Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

as postinor geriau rugsejo 3 diena(buvo praejusios 2val), po 6-7 dienu dienu prasidejo kraujavimas. girdejau, kad tai nebuvo menesines ir dabar susirgsiu tada kada turejau- apie rugsejo 24-27diena( pries tai menesines buvo rugpjucio 26d)... bet siandien jau spalio 2d... nebezinau ka galvot... nelabai logiska manyt kad pastojau, bet zinot kokios tos paneles paranojiskos siais klausimais.....
Atsakyti
nu ka, pasisakysiu ir as. Postinora geriau 4 kartus per mazdaug 1 metu laikotarpi.. O placiau apie ji paskaitykite cia: http://www.vaistai.lt/ . ten iveskite pavadinima POSTINOR ir viskas kuo puikiausiai ten yra paaiskinta
Atsakyti
testas neigiamas.....smile.gif
Atsakyti
ir vel as..
vis dar nesusirgau... po postinoro issaukto kraujavimo praejo 33 dienos, o nuo tikru menstruaciju- 46.... nesuprantu... dariau testa - neigiamas (rapipreg)...
ar galejo postinora sitaip iskraipyt cikla? gal ir jum po jo velavo mmm? kiek laiko? kazkaip nesitiki kad pastojau- juk testas neigiamas (ji dariau si sestadieni ryte), beto postinora isgeriau 2 h po nelaimes...

pakomentuokit...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lady in black @ 2005 10 11, 18:44)
ir vel as..
vis dar nesusirgau... po postinoro issaukto kraujavimo praejo 33 dienos, o nuo tikru menstruaciju- 46.... nesuprantu... dariau testa - neigiamas (rapipreg)...
ar galejo postinora sitaip iskraipyt cikla? gal ir jum po jo velavo mmm? kiek laiko? kazkaip nesitiki kad pastojau- juk testas neigiamas (ji dariau si sestadieni ryte), beto postinora isgeriau 2 h po nelaimes...

pakomentuokit...smile.gif

Postinoras cikla iskraipyti tikrai galejo- juk organizmas gavo smugine hormonu doze .Bet jei visgi neesi tikra, kad nepastojai- po poros dienu kartok testa 4u.gif
Atsakyti
susirgau.... smile.gif
Atsakyti
Tingiu viską skaityti apie tą vaistą, tik galiu pasakyti iš savo patirties - jis man iššaukė tooooookį kraujavimą, kad galvojau nukraujuosiu negyvai. Teko ir pas gydytoją apsilankyti...Brrrr
Atsakyti
sveikos,
pamacius tokia tema toks juokas paime biggrin.gif , mano dukryte kartais pravardziuojam postinor'u biggrin.gif nes manes jis kazkaip neapsaugojo biggrin.gif bet dabar nerealiai dziaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
citata:

Jei santykiai nereguliarūs, geriausia prezervatyvai, o jei KT, tai Postinor. Po lytinių santykių 1 tab. 4 tabletės – 14,86 Lt.

gyd. K. Mačiulienė


kaip jums patinka? ....ir cia raso gydytoja.... siaubas... blink.gif
Atsakyti
nieko sau!!!! as tai girdejau, kad postinor labai gali sutrikdyti cikla, todel labai jaudinausi, kai reikejo ji gerti. Siaip kiek prisimenu, tai reikia gerti viena tablete per 72val nuo santykiu, o antra- po 12val nuo pirmos, ir dabar jie kainuoja apie 21lt man rodos.. tai bent daktare....
Atsakyti
Porą kartų teko Postinor paragauti, dar prieš kelis metus, kai buvo po 4 pakuotėje. Truputi patepliojo vidury ciklo ir viskas, na gal dar keliom dienom mmm nusikėlė. O va visai prieš kelis mėnesius viena panelė gėrė, tai ją ir pykino, ir šiaip labai blogai jautėsi... Manau, kad geriausia gumytės, o jei jau link vaisingų dienų dar, tai galima ir su nonoksinoliu, ir galų gale dar kokią tirpią tabletę įsidėt, jei ne kasdien.
O kad geriant tabletes silpnėja mmm, tai čia normalu, man va vienas baigus gerti labiau susilpnėjo, negu geriant.
Atsakyti
Prisidesiu ir as prie statistikos: man padejo. Velavo gal kokias 5 dienas mmm ax.gif
Atsakyti