Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos ir nevaisingumas

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinute: 02 liepos 2013 - 21:00
sukurem abi temas, einu paprasysiu, kad mano istrintu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2013 07 02, 21:05)
sukurem abi temas, einu paprasysiu, kad mano istrintu 4u.gif

Ohhh doh.gif nemaciau blush2.gif
Atsakyti
pakopinu pasiskaitymui.

Skydliaukės ligos

Seleno nauda

evelinute, nieko tokio, parasiau jau, kad istrintu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Jauciasi vasarele,tylu pasidare ir musu geroji feja INGBRI jau atostogauja,o taip truksta jos ax.gif Bet juk ir jai reikia paiilseti mirksiukas.gif
O as esu juodai pasimetu ir nieko nebesuvokiu doh.gif
Stai mao tyrimai daryti 2013-05-16 diena-tada buvau negerusi apie 4 dienas l-tyroksino.visai nieko negeriau,nes gulejau ligoninej ir buvau po operacijos tai tuo metu net pamirsau.Taigi,mano tyrimai Endemike ;

anti-TPO >1300(kIU/l) norma; <60
FT3 4.10 (pmol/l) norma; 3.5-6.5
FT4 17.07 (pmol/l) norma 11.5-22.7
TTH 1.47 (mIU/l) norma; 0.35-5.5
Dabar kai buvau pas Sidlauska,tai jis liepe vel pasidaryt tyrimus.Jau gavau ir siandien THYBON. o tyrimus turejau butent darytis tik REZUS.LT laboratorijoje ir ka jus manot,gavau atsakymus ir nebesuvokiu nieko verysad.gif
A-TPO 34.34 IU/ml norma nuo 0-34
FT3 - 2.98 (pmol/l) norma 3.10- 6.80
FT4 13.45 (pmol/l) norma 12.00 -22.00
TSH 5.14 uIU/ml norma 0.270-4.20

Negeriau tyroksino pries si tyrima is ryto.Bet siaip nuo geguzes toliau geriu L-tyroksina 50mcg.Ir neseniai jau pradejau po dvi seleno gert tabletes 200,linu semenu alieju ir stai kokie tyrimai pareina blink.gif
Sidlauskui skambinsiu veliau nes jis turi pasakyti kaip ka toliau vartoti.
Bet vel idomus dalykas.As doc.Sidlauskui rodziau savo lytinius hormonus.tai mano SBHG prie didesnes puses,o stai ka radau ka buvo sakiusi INGBRI:

SBHG, tai lytinius hormonus surisantis globulinas. Thybonas rekomenduojamas, kai sio hormono truksta, o jo trukumas daznai pasireiski anovuliacija, padedejusi rezistentiskumu insulinui, policistiniu kiausidziu atveju. Kitu atveju, kai sio hormono yra apie virsutine normos riba ar net virs normos, thybonas kontraindikuotinas.

Zodziu,esu visiskai pasimetime.Ypac nervuojuosi dabar,nes jau esu stimuliuojama sekanciam ivfui ir kaip suprantu man be sansu pastoti sad.gif
Atsakyti
oi, Afrodite, ***** kaip tas TTH soko. verysad.gif doh.gif bet nors vienas pliusas, kad ATPO krito. parasyk paskui ka Sidlauskas sake. g.gif

laikysiu kumscius, kad tik jis gera taktika parinktu ir kristu TTH. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2013 07 03, 19:29)
Sveikutes 4u.gif 
Jauciasi vasarele,tylu pasidare ir musu geroji feja INGBRI jau atostogauja,o taip truksta jos ax.gif Bet juk ir jai reikia paiilseti mirksiukas.gif
O as esu juodai pasimetu ir nieko nebesuvokiu doh.gif
Stai mao tyrimai daryti 2013-05-16 diena-tada buvau negerusi apie 4 dienas l-tyroksino.visai nieko negeriau,nes gulejau ligoninej ir buvau po operacijos tai tuo metu net pamirsau.Taigi,mano tyrimai Endemike ;

anti-TPO >1300(kIU/l)  norma; <60
FT3  4.10  (pmol/l)        norma; 3.5-6.5
FT4  17.07  (pmol/l)      norma 11.5-22.7
TTH  1.47    (mIU/l)      norma; 0.35-5.5
Dabar kai buvau pas Sidlauska,tai jis liepe vel pasidaryt tyrimus.Jau gavau ir siandien THYBON. o tyrimus turejau butent darytis tik REZUS.LT laboratorijoje ir ka jus manot,gavau atsakymus ir nebesuvokiu nieko verysad.gif 
A-TPO 34.34 IU/ml      norma nuo 0-34
FT3 - 2.98  (pmol/l)    norma 3.10- 6.80
FT4 13.45  (pmol/l)      norma 12.00 -22.00
TSH 5.14 uIU/ml          norma 0.270-4.20

Negeriau tyroksino pries si tyrima is ryto.Bet siaip nuo geguzes toliau geriu L-tyroksina 50mcg.Ir neseniai jau pradejau po dvi seleno gert tabletes 200,linu semenu alieju ir stai kokie tyrimai pareina blink.gif 
Sidlauskui skambinsiu veliau nes jis turi pasakyti kaip ka toliau vartoti.
Bet vel idomus dalykas.As doc.Sidlauskui rodziau savo lytinius hormonus.tai mano SBHG prie didesnes puses,o stai ka radau ka buvo sakiusi INGBRI:

SBHG, tai lytinius hormonus surisantis globulinas. Thybonas rekomenduojamas, kai sio hormono truksta, o jo trukumas daznai pasireiski anovuliacija, padedejusi rezistentiskumu insulinui, policistiniu kiausidziu atveju. Kitu atveju, kai sio hormono yra apie virsutine normos riba ar net virs normos, thybonas kontraindikuotinas.

Zodziu,esu visiskai pasimetime.Ypac nervuojuosi dabar,nes jau esu stimuliuojama sekanciam ivfui ir kaip suprantu man be sansu pastoti sad.gif

Labai idomu del thybono, mano tokia pati situacija fel SBHG bet man itgi skyre si vaista,tai irgi nexinau kaip ir kas, ir pastebejau kad tth laikosi gerai, bet va ft4 zemiau apatines ribos pasidare ir taip laikosi na ir kaip tai suprast ar visai blogai ar kaip nekomentuoja,tik gerk kaip eksperimenta doh.gif
Atsakyti
as manau, kad jie thybona skiria visai neziuredami i SBHG. schmoll.gif ir galima sakyti, kad tikrai eksperimentuoja, nes juk nera pas mus paplites tas vaistas. bet ka gali zinoti, gal ir padeda. g.gif

man ypatingai idomus variantas, kai TTH kartu su FT4 laikosi prie apatines ribos. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2013 07 03, 19:49)
oi, Afrodite, ***** kaip tas TTH soko. verysad.gif  doh.gif bet nors vienas pliusas, kad ATPO krito. parasyk paskui ka Sidlauskas sake. g.gif

laikysiu kumscius, kad tik jis gera taktika parinktu ir kristu TTH. 4u.gif

Sidlauskas nesuprato,kodel man taip soktelejo TTH ir neaisku kodel nukrito ATTPO blink.gif Jam kaip ir man fanstastika doh.gif Bet pasake,kad mano visi hormonai issibalansave verysad.gif paklausiau ka dabar daryt,tai sake kad pries isodinima atlikti vel skydliaukes tyrimus ir skambint jam,tada ziures.
Tai va paskyre dabar man gerti 75mcg.tiroksino ir ketvirti tabl.tybono.Bet idomiausia,liepe nebegert cinko, seleno,Ferofelgama nes tipo gelezis ir B grupes vitaminai dabar negerai-bet man feritinas zemas,nezinau kaip bus doh.gif paskui kadangi dabar geras PRL tai liepe nutraukti visai bromokriptina blink.gif zodziu jis aiskina,kad man cia ir prolaktinas ir feritinas viskas sutrike del skydliaukes verysad.gif
Na,as darysiu kaip jis sako,bet po kiek laiko tikrinsiuos vel skydliaukes hormonus ir PRL. Bet pastojimui kaip supratau sansai nedideli angel_sadangel.gif liudna del to,kad nors jau nebutumem uzsisake specialios terpes,nebuciau jau tiek stimuliantu leidusi..o dabar atgal nebegrysi,o sansai neaiskus.Kaip jis sako,na dar turim laiko tikriausiai pageres viskas.
Tai tiek ziniu si manes 4u.gif Saldziu 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Gal kas galetu pakomentuoti tyrimu atsakyma. 4u.gif

FT4 - (pmol/l) - 12,79
TTH - (miu/l) - 2.13
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2013 07 04, 00:58)
Labas vakaras. Gal kas galetu pakomentuoti tyrimu atsakyma.  4u.gif

FT4 - (pmol/l) - 12,79
TTH - (miu/l) - 2.13

Sveikutes 4u.gif
Bella272 siaip kiek suprantu tu i normas telpi.Bet kaip man aiskino Sidlauskas,norint pastoti reiktu kad TTH butu apie 1, o FT4 apie 50 proc.normos tai kazkur apie 18. Bet as naujoke dar visuos situose reikaluose tad nelabai ka galiu komentuoti blush2.gif
merginos ar imanoma,kad man per kokias dvi savaites su tyroksinu ir tybonu nors kiek pageretu skydliaukes rodikliai? Labai pergyvenu,net miegoti nebegaliu doh.gif atrodo tyriausi tiek metu,tai ta vis gydziausi tai ana-o va pasirodo viena tvarkaisi,tai kitas iseina is rikiuotes-jau ima toks beviltiskumo jausmas..o dar baime ima kad nutraukt liepe bromokriptina,nes taip sunkiai susitvarkiau PRL,nejaugi man tas tyroksinas tikrai pakoreguos PRL norma g.gif
Atsakyti
Bella, Afrodite gerai parase apie tavo tyrimus, sutinku su ja. drinks_cheers.gif ar lankaisi pas endokrinologus?

Afrodite, per pora savaiciu tikrai imanoma, kad pageres rodikliai. tik man labai labai keista, kad liepe bromkriptina nutraukt. as bijociau. unsure.gif
Atsakyti