Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(adija5 @ 2013 06 28, 17:37)

Nu pipiras dar dar,bet druska ir grietine pomidoro skonį užmušt doh.gif Tas pats kaip braškes cukrum apibarstyt  tongue.gif



nepradėkim, dėl skonio nesiginčysiu blush2.gif ( man ir ant gaidelio sausainio užtepta kepeninė skanu, ir meduolis su užteptu kondensuotu pienu cool.gif )

QUOTE(diuni @ 2013 06 28, 19:12)

neblogas puslapis su rusiškomis veislėmis...nuotraukos yra , trumpi aprašymai...



joooo, tai tipo darbe daug pasidarysiu dabar.... doh.gif doh.gif doh.gif

QUOTE(adija5 @ 2013 06 29, 06:12)


Diuni,apsispakajink  biggrin.gif  Bo jau labai staigiai tavo postus perbėgt reikia bigsmile.gif

Kaip grūdinosi plienas doh.gif Neturiu valios...


drinks_cheers.gif
knygų per daug skaitot lotuliukas.gif ( aš dabar pagrinde tarp knygų paskendus, tai pavadinimai tik prieš akis mirga, viršelius bandau prisimint pagal pavadinimą, tiksliau nugarėles, nes kai surast reikia ieškomą tai užtrunka doh.gif šiandien vat apturėjau klientą literatą, tai visą pusvalandį apie knygas didkutavom, kol pradėjo babulės rinktis prie batų ir suknių-išgelbėjo lotuliukas.gif )
dėl valios- paslėpiau nuo vyro kelis nokstančius pomikus, o tai pusžalius suėstų tikrai, tai šiandien su seilėtekiu tik porą pati suvartojau boney M ir betalux- nu man skanūs abudu labai, kvepia pomidoru, o skonis- dieviškas wub.gif auginsiu abu ir kitais metais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(melynake* @ 2013 06 29, 08:32)
Pirkau is sito pardavejo jei kam bus naudinga:

http://www.ebay.es/i...=item43a5fd4a5b

aga, ačiū, po to atsidarai šitą ir - sudie, razumėli cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 29, 08:41)


aga, ačiū, po to atsidarai šitą ir - sudie, razumėli  cool.gif

Tikrai taip biggrin.gif
Atsakyti
vsio mergai, damušėm temą- kurkit naują, gražią ir išsamią.
tiesa, buvau nukleipus iki sėklų parduotuvės, turi liet. pomidorų sėklų iš A raidės, užrito pavadinimas- kas auginę lietuviškus- verti grieko? jamt?
o tokių kasų kaži tikrai būna? http://www.ebay.es/i...b9#ht_500wt_716
ir kas čia? kažkas graikiško, atseit mėlini pomidorai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 29 birželio 2013 - 09:00
QUOTE(Marmaledas @ 2013 06 29, 09:41)
aga, ačiū, po to atsidarai šitą ir - sudie, razumėli  cool.gif

O ką čia pamatei? g.gif Peržiūrėjau penkis nuobodžius puslapius ir niekas už akių neužkibo.. unsure.gif
Atsakyti
ex,pamačiau daug visko, kad net pomidorienės užsimaniau, realiai tai tooookių wub.gif gigantų daug, bet jie mane nelabai vilioja, aš kūdesnius ilgesnius kiba labiau mėgstu. Na, akis paganiau, seilė nutįso ir tiek. norėt reikės pradėt rudeniop, kaip pernai, paskui pavasariop norus padidint penkiskart ir sėt beliks
tiesa, apžiūrėjau savo great white - nu toki mizerni bumbuliukai mezgasi kad bože bože lens.gif kada ten koks great užaugs iš jų tai neįsivaizduoju kolkas. kaži mūsiškai toki kėsinasi būt? http://www.ebay.es/i...b#ht_1864wt_699
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 29 birželio 2013 - 10:25
QUOTE(*Aukse* @ 2013 06 29, 06:24)
O tuos Kumato krapstytinius tikriausiai sejate?

Prsisiunciau per ebay, is Ispanijos ax.gif Tik panasu kad tai mini kumato, nes pomidoriuku dydis kaip nedideliu abrikosu, turetu siaip buti didesni. Skoni galesiu palyginti, kai ppirmaji paragausiu (reikia pabaigti grudinti valia iki plieno tvirtumo, kaip rase adija) Saip gausiai zydi, kekese po 12 ziedu, lb aukstas, jau remia siltnamio viirsu, neturi jokiu pretenziju del lietuvisku augimo salygu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nonce: 29 birželio 2013 - 11:21
QUOTE(Elar @ 2013 06 28, 17:38)
as nelaistyciau kai taip dregna, plius vakaras...  4u.gif

P.S. Skanaus wink.gif
Papildyta:
Tiesa, prisiminiau, kad pas kazkuria mutantas auga - tai pas mane irgi viena rusis auginasi  lapelius is lapu saku  doh.gif (pavadinima pamirsau pomidoru- maniau atsiminsiu kai pirkau daigus, bet deja.... umn.gif )


Sveikos, aš čia tik skaitytoja, dar su mano patirtim nėra kuo dalintis blush2.gif Bet paskaičiau, kad šiemet daug kur pomidorai durniuoja, tai nusprenžiau pasisakyti, kad pas mane taip pat. Išskinu tas ataugas, bet matyt praleidus buvau keletą, tai va kokias radau ant apatinių lapų.
user posted image
user posted image
Šitaip durniuoja maximinės Romos.
Atsakyti
nu nieko sau mutantai auga. jūs gal černobilio apylinkių sėklas sėjot ar kaip? nors motulė gamta mėgsta išdaigas paskutiniu metu. blink.gif
Atsakyti
Ryte mano šiltnamyje vivi pomidoru lapai buvo šlapi,tiek dregmes ore,kad nepadeda durys,o dar vakar ryte kaip kvaile,palaisčiau,jau buvo daugiau kaip savaite nelaistyti.Kad tik ligu neprisisaukciau tfu,tfu,tfu
Atsakyti
mb ( mano briedis, kaip kolegė šifruoja) irgi vakar šiltnamį uždarytą visą dieną pralaikė doh.gif doh.gif nu genijus, ne kitaip, šalta jam mat, 17 šilumos doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti