Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai 2013

QUOTE(vobla @ 2013 06 26, 19:12)
aha, zinau, kad siemet nesejau armoniku, tai nustebus ziuriu i tuos kalabasus- nu tokie garbanoti unsure.gif ant nuotraukos tai lygus lygus g.gif

bigsmile.gif kokias jūs turit omenyje nuotraukas...jau niekada nebūna tokie vaisiai kaip ant pokelio nuotrauka...
o šiaip pagooglinkit tarp nuotraukų calabash pomidoro- tikrai jis raukšlėtas ir yra...aš irgi vieną auginu šiemet... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 06 26, 19:34)
bigsmile.gif kokias jūs turit omenyje nuotraukas...jau niekada nebūna tokie vaisiai kaip ant pokelio nuotrauka...
o šiaip pagooglinkit tarp nuotraukų calabash pomidoro- tikrai jis raukšlėtas ir yra...aš irgi vieną auginu šiemet... biggrin.gif

Tai aišku, kad pokelio nuotraukas žiūriu, o kam jos skirtos jei ne parodyt kokie bus pomidorai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2013 06 26, 19:25)
Dabar galvoju, ar išdidumas leis jei paklausti manęs, ką ji daro nebe taip, kad jau antrus metus "gauna į vienus vartus" visame darže  tongue.gif


vargšės tos anytos, kai pagalvoji.. Kai du bernai šeimoj, tai nori nenori susimąstai, kad dviguba 'anytinė' dalia laukia. Gal sėdės po kelių metų čia mano kokia marti ir šnekės, kokia bjauri velnio pramanyta ir vis moko, aiškina biggrin.gif biggrin.gif

Ex, o Miodovyj Spas būna tokia skylė viduj, vaiskotį nuėmus? Pirmą tokį nemažą (400 g) nuskyniau, o tokią įdomybę radau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 26 birželio 2013 - 20:31
QUOTE(saintlina @ 2013 06 26, 21:26)
vargšės tos anytos, kai pagalvoji.. Kai du bernai šeimoj, tai nori nenori susimąstai, kad dviguba 'anytinė' dalia laukia.

Dviguba dar nieko unsure.gif , kai kurių triguba laukia unsure.gif

Saintlina, gal jau Tomimaru Muchoo paragavai? Mano du jau avietiniai, bet dar truputį trūksta iki prinokimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2013 06 26, 20:38)
Saintlina, gal jau Tomimaru Muchoo paragavai? Mano du jau avietiniai, bet dar truputį trūksta iki prinokimo  ax.gif


nea, pas mane dar nenoksta jie.
Bet Beorange lyg pradeda keisti spalvą smile.gif
Atsakyti
wub.gif ot , laimingos , jau mato nokstančius...mano dar visi žali doh.gif lygtais pora lygtais keičiasi...bet tai dar gal negreit bus valgomi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 26 birželio 2013 - 20:58
QUOTE(diuni @ 2013 06 26, 20:57)
mano dar visi žali doh.gif lygtais pora lygtais keičiasi...bet tai dar gal negreit bus valgomi schmoll.gif


aplamai visi žali dar? Ar tik Beorange su Tomimaru?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 26, 22:09)
aplamai visi žali dar? Ar tik Beorange su Tomimaru?

doh.gif aplamai visi...o tų net neturiu aš doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diuni: 27 birželio 2013 - 04:52
QUOTE(diuni @ 2013 06 27, 04:51)
doh.gif aplamai visi...


nieko, tuoj kaip puls visi nokt, nebežinosi, nuo kurio krūmo kąst smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 06 26, 21:26)
Ex, o Miodovyj Spas būna tokia skylė viduj, vaiskotį nuėmus? Pirmą tokį nemažą (400 g) nuskyniau, o tokią įdomybę radau..

lotuliukas.gif nu prajuokinai, niekad neatkreipiau dėmesio ar yra skylė, bet taip sudominai, kad ant palangės turėjau beveik prinokusį Spasą, tai nuėjusi nuėmiau vaiskotį.. ir akurat - skylė.. lotuliukas.gif dabar jau žinosim, kad tai veislės bruožas tongue.gif

Pusryčiams suvalgiau Stiopką smile.gif Mėsingas, sulčių nedaug, švelnaus skonio. Ant duonos su sviestuku ir druskyte - liuks wub.gif Pomidoras sunoko ne raudonai, buvo tokia graži avietinė spalva, forma truputį pailga su nedideliu snapeliu, svoris apie 150gr. Žodžiu, vaisiaus dizainas gražus, skoniu nenusivyliau ir peresortas nuotaikos nesugadino smile.gif
Madmuazel, jei gali, įmesk dar kartą tą antrąjį Stiopkos aprašymą, kur rašo, kad "dubleris" trumpesniais vaisiais.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diuni @ 2013 06 26, 20:34)
bigsmile.gif kokias jūs turit omenyje nuotraukas...jau niekada nebūna tokie vaisiai kaip ant pokelio nuotrauka...
o šiaip pagooglinkit tarp nuotraukų calabash pomidoro- tikrai jis raukšlėtas ir yra...aš irgi vieną auginu šiemet... biggrin.gif

o tu bliamba doh.gif reiskia paeme elementaru klasikini pomidora ir nufotosopino i violetini verysad.gif buciau zinojus, kad jie garbanosi auga buciau net nepirkus. nepatinga man toks dizainas schmoll.gif
Papildyta:
va kokia nuotrauka nete calabasho radau:
user posted image
pas mane irgi bus daug su tokiu broku, nes kazkodel pirmas ziedas kekeje budavo butinai pilnaviduris ir is jo formuodavosi toks issigimelis...
daug vietos naujoms veislems kitu metu derliui pas mane siltnamyje bresta ax.gif
Atsakyti
siandien aptikau ir pas save kalcio trukuma, butent pas dziuljeta, ant vieno pomidoro verysad.gif .Dabar mastau, turbut as juos per retai laistau, pagal diuni aprasyma, ten dar parasyta, kad pailgi vaisiai dazniau ta puveka pasigauna. Uzmerkiau kiausu lukstu, perskaiciau raugalu temoj, kad tris paras laikyti ir neskiestu lieti, tai man tris litrus ant vieno krumo pilti galima, nebus per daug? Ir siandien ryt butinai visus pomidorus paliesiu, laisciau pries sav. Apie trasas pagalvosiu taip pat, itariu uzmerksiu aktivito ir dar su tuo perliesiu...
Ainu lauko pomidorus pafotkinsiu, gal nuotaika pakils, nes tas kalcis man ja sugadino. Laukinukams tai niekas nebaisu, bent iki siol, dera graziausiai...
Atsakyti