Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

nu wa! praejo tos 3 dienos ogi niekas is manes neisbego net ir neislasejo.. dariau testa jis parode 1 juostele (Bet ) truputuka ,vos vos paryskejo ir antra.. nzn man jau depresija nejaugi as is tikro pastojau? lllabai nenoriu..!!!! verysad.gif nzn ka daryt.. kaip manot ar tikrai galejau? ar gali but kad testas reiskia jog as nescia?
Atsakyti
Nesinervink taip, man gal apie 20 d men velavo po postinoro...
Atsakyti
Postinor turi ir pasalini poveiki, ne tik apsaugo nuo nestumo. Du kartus teko si vaista panaudot... Po keliu menesiu stipriai eme maust strenas, atsirado neauksta temperatura, sirdies permusimai. Nuo sio vaisto isaugo dvi cistos ant kiausidziu. Gydziausi pas profesore, teko operuoti. Profesore pasake, kad cistos uzaugo nuo Postinor ir, kad sitos tableteles gali pakenkti vaisingumui. Geriau is anksto galvokit apie kitokias apsisaugojomo priemones, kad tik nereiketu Postinoro...
Atsakyti
mano geriausia drauge po Postinor'o daresi isvalyma... verysad.gif man irgi teko sita "malonuma" patirti, tik tai baigesi sekmingiau, jei galima taip ivardinti. daug panikos sukele atsirades nuolatinis pykinimas. tikrai maniau, kad pastojau. bet visi nestumo testai buvo neigiami ir MM sulaukiau. ginekologe paaiskino, kad pykinimas galejo buti Postinor'o pasekme. beje, man neseniai rado cista. kazi, gal tikrai cistos ir Postinor kaip nors susije? g.gif
Atsakyti
as su vaikinu pasimilejau 12.03 ir po penkiu valandu isgeriau NorLevo 2 tabletes is karto, nes ten taip rase. Postinoro vaistininke neturejo tai ji man sias ir pasiule. 12.10 turejo prasideti mano dienos bet iki siol dar nesergu. Kartais papykina, labai speniukai jautrus. Infoermaciniame lapelyje raso kad jei per 5 dienas nesusergi butina pasidaruti nestumo testa. Kazin ar testas ka nors rodys, juk mazai dar laiko, o ir pas gyditoja eit dar per anksti.
Atsakyti
siaip testas turetu rodyti jau kazkur po 10 dienu, o tau kaip tik tiek ir yra, gali pabandyti.As ir geriau postinora, bet bet man jis nesuveike matyt, nes turim jau savo maza perliuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ganga @ 2005 12 13, 23:14)
as su vaikinu pasimilejau 12.03 ir po penkiu valandu isgeriau NorLevo 2 tabletes is karto, nes ten taip rase. Postinoro vaistininke neturejo tai ji man sias ir pasiule. 12.10 turejo prasideti mano dienos bet iki siol dar nesergu. Kartais papykina, labai speniukai jautrus. Infoermaciniame lapelyje raso kad jei per 5 dienas nesusergi butina pasidaruti nestumo testa. Kazin ar testas ka nors rodys, juk mazai dar laiko, o ir pas gyditoja eit dar per anksti.


siaip man buvo taip pat, kaip tau (pykinimas, padidejes speneliu jautrumas, be to, mausdavo pilva, nuolat norejau miego), tik MM ne velavo, o prasidejo per anksti. bet draugiu patirtis rodo, kad jei MM veluoja, tai dar nereiskia nestumo schmoll.gif testuka gali pasidaryti, as dariausi after10. po savaites pakartojau, o po poros dienu dar karta. pamatysi - viskas bus ok! mirksiukas.gif
Atsakyti
Fu schmoll.gif Vartojau tą šlikštynę vieną ir paskutinį kartą gyvenime. Po to tris dienas iš lovos nesikėliau, kaip pykino, vos galvą pakėlus. A dabar dar Dalia-lialia postą paskaičiau, tai galvoju, ar tik mano nei iš šio nei iš to prasidėję širdies permušimai ir jau gerą pusmetį kone fiksuota kūno temperatūra virtę 37.2 nebus to paties Postinoro palikti džiaugsmai :-/ ? Nors vargu, nes jį geriau prieš gerus tris metus, o sveikatos problemos prasidėjo tik pernai. Ar gali taip būt unsure.gif?
Atsakyti
Aš irgi pora kartu postinorą gėriau (prieš kokius 2m. paskutinį kartą, tai kol kas jokių pašalinių reiškinių nesulaukiau: nei mane pykino, nei galvą skaudėjo ar pan. Bet kažkaip daugiau vartoti visai nenorėčiau. O šiaip reiktų 2 postinoro tabletes išgerti, bent jau taip rašo informaciniame lapelyje (nors aš tik po vieną gėriau).
Atsakyti
As irgi keleta kartu vartojau Postinora, bet daugiau jo negersiu,nes kaip suprantu jis laabai pavojingas unsure.gif nors pas mane kaip ir pasalinio poveikio nebuvo.
Atsakyti

QUOTE(Zuzanėlė @ 2005 12 09, 20:04)
Kaip daug kas sako-geriausias apsisaugojimo būdas- SUSILAIKYMAS lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Ir nereikės nervų gadinti......  doh.gif  doh.gif  doh.gif


baikit tokius postus rasyt, manau kad kaip tik zmogu reikia paguosti, o ne dar labaiu erzinti 4u.gif juk visiems buna visokiu netyciuku mirksiukas.gif viskas bus gerai, tik maziau nervinkis, nes nervu gadinimas tikrai prie menesiniu velavimo prisideda.
is mano asmenines patirties su postironu tai is vis nesamone buvo. isgeriau as ji ir jokio kraujavimo nebuvo, jokiu pasaliniu poveikiu ir menesines buvo tada, kada ir turejo buti - vestuviu diena doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
nebežinau ką daryti...prieš savaitę išgėriau postinor.buvau pas ginekologę nuėjusi šią savaitę,sakė mėnesinės turėtų prasidėti po 5-6dienų po postinor išgėrimo. Nors šiaip turėtų prasidėti sausio 18-19 d. bet dabar taip bijau,taip bijau...o sumaištis tokia viduje,kad net nežinau kaip čia save paguosti. skauda pilvą lyg prieš mėnesinės nuo vakar vakaro,o kraujo nė lašo cray.gif jei pastočiau,tai net nežinau..juk paskutinis pusmetis universitete...nei namų,nei pinigų ir tuo labiau vyro šalia...nors imti ir kaukti pradėti ir tai nepadėtų.... verysad.gif
Atsakyti