daugiau jo negersiu,nes kaip suprantu jis laabai pavojingas unsure.gif nors pas mane kaip ir pasalinio poveikio nebuvo.
Smailiukas

QUOTE(Zuzanėlė @ 2005 12 09, 20:04)
Kaip daug kas sako-geriausias apsisaugojimo būdas- SUSILAIKYMAS lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ir nereikės nervų gadinti......  doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

baikit tokius postus rasyt, manau kad kaip tik zmogu reikia paguosti, o ne dar labaiu erzinti 4u.gif juk visiems buna visokiu netyciuku mirksiukas.gif viskas bus gerai, tik maziau nervinkis, nes nervu gadinimas tikrai prie menesiniu velavimo prisideda.
is mano asmenines patirties su postironu tai is vis nesamone buvo. isgeriau as ji ir jokio kraujavimo nebuvo, jokiu pasaliniu poveikiu ir menesines buvo tada, kada ir turejo buti - vestuviu diena doh.gif doh.gif doh.gif
logika
nebežinau ką daryti...prieš savaitę išgėriau postinor.buvau pas ginekologę nuėjusi šią savaitę,sakė mėnesinės turėtų prasidėti po 5-6dienų po postinor išgėrimo. Nors šiaip turėtų prasidėti sausio 18-19 d. bet dabar taip bijau,taip bijau...o sumaištis tokia viduje,kad net nežinau kaip čia save paguosti. skauda pilvą lyg prieš mėnesinės nuo vakar vakaro,o kraujo nė lašo cray.gif jei pastočiau,tai net nežinau..juk paskutinis pusmetis universitete...nei namų,nei pinigų ir tuo labiau vyro šalia...nors imti ir kaukti pradėti ir tai nepadėtų.... verysad.gif
pupute
uij estrelija, man ir tas pats...buvo ax.gif isgeriau postinora praeita savaite, o kad prasidejo skausmai pilvo apacioj tai, krutine jautri nezmoniskai buvo ir atrodo sunki... draugas sake jua geriau butum negerus ir tt, bet tai po piet jau ne pietus...tai visa savaite taip prasikankinau, o dar sesija, ir vakar sulaukiau meneseiniu:) bet nzn, vis tiek neramiai jauciuosi, lyg jau man kazkas ten yra lyg ka. Suprantu kad jau cia manio laki vaizduote. Kita savaite eisiu pas ginekologe g.gif o baisiai nenoriu. Tai va, pamatysi kad ir tau bus viskas gerai, susitvarkys viskas drinks_cheers.gif
Taistė
ir man yra teke gerti ta nelemta postinora. menesines atsirado tiksliai pagal instrukcijas - savaite anksciau nei normaliai. bet apskritai tai manau kad postinoras is esmes yra blogis. moters organizmui. nes kiek zinau poveikis net nera visiskai istirtas.
taip kad manau jei bunu panasi situacija dar gerai gerai pagalvociau ar man ji gerti.. na aisku lengva kalbeti taip is anksto.. blush2.gif ale vistiek jis man labai neptinka.
gitulia
QUOTE(estrelija @ 2006 01 14, 10:59)
nebežinau ką daryti...prieš savaitę išgėriau postinor.buvau pas ginekologę nuėjusi šią savaitę,sakė mėnesinės turėtų prasidėti po 5-6dienų po postinor išgėrimo. Nors šiaip turėtų prasidėti sausio 18-19 d. bet dabar taip bijau,taip bijau...o sumaištis tokia viduje,kad net nežinau kaip čia save paguosti. skauda pilvą lyg prieš mėnesinės nuo vakar vakaro,o kraujo nė lašo  cray.gif jei pastočiau,tai net nežinau..juk paskutinis pusmetis universitete...nei namų,nei pinigų ir tuo labiau vyro šalia...nors imti ir kaukti pradėti ir tai nepadėtų.... verysad.gif
*

Nesinervink tu taip, va as irgi kaip tik geriau sita bruda, parejo mano "sventes" nei anksciau, nei veliau, o taip kaip ir turejo pareit, nepaankstino man postinoras,
pareis ir tau wink.gif
logika
bigsmile.gif susirgau...kaip faina...daugiau jokių smileysex.gif be apsaugos...
logika
...bet skausmai tai nerealūs... unsure.gif unsure.gif unsure.gif užmigti negaliu...
taly
labas vakaras! as vartojau postinor 1 tablete, ji nepadejo. kai paklausiau gydytojos ji pasake, kad nevisada padeda ir 2 tabletes.. taigi ne toks jis jau ir veiksmingas, nors daugeliui moteru padeda is karto isgerus.
Taistė
QUOTE(taly @ 2006 01 19, 22:39)
labas vakaras! as vartojau postinor 1 tablete, ji nepadejo. kai paklausiau gydytojos ji pasake, kad nevisada padeda ir 2 tabletes.. taigi ne toks jis jau ir veiksmingas, nors daugeliui moteru padeda is karto isgerus.
*

nu vat tai man labai keistai taip. nesuprantu kaip gerti viena jei aiskiai parasyta kad reikia gerti dvi. tai gal tas pastojimas netoks jau ir nepageidaujamas? tik kam tada ta viena gert? nu nesuprantu as blink.gif

Taistė
QUOTE(estrelija @ 2006 01 19, 21:16)
ar galit man kas nors pasakyti,kas buvo vartojęs postinor? kodėl tiek daug krešulių per mėnesinių pirmas dienas?ar tai persileidimu pavadinti?ar organizmo išsivalymas nuo postinor?nesuprantu kažkaip...ir kodėl tokios skaudžios mėnesinės...nu ir paprastai šiaip skauda,bet dabar net vaistai nepadėjo... blink.gif
*

man rodos tu per daug isterikuoji. nu nesupyk bet taip atrodo. be to, negali gi tiketis paprastu menesiniu kaip visada po to kai tokia hormonu doze suvalgei. nu isgerei tu ta postinora. nieko cia jau nebepakeisi. saukstai po pietu. o tas akylas pablogejimu ieskojimas tau nieko nepades schmoll.gif taip kad nusiramink ir ner cia ko parintis 4u.gif ojei kaip grieztai cia as.. protest.gif liezuvis.gif blush2.gif
Jokūba
Esu vartojus irgi situs nuodus. Galiu pasakyti, kad kiekvienai vis kitaip. Man asmeniskai, po postinor menesines nebuvo nei skausmingos nei su kresuliais, bet va sekancios ir dar sekancios tai net labai skausmingos. Visgi, nepamirskime kad tai yra nuodai, ir kaip gydytojai sako - atomine bomba moters organizmui.
V&A
pamenu ir as ta zaraza kelis kartus vartojau.
bet daugiau tikrai nelisiu.ir kontraceptiniu atsisakiau.
Evelina_99
Norejau paklausti kad pavartojus Postinor 2 po 3-4d pradeda jaustis priesmenstrauciniai ir per menstraucijas vyxtantys pozymiai taciau dar nekraujuoju. nuo isgerimo praejo 4d. tureciau lb nerimauti? pastojimo tai pozymis kad nekraujuoju. beje tablete isgeriau po 2h po nesaugaus akto. kita po 12h.
Akrila
QUOTE(Evelina_99 @ 2006 02 07, 10:04)
Norejau paklausti kad pavartojus Postinor 2 po 3-4d pradeda jaustis priesmenstrauciniai ir per menstraucijas vyxtantys pozymiai taciau dar nekraujuoju. nuo isgerimo praejo 4d. tureciau lb nerimauti? pastojimo tai pozymis kad nekraujuoju. beje tablete isgeriau po 2h po nesaugaus akto. kita po 12h.
*

Man pvz. tai jokiu pozymiu nebuvo. Isgeriau pagal instrukcija abi tabletes, bet taip ir nesusirgau po keliu dienu. Menesines prasinejo normaliai tada, kada ir turejo prasidet. Nepastojau. Tad nusiramink... Ko gero ir tau kaip man bus, susirgsi "pagal grafika" smile.gif
juoduciuke
turbut juoda kate per kelia perbego, antras nelaimingas atsitikimas per savaite. pries 3 dienas akto metu plyso prezervatyvas. isgeriau postinora, lyg ir viskas praejo. bet vakar kaip uzkeikta vel tas pats. pas mane labai nereguliarus ciklas. mm ir taip jau velavo jau daugiau nei savaite... kaip elgtis, gal be reikalo panikuoju?
Evelina_99

Sveikos. Norejau paklausti ar tom kurios vartojo Postinor-2 daugiau nei viena karta reakcija buvo tokia pati? PVZ: ar visada jo pavartojus prasidedavo menesines laiku,
O kitom jei pavartodavo jos kiekviena karta veluodavo po pavartojimo. Ta prasme ar kunas kiekviena karta panasiai reaguoja i si vaista ar buna ,kad tarkim pirma karta skaudejo viska labai labia ,o antra karta neskaudejo. Kad pirma karta menesines buvo ankstyvos ,o antra karta velavo. Nes pati per savo ziopluma buvau priversta pavartoti ji antra karta. Pirma karta menesines prasidejo praejus 7d po pavartojimo(likus 10d iki menesiniu), o db tik menesiniu pozymiai daznokaj islenda. .t.y skausmai ir pan. Taciau men nera. O po pavartojimo praejo jau 9d. (iki menesiniu liko 5d. liko). Padariau testa praejus 9d. (kasete). Atsakymas neigiamas.Bet nemanau kad galima pasitiket juo po 9d. Buciau labia dekinga jei pasakytumete ar jum Postinor-2 poveiksmis visajs kartajs (kad ir kiek ju buvo) buvo vienodas? Aciu uz nuosirdzius atsakymus ir supratinguma.

P.S. bukit geros ir rasykit tik is savo praktikos, o ne kaip buvo jusu draugem ar pan. ACIU ax.gif
yalissa
Sveika,
As taip pat Postinor vartojau 2 kartus ir galiu pasakyti, kad organizmo reakcija buvo nevienoda.. Po pirmo karto menesines pasirode labai greitai, nebeprisimenu tiksliai, bet gal po 4 dienu.. O po antro karto menesiniu is viso nebuvo, susirgau veliau negu turejau susirgti.. Netgi ejau pas ginekologe, galvojau, kad jau nescia esu, bet pasirodo nieko panasaus.. Ginekologe man tada pasake, kad tai individualiai nuo organizmo priklauso. Sako vienais atvejais greit susergama, kitais visai nesusergama. Bet siaip tai labai daug velniu nuo jos gavau, kad geriau tas tabletes blush2.gif blush2.gif blush2.gif
ingutera
Ir man buvo panašiai kaip Renatitai, po pirmo karto mėnesinės prasidėjo kitą dieną schmoll.gif , o paskui dar kelis kartus teko vartoti, tai prasidėdavo po 3-4 dienų. bet kažkaip išlieka toks nemalonus pojūtis. Ir kiek žinau, tai labai jau negerai tais Postinor piktnaudžiaut...
pora
Aš esu taip pat naudojusi Postinor2 du kartus, bet išvis nieko blogo nebuvo, o ir mėnesinės laiku atėjo, o šiaip kontraceptinių tablečių negaliu gerti, nes kiek buvau pradėjusi gerti, tai pykindavo, blogai jaučiausi, kol vieną dieną nualpau, tada vidury mėnesio nutraukiau gerti.
P.S. jo, o ginekologai kažkaip labai prieš tą Postinor'ą. Nes kai aš savo ginekologei pasakiau, kad teko naudoti, patarė daugiau nenaudoti. Tai ir įdomu kas ten per nuodas doh.gif
*sirse*
man teko gert... verysad.gif ir tikiuosi, kad daugiau neteks. nes buvo bloga ir siek tiek velavo. zodziu, nieko gero... gal ir veiksmingas, bet geras nuodas... o apie dazna vartojima isvis neturiu ka pasakyt. juk jame turi buti arkliskos dozes hormonu, jei taip suveikia, kaip turi suveikt.
jole
Aš irgi naudojau Postinor2, tačiau mėnesinės taip ir nepasirodė... Dabar mano mažajam jau bus pusė metų thumbup.gif
La fraise
as irgi esu gerus pora kartu, bet ne taip kaip priklaus kad viena isgeri, o po to uz keliu val kita turi isgert, as viena isgeriau o kita pamirsau tongue.gif nebepamenu tiksliai kaip man ten buvo su menesinem nes tai buvo pries kokius 3-4m blush2.gif bet jei gerai atgaminu tai prasidejo po keliu dienu tai yra greiciau nei turejo (nors tas turejo man nelabai tinka nes pas mane jos nereguliaros blush2.gif verysad.gif )
o del jo poveikio kiek teko skaityt tai jis stiprus labai yra nes skirtas naudojimui po isprievartavimu ir panasiai g.gif
Junna
Klausykit, mergaitės, o ar Jums kuriai nors buvo taip, kad išgėrus postinorą kraujavimas tiek po kelių dienų, tiek atėjus įprastam mėnesinių laikui būtų ne toks gausus kaip įprastai? Man labai neramu pasidarė, nes kiek pasiskaičiau, tai visom labai jau gausiai kraujuoja, o man tai visai mažai unsure.gif Gal aš pastojau? Vaje vaje, jau puoliau į paniką verysad.gif
Taistė
QUOTE(Junna @ 2006 03 08, 12:26)
Klausykit, mergaitės, o ar Jums kuriai nors buvo taip, kad išgėrus postinorą kraujavimas tiek po kelių dienų, tiek atėjus įprastam mėnesinių laikui būtų ne toks gausus kaip įprastai? Man labai neramu pasidarė, nes kiek pasiskaičiau, tai visom labai jau gausiai kraujuoja, o man tai visai mažai unsure.gif  Gal aš pastojau? Vaje vaje, jau puoliau į paniką verysad.gif
*

