Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(melynas dangus @ 2013 08 21, 16:07)
http://money.cnn.com...7/12/29/235894/
biggrin.gif  nesuprantacioms angliskai trumpai:
Straipsnis apie tai, kaip Disney ir United Media kompanijos baudžia tortų kepyklas už jų personažų naudojimą ant tortų (tiksliau paduoda į teismą ir prisiteisia tūkstantines baudas) ax.gif


Pirma kart girdziu blink.gif

Mano Minnie su raudona suknele, original yra pink lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 21 rugpjūčio 2013 - 15:29
QUOTE(akvilyte @ 2013 08 21, 15:57)
drinks_cheers.gif vasara dregmes surinkejas geriausias mano draugas  lotuliukas.gif

Kai ijungi dregmes surinkeja, pakyla namuose temperatura 1-2 laipsniais. Tada pradeda rasoti del to, kad karsta lotuliukas.gif Viena karta ir taip ir taip bandziau, galiausiai atsidariau langa, nors lauke ir lijo, bet nors vejas pute man i torta tiesiai biggrin.gif
Atsakyti
COLL MAMA,tortukas labai superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2013 08 21, 16:30)
COLL MAMA,tortukas labai superinis  thumbup.gif


Dekui blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2013 08 21, 14:55)
Ir sviestiniu ir ganasu, priklausomai koks tortas viduje.. Visuomet aprasoja unsure.gif
Papildyta:
Beje namuose 22 silumos, lauke apie 16 sakyciau, saldytuve laikau ant 3 nustacius (nzn ar cia temperaturos ar stiprumo rodiklis blush2.gif )
Gyvenam airijoje.. Gal dregnas oras g.gif ?

Gal dregnas oras kaltas, o gal jusu sviestinis su kondensotu pienu daromas, tai irgi tortas rasotu ax.gif


Tortukas nuostabus 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs tortai.

Paantrinsiu kitoms. Masė rasoja tik dėl temperatūrų skirtumo. Jei apdengsite mase storai, jis nerasos. Jei masės bus plonai, rasos tikrai.
O sušilus tortui, jis nudžius, kaip ir bet koks daiktas, pavyzdžiui, stiklinė, išimta iš šaldytuvo, šiltame kambaryje aprasos, bet sušilusi iki kambario temperatūros nudžius. Bet vasarą sako, geriau vis tik apsidrausti ir masę storiau kočiot. O man tai nepavyksta lotuliukas.gif



Parodau ir aš vieną, krikštynų tortukas mergaitei, puoštas beze kremu. Gėlės ir leliukas, aišku, cukriniai biggrin.gif Rafaelo svajonė.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 08 21, 16:18)
Gal dregnas oras kaltas, o gal jusu sviestinis su kondensotu pienu daromas, tai irgi tortas rasotu ax.gif
Tortukas nuostabus 4u.gif

Visada darau sviestas+kondensuotas, masę plonai kočioju. Rasojo vos kelis kartus vieną ar porą kartų, kai lauke buvo didelė drėgmė, lietus, nes pas mane nuolat praviri langai, kitą kart kai buvo alinančiai karščiai apie 30
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 08 21, 17:18)
Gal dregnas oras kaltas, o gal jusu sviestinis su kondensotu pienu daromas, tai irgi tortas rasotu ax.gif
Tortukas nuostabus 4u.gif

Dekui 4u.gif ,

Taip Mano sviestinis su kondencuotu, ir trupiniu visada imaisau unsure.gif o koks geriausias butu tokiu atveju?

QUOTE(Elentari @ 2013 08 21, 17:48)
Labai gražūs tortai.

Paantrinsiu kitoms. Masė rasoja tik dėl temperatūrų skirtumo. Jei apdengsite mase storai, jis nerasos. Jei masės bus plonai, rasos tikrai.
O sušilus tortui, jis nudžius, kaip ir bet koks daiktas

Grazu wub.gif


Tai turbut greiciausiai bus del oro unsure.gif , pas mus cia tikrai dregna, slapia.. Bet sviestini vistiek bandysiu keist, o gal pasiteisins rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2013 08 21, 16:31)
Dekui 4u.gif ,

Taip Mano sviestinis su kondencuotu, ir trupiniu visada imaisau  unsure.gif  o koks geriausias butu tokiu atveju?


Darykit sviestas plius pudra,padetis bus siek tiek geresne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2013 08 21, 18:15)
Darykit sviestas plius pudra,padetis bus siek tiek geresne  mirksiukas.gif

Gal toks kremas geriau sulaiko drėgmę, bet man nepatiko, valgant gurgžda tarp dantų man ta pudra, nors ir dancukerio.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2013 08 21, 19:15)
Darykit sviestas plius pudra,padetis bus siek tiek geresne  mirksiukas.gif


As tokiu Kai airiams darau tortus, ir Tuo paciu viduj Tepas tai ir virsu aptepu tokiu pat.. Db galvoju gal tikrai geresne situacija buvo g.gif atkreipsiu demesi 4u.gif dekui 4u.gif

Beje noreciau isbandyt krema sharlot, ar skanus Jis?
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2013 08 21, 19:49)

Beje noreciau isbandyt krema sharlot, ar skanus Jis?

man taip 4u.gif
Atsakyti