Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

Kuo is siltnamio varot kurmius? g.gif Viena ir as isitaisiau doh.gif Kad ji kur galas...
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 23, 09:05)
Kuo is siltnamio varot kurmius?  g.gif  Viena ir as isitaisiau  doh.gif  Kad ji kur galas...

Štai net visa tema apie tuos nenaudėlius
http://www.supermama...;#entry62996093
Atsakyti

labai grazus jusu siltnamis smile.gif 4u.gif

kokio plocio g.gif
[/quote]

Ačiū smile.gif

mano šiltnamis 8m ilgio ir 3m pločio.Takelis - 40cm.
Didelis, bet iš gopšumo vistiek prisodinau per tankiai, tai išravėti kai reikia prie šonų - tai kaip pasienietis - ir keliais ir šliaužte tenka. biggrin.gif

Papildyta:
Mažučių šeimynėlė:
26 numeriukas- Goldita (geltoni) 27 - Conchita (raudoni):
Dar šone nesimato ir Black Chery yra.
user posted image
Man taip gražu tos kekės smile.gif Tik geltonųjų skonio nežinom, kiti tai labai skanūs pernai buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 06 23, 08:37)
Labas rytas. Man labai nepatinka Džiuljeta. Vaisiu nedaug,ligom neatspari,nes pas dukra įsimete demetlige,,atrodo,tai matos atsparumas koks kokiu. Vnž.kaip hibridas neverta nieko ta dziuljeta schmoll.gif


Manoji kol kas džiugina - nepykstu dar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 06 22, 14:32)
ax.gif tas žiedynas gali būti Ildi ax.gif

pas mane ildi daaaaug didesnė puokštė g.gif . einu nagi pafotkint jei kas matysis ant saulės
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 23, 10:41)
pas mane ildi daaaaug didesnė puokštė g.gif . einu nagi pafotkint jei kas matysis ant saulės


Na, didelė ir mano, tik saulėje nelabai matosi, bandžiau skaičiuoti žiedukus - susimaišiau skaičiuje biggrin.gif . Laukiam foto 4u.gif
Atsakyti
nu as del Dziuljetos nepykstu...nors is 3 krumu, vienas irgi pasigavo demetlyge, bet tik del to, kad tupejo kampe nenugenetas...tai isvada, kalta ne Dziuljeta, o prieziura wink.gif. Praretinus, lyga neplinta... Corozonai siemet ir pasigavo, bet irgi per velai as ji pragenejau...
Atsakyti
Merginos, kalbate apie genėjimą, praretinimą. O kaip tada apie lapo palikimą po keke ? Ar užsimezgus vaisiams, galima kirpti lapus ? Mano šiltnamy jau prasideda maras :-( Pas kaimynus mačiau beveik nuogus plikom kojom. (pirmą puslapį skaičiau, bet telefone nepatogu, gal ką praleidau)
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 06 23, 08:37)
Labas rytas. Man labai nepatinka Džiuljeta. Vaisiu nedaug,ligom neatspari,nes pas dukra įsimete demetlige,,atrodo,tai matos atsparumas koks kokiu. Vnž.kaip hibridas neverta nieko ta dziuljeta schmoll.gif

g.gif man irgi colibris kir kas geresnis pomidoras bent jau šiuo metu...
Papildyta:
QUOTE(tany @ 2013 06 23, 13:28)
nu as del Dziuljetos nepykstu...nors is 3 krumu, vienas irgi pasigavo demetlyge, bet tik del to, kad tupejo kampe nenugenetas...tai isvada, kalta ne Dziuljeta, o prieziura wink.gif.  Praretinus, lyga neplinta... Corozonai siemet ir pasigavo, bet irgi per velai as ji pragenejau...

blush2.gif Tany , o tu gali foto įdėti , ar iš interneto foto , kokia pas tave buvo dėmėtligė...kaip ji atrodo pažiūrėt blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 06 23, 16:30)
g.gif man irgi colibris kir kas geresnis pomidoras bent jau šiuo metu...
Papildyta:

blush2.gif Tany , o tu gali foto įdėti , ar iš interneto foto , kokia pas tave buvo dėmėtligė...kaip ji atrodo pažiūrėt blush2.gif  ax.gif

sio metu neturiu...kai turesiu nufotkinsiu... jei nepamirsiu blush2.gif o siaip tikiuosi, kad nebebus biggrin.gif

o del colibri, pas mane vienas visai nieko krumas, bet kitas...nei vieno pomidoro iki siol blink.gif ziedai nenubira, lieka, bet ir nemezga pomidoru... gerai, kad 2 sodinau, kitaip buciau visai nurasius...bet salia krumas mezga kuo puikiausiai... ir nezianu kas tam kitam netiko g.gif gal kad agurkas salia auga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 23 birželio 2013 - 16:39
QUOTE(tany @ 2013 06 23, 17:37)
sio metu neturiu...kai turesiu nufotkinsiu... jei nepamirsiu  blush2.gif   o siaip tikiuosi, kad nebebus  biggrin.gif

o del colibri, pas mane vienas visai nieko krumas, bet kitas...nei vieno pomidoro iki siol  blink.gif   ziedai nenubira, lieka, bet ir nemezga pomidoru... gerai, kad 2 sodinau, kitaip buciau visai nurasius...bet salia krumas mezga kuo puikiausiai... ir nezianu kas tam kitam netiko  g.gif   gal kad agurkas salia auga  ax.gif

ax.gif tai tu praretinai tuos pažeistus lapus ir purški toliau kaip purškei...tiesiog nesu dar susidūrus , tai noriu sužinot , kaip realiai su ja tvarkytis be chemijos ir nuodų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 23 birželio 2013 - 16:41
QUOTE(diuni @ 2013 06 23, 16:40)
ax.gif tai tu praretinai tuos pažeistus lapus ir purški toliau kaip purškei...tiesiog nesu dar susidūrus , tai noriu sužinot , kaip realiai su ja tvarkytis be chemijos ir nuodų blush2.gif

pazeistus lapus visus iskiniau, nepriklasuomai kur jis augo, o tada dar praretinau sveikus, bet jau su protu (palikdama lapa po keke svarbiausai, ir siaip reziau tik ten kur buvo per tankiai mano nuomone...tiesa gavovi tada tikrai ne 2-3 lapai savaitej, vienu mostu 6-7 lapai ejo lauk, nes kokie 3 buvo pazeisti, dar 3 is viso krumo pasalinau geresniam vedinimui...krumas mano 2 stebais, tai cia is ju dvieju)...purskiu dabar jau dazniau kas 10d. gavosi paskuitnis kartas... jei pavyks toliau ir tokiu rezimu pursksiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 23 birželio 2013 - 16:53