na man rodos jeigu gerei viska pagal instrukcija turejo suveikti.. g.gif
man asmeniskai tai mmm buvo ateje savaite anksciau nei normaliai - lygiai taip kaip buvo parasyta instrukcijoje.. tik jau nepamenu kokios ten jos buvo..
Papildyta:
QUOTE(juoduciuke @ 2006 02 09, 17:31)
turbut juoda kate per kelia perbego, antras nelaimingas atsitikimas per savaite. pries 3 dienas akto metu plyso prezervatyvas. isgeriau postinora, lyg ir viskas praejo. bet vakar kaip uzkeikta vel tas pats. pas mane labai nereguliarus ciklas. mm ir taip jau velavo jau daugiau nei savaite... kaip elgtis, gal be reikalo panikuoju?
*

na postonoru piktnaudziaut tikrai negalima.. as pvz geriau tik viena karta bet kartais pagalvoju kad dabartines problemos su tuo kazkaip gali but susije.. taigi atsargiai - visgi ziaurus smugis visam organizmui..

apkritai tai man rodos cia tas pagindinis prezervatyvu minusas, nes jei kas atsitinka o leliukui dar ne laikas - tenka griebtis tuo nuodo postinoro verysad.gif tokiu atveju gal tikrai KT geriau.. nors ir ten buna "dienu lyg tycia" blush2.gif
smile smile
As irgi Postinor2 paragavau blush2.gif nebuvo kitos iseities ir nieko blogo nematau. as vaikuciu daugiau tikrai nebenoriu naudojames prezervatyvais, nelabai aiski pabaiga buvo tai nerizikavau ir isgeriau, ir tiesa tik parejus po visko 70 val. Po savaites prasidejo menesines, aisku anksciau nei turejo prasideti, labai apsidziaugiau. Tikrai nera neiko bloga jei Postinoro nevartoji daznai, taigi cia extra priemone o kas nenori vaikelio neturi daugiau is ko rinktis. Nemanau kad jie jau tokie blogi, nebuvo man nei salutiniu poveikiu dideliu, truputi gal silpnesne pora dienu jauciausi, bet tai tikrai nieko baisaus. Po nelaimingo atsitikimo rekomenduoju Postinor2 jei nenorite vaikeliuko thumbup.gif sekmes
Moteryte
Sveikos mergaites,

Netiketai paciai sau tapau Postonor vartotoju klubo nare - visuomet save laikiau labai rimta ir atsakinga, bet pasirodo visko atsitinka ir esu visiskai atvirksciai.
Didele sarmata prisipazinti, bet per pastarasias 3 savaites teko ji pirkti ir naudoti tris kartus. Jokiu budu tuo nesididziuoju ir visai nelaukiu moralizavimo, galbut tik ieskau bendranelaimeliu.
Blogiausia tai, kad apie si kontraceptika iki siol nieko nezinojau, nes nebuvo reikalo ir dometis.
Kuomet padariau kvailyste - sokau prie interneto ir ji atradau. Perskaiciusi tik informacini lapeli nelaukdama ji suvartojau. To dar maza!!!! Kvailumo pakako neatsakingai pasielgti tris kartus. blush2.gif Taigi, kaip ir sakiau, blogiausia yra ne tik tai (tikiuopsi is savo pamoku pasimokyti) bet ir tai, kad informaciniame lapelyje apie ipatingai ziaurias pasekmes neraso, o pradejus daugiau dometis forumuose kitu moteriskiu patirtimi, jauciu, kad isivariau ne tik kad baime, bet jau beveik patologine fobija.
Labai blogai ir tai, kad niekur nerandu issamaus profesionalaus gydytojo ginekologo komentaro. Kiek teko matyti - visi jie turi skirtingas nuomones ir abejoja vienas kito kompetancija... g.gif

Beje, Postinor-2 parduoda Euro vaistinese be recepto - patikekite pati triskart pirkau. Zinoma mano veidas neatrodo 16, bet kiekviena karta sulaukdavau idemaus vaistininkes zvilgsnio.

p.s. paskaiciusi jusu komentaru apie pasalini poveiki jau ruosiuosi mirti... verysad.gif
Elegantiškai sninga
Deja, yra tekę jomis pasinaudoti, tikrai nesidžiaugiau. Jaučiausi baisiai: pykino, mmm ciklas išsireguliavo, skaudėjo pilvą. Bet tai buvo vienas ir vienintelis kartas
Origami
Esu vartojusi ir ne kartą jokio pašalinio poveikio nebuvo.
vobla
Nu ką- teko pirmą kartą pasinaudoti. Pasitaikė nekokybiškas sargis, kad jį kur velniai. Išgėriau tiksliai pagal instrukciją, paskui įlindau į SM forumą, atidžiai persikaičiau abi temas apie Postinorą ir pradėjau laukti lėtos mirties. Labai jau daug negerų nutikimų su tuo postinoru,o paprastai jei tik kas gali nutikti blogo, man nutinka visų blogiausia lotuliukas.gif Nu ir nieko. Nei bloga buvo, nei temperatūra, nei joks kraujavimas neprasidėjo. Mėnesienos atėjo laiku , tiksliai kaip laikrodis ir niekuo nesiskyrė nuo įprastinių. Jokių ten ypatingų skausmų ar kraujavimo. Tiesiog net nesitiki, kad aš tas tabletes iš viso gėriau. Tuomet dar kartą atidžiai peskaičiau abi temas ir priėjau išvados, kad šitas vaistas sukelia persileidimą. Toms, kurios pastojo ir buvo visos blogybės, o toms kurios ne- nieko ir nebuvo. Štai iš kur visi tie kraujavimai moterims po savaitės. Bet čia tik mano nuomuonė, o aš ne medikė, tik šiaip laisvamanė spėliotoja. Nekokybiškas sargis pasitaikė ciklo pradžioj, kai aš dar aplamai svarsčiau ar verta juo naudotis, tačiau šiam pavedus, supanikavau ir griebiaus postinoro. Nors tikimybė pastot tuo metu buvo labai maža. Taigi iš to ir darau išvadas apie tokį skirtingą vaisto poveikį....
Moteryte
Keisciausi dalykai man dedasi - menesiniu postinoro perdozavimas man neissauke (neseniai buvo buvusios), jauciau pradzioj kiek pakilusia temperatura. Praejus 10 dienu jauciu nestumui budingus pozymius - jautrios krutys, dieglys strenose ir inkstu apylinkej. Pasidariau testa - kol kas neigiamas. Jei nebuciau vartojus postinoro, menesines turetu prasideti kita savaite. Bet dabar jau tiesa sakant nebezinau ko laukti...Nuspredziau dar apsisarvuoti kantrybe, luktelti iki kitos savaites. Jei ne - tada tai jau nezinau...ui ui ui kaip neramu... g.gif
Lady_I
na, o kaip jus jautetes po postinoro gerimo?Man asmeniskai kiesciausi dalykai dedasi.Is pradziu pilvo apatine dali skaudejo, bet greit praejo.Tada pykino dvi dienas po gerimo.Dabar trecia diena.Taciau mano tas pilvas toks issioputes, kaip nesavas, karts nuo karto kas suskausta,tarsi kas viduj ten butu(na man cia konkreti paranoja apie vaisiu), ansciau megau guleti ant pilvo, o dabar jau benepatogu darosi visiskai,tarsi spausciau as ta pilva...Kokie jums salutiniai poveikiai buvo ir kuom viskas baiges? unsure.gif
rasulkadz
Tik ką išgėriau postinor-krečia šaltis,galva sunki,pykina... Kažkaip baisu darosi..
Nors postinorą esu gerusi prieš kokius 4 metus, bet tada taip nebuvo ir visiškai tada buvau rami, o dabar kinkos dreba scare.gif
kas bus jei antros tabletės negerčiau?????
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